praca w niemczech jako pomoc domowa

moje Panie, a pracowałyście w niemczech jako stricte pomoc domowa? nie jako opiekunka dla pacjenta i do tego dom, ale tylko sprzątanie domu? miałyście stawki godzinowe, na akord, czy też u kogoś mieszkałyście, gotowałyście obiadY?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Pomoc Domowa - aktualne tematy :

#1 2011-02-22 01:25:57

gerber55
New member

praca w niemczech jako pomoc domowa

moje Panie, a pracowałyście w niemczech jako stricte pomoc domowa? nie jako opiekunka dla pacjenta i do tego dom, ale tylko sprzątanie domu? miałyście stawki godzinowe, na akord, czy też u kogoś mieszkałyście, gotowałyście obiadY?

#2 2011-02-22 22:50:52

AniaBocian
New member

Re: praca w niemczech jako pomoc domowa

do znajomych przychodziła Pani raz w tygodniu - jakaś ukrainka, inkasowała 10 euro za godzinę, a tylko mopem podłogę przetarła i kurze pościerała, za cięższe rzeczy, pranie, prasowanie już sie nie brała.

#3 2011-02-24 12:50:18

BabciaAni
Member

ja nie wiem, dokładnie, jakie są warunki, ale zauważam jedynie, że jest to coraz bardziej popularne. ostatnio byłam w domu, bo mi się wnuczka urodziła (jestem teraz dumna babcia), a po powrocie usłyszałam od sąsiadek, że w okolicy już dwie pracują. spróbuję się dowiedzieć czegoś więcej i wam tutaj napiszę.

#4 2011-03-03 19:36:34

gerber55
New member

dumna Babcio Ani smilesmilesmile czy dowiedziałaś się może coś o pracy jako pomoc domowa? ja mam gewerbe, ale to już nie te lata, za jakąś dekadę może sama będę potrzebowała pomocy moich dzieci, a moze i opiekunki, więc zastanawiam się nad inną pracą niż opiekunka... słyszałyście coś o sprzątaniu hoteli, opiece nad małymi dziećmi?

#5 2011-09-08 14:14:16

agnieszka_smieszka
New member

Ja pracuję jako pomoc domowa. Za dzień pracy mam otrzymać 38 Euro przy rozliczeniu + 100 Euro jako koszta podroży. Pracuję przez niemiecka firmę zajmującą się pracą dla opiekunek i pomocy domowych.

#6 2012-02-05 11:34:04

KRYSIA5555
Member

piszesz 38 EUR za dzień, a to jest netto, brutto, ????????????? a co z mieszkaniem, wyżywieniem?????  Napisz coś więcej!!!!! Jakie maja wymagania za taką kase,??????? pozdrawiam

#7 2012-02-27 18:10:25

Dorcia2
Member

I tu chyba już więcej się nic nie dowiemy:(sad  a szkoda:(sad

#8 2012-05-02 10:38:31

megi
New member

W dalszym ciągu nie mam żadnej oferty na wyjazd do Niemiec jako opiekunka. Pomyślałam, ze mogłabym wyjechać jako sprzątaczka lub kucharka. Wszystko mi jedno. Słyszałam, że też są dobre zarobki i że nie ma takich dużych wymagań co do znajomości języka niemieckiego. Niestety nie wiem czy są firmy w Polsce, które taką pracę mogą załatwić. Proszę o rady.

#9 2012-05-02 16:48:30

Barbara45
Member

O takich firmach z polski nie słyszałam. Takiej pracy musisz szukać na własną rękę chyba że masz jakiś znajomych w niemczech co ci cos mogą załatwić.

#10 2012-05-04 09:43:32

Kamilakoz
Member

megi - agencje zajmujące sie opiekunkami nie organizują chyba takiej pracy, ale jest duzo agencji pracy tymczasowej tez do innych zawodów. Może tam coś bedą mieli. Mam znajomą, która już kilka lat pracuje jako Hausfrau a pojechała własnie przez agencje, która wysyłała głównie młodych do Anglii i Irlandii.

#11 2012-12-22 19:40:20

zetka66
New member

kwestia jest taka, że w niektórych przypadkach praca jako stricte pomoc domowa bylaby nawet lepsza choc nie wiadomo czy bardziej opłacalna, wydaje mi się, że wiekszosc agencji pracy, które zatrudniaja opiekunki zajmuje sie tez wyjazdami pomocy domowej, także warto na pierwszy ogień popytac tam wink

#12 2015-03-16 12:16:05

splot
New member

mało kto ufa facetom ale zdarzają się osoby które wolą faceta wink

#13 2015-04-03 12:22:38

duner
New member

ja bardzo chciał bym taką prace.

#14 2015-11-13 16:22:02

morena
New member

szukam pracy w opiece!!!!witam mam 29lat,szukam pracy na miesiąc mogę na zastępstwo do osoby mobilnej.Mam doświadczenie w opiece w pl.Prosze o pomoc w znalezieniu czegos w pewnym miejscu lub chociaż o przyblizenie mi informacji gdzie szukac nie chce przez agencje z racji wiekszych pieniedzy na reke,potrzebuję pieniedzy na święta,mąż zostawił mnie i dziecko z długami,jestem na skraju załamania...Wiem że każdy ma swoje problemy ale liczę na odzew jakikolwiek,pochodzę z okolic szczecina,mój emali:beti030386@wp.pl pozdrawiam forumowiczki.

#15 2015-11-15 12:18:07

morena
New member

amelia napisał:

morena napisał:

szukam pracy w opiece!!!!witam mam 29lat,szukam pracy na miesiąc mogę na zastępstwo do osoby mobilnej.Mam doświadczenie w opiece w pl.Prosze o pomoc w znalezieniu czegos w pewnym miejscu lub chociaż o przyblizenie mi informacji gdzie szukac nie chce przez agencje z racji wiekszych pieniedzy na reke,potrzebuję pieniedzy na święta,mąż zostawił mnie i dziecko z długami,jestem na skraju załamania...Wiem że każdy ma swoje problemy ale liczę na odzew jakikolwiek,pochodzę z okolic szczecina,mój emali:beti030386@wp.pl pozdrawiam forumowiczki.

Chyba niewiele jest tutaj osób, które by mogły Ci pomóc, ale śledź to forum. Teraz przed świętami mogą się zdarzyć ogłoszenia na zastępstwo.

Nawet przypomnij się za kilka dni. Gdybyś chciała pogadać na priv, to dam Ci namiary.

witam,podaj mi namiary na siebie dobrze czasem jest pogadac z kims poza forum

#16 2016-08-05 12:45:05

naszaopiekunka
New member
Od: Warszawa

są również portale specjalistyczne. gdzie można znaleźć prace opiekunki lub pomocy domowej bez pośredników

Reklama