Przewoz osob,busy do Niemiec,Transport osobowy LukArt-Trans

Firma Luk-Art TRANS to młoda i profesjonalna firma świadcząca usługi przejazdów pasażerskich. Proponujemy Państwu bezpieczne i tanie przewozy osobowe busami do Niemiec ...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2015-11-23 13:13:03

lukart
Member

Przewoz osob,busy do Niemiec,Transport osobowy LukArt-Trans

Firma Luk-Art TRANS to młoda i profesjonalna firma świadcząca usługi przejazdów pasażerskich. Proponujemy Państwu bezpieczne i tanie przewozy osobowe busami do Niemiec .
Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę, dogodny czas podróży i atrakcyjne ceny.
Misją firmy Luk-Art TRANS jest wprowadzenie nowej jakości usług przewozowych na polskim rynku profesjonalnych przewoźników, tak aby usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów.
Staramy się, by podróż z naszą firmą była zawsze komfortowa, przyjemna oraz przede wszystkim bezpieczna.Cena-50 EURO!!!

Telefon Kontaktowy:608410656

Wyjazdy z Polski w rannych godzinach :Wtorek Czwartek Sobota

Wyjazdy z Niemiec w rannych godzinach :Sroda Piatek Niedziela

Obslugujemy nastepujace trasy:

Miasta na terytorium Polski:

- woj. małopolskie: Kraków, Węzeł Balice, Trzebinia, Chrzanów, Oświęcim oraz okolice
- woj. śląskie: Katowice, Gliwice, Rybnik, Chorzów, Mysłowice, Sosnowiec, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Czerwionka – Leszczyny, Orzesze, Pyskowice, Świętochłowice, Jaworzno, Tychy, Wodzisław Śląski, Racibórz, Knurów, Rydułtowy, Zabrze, Bytom, Będzin, Mikołów, Łaziska Górne, Pszów, Jastrzębie Zdrój, Żory, Kuźnia Raciborska, Toszek, Wielowieś, Sośnicowice, Tarnowskie Góry, Miasteczko Śląskie, Lubliniec, Częstochowa oraz okolice
- woj. opolskie: Opole, Ozimek, Brzeg, Lewin Brzeski, Niemodlin, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Kędzierzyn Koźle, Ujazd, Zdzieszowice, Kluczbork, Prudnik, Głubczyce, oraz okolice
- woj. dolnośląskie: Oława, Wrocław, Kąty Wrocławskie, Środa Śląska, Legnica, Zgorzelec, Bolesławiec, Olszyna oraz okolice

Miasta na terytorium Niemiec:

- na trasie A4 (E40): Zgorzelec, Drezno, Chemnitz, Lipsk, Gera, Jena, Gotha, Kassel, Getynga, Giessen, Siegen, Bonn, Kolonia, Aachen oraz okolice
- na trasie A2: Olszyna, Berlin, Postdam, Brandenburg, Magdeburg, Braunschweig, Wolfsburg, Hannover, Bielefeld, Padeborn, Hamm, Dortmund, Recklinghausen, Essen, Oberhausen, Duisburg, Dussseldorf, Monchengladbach oraz okolice.

#2 2015-11-23 23:25:45

Bakingonlka
New member

Re: Przewoz osob,busy do Niemiec,Transport osobowy LukArt-Trans

Też może się przyłącze tutaj bo to temat dla mnie związane za niedługo wyjeżdżam do Niemiec wystarczy zaklepać busa widzę że też masz fajną ofertę ale również chyba mogę wam polecić tą raz już tym busem jechałam. Nie wiem czy można link dać ale może dam  proszę: http://piatkabus.pl jest naprawdę komfortowy bezpieczny bus. Bardzo nowy bus prawie z 2014 roku internet wi fi szybkie połączenie między miastami. Co mi się bardzo podoba to że są elastyczni potrafią się dopasować do klienta. Polecam.

Ostatnio edytowany przez Bakingonlka (2016-03-03 10:08:21)

#3 2016-06-30 07:40:20

marta0098
New member

To i ja podam jednego przewoźnika aby można było sobie porównać oferty. http://twojeprzewozy.pl/przewoz-osob-opolskie mają busy do Niemiec i obsługują zdaje się Namysłów i Brzeg jeśli chodzi o opolskie z którego pochodzę. Według mnie im większy wybór takich firm tym lepiej, przynajmniej nie ma większych problemów z zabookowaniem terminu jazdy.

#4 2016-07-20 08:55:46

karnia
New member
Od: Sosnowiec

Podróżowałem ostatnio z firmą Piątka Bus i też mam pozytywne wrażenia. Szczególnie komfort jazdy - nowe klimatyzowane samochody, połączenie z wi-fi i tablety na pokładzie. Wszystko to ma wpływ na nasze samopoczucie w trakcie podróży. Nie należę do osób które uwielbiają jazdę busami, ale z tym przewoźnikiem jeżdżę bardzo chętnie. Tym bardziej, że każdy szósty przejazd jest darmowy.

#5 2016-07-23 20:33:55

JOLA-JOLA
New member

Witam Firmy LUK-ART-TRANS NIE POLECAM TO OSZOŁOMY KIEROWCA CZUĆ ALKOCHOL MASAKRA DLA BEZPIECZEŃSTWA LEPIEJ OMIJAĆ

#6 2016-07-23 20:35:25

JOLA-JOLA
New member

lukart napisał:

Firma Luk-Art TRANS to młoda i profesjonalna firma świadcząca usługi przejazdów pasażerskich. Proponujemy Państwu bezpieczne i tanie przewozy osobowe busami do Niemiec .
Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę, dogodny czas podróży i atrakcyjne ceny.
Misją firmy Luk-Art TRANS jest wprowadzenie nowej jakości usług przewozowych na polskim rynku profesjonalnych przewoźników, tak aby usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów.
Staramy się, by podróż z naszą firmą była zawsze komfortowa, przyjemna oraz przede wszystkim bezpieczna.Cena-50 EURO!!!

Telefon Kontaktowy:608410656

Wyjazdy z Polski w rannych godzinach :Wtorek Czwartek Sobota

Wyjazdy z Niemiec w rannych godzinach :Sroda Piatek Niedziela

Obslugujemy nastepujace trasy:

Miasta na terytorium Polski:

- woj. małopolskie: Kraków, Węzeł Balice, Trzebinia, Chrzanów, Oświęcim oraz okolice
- woj. śląskie: Katowice, Gliwice, Rybnik, Chorzów, Mysłowice, Sosnowiec, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Czerwionka – Leszczyny, Orzesze, Pyskowice, Świętochłowice, Jaworzno, Tychy, Wodzisław Śląski, Racibórz, Knurów, Rydułtowy, Zabrze, Bytom, Będzin, Mikołów, Łaziska Górne, Pszów, Jastrzębie Zdrój, Żory, Kuźnia Raciborska, Toszek, Wielowieś, Sośnicowice, Tarnowskie Góry, Miasteczko Śląskie, Lubliniec, Częstochowa oraz okolice
- woj. opolskie: Opole, Ozimek, Brzeg, Lewin Brzeski, Niemodlin, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Kędzierzyn Koźle, Ujazd, Zdzieszowice, Kluczbork, Prudnik, Głubczyce, oraz okolice
- woj. dolnośląskie: Oława, Wrocław, Kąty Wrocławskie, Środa Śląska, Legnica, Zgorzelec, Bolesławiec, Olszyna oraz okolice

Miasta na terytorium Niemiec:

- na trasie A4 (E40): Zgorzelec, Drezno, Chemnitz, Lipsk, Gera, Jena, Gotha, Kassel, Getynga, Giessen, Siegen, Bonn, Kolonia, Aachen oraz okolice
- na trasie A2: Olszyna, Berlin, Postdam, Brandenburg, Magdeburg, Braunschweig, Wolfsburg, Hannover, Bielefeld, Padeborn, Hamm, Dortmund, Recklinghausen, Essen, Oberhausen, Duisburg, Dussseldorf, Monchengladbach oraz okolice.

Witam Firmy LUK-ART-TRANS NIE POLECAM TO OSZOŁOMY KIEROWCA CZUĆ ALKOCHOL MASAKRA DLA BEZPIECZEŃSTWA LEPIEJ OMIJAĆ

#7 2016-07-24 15:12:06

@gu$ka60
Member

Może znacie jakieś Busy które jeżdżą z Siedlec, Siemiatycz ew. Białej Podlaskiej do Monachium?

#8 2017-01-02 10:38:06

agatraw77
New member

Ja korzystam z http://transport-oes.pl/. Maja komfortowe busy i są punktualni

#9 2017-01-02 13:01:26

waanda6300
New member

A ja jeździłam z firmami LIPUT TOUR, SPEEDCAR, MARECKI TOUR, wszystkie moge polecic. Nie polecam MARTEX Przewozy, odwołali mi raz wyjazd mówiąc w ostatniej chwili...

#10 2017-01-02 13:22:36

olaopiekunka
Member

waanda6300 napisał:

A ja jeździłam z firmami LIPUT TOUR, SPEEDCAR, MARECKI TOUR, wszystkie moge polecic. Nie polecam MARTEX Przewozy, odwołali mi raz wyjazd mówiąc w ostatniej chwili...

Ja często jeżdżę z Vipmar Tour, są słowni i miło się z panami rozmawia.  Firma załatwiała mi jeszcze przewóz thunderem i sindbadem/ Dzięki za cynk o tym marteksie, bedę uważać;
ps. Wandzia jesteś ze śląskiego?

#11 2017-01-02 13:33:25

waanda6300
New member

Olu ja z okolic Wroclawia, a chwilowo na Bawari mieszkam smile Vipmar slyszalam kiedys, jeszzce nie jechałam z nimi, ale dobrze wiedziec na przyszlosc

#12 2017-06-29 10:15:36

Kamilxxx
Member

Ja za to mogę polecić busy z GC , pracują tam sami profesjonaliści , podróż przebiega bardzo miło, dodatkowo busy są klimatyzowane co sprawia, że komfort jazdy jest bardzo wysoki.

Reklama