Opieka nad starszymi osobami w Anglii

Jeśli są tu osoby zainteresowane pracą w Anglii, różne regiony, chodzi oczywiście o opiekę nad osobami starszymi, zapraszamy do odpowiedzenia na ogłoszenia zamieszczone na http://www...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Austrii, Szwajcarii, Włoszech i innych krajach UE - aktualne tematy :

#1 2016-01-04 11:32:56

hagino
New member

Opieka nad starszymi osobami w Anglii

Jeśli są tu osoby zainteresowane pracą w Anglii, różne regiony, chodzi oczywiście o opiekę nad osobami starszymi, zapraszamy do odpowiedzenia na ogłoszenia zamieszczone na http://www.ogloszenia.informacje.co.uk/ … arska/113, więcej szczegółów pod każdą z indywidualnych ofert.

Reklama

Podobne tematy :

Praca na wakacje/ opieka - Zbliżają się wakacje. Jak co roku wyjadę do pracy w opiece. Mogę, jak zazwyczaj ogłosić się i jakaś firma mnie złowi...

Opieka w Bydgoszczy? - Witam Wszystkie Panie Opiekunki i Panów Opiekunów, Od jakiegoś czasu poszukuję opieki dla mojego 90 letniego ojca...

Dylemat - pakowanie czy opieka.. - Witam. Otóż mam 27 lat, i tak się złozyło, że potrzebowałabym sobie dorobić wiekszą gotówkę. Nie pracowałam nigdy ani tu, ani tu...

opiekunka w Anglii live-in czy domy opieki - Witam wszystkich ciepło Jakie sa wasze doświadczenia jesli chodzi o opiekunkę live-in osoby starszej ? Czy jest dużo obowiązków w takiej pracy? Jak wygląda kwestia sprzątania w domu takiej osoby ? Czy na umowie jest coś o tym? Czy jest to praca cięzka fizycznie, chodzi mi o podnoszenie osoby( z łóżka, itp...

Opieka w Getyndze od 5 lub 10 lipca 2017 - Witam, potrzebujemy dwie opiekunki na dwa miejsca w Getyndze: Niewidomy Pan po 60-tce, bez demencji chodzący, oraz drugie miejsce to 83 letnia Pani bez demencji, ma chore kolana i trzeba jej pomóc przy transporcie z łóżka na wózek i odwrotnie...

Stopka forum