img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



jest ktos z Viersen (Nordrhein-Westfalen)

VIERSEN -zapraszam opiekunki i opiekunow na kawe, nuda tu jak nie wiem, heheheheh

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2015-10-01 17:29:38

fiore
New member
Zarejestrowany: 2015-07-19
Posty: 6

jest ktos z Viersen (Nordrhein-Westfalen)

VIERSEN -zapraszam opiekunki i opiekunow na kawe, nuda tu jak nie wiem, heheheheh

Offline

 

#2 2015-10-03 11:13:52

michelinka52
New member
Zarejestrowany: 2015-10-03
Posty: 3

Re: jest ktos z Viersen (Nordrhein-Westfalen)

WITAM SZUKAM ZMIENNICZKI NA OKRES OD 29 11 2015 NA OKRES 6 TYGODNI DO BABCI -MIEJSCOWOSC DIERDORF CHETNE I TYLKO POWAZNE ZAINTERESOWANE PROSZE O KONTAKT NA email   ewajawa460@wp.pl - dziekuje EWA

Offline

 

#3 2015-10-03 22:51:14

bozena5111
New member
Zarejestrowany: 2015-10-03
Posty: 1

Re: jest ktos z Viersen (Nordrhein-Westfalen)

witam serdecznie pracuje w Monachium-Pasing szukam bratniej duszy mój nr tel 15175419812 pozdrawiam

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

A jeśli oferta nie jest taka jak nam przedstawiano ? - Witajcie ! Jestem nowa, ale z problemami ;) Pierwszy raz wyjechałam do opieki, wróciłam kilka dni temu i na prawde trafiłam ehh nie ma co opowiadać...

Jak to jest z dlugoscia pobytu w DE jako opiekunka? - Pytanie jak wyzej. Po 2 tygodniach pobytu mojego w DE zadzwonil opiekun, koordynator, pytal o stelle, czy bede chciala wrocic itp PO mojej deklaracji, ze chce tylko krotka przerwe i znow wyjazd , stwierdzil, ze musi byc co najmniej miesiac przerwy miedzy wyjazdami, bo cos tam ,cos tam, i tez cos o problemie z ZUS em Kolezanka ,ktora razem ze mna wyjechala na zlecenie, tez miala taka rozmowe, >Ludzieee czy to znaczy ze przez pol roku w sumie moge pracowac, a drugie co ?_ Mam gwizdac? Podpowiedzcie dobre ,doswiadczone duszyczki!!!

Jakiego rodzaju pomoc potrzebna jest osobom starszym? - Przygotowanie śniadania z herbatą, kontrola przyjmowanych lekarstw, w międzyczasie trzeba jeszcze przygotować kolejny posiłek, poodkurzać, pomóc wstać z łóżka podopiecznemu i zrobić zakupy - to rzeczywistość pracy niejednej opiekunki realizującej powierzoną opiekę w sposób długoterminowy czy też dorywczo...

Ciezko jest znalesc agencje,ktora wysyla na 4-6tyg i 2tyg wDomu? - Wiem,ze sa takie oferty czasami,zwlaszcza w okresie swiatecznym.Ale ja chcialabym tak na stale,system 4/6tyg Niemcy, i 2 tygodnie w domu...

Co jest ważne w opiece nad osobami starszymi? - 1. Jeśli to możliwe, prowadź opiekę w domu. Postaraj się znaleźć dostawców usług medycznych, którzy są gotowi zapewnić opiekę Twojemu bliskiemu poza szpitalem i w domu...

Stopka forum