Opieka nad starszymi osobami w Anglii

Jeśli są tu osoby zainteresowane pracą w Anglii, różne regiony, chodzi oczywiście o opiekę nad osobami starszymi, zapraszamy do odpowiedzenia na ogłoszenia zamieszczone na http://www...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Austrii, Szwajcarii, Włoszech i innych krajach UE - aktualne tematy :

#1 2016-01-04 11:32:56

hagino
New member

Opieka nad starszymi osobami w Anglii

Jeśli są tu osoby zainteresowane pracą w Anglii, różne regiony, chodzi oczywiście o opiekę nad osobami starszymi, zapraszamy do odpowiedzenia na ogłoszenia zamieszczone na http://www.ogloszenia.informacje.co.uk/ … arska/113, więcej szczegółów pod każdą z indywidualnych ofert.

Reklama

Podobne tematy :

Opieka nad starszą osobą w Warszawie - Mam na imię Barbara. Jestem miłą, sympatyczną, pogodną emerytką i chętnie zaopiekuję się starszą panią w Warszawie, najlepiej Praga Południe...

Opieka z zamieszkaniem (Opiekunki z całej Polski) - Opieka z zamieszkaniem (Opiekunki z całej Polski) : Poszukujesz pracy z zakwaterowaniem u podopiecznego? Posiadasz choćby minimalne doświadczenie we wsparciu osób starszych? Zgłoś się do nas! Do Twoich obowiązków będzie należało: - wykonywanie zakupów - towarzyszenie w wizytach lekarskich - pomoc w higienie ciała - kontrola zawartości apteczki - czuwanie przy Podopiecznej/ym - organizacja czasu wolnego - dbanie o porządki w domu podopiecznej/go...

Praca na wakacje/ opieka - Zbliżają się wakacje. Jak co roku wyjadę do pracy w opiece. Mogę, jak zazwyczaj ogłosić się i jakaś firma mnie złowi...

Opieka w Bydgoszczy? - Witam Wszystkie Panie Opiekunki i Panów Opiekunów, Od jakiegoś czasu poszukuję opieki dla mojego 90 letniego ojca...

Dylemat - pakowanie czy opieka.. - Witam. Otóż mam 27 lat, i tak się złozyło, że potrzebowałabym sobie dorobić wiekszą gotówkę. Nie pracowałam nigdy ani tu, ani tu...

Stopka forum