Opiekun/ka z dobrą i bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Interkadra - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2015-12-04 12:54:16

interkadra333
Member
Od: 122904438

Opiekun/ka z dobrą i bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Miejsce pracy:Siegen, Niemcy
Obowiązki:

Opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)
Proste pracy domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)
Wymagania:

Dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku- przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
Dobry stan zdrowia
Mile widziane:

Czynne prawo jazdy
Dyspozycyjność min. 2 miesiące.
Zapewniamy:

legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
pakiet ubezpieczeń (karta EKUZ, odprowadzane składki w Polsce)
atrakcyjne wynagrodzenie do 1250 EUR,
pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
NOWOŚĆ: oskładkowanie ZUS od prognozowanej średniej krajowej
gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
pokrywamy koszty podróży w obie strony
zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu.

Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę przez naszą stronę internetową www.opiekunki.interkadra.pl lub pod numerem telefonu 12 290 44 38 oraz wysyłania CV na adres opiekunki@interkadra.pl

#2 2016-03-17 12:24:48

jadzka
Member

Re: Opiekun/ka z dobrą i bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego

A jak jest z czasem pracy opiekunki? Ile godzin pracuj za 1250Euro? Sama musi z rodziną ustalać czas wolny?

#3 2016-03-17 12:58:56

mobilna
Member

Jadżka
Zadajesz pytania TABU big_smile

#4 2016-03-17 13:33:49

simona1961
Member

mobilna napisał:

Jadżka
Zadajesz pytania TABU big_smile

Zadne tam TABU big_smile big_smile big_smile : agencyjna panienka, ćwierkającym głosikiem oznajmi, że czas wolny jest do uzgodnienia na miejscu, miedzy opiekunką a rodziną pdp czy też samym pdp :d
Wtedy dopiero wszystkim otwierają się oczy, najczęsciej ze zdumienia. Rodzinie, że opiekunka 24h chce jakies wolne, a opiekunce, że musi sama się wykłócać najczęściej o to wolne. Dla nowicjuszek, to trudny orzech do zgryzienia, a jak jeszcze ma marny język niemiecki, to już prawie niewykonalne big_smile.
A przecież można prościej. Wystarczy w umowie z rodziną zamieścić wpis o przysługujących nam godzinach wolnych od pracy, z pominięciem oczywiście sławnego ,,8 godzin snu na dobę", bo przeciez ludzie spać muszą, tak czy tak.
Pracuję 5 lat w zawodzie opiekunki i dotychczas miałam 2 Stelle. Na obu musiałam negocjować wolne i nie były to miłe, przyjacielskie rozmowy. smile
Nie słyszałam jeszcze, żeby jakaś rodzina z własnej i nieprzymuszonej woli zaczęła rozmowę o przysługujących nam godzinach i dniach wolnych, mimo ze niektóre firmy mają to w swoich umowach.
W mojej było tak, że przysługiwało mi 2 godziny wolnego dziennie ( wyjście z domu ) lub zamiennie 1 dzień w tygodniu.

#5 2016-03-17 19:12:40

barbara.b
Member

jadzka a ty dalej swoje :-))))
to tak jak ja z tym jedzeniem i zakupami :-)))) widać dla kogo co jest ważne.
tylko jedzenie można za swoje kupić a wolnego fakt- jak ci nikt nie da to sobie nie wyczarujesz :-)))))
daj sobie już spokój i nie rozgryzaj tego tematu. zawsze tak było jest i będzie. tylko, że wysokość pensji ponoć idzie w dół bo w tym roku mają płacić składki od całości. tak mi dzisiaj powiedziała pani proponując ofertę za 1050.
a akurat ja raz była wniebowzięta tą swobodą uzgadniania z rodziną. bo sobie uzgodniłam 3 godziny dziennie i jeden dzień całkiem wolny. tak więc człowiek sam odpowiada za siebie. decyzja, czy jedziemy i potem, czy zostajemy zależy tylko i wyłącznie od nas. w momencie jakiś nadużyć zawsze mamy prawo zjechać.

jadzka napisał:

A jak jest z czasem pracy opiekunki? Ile godzin pracuj za 1250Euro? Sama musi z rodziną ustalać czas wolny?

Ostatnio edytowany przez barbara.b (2016-03-17 19:17:39)

Reklama