Firma Europa Job z Krakowa.

Zamierzam podjąć współpracę z firmą Europa Job - Ktoś - Coś o niej wie ? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź .

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2015-10-25 18:49:12

no-tes
Member

Firma Europa Job z Krakowa.

Zamierzam podjąć współpracę z firmą Europa Job - Ktoś - Coś  o niej wie ? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź .

Ostatnio edytowany przez no-tes (2015-10-25 18:50:25)

#2 2015-10-25 19:17:22

barbara.b
Member

Re: Firma Europa Job z Krakowa.

firmę polecam. panie w biurze ok. pieniądze na czas. nie polecam natomiast pani grosz- koordynatorki tej firmy mieszkającej w wildflecken. nawet nie znam imienia. niekompetentna pani, rzucająca opiekunce kłody pod nogi. nie potrafi lub nie chce bronić interesów opiekunki. wyjechała bym ponownie z tą firma ale nigdy na zlecenie od tej koordynatorki.

no-tes napisał:

Zamierzam podjąć współpracę z firmą Europa Job - Ktoś - Coś  o niej wie ? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź .

#3 2015-10-26 15:27:56

no-tes
Member

barbara.b napisał:

firmę polecam. panie w biurze ok. pieniądze na czas. nie polecam natomiast pani grosz- koordynatorki tej firmy mieszkającej w wildflecken. nawet nie znam imienia. niekompetentna pani, rzucająca opiekunce kłody pod nogi. nie potrafi lub nie chce bronić interesów opiekunki. wyjechała bym ponownie z tą firma ale nigdy na zlecenie od tej koordynatorki.

no-tes napisał:

Agencja ,że o kant du... rozbić!
2 tygodnie obiecali mi stelle pewną na 100% juz miałam wysyłać podpisaną umowę kiedy dowiaduje się (gdzie ja pierwsza zadzwoniłam, bo nawet nikt mnie powiadomić nie raczył ) że oferta nie aktualna . To jest właśnie poszanowanie dla opiekunek . PRZYKRE sad
Gdybym wiedziała wcześniej już od dawna szukałbym innej roboty , a teraz od nowa polska ludowa....

#4 2015-10-26 15:31:28

mobilna
Member

Ten Job to pewnie od jobów smile

#5 2015-10-26 15:33:52

mobilna
Member

no-tesiku nie smuć się.
Załuż sobie kajecik i notuj kto zacz i numerki telefonów.
Zaglądaj do KRS i prześwietlaj kto właśćiciel.
Czytaj opinie i wypośrodkowuj.

#6 2015-10-26 16:01:25

no-tes
Member

no-tes napisał:

barbara.b napisał:

no-tes napisał:

2 tygodnie obiecali mi stelle pewną na 100% juz miałam wysyłać podpisaną umowę kiedy dowiaduje się (gdzie ja pierwsza zadzwoniłam, bo nawet nikt mnie powiadomić nie raczył ) że oferta nie aktualna . To jest właśnie poszanowanie dla opiekunek . PRZYKRE sad
Gdybym wiedziała wcześniej już od dawna szukałbym innej roboty , a teraz od nowa polska ludowa....

A na pocieszenie usłyszałam - "Takie rzeczy się zdarzają" , a w pizduu z tą firmą .

#7 2015-10-26 16:45:06

mobilna
Member

Ja nigdzie z nią nie pójdę .
Ja się wypisałam z krajowych firm i tym sposobem jednego pośrednika mniej.

#8 2015-10-26 17:40:38

no-tes
Member

no-tes napisał:

no-tes napisał:

barbara.b napisał:

A na pocieszenie usłyszałam - "Takie rzeczy się zdarzają" , a w pizduu z tą firmą .

To ,że agencje mają opiekunkę w d..... po przyjeździe to do  tego zdążyłam się przyzwyczaić ,ale żeby olać opiekunkę jeszcze przed wyjazdem to zdarzyło mi się pierwszy raz .

Ostatnio edytowany przez no-tes (2015-10-26 17:41:28)

#9 2015-10-26 18:01:39

mobilna
Member

To taki nowy trend.
Jeszcze do nich nie doszło że będzie nas coraz mniej bo sytuacja na polskim rynku pracy się poprawia z miesiąca na miesiąc .

#10 2015-10-26 19:12:58

barbara.b
Member

a wiecie. a ja właśnie spotkałam się z olaniem opiekunki przed wyjazdem przez niemiecką firmę. w sumie miałam już taką sytuacje z ta samą firmą 2 miesiące temu. ale stwierdziłam, że tam nowy personel i skoro wkońcu znowu się zgłosili to może już będzie dobrze. i wiecie co- 3 tygodnie temu dałam im znać, że od listopada potrzebuję nowe stelle. w zeszłym tygodniu dzwoniłam kilka razy. pani za każdym razem- " mamy mase miejsc nowych, ciągle podpisujemy omowy z rodzinami, będziemy coś dla pani mieli". ale żadnej konkretnej propozycji. wkońcu w poniedziałek usłyszałam, że musi grafik ułożyć i w poniedziałek do mnei zadzwoni z konkretną propozycją. jaki kur.. grafik jak ona jeszcze nie wie, cz ja jestem zainteresowana ich zasraną propozycją...ale h.. dzisiaj czekałam cały dzień na propozycję a telefon nie dzwoni. i h.... im w d.. basia jednak pracuje dla polskich firm. bo jeśli ktoś zlewa kogoś przed wyjazdem i nie można się tam dodzwonić i porozmawiać z kompetentną osobą to co to dopiero będzie jak ja będę na miejscu? pozatym rok temu byłam tam potraktowana jak rodzyneczek z językiem niemieckim. ofetę przedstawiała mi szefowa. na miejscu dalej rodzyneczek ochy i achy. a teraz jak upierdliwy kundel co się odpier.. nie może. sorry ale nie ze mną takie numery. tak więc jutro właśnie dzwonię do europajob jak jeszcze mają ochotę ze mną współpracować a jak nei to szukam kolejnej firmy.

#11 2015-10-26 19:16:35

barbara.b
Member

a stawka za 1050. firmy jak się rozpędzają i mają więcej chetnych to chyba nie ma kto pilnowac tego bajzlu i schodza na psy.

#12 2015-10-26 19:37:11

no-tes
Member

barbara.b napisał:

a wiecie. a ja właśnie spotkałam się z olaniem opiekunki przed wyjazdem przez niemiecką firmę. w sumie miałam już taką sytuacje z ta samą firmą 2 miesiące temu. ale stwierdziłam, że tam nowy personel i skoro wkońcu znowu się zgłosili to może już będzie dobrze. i wiecie co- 3 tygodnie temu dałam im znać, że od listopada potrzebuję nowe stelle. w zeszłym tygodniu dzwoniłam kilka razy. pani za każdym razem- " mamy mase miejsc nowych, ciągle podpisujemy omowy z rodzinami, będziemy coś dla pani mieli". ale żadnej konkretnej propozycji. wkońcu w poniedziałek usłyszałam, że musi grafik ułożyć i w poniedziałek do mnei zadzwoni z konkretną propozycją. jaki kur.. grafik jak ona jeszcze nie wie, cz ja jestem zainteresowana ich zasraną propozycją...ale h.. dzisiaj czekałam cały dzień na propozycję a telefon nie dzwoni. i h.... im w d.. basia jednak pracuje dla polskich firm. bo jeśli ktoś zlewa kogoś przed wyjazdem i nie można się tam dodzwonić i porozmawiać z kompetentną osobą to co to dopiero będzie jak ja będę na miejscu? pozatym rok temu byłam tam potraktowana jak rodzyneczek z językiem niemieckim. ofetę przedstawiała mi szefowa. na miejscu dalej rodzyneczek ochy i achy. a teraz jak upierdliwy kundel co się odpier.. nie może. sorry ale nie ze mną takie numery. tak więc jutro właśnie dzwonię do europajob jak jeszcze mają ochotę ze mną współpracować a jak nei to szukam kolejnej firmy.

Barbaro powodzenia smile Jak sobie Pani z Europa Job o Tobie przypomni to może zadzwoni co tam słychać z ofertą a może nie....
A może zadzwoni dzień przed wyjazdem i oznajmi że oferta , którą załatwiałaś od 2 tygodni już nieaktualna , bo widzę ,że u nich wszystko możliwe .

#13 2015-10-26 20:50:03

barbara.b
Member

no każdy ma swoje doświadczenia. ale mi z europajob chyba było by najwygodniej bo już przynajmniej a1 i ekuz mam... no i póki co umowę, bo jeszcze nie rozwiazałyśmy. w sumie to chyba na każdą firmę mozna narzekać. zależy jak się trafi... może akurat firm to ja już nie będę komentować. te, z którymi da się współpracować są podobne. a te, które nawet umów nie podpisują, nie dają a1 i ekuz to wiadomo, że z nimi wogóle się nie pracuje. z tymi co legalnie zatrudniają trzeba na spokojnie. ale jak tu być spokojnym jak człowiek siedzi na obczyżnie i ma wrażenie, że ktos go w balona robi...

#14 2016-07-15 12:33:03

Olcha
Member

Pracowalam 2 lata temu jeden raz za  pośrednictwem Europa Job jako opiekunka. Pojechałam  trochę ryzykując/ szybki wyjazd był mi potrzebny/.Przeważyły względy odległości do granicy/ tylko 100km/.Pracowałam za 1000 e.Pani z Parkinsonem dodatkowo córka przychodząca codziennie na obiad.Musiałam taki gotować aby nie używać śmietany ,mleka ani innych pochodnych bo córka podopiecznej nie tolerowała w/w. O tym oczywiście nie byłam poinformowana. Na dodatek sobota i niedziela obiad dla babci , córki i jej męża.Pieniądze na utrzymanie wydzielała babcia więc po wiecznych tłumaczeniach  co chce kupić dawała ok 50 e/ czasami 40 czasami 20/.
Musiałam dobrze główkować aby był 3 razy posiłek.O podjadaniu w międzyczasie nie było mowy- bo i nie było co.Nawet podstawowe środki czystości dla siebie musiałam kupić za swoje.Na koniec Firma nie znalazła dla mnie transportu /ostatni dzień to niedziela/ Musiałam wyjechać bo dla drugiej opiekunki nie było miejsca do spania.Sama znalazłam transport/ córka babci pomogła mi w tym/ bo firma stwierdziła że nie da się i już.To była moja pierwsza i ostatnia współpraca z tą firmą.

Reklama