USG piersi

Chciałabym sobie zrobić profilaktycznie USG piersi przed kolejnym wyjazdem. Dodam, że chodzi o Bydgoszcz. Byłam u rodzinnego po skierowanie i wprawdzie wypisał, ale kolejki są b...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#1 2015-11-24 08:30:37

Eliza
Member

USG piersi

Chciałabym sobie zrobić profilaktycznie USG piersi przed kolejnym wyjazdem. Dodam, że chodzi o Bydgoszcz. Byłam u rodzinnego po skierowanie i wprawdzie wypisał, ale kolejki są b. długie.
Może jest tutaj jakaś koleżanka z Bydgoszczy która mogłaby podpowiedzieć u kogo wykonać takie badanie?

#2 2016-08-18 11:17:34

donetella
New member
Od: Poznań

Re: USG piersi

Jeśli szukacie takie badania na usg szyi praga to w stolicy "Orlik" posiada rewelacyjną ofertę na tego typu badania i na dodatek na NFZ smile
Uważam, że u nich tak długo się nie czeka na badania jak w innych placówkach smile

#3 2016-08-23 12:46:57

stasiaasia
New member

donetella Spoko zgłoszę się , włąsnie tego szukałam , dzięki za informację, od lat nie miałam robionego USG

#4 2016-08-26 11:46:05

kasia63
Member

Pamietajcie jeszcze o tym,zeby zawsze zapytac o aktualny certyfikat aparatury czy to do USG piersi czy MMG.Stary,niecertyfikowany sprzęt może przynieść więcej szkody niż pożytku.Nalezy na to zwrócic szczególna uwagę w prywatnych placówkach,tzw.państwowe mają obowiązek przeglądu aparatury medycznej.

#5 2018-05-17 10:33:46

Olina
Member

kasia63 napisał:

Pamietajcie jeszcze o tym,zeby zawsze zapytac o aktualny certyfikat aparatury czy to do USG piersi czy MMG.Stary,niecertyfikowany sprzęt może przynieść więcej szkody niż pożytku.Nalezy na to zwrócic szczególna uwagę w prywatnych placówkach,tzw.państwowe mają obowiązek przeglądu aparatury medycznej.

Faktycznie to bardzo ważne. Jeżeli chodziłoby o badania usg w Warszawie, tutaj na pewno warto odwiedzić Gabinet USG http://www.gabinetusg.com.pl/ , mieszczący się przy ulicy Białobrzeskiej 28.  Jest on wyposażony w nowoczesny sprzęt, w tym aparat USG LOGIQ P 6 z opcją kardiologiczną , dzięki któremu diagnostyka jest bardzo dokładna, a co więcej pozwala nawet na wykrycie wad serca. Jednocześnie na miejscu mamy od razu możliwość skonsultowania się ze specjalistami.

Ostatnio edytowany przez Olina (2018-05-17 10:34:49)

#6 2018-05-17 18:52:04

paniusiabogusia01
Member

Też mnie czeka to badanie bo już dawno nie robiłam

Reklama