firma,,Interkadra,,

Zawiodlam sie na tej firmie.Podpisalam z nimi umowe w pazdzierniku a do grudnia nie wyjechalam Zlozylam wypowiedzenie.Warunkiem otrzymania oferty pracy bylo podpisanie z nimi umowy...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Interkadra - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2015-12-02 09:10:36

marie_agnes
New member

firma,,Interkadra,,

Zawiodlam sie na tej firmie.Podpisalam z nimi umowe w pazdzierniku a do grudnia nie wyjechalam Zlozylam wypowiedzenie.Warunkiem otrzymania oferty pracy bylo podpisanie z nimi umowy.Zrobilam to liczac na szybki wyjazd. Wyrejestrowalam sie z Urzedu Pracy.Pozbywajac sie przy tym zasilku dla bezrobotnych. Firma poki co to zaoferowala mi roznoszenie ulotek. Nie o taka prace mi chodzilo podpisujac z nimi umowe. Czytajcie prosze co im podpisujecie.Bo mozna zostac bez pieniedzy i pracy.

#2 2015-12-02 09:37:18

barbara.b
Member

Re: firma,,Interkadra,,

hmmm to gratuluję. w tobie widzieli jakiś potencjał. no ale z tym urzędem pracy to faktycznie cię wrobili... ja też składałam do nich aplikacje. mieli się zgłosić w najbliższym czasie z ofertą. miesiąc minął i nic. postanowiłam do nich zadzwonić, gdyż miałam wrażenie, że to duża firma i mogę liczyć na jakąś ofertę. do tego zakwalifikowali mnie na zlecenia za 1300 euro... więc czapka z głowy i dzwonię...  pani, która odebrała powiedziała, że ja zaznaczyłam, że mogę się zająć jedynie osobą z demencją i żadnych innych schorzeń i pewnie nie mają dla mnie takiej oferty ale, że zgłosi to jeszcze do działu rekrutacji. z działu rekrutacji zadzwonili i w sumie powiedzieli to samo.

marie_agnes napisał:

Zawiodlam sie na tej firmie.Podpisalam z nimi umowe w pazdzierniku a do grudnia nie wyjechalam Zlozylam wypowiedzenie.Warunkiem otrzymania oferty pracy bylo podpisanie z nimi umowy.Zrobilam to liczac na szybki wyjazd. Wyrejestrowalam sie z Urzedu Pracy.Pozbywajac sie przy tym zasilku dla bezrobotnych. Firma poki co to zaoferowala mi roznoszenie ulotek. Nie o taka prace mi chodzilo podpisujac z nimi umowe. Czytajcie prosze co im podpisujecie.Bo mozna zostac bez pieniedzy i pracy.

#3 2015-12-02 09:48:56

mobilna
Member

Interkadra,  ubawiłam się w ich biurze we Wrocławiu.

Roznoszenie ulotek i z tego płacony ZUS , podczas zlecenia również.
Niestety dla Interkadry ja nie żyje 850 lat , bo gdzieś tyle bym musiała pracować na rentę socjalną.
W biurze 3 dzierlatki wiedzace na temat opieki tyle co kot napłakał.

Ostatnio edytowany przez mobilna (2015-12-02 09:52:15)

#4 2015-12-02 09:56:15

mobilna
Member

marie-agnes
Czy Urząd Pracy cie do nich skierował ?

#5 2015-12-02 10:16:41

marie_agnes
New member

Nie Urzad mnie do nich nie skierowal.Rozmawialam w Urzedzie Pracy zaproponowali bym jak najszybciej zlozyla, ,Interkadrze,,siedziba Szczecin wypowiedzenie.Zarejestrowala sie ponownie. Za roznoszenie ulotek nikt nie przezyje.Kto czytal ich umowe to wie ze placa za miesiac 20euro. W tym miesiacu sie zarejestruje ( dwutygodniowy okres wypowiedzenia)  po Nowym Roku szukam znow pracy.

Reklama