Zadbajmy o swoje piersi :)

Dziewczyny, czas się dobrze zmierzyć... http://opiekunkaradzi.pl/temat/315-dob%C3%B3r-biustonosza/#comment-3091 pozdrowienia.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#1 2015-12-13 22:26:29

brozka
Member

Zadbajmy o swoje piersi :)

Dziewczyny, czas się dobrze zmierzyć...

http://opiekunkaradzi.pl/temat/315-dob% … mment-3091

pozdrowienia.

#2 2015-12-14 13:41:05

Oluchna
Member

Re: Zadbajmy o swoje piersi :)

brozka napisał:

pozdrowienia.

W tym roku były w moim mieście bezpłatne badania pod kątem raka piersi. Jaka byłam zła że akurat byłam za granicą wtedy. Siostra mojej mamy - moja ciotka miała raka piersi, strasznie się boję, a wiem, że badania profilaktyczne mogą pozwolić uniknąć choroby zawczasu.

#3 2015-12-14 16:40:10

Franciszka
Member

Oluchna napisał:

brozka napisał:

pozdrowienia.

W tym roku były w moim mieście bezpłatne badania pod kątem raka piersi. Jaka byłam zła że akurat byłam za granicą wtedy. Siostra mojej mamy - moja ciotka miała raka piersi, strasznie się boję, a wiem, że badania profilaktyczne mogą pozwolić uniknąć choroby zawczasu.

Oluchna, dobrze by było gdybyś przed napisaniem postu przeczytała i obejrzała to, co znajduje się pod tym linkiem smile .

#4 2016-02-12 14:40:38

felicja
Member

A propo - nie wiecie która firma ma w swojej ofercie bardzo duże rozmiary biustonoszy? Takie pod G - H. Marzę o dobrym, markowym biustonoszu a w tych lepszych sklepach u mnie w mieście o dużym rozmiarze można zapomnieć.

Reklama

Podobne tematy :

USG piersi - Chciałabym sobie zrobić profilaktycznie USG piersi przed kolejnym wyjazdem. Dodam, że chodzi o Bydgoszcz...

Jak niemcy traktują swoje opiekunki ? - Jak Niemcy traktują opiekunki? Czy mają do nich jakikolwiek szacunek, czy raczej?

Uzupełnij za darmo swoje wykształcenie z Szkołą COSINUS w Warszawie i - Szukasz możliwości kształcenia? Dobrze się składa! Zostań profesjonalistą ZA DARMO! Szkoły COSINUS to bezpłatna nauka, wykwalifikowana karda, nowocześnie wyposażone pracownie, minimum formalności, dogodne lokalizacje, praktyczna nauka zawodu na kierunkach: - Opiekun medyczny - Florysta - Kosmetyka - Administracja - BHP - Rachunkowość - Informatyka - Ochrona fizyczna osób i mienia - Masażysta Nowość! - Asystentka stomatologiczna Nowość! - Higienistka Nowość! - Archiwista - Usługi pocztowe i finansowe! - Asystent kierownika produkcji filmowej i telewizyjnej - Turystyka wiejska - Opiekunka dziecięca Pomyśl jaki zawód chcesz zdobyć i zacznij do tego dążyć...

Uzupełnij za darmo swoje wykształcenie z Szkołą COSINUS w Warszawie! - Szukasz możliwości kształcenia? Dobrze się składa! Zostań profesjonalistą ZA DARMO! Szkoły COSINUS to bezpłatna nauka, wykwalifikowana karda, nowocześnie wyposażone pracownie, minimum formalności, dogodne lokalizacje, praktyczna nauka zawodu na kierunkach: - Opiekun medyczny - Florysta - Kosmetyka - Administracja - BHP - Rachunkowość - Informatyka - Ochrona fizyczna osób i mienia - Masażysta Nowość! - Asystentka stomatologiczna Nowość! - Higienistka Nowość! - Archiwista - Usługi pocztowe i finansowe! - Asystent kierownika produkcji filmowej i telewizyjnej - Turystyka wiejska - Opiekunka dziecięca Pomyśl jaki zawód chcesz zdobyć i zacznij do tego dążyć...

Uzupełnij za darmo swoje wykształcenie z Szkołą COSINUS w Warszawie i - Szukasz możliwości kształcenia? Dobrze się składa! Zostań profesjonalistą ZA DARMO! Szkoły COSINUS to bezpłatna nauka, wykwalifikowana karda, nowocześnie wyposażone pracownie, minimum formalności, dogodne lokalizacje, praktyczna nauka zawodu na kierunkach: - Opiekun medyczny - Florysta - Kosmetyka - Administracja - BHP - Rachunkowość - Informatyka - Ochrona fizyczna osób i mienia - Masażysta Nowość! - Asystentka stomatologiczna Nowość! - Higienistka Nowość! - Archiwista - Usługi pocztowe i finansowe! - Asystent kierownika produkcji filmowej i telewizyjnej - Turystyka wiejska - Opiekunka dziecięca Pomyśl jaki zawód chcesz zdobyć i zacznij do tego dążyć...

Stopka forum