Active Intercare- firma z Warszawy

Cześć. Jestem z okolic Wawy i szukając firm w poblizu natknęłam się na Active Intercare. Wiem, że sa inne większe firmy z Warszawy, ale zdązyłam je już wypróbować i nie jestem zadowolona...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2012-10-16 09:51:53

sunrise
New member

Active Intercare- firma z Warszawy

Cześć. Jestem z okolic Wawy i szukając firm w poblizu natknęłam się na Active Intercare. Wiem, że sa inne większe firmy z Warszawy, ale zdązyłam je już wypróbować i nie jestem zadowolona. O Active Intercare jeszcze nigdy nie słyszałam. Może i się zdecyduję, ale chciałam sie najpierw dowiedzieć tutaj, czy może słyszałyście jakieś opinie na ich temat, albo nawet same z nimi wyjeżdżałyście?

#2 2012-10-16 10:13:11

pumba
Member

Re: Active Intercare- firma z Warszawy

Ja byłam z nimi raz, ale na krótko, bo w mojej agencji miałam akurat przestój, pojechała zmienniczka na miesiąc, a ja na ten czas chciałam znaleźć sobie coś innego. W Active IT dość szybko mieli dla mnie ofertę. Bardzo spodobało mi się też, że często dzwonili. Zawsze rozmawiała ze mną taka miła babka, pytała nawet co porabiam w wolnym czasie. Nawet tego od nich nie wymagałam, bo w końcu 3 tygodnie za granicą to malutko. Nawet się nie obejrzałam, a już byłam z powrotem. Ogólnie nie mam na co narzekać, bo wypłata była o czasie, kontakt super, z podopieczną jedynie trochę problemów, ale zdarza sie.

#3 2013-10-29 14:48:56

Lilianna
Member

pumba napisał:

Ja byłam z nimi raz, ale na krótko, bo w mojej agencji miałam akurat przestój, pojechała zmienniczka na miesiąc, a ja na ten czas chciałam znaleźć sobie coś innego. W Active IT dość szybko mieli dla mnie ofertę. Bardzo spodobało mi się też, że często dzwonili. Zawsze rozmawiała ze mną taka miła babka, pytała nawet co porabiam w wolnym czasie. Nawet tego od nich nie wymagałam, bo w końcu 3 tygodnie za granicą to malutko. Nawet się nie obejrzałam, a już byłam z powrotem. Ogólnie nie mam na co narzekać, bo wypłata była o czasie, kontakt super, z podopieczną jedynie trochę problemów, ale zdarza sie.

LICZCIE ZAWSZE WYPLATE;BO POTRAFIA OSZUKAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bo im zawsze sie myli a oni mowia,ze nie chca,cwaniaki,bo na warszawiaka nie ma cwaniaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

#4 2013-10-30 00:19:46

niepoprawnakrysia
Member

Poczytaj wisy z  tego forum o tej "agenturce" , temat był juz poruszany ale jak widzę zbliżaja sie świeta a Active nie ma opiekunek na podmiankę  big_smile big_smile  i znowu zakłada nowy wątek o sobie aby sie przypomnieć i zareklamować big_smile . W tamtym wątku jest  też tam mój wpis o nich . Podtrzymuję dalej swoje negatywne zdanie o tej "agenturce" .

cytuję:
...."Jak będziesz mieć szczęście to niemiecka pośredniczka się odezwie do Ciebie  smile  na telefon z polskiej agencji nie licz , chyba że rodzina się poskarży na Ciebie to wtedy łaskawie do Ciebie zadzwonią z Warszawy o wyjaśnienie. Ogólnie Active się nie interesuje opiekunką po wysłaniu jej do Niemiec. Nie licz też ,że wstawi się za tobą gdybyś miała jakieś problemy z rodziną. Dla Active piorytetem jest niemiecka  rodzina, to oni płacą i Agencja uznaje zawsze racje niemieckiej rodziny. Jedyna pozytywna wiadomość to to ,że Agencja płaci na czas pieniądze aleeeee radzę  dobrze liczyć własna wypłatę  bo Active ma czasami  ( a właściwie uczciwie mówiąc:  TO BARDZO CZĘSTO  ) problemy z wyliczeniem prawidłowo  wypłaty, jakimś dziwnym trafem zawsze im się myli na korzyść Agencji .."..

Link do drugiego wątku o nich :
opiekunki-forum.pl/viewtopic.php?pid=18485#p18485

Radzę się trzymać od nich z daleka ale to moje zdanie a jak Ty postąpisz to już inna sprawa.

pozdrawiam

.

sunrise napisał:

Cześć. Jestem z okolic Wawy i szukając firm w poblizu natknęłam się na Active Intercare. Wiem, że sa inne większe firmy z Warszawy, ale zdązyłam je już wypróbować i nie jestem zadowolona. O Active Intercare jeszcze nigdy nie słyszałam. Może i się zdecyduję, ale chciałam sie najpierw dowiedzieć tutaj, czy może słyszałyście jakieś opinie na ich temat, albo nawet same z nimi wyjeżdżałyście?

#5 2015-02-12 23:14:06

barbara447
New member

WITAM!!!!!!!!!!!!!! PRACUJĘ JUŻ OD KILKU LAT ZA POŚREDNICTWEM FIRMY ACTIVE IT-NIE ZMIENIŁAM  FIRMY----OPINIE KRĄŻĄ  RÓŻNE ALE TRZEBA PODJĄĆ PRACĘ Z TĄ FIRMĄ A POTEM OCENIAĆ-JESTEM ZADOWOLONA, PRACA JAK WSZĘDZIE-TRZEBA PRACOWAĆ-ALE FIRMA JEST WIARYGODNA,NIE MA PROBLEMÓW ,PRACA JEST ZAWSZE,WYNAGRODZENIE NA CZAS,POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIE MAM ZAMIARU ZMIENIAĆ FIRMY-BO OPINIE NIGDY NIE SĄ WIARYGODNE JEŻELI SIĘ NIE PRACUJĘ Z DANĄ FIRMĄ DŁUŻEJ-PO JEDNORAZOWYM WYJEŻDZIE TRUDNO OCENIAĆ-DLATEGO NIE PISZCIE ZBYT SZYBKO OPINI-POPRACUJCIE-A PRZEKONACIE SIĘ ŻE PRACA JEST ,OPIEKA JEST ,A RESZTA??????????????????? TO WASZA KOCHANE PANIE OPINIA- ZBYT CZĘSTO NARZEKAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEST NIE TAK!!!!!!!!!!!!!!!POZDRAWIAM BARBARA KAEASEK

#6 2015-02-28 17:30:49

jolantam61
New member

Ja o tej firmie dowiedziałam się od koleżanki. Pracuje przez ta firme juz ok. 1,5 roku - wczesniej jezdzilam do malzenstw i nadlugo po 3 m-ce, teraz ze wzgledu na sytuacje rodzinna jezdze dorywczo na krocej. Wyplata na czas, panie w biurze kompetentne i zawsze mozna liczyc na pomoc co sie rzadko niestety zdarza. Niczego nie narzucaja, to od ciebie zalezy na jak dlugo jedziesz do pracy i do jakiej rodziny.

#7 2015-02-28 19:45:25

amelia
Przyjaciel Forum

jolantam61 napisał:

Ja o tej firmie dowiedziałam się od koleżanki. Pracuje przez ta firme juz ok. 1,5 roku - wczesniej jezdzilam do malzenstw i nadlugo po 3 m-ce, teraz ze wzgledu na sytuacje rodzinna jezdze dorywczo na krocej. Wyplata na czas, panie w biurze kompetentne i zawsze mozna liczyc na pomoc co sie rzadko niestety zdarza. Niczego nie narzucaja, to od ciebie zalezy na jak dlugo jedziesz do pracy i do jakiej rodziny.

Hahahaha ! lol

#8 2015-02-28 22:09:47

hokej10
Member
Od: dolnośląskie

amelia napisał:

jolantam61 napisał:

Hahahaha ! lol

Amelia znasz tą firmę.? Pozdrawiam

#9 2015-02-28 23:49:58

graga
Member

hokej10 napisał:

amelia napisał:

jolantam61 napisał:

Hahahaha ! lol

Ja znam ta firmę , bardzo dobrze znam . Mam zamiar ja tutaj opisać i nie będzie to reklama dla nich, raczej anty-reklama.Zrobiłam z nimi  parę zleceń, większość były to wyjazdy na umowę o pracę ale to stare dzieje, wtedy zaczynali swoja działalność  i starali się mniej oszukiwać ( tak, tak, dobrze czytacie: "mniej oszukiwać" znaczy ,że nie  jest to firma która już na starcie była w porządku firmą). Koordynatorki w miarę w porządku ale ta p. Jola to jednak zachłanna osoba. Już jakaś opiekunka  tutaj na forum  pisała, że miała problemy z rzetelnymi wypłatami za przepracowany miesiąc, ponoć były na czas ale były czasami "dziwnie".  Jeżeli chodzi o mnie to też mnie parę razy oszukali np. na wielkanocnym moim  pobycie w Niemczech ( brak dodatku świątecznego )  lub bożenarodzeniowym moim wyjeździe , znowu nie wpłacono mi stawki świątecznej  a przecież  byłam na umowie o pracę i to żadna łaska z ich w strony.  Z chęcią, opisze parę innych ciekawych sytuacji  tyle tylko , że nie dzisiaj . Dziś jestem po prostu zmęczona . Wpadłam na pomysł, że trochę więcej sobie posprzątam. Co prawda na moim obecnym zleceniu  w zasadzie nikt mi  się nie wtrąca do : sprzątania , gotowania, zakupów, moich chwilowych przerw na odpoczynek i  co najważniejsze na całościowy system mojej pracy bo rezultaty są naprawdę bardzo dobre , jeżeli chodzi o stan mojej PDP.
Proszę mnie źle nie zrozumieć, nie chodzi o dodatkowe nadgorliwe sprzątanie a po prostu zdecydowałam że  pora parę rzeczy uporządkować i ponieważ lubię taką pracę wykonać bardziej wieczorem niż w dzień, stąd moje wieczorne zmęczenie. W dzien po prostu siedziałam sobie na kompie słuchając dfziennik fakty , po faktach z dnia poprzedniego i oczywiście śledziłam biegi narciarskie na 30 km smile... 
A  wracając do firmy Active... myślę, że jeszcze spokojnie opiszę pare innych ciekawostek z okresu współpracy z tą firmą...

#10 2015-03-01 13:36:54

amelia
Przyjaciel Forum

hokej10 napisał:

amelia napisał:

jolantam61 napisał:

Hahahaha ! lol

Trochę znam. Jednak bardziej znam takie jednorazowe występy gościnne naganiaczek. Myślisz, że taki "organizm" jak jolantam61, jest opiekunką?  To widać , słychać i czuć.  I ja Cię pozdrawiam serdecznie.

#11 2015-03-01 13:43:19

amelia
Przyjaciel Forum

Hokej, poczytaj  co napisze Graga. To doświadczona opiekunka z krwi i kości. Jest bezpośrednia i świadoma. Po niej na zmienniczkę nie obawiałabym się jechać.  Gdyby takie były wszystkie opiekunki, to inaczej by nas traktowano. smile

#12 2017-01-02 19:02:56

annapalka
New member

panie miłe ,oferty dopasowane do oczekiwań

#13 2017-03-18 06:39:03

Ania100
Member

sunrise napisał:

Witam! 

Ile ludzi tyle opinii, ale ja mogę polecić firmę Active Intercare. Współpracuje z nimi juz 3 rok i jak do tej pory nie zdarzyły się żadne kłopoty z nieprawidłowa wypłata czy opóźnieniem wypłaty. Jestem zadowolona z miejsc do których firma mnie deleguje i zawsze wracam do rodziny ponownie, co dla mnie akurat jest dość ważne. Nie muszę za każdym razem denerwować się w jakie miejsce trafię . W trakcie wyjazdu utrzymuje kontakt z pośrednikiem mailowy czy telefoniczny ale tylko w razie potrzeby. Skoro wszystko jest  w porządku nie potrzeby kontaktowania się co dzień.

Ogólnie polecam, w moim przypadku współpraca się układa. Może w Twoim tez tak będzie

Pozdrawiam

#14 2017-03-18 08:26:02

Tosia
Member

3 rok pracy i tylko 7 postów?

#15 2017-03-18 10:05:00

luke.ofm
Member

Chociaż pracuję już w innej agencji, to początki mojej pracy związane są właśnie z Active. Przez półtora roku jeździłem z nimi i nie mam się do czego przyczepić...nawet wypłaty w terminie 10. wypłacajli często kilka dni wcześniej, ZUS od średniej.  Do każdej agencji można się doczepić, ale cóż, zawsze znajdą się Ci, co tylko narzekają. Na koniec powiem, że nie ma żadnej idealnej agencji. Tę jednak oceniam z perspektywy czasu dość dobrze. Z pozdrowieniami

#16 2017-03-18 12:58:27

Tosia
Member

Mam ich pod nosem. Pójdę i sprawdzę osobiście, czy jest jak piszecie.

Reklama