Opieka nad Niepełnosprawną Osobą (Belgia)

Nazywamy się Jobs Plus i od 10 lat pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu ciekawej pracy - przed Tobą jedna z takich ofert! Aktualnie dla naszego Klienta – osoby niepełnosprawnej, poszukujemy Kandydatów do podjęcia pracy za granicą w charakterze: OPIEKUNA/OPIEKUNKI OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ Miejsce pracy: Belgia Do Twoich najważniejszych obowiązków będzie należało wsparcie sparaliżowanego mężczyzny w codziennych czynnościach...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Austrii, Szwajcarii, Włoszech i innych krajach UE - aktualne tematy :

#1 2015-11-10 13:14:07

jobsplus
New member

Opieka nad Niepełnosprawną Osobą (Belgia)

Nazywamy się Jobs Plus i od 10 lat pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu ciekawej pracy - przed Tobą jedna z takich ofert!

Aktualnie dla naszego Klienta – osoby niepełnosprawnej, poszukujemy Kandydatów do podjęcia pracy za granicą w charakterze:

OPIEKUNA/OPIEKUNKI OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ
Miejsce pracy: Belgia

Do Twoich najważniejszych obowiązków będzie należało wsparcie sparaliżowanego mężczyzny w codziennych czynnościach.

Od Kandydatów oczekujemy:
•    dobrej znajomości języka francuskiego, angielskiego lub hiszpańskiego (na poziomie umożliwiającym swobodną rozmowę z podopiecznym)
•    czynne prawo jazdy kat. B – nasz Klient bardzo lubi wyjazdy do miasta, wyjścia do muzeum, teatru
•    dyspozycyjność i gotowość do podjęcia stałej pracy w Belgii
•    empatia, dojrzałość, zaangażowanie
•    doświadczenie w pracy w szpitalu lub w opiece nad osobami chorymi będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje:
•    legalne zatrudnienie przez belgijską firmę na podstawie umowy o pracę
•    pracę w systemie zmianowym (tydzień w godzinach porannych, tydzień w godzinach popołudniowych)
•    długoterminowy kontrakt poprzedzony 2 tygodniowym okresem próbnym
•    wynagrodzenie ok. 1500 euro netto / miesiąc + zwrot kosztów podróży do Belgii

Zainteresowała Cię nasza propozycja? Prześlij CV na nasz adres mailowy: rekrutacja@jobsplus.pl z dopiskiem: „OPIEKUN/-KA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ” lub aplikuj poprzez formularz:
https://system.erecruiter.pl/FormTempla … db4e20cfd3

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Zezwalam na przekazywanie moich danych osobowych w celu określonym powyżej za granicę do krajów Unii Europejskiej.”
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Reklama