img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



czy ktoś zna WORK&CARE

Witam serdecznie Panie, jestem nowa, to znaczy "stara" opiekunka ale nowa na forum. Mam pytanie, od jednej Pani, z którą ostatnio wracałam z Niemiec dostałam namiar na firmę: WORK&CARE ul...

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2012-10-09 15:50:36

ElaK.
New member
Zarejestrowany: 2012-10-09
Posty: 3

czy ktoś zna WORK&CARE

Witam serdecznie Panie, jestem nowa, to znaczy "stara" opiekunka ale nowa na forum. Mam pytanie, od jednej Pani, z którą ostatnio wracałam z Niemiec dostałam namiar na firmę:
WORK&CARE
ul. Wałbrzyska 8
58-100 Świdnica
74 8537054

Do tej pory jeździłam bez umowy, tzn. na czarno, ale podjęłam decyzję,że chcę żeby choć trochę dorobiła mi ta praca do emeryturki. Czy ktoś zna tą firmę? Jest OK?
Ta Pani gwarantowała, że jeździ od nich już od 4 lat, firma jest solidna, daje umowę o pracę, wypłaca terminowo ustaloną kwotę, a przede wszystkim Panie mogą liczyć na ciągłą opiekę firmy w Polsce i koordynatorów w Niemczech. Proszę o opinie, nie chciałabym się sparzyć.

Offline

 

#2 2012-10-09 18:06:26

Dorcia2
Member
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 312

Re: czy ktoś zna WORK&CARE

ElaK ja też szukam czegoś normalnego tzn. chciała bym  pracować legalnie i mieć składki emerytalne to mnie bardzo interesuje, składki na emeryturę, ale nie każda firma je opłaca i ja też nadal szukam. Będę tu zaglądać, może ktoś ma jakieś wieści na temat tej firmy i coś odpisze.

Pozdrawiam wszystkie opiekuneczki..

Offline

 

#3 2012-10-09 18:14:30

ahha
Member
Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 841

Re: czy ktoś zna WORK&CARE

Czy szefowa tej firmy nie nazywala sie kiedys PODLESNA?

Offline

 

#4 2012-10-09 18:50:04

Dorcia2
Member
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 312

Re: czy ktoś zna WORK&CARE

ahha a wiesz może coś więcej niż my?...napisz nam,bo ja jestem bardzo zainteresowana,ale jak coś wiesz to proszę daj znać.....

Offline

 

#5 2012-10-09 21:41:01

ahha
Member
Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 841

Re: czy ktoś zna WORK&CARE

Dorcia2 napisał:

ahha a wiesz może coś więcej niż my?...napisz nam,bo ja jestem bardzo zainteresowana,ale jak coś wiesz to proszę daj znać.....

Witaj Dorcia ja nie wiem dokladnie czy to chodzi o te sama osobe.W ubr szukalam pracy i oglosilam sie na My Polacy i zadzwonila do mnie Pani Malgorzata PODLESNA wlasnie ze Swidnicy.Na ubr.oferowala prace na umowe zlecenie ,wyplata w zlotowkach  ok.900 e po kursie bankowym i tyle wiem. Nie skorzystalam.Ale moze to byc cos calkiem innego .

Offline

 

#6 2012-10-09 21:58:31

ahha
Member
Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 841

Re: czy ktoś zna WORK&CARE

Dorcia i kolezanka powyzej (sory nie widze imienia) to chyba jednak inna firma ta o ktorej ja myslalam nazywa sie teraz MARGOS (wrzucilam w Google)i szefuje malgorzata Podlesna ale warunki inne niz w ubr.http://www.praca.zagranica.net/oferty/opiekunka-osob-starszych-26 poczytajcie moze sie przyda

Offline

 

#7 2012-10-10 08:42:32

ElaK.
New member
Zarejestrowany: 2012-10-09
Posty: 3

Re: czy ktoś zna WORK&CARE

Witam Koleżanki,
umówiłam się na jutro z tą Panią z którą rozmawiałam w autobusie o WORK&CARE, jak z nią porozmawiam zgłoszę się z informacjami, co i jak udało mi się ustalić. Ponieważ mieszkam jakieś 30 km od Świdnicy postaram się tak podjechać i podpytać na miejscu. Dam znać jak będę coś wiedziała, pozdrawiam wszystkie Panie.

Offline

 

#8 2012-10-10 09:16:30

Dorcia2
Member
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 312

Re: czy ktoś zna WORK&CARE

ElaK czekam na dobre wieści..........daj szybciutko nam znać co i jak?.......

Offline

 

#9 2012-10-17 13:25:28

ElaK.
New member
Zarejestrowany: 2012-10-09
Posty: 3

Re: czy ktoś zna WORK&CARE

Witam Panie,
sorki, że tak późno ale miałam trochę "dymku" w domu. Spotkałam się z tą Panią, wszystko wygląda OK, zatrudniają na umowę o pracę, nie jak większość na zlecenie, a to ważne bo zawsze trochę do emeryturki się liczy, Mają sprawdzone rodziny, pani Teresa mówi, że przez 4 lata trafiła na 2 rodziny z którymi na początku był mały problem, ale firma ponoć od razu reaguje i rozwiązuje problem. Nikt nie czaruje, że będzie kolorowo, bo jak jest trudny przypadek to od razu informują i to decyzja opiekunki czy się podejmuje. Obsługa miła i pomocna. Pieniądze zawsze na czas, dokładnie ustalona kwota jak mówią, że 1000 Euro netto ( w złotówkach bo przeliczają, ale kurs można sprawdzić i wszystko dokładnie wyjaśniają) , to 1000  a nie jak inni 4800 brutto, a co dostajesz na konto to dowiesz się jak zobaczysz przelew. Ja chyba spróbuję, ale prawdopodobnie dopiero po nowym roku

Offline

 

#10 2012-10-18 12:17:38

Dorcia2
Member
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 312

Re: czy ktoś zna WORK&CARE

Ja ma na oku 2 firmy i powiem szczerze, że nie wiem co zrobić. Otóż mam teraz dobrą metę, ale jak wcześniej pisałam chce pracować już na legal i zależy mi na składkach emerytalnych, a firmy te co sobie wybrałam właśnie takowe składki opłacają.
Do czego zmierzam.......pani w jednej jak i w drugiej firmie mogą już mnie wysłać, ale już na święta i tu mam wątpliwości, czy jak się nie sprawdzę, to potem mogę już nie dostać żadnej oferty, bo to tylko było chwilowe zapotrzebowanie na te właśnie święta i ja zrezygnuję ze swojej szteli i pojadę tam, to spalę sobie metę i nic mi nie pozostanie......Ech nie wiem co robić, bo jak bym miała zapewnione, że jedna jak i druga firma da mi potem pracę, to bym się nie zastanawiała, ale wiecie, że zawsze mogą mi podziękować za współpracę, bo np powiedzą, że mój język jest nie dość zaawansowany i że dla mnie nie mają żadnej oferty:(......................oj kobietki ja nadal się biję z myślami i nie wiem jaką podjąć decyzję:)...mój mąż też nie wie jak mi pomóc w podjęciu decyzji i tak nadal jestem na początku drogi......Pozdrawiam Was kochane i trzymajcie się jakoś......uśmiechnijcie się ,bo dzisiaj nawet ładna pogoda jest, więc na spacerek trzeba wyjść...pa pa.

Offline

 

#11 2012-10-18 13:22:32

iza46
Member
Zarejestrowany: 2012-09-07
Posty: 1483

Re: czy ktoś zna WORK&CARE

Dorcia2 napisał:

Ja ma na oku 2 firmy i powiem szczerze, że nie wiem co zrobić. Otóż mam teraz dobrą metę, ale jak wcześniej pisałam chce pracować już na legal i zależy mi na składkach emerytalnych, a firmy te co sobie wybrałam właśnie takowe składki opłacają.
Do czego zmierzam.......pani w jednej jak i w drugiej firmie mogą już mnie wysłać, ale już na święta i tu mam wątpliwości, czy jak się nie sprawdzę, to potem mogę już nie dostać żadnej oferty, bo to tylko było chwilowe zapotrzebowanie na te właśnie święta i ja zrezygnuję ze swojej szteli i pojadę tam, to spalę sobie metę i nic mi nie pozostanie......Ech nie wiem co robić, bo jak bym miała zapewnione, że jedna jak i druga firma da mi potem pracę, to bym się nie zastanawiała, ale wiecie, że zawsze mogą mi podziękować za współpracę, bo np powiedzą, że mój język jest nie dość zaawansowany i że dla mnie nie mają żadnej oferty:(......................oj kobietki ja nadal się biję z myślami i nie wiem jaką podjąć decyzję:)...mój mąż też nie wie jak mi pomóc w podjęciu decyzji i tak nadal jestem na początku drogi......Pozdrawiam Was kochane i trzymajcie się jakoś......uśmiechnijcie się ,bo dzisiaj nawet ładna pogoda jest, więc na spacerek trzeba wyjść...pa pa.

Ja bym sie wstrzmala na  Twoim miejscu,moze w przerwie miedzy praca spruboj ale lepiej jakby cie rodzina zatrudnila na pol etatu ,teraz od stycznia mozna placic tutaj skladki rentowe od 400eur basis-minijop.albo....plac sobie sama wszystkie skladki w Zusie ,podejdz do nich i zapytaj o te opcje ,bedziesz sie meczyc w jakis niewiadomo jakich warunkach,a tu masz dobra prace!

Offline

 

#12 2012-10-18 13:38:35

iza46
Member
Zarejestrowany: 2012-09-07
Posty: 1483

Re: czy ktoś zna WORK&CARE

iza46 napisał:

Dorcia2 napisał:

Ja ma na oku 2 firmy i powiem szczerze, że nie wiem co zrobić. Otóż mam teraz dobrą metę, ale jak wcześniej pisałam chce pracować już na legal i zależy mi na składkach emerytalnych, a firmy te co sobie wybrałam właśnie takowe składki opłacają.
Do czego zmierzam.......pani w jednej jak i w drugiej firmie mogą już mnie wysłać, ale już na święta i tu mam wątpliwości, czy jak się nie sprawdzę, to potem mogę już nie dostać żadnej oferty, bo to tylko było chwilowe zapotrzebowanie na te właśnie święta i ja zrezygnuję ze swojej szteli i pojadę tam, to spalę sobie metę i nic mi nie pozostanie......Ech nie wiem co robić, bo jak bym miała zapewnione, że jedna jak i druga firma da mi potem pracę, to bym się nie zastanawiała, ale wiecie, że zawsze mogą mi podziękować za współpracę, bo np powiedzą, że mój język jest nie dość zaawansowany i że dla mnie nie mają żadnej oferty:(......................oj kobietki ja nadal się biję z myślami i nie wiem jaką podjąć decyzję:)...mój mąż też nie wie jak mi pomóc w podjęciu decyzji i tak nadal jestem na początku drogi......Pozdrawiam Was kochane i trzymajcie się jakoś......uśmiechnijcie się ,bo dzisiaj nawet ładna pogoda jest, więc na spacerek trzeba wyjść...pa pa.

Ja bym sie wstrzmala na  Twoim miejscu,moze w przerwie miedzy praca spruboj ale lepiej jakby cie rodzina zatrudnila na pol etatu ,teraz od stycznia mozna placic tutaj skladki rentowe od 400eur basis-minijop.albo....plac sobie sama wszystkie skladki w Zusie ,podejdz do nich i zapytaj o te opcje ,bedziesz sie meczyc w jakis niewiadomo jakich warunkach,a tu masz dobra prace!

Czeski blad   sprobuj  mialo byc

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Care By Us - Kochane, wybieram się po nowym roku do pracy przez tą anencje. Czy któraś z Was miała z nią jakieś doświadczenia? Dziękuje z każdą odpowiedź:)

Masovia Care - Polecam - Witam, pracuję w tej firmie już wiele lat. Jest ona rzetelna, wypłacająca pieniądze na czas, zawsze szybko pomagająca i taka, którą polecam osobą, które szukają pracy jako opiekun...

Perfekton, Avoria był ktoś? - Był ktoś z powyższymi firmami? Ciężko było znaleźć opinie z tego roku, na GoWork jest co do opinii podzielenie...

MASOVIA CARE - POLECAM FIRMĘ - Uważam, że Masovia Care to bardzo dobra firma. Za sobą mam już wyjazdy, z których jestem zadowolona...

MASOVIA CARE - polecam! - Jeśli szukacie sprawdzonego biura pośrednictwa to z czystym sumieniem polecam Masovia Care. Zawsze dają ciekawą ofertę, głownie na terenie Niemiec.

Stopka forum