Professional Care 24 z Torunia

Witam! Pracuję w opiece 3 lata. Dwa razy wyjeżdżałam z Professional Care 24 ostatnio, nie mogę niczego zarzucić. Bardzo udana wspołpraca, pomoc w problemach w Polsce i w Niemczech...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2015-09-30 23:54:56

reginaanna
New member

Professional Care 24 z Torunia

Witam! Pracuję w opiece 3 lata. Dwa razy wyjeżdżałam z Professional Care 24 ostatnio, nie mogę niczego zarzucić. Bardzo udana wspołpraca, pomoc w problemach w Polsce i w Niemczech. Mogę polecić !

#2 2015-10-01 00:00:33

amelia
Przyjaciel Forum

Re: Professional Care 24 z Torunia

reginaanna napisał:

Witam! Pracuję w opiece 3 lata. Dwa razy wyjeżdżałam z Professional Care 24 ostatnio, nie mogę niczego zarzucić. Bardzo udana wspołpraca, pomoc w problemach w Polsce i w Niemczech. Mogę polecić !

No proszę jaka wspaniała wiadomość wink   Ale się poświęciłaś dla nas . Zdradziłaś nam trzyletnią tajemnicę! Oby to było opłacalne!!!!!  lol lol lol

#3 2015-10-01 00:11:27

reginaanna
New member

amelia napisał:

reginaanna napisał:

No proszę jaka wspaniała wiadomość wink   Ale się poświęciłaś dla nas . Zdradziłaś nam trzyletnią tajemnicę! Oby to było opłacalne!!!!!  lol lol lol

Amelia, i po co ta ironia. Pracowalam uprzednio z innymi firmami a takze bezposrednio na umowę o pracę z niemiecką rodziną. Akurat ta firma mi się sprawdziła, nie o wszystkich innych mogę to napisać, niestety.

#4 2015-10-01 00:11:51

ava
Member

amelia napisał:

reginaanna napisał:

Boś Ty czepialsko jest tongue Patrz jaka porządna agenturka, nawet jak problemy w Polsce to pomogą big_smile big_smile big_smile
Czy opłacalne ? Pewnie umowa na usługi rekrutacyjne big_smile big_smile big_smile  A dopiero co koleżanka  pisała co by sobie zapamiętać nazwę tę dziadowskiej agenturki tongue

#5 2015-10-01 00:32:36

amelia
Przyjaciel Forum

reginaanna napisał:

amelia napisał:

reginaanna napisał:

Amelia, i po co ta ironia. Pracowalam uprzednio z innymi firmami a takze bezposrednio na umowę o pracę z niemiecką rodziną. Akurat ta firma mi się sprawdziła, nie o wszystkich innych mogę to napisać, niestety.

No i tak akurat śpieszysz nam donieść tylko o tej? Nie wysilaj się kotku. Wiarygodna to Ty nie jesteś.
A ironia? No po to, byś się opamiętała i nie uważała nas za debili!!!!
Ale wiesz co? mogę  Ci "zakomplementować": jesteś spostrzegawcza, gdyż wyłuskałaś, że to ironia. smile

A jak będziesz potrzebowała naszej porady , to po prostu pytaj- my tutaj znamy odpowiedzi na wszystkie kłopoty.

I jeszcze jedno , jak  jeszcze kiedyś  będziesz chciała zareklamować jakąś firmę, to daj ogłoszenie, ale proszę! napisz  prawdę!!!!

Pozdrawiam !

Ostatnio edytowany przez amelia (2015-10-01 22:55:41)

#6 2015-10-01 00:34:01

amelia
Przyjaciel Forum

ava napisał:

amelia napisał:

reginaanna napisał:

Boś Ty czepialsko jest tongue Patrz jaka porządna agenturka, nawet jak problemy w Polsce to pomogą big_smile big_smile big_smile
Czy opłacalne ? Pewnie umowa na usługi rekrutacyjne big_smile big_smile big_smile  A dopiero co koleżanka  pisała co by sobie zapamiętać nazwę tę dziadowskiej agenturki tongue

big_smile

#7 2015-10-01 01:13:07

reginaanna
New member

amelia napisał:

ava napisał:

amelia napisał:

big_smile

No, z pewnoscia zapytam firme, dlaczego takie emocje wywoluje! Ciekawe co odpowiedzą😀
Ja nie zamierzam nikogo oszukiwac, nie jestem pracownikiem etatowym, zeby wysilac sie na lojalnosc. Po prostu jak narazie nie mam zlych doswiadczen. Jezeli będzie inaczej, to napiszę.

#8 2015-10-01 08:48:47

jakniew
Member

Nie czarujmy się, wiele razy tutaj powtarzamy, że agenturki są super i współpraca jest bez problemów jeśli trafi się na dobrą Stellę, gdzie nie ma problemów. Czy napiszesz nam, jak ta agenturka się sprawdziła jeśli trafisz w miejsce, gdzie dadzą Ci popalić?

#9 2015-10-01 22:34:07

Basia77
Member

jakniew napisał:

Nie czarujmy się, wiele razy tutaj powtarzamy, że agenturki są super i współpraca jest bez problemów jeśli trafi się na dobrą Stellę, gdzie nie ma problemów. Czy napiszesz nam, jak ta agenturka się sprawdziła jeśli trafisz w miejsce, gdzie dadzą Ci popalić?

Jankiew zostaw Panią na etacie w agenturce w spokoju , ma jeszcze wiele forum do obskoczenia heheh

#10 2015-10-01 23:01:04

papaja76
Member

amelia napisał:

reginaanna napisał:

amelia napisał:

No i tak akurat śpieszysz nam donieść tylko o tej? Nie wysilaj się kotku. Wiarygodna to Ty nie jesteś.
Ale wiesz co? mogę  Ci "zakomplementować": jesteś spostrzegawcza, gdyż wyłuskałaś, że to ironia. smile

A jak będziesz potrzebowała naszej porady , to po prostu pytaj- my tutaj znamy odpowiedzi na wszystkie kłopoty.

I jeszcze jedno , jak  jeszcze kiedyś  będziesz chciała zareklamować jakąś firmę, to daj ogłoszenie, ale proszę! napisz  prawdę!!!!

Pozdrawiam !

a wolny czas w umowie też dają???

#11 2015-10-01 23:53:53

amelia
Przyjaciel Forum

papaja76 napisał:

amelia napisał:

reginaanna napisał:

Pozdrawiam !

a wolny czas w umowie też dają???

.... a dają.......

#12 2015-10-02 08:33:27

jakniew
Member

Dają, jak sama się o to upomnisz już na Stelli  u pdp czy rodzinki.

#13 2015-10-02 09:24:00

amelia
Przyjaciel Forum

jakniew napisał:

Nie tylko. Są firmy które mają w umowie zapis. Spotkałam się tylko z 2 godzinami. Chociaż nie było mowy o dniu wolnym, ale to i tak coś.

#14 2015-10-02 12:48:10

jakniew
Member

amelia napisał:

jakniew napisał:

Nie tylko. Są firmy które mają w umowie zapis. Spotkałam się tylko z 2 godzinami. Chociaż nie było mowy o dniu wolnym, ale to i tak coś.

Mnie córka dziadka przeczytała fragment umowy jaką dostali od firmy i jest zapis, 2 godziny w tygodniu i pół dnia w jeden dzień weekendu. Nie pasowało to rodzince i ustaliliśmy tak, że mam 2 razy w tygodniu 3 godz. i sobotę wolną do 21-wszej. Jeśli o czasie wolnym jest zapis w umowach, to nie ma wówczas problemu z ustaleniem czasu wolnego. Gorzej, gdy firma nic o tym nie napisze i zostawia to opiekunom na głowie i wówczas jest problem.

#15 2015-10-02 13:36:50

amelia
Przyjaciel Forum

jakniew napisał:

amelia napisał:

jakniew napisał:

Mnie córka dziadka przeczytała fragment umowy jaką dostali od firmy i jest zapis, 2 godziny w tygodniu i pół dnia w jeden dzień weekendu. Nie pasowało to rodzince i ustaliliśmy tak, że mam 2 razy w tygodniu 3 godz. i sobotę wolną do 21-wszej. Jeśli o czasie wolnym jest zapis w umowach, to nie ma wówczas problemu z ustaleniem czasu wolnego. Gorzej, gdy firma nic o tym nie napisze i zostawia to opiekunom na głowie i wówczas jest problem.

Tak. W całości się z Tobą zgadzam. Wszystkie firmy powinny mieć zapis o ilości godzin wolnych. My powinniśmy mieć do dogadania z rodziną terminy tego wolnego, tak jak to było w Twoim przypadku.

Najgorsze jest to że nasze umowy z firmą i umowy firma-rodzina zawierają sprzeczne informacje , które często powodują konflikt między opiekunką a rodziną.  To taka partyzantka, wiadomo co ma na celu.

Głupią rzeczą jest umieszczanie w umowach klauzuli o tajemnicy na temat umów. Wszędzie gdzie byłam konsultowałam umowę moją i rodziny .   I po co te idiotyzmy???? My wiemy, ale Panie agentki niech sobie poczytają i przekażą do decydentów.

Raz nawet mi się zdarzyło, że po takiej analizie umów rodzina wypowiedziała kontrakt z firmą z powodu ogromnych bezsensownych różnic.

#16 2015-10-02 14:06:59

jakniew
Member

Tak dokładnie jest amelia. Te tajemnice, które w wielu firmach są nawet obwarowane karami pieniężnymi za ujawnianie treści umów mają zamknąć usta opiekunom i rodzinie aby te sprzeczne informacje nie zaszkodziły firmom własnie w sposób, jaki opisałaś. Tyle, że ten zapis o poufności jest źle interpretowany , owszem nie nic przeciw temu zapisowi jeśli to dotyczy ujawnieniu firmie konkurencyjnej, ale nie w umowie trójstronnej: firma-opiekun-niemiecka rodzina.
Jeśli w moim przypadku dochodzi do rozbieżności, dzwonię do firmy i wręcz żądam wyjaśnienia z ich strony rodzinie np. dlaczego nie będę myć okien. Działam z zaskoczenia zaczynając od słów: mam podpisana umowę z wami, a nie z niemiecką rodziną, więc proszę tę sprawę wyjaśnić dlaczego nie uprzedziliście w umowie, że nie należy do moich obowiązków zgodnie z naszą umową mycie okien i zamiatanie liści wokół domu. Nie będę z rodziną o tym rozmawiać, bo u mnie jest taki zapis w umowie, a że wy to pominęliście to wy wyjaśniajcie.

#17 2015-10-04 20:26:40

reginaanna
New member

jakniew napisał:

Pewnie, ze napiszę. Jezeli agentura sie nie sprawdzi w trudnym momencie, to wypowiem umowę. Tak robilam już dwukrotnie, jezeli chcesz wiedziec jakich agentur to dotyczylo, mogę ci napisać.
Nie jestem masochistką i nie zamierzam sie męczyc, kiedy pracodawca nie dotrzymuje umowy.
Narazie nie mam powodu do narzekań.

#18 2015-10-05 13:00:13

Anuszka
New member

Witam ! Ja również mogę polecić firmę Professionalcare24, byłam z tą firmą raz, ale planuje pojechać ponownie. Nie mam żadnych zastrzeżeń do tej firmy,wynagrodzenie otrzymałam na czas, Panie w firmie bardzo miłe, pomocne.
Pozdrawiam
Podaje adres strony do firmy www.professionalcare24.pl

#19 2015-10-05 13:17:07

festynka
Member

Anuszka napisał:

Witam ! Ja również mogę polecić firmę Professionalcare24, byłam z tą firmą raz, ale planuje pojechać ponownie. Nie mam żadnych zastrzeżeń do tej firmy,wynagrodzenie otrzymałam na czas, Panie w firmie bardzo miłe, pomocne.
Pozdrawiam

Planuj i jedz z nimi gdzie chcesz -ja wystarczająco się naczytałam o tej firmie i bardzo dziękuje i żaden komentarz Anuszki mnie nie przekona! A najbardziej urzekło mnie,,Panie w firmie pomocne i bardzo miłe" takie mile ,że nie dadzą telefonu do rodziny ani do zmienniczki -super przemiłe panie .Anuszka ? kazali Ci napisać to napisałaś śliczny post!powodzenia z tą firmą,

#20 2015-10-05 13:36:06

chloe
Member

festynka napisał:

Anuszka napisał:

Pozdrawiam

Planuj i jedz z nimi gdzie chcesz -ja wystarczająco się naczytałam o tej firmie i bardzo dziękuje i żaden komentarz Anuszki mnie nie przekona! A najbardziej urzekło mnie,,Panie w firmie pomocne i bardzo miłe" takie mile ,że nie dadzą telefonu do rodziny ani do zmienniczki -super przemiłe panie .Anuszka ? kazali Ci napisać to napisałaś śliczny post!powodzenia z tą firmą,

Festynka, inaczej, my też tutaj jesteśmy pomocne i bardzo miłe (nasza autoreklama) -smile

#21 2015-10-19 18:48:43

Ksenia
Member

Moja znajoma pracowała w tej firmie, zadowolona nie była. W chwili słabości również się tam zgłosiłam , jednak ze jestem bardzo podejrzliwa a i warunki wydały mi sie zbyt,, różowe " na wyjazd sie nie zdecydowałam.

#22 2015-12-18 10:17:54

MariolaW92
New member

Polecam Firmę Professional Care 24, jest to uczciwa i profesjonalna Firma,która dba o opiekunki.Wszystko super zorganizowane.Sama pracuje tam długi czas,była to moja pierwsza Firmą z którą wyjechałam i tak zostało:-)ponieważ jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Szczerze polecam

#23 2016-01-23 12:32:55

Elizabeth68
Member

Jedna oferta z ich strony mnie zainteresowala....

Ktos sie orientuje jakie maja umowy w tym roku?
Zmiany?

Pozdrawiam

#24 2016-01-23 15:49:00

festynka
Member

Elizabeth68 napisał:

Zmiany?

Pozdrawiam

Elizabeth68 nie patrz na oferty -bo to wszystko już nie aktualne ,swoich już dawno obsadzili a Tobie zaproponują awanturę albo bardzo leżacą i ukryją to wszystko i przekażą Ci same super zalety PDP i jeszcze nie dadzą tel. do zmienniczki -już się tutaj naczytałam o nich i wystarczy ,chodz tych nazw tych firm jest podobnych od groma, a próbowałaś w Medipe? jak tam jest? wiem ze latem oni za 3 miesiace dawali nawet 180 euro premi,,,tak tylko podpowiadam ,

#25 2016-01-23 16:52:11

Elizabeth68
Member

festynka napisał:

Elizabeth68 napisał:

Zmiany?

Pozdrawiam

Elizabeth68 nie patrz na oferty -bo to wszystko już nie aktualne ,swoich już dawno obsadzili a Tobie zaproponują awanturę albo bardzo leżacą i ukryją to wszystko i przekażą Ci same super zalety PDP i jeszcze nie dadzą tel. do zmienniczki -już się tutaj naczytałam o nich i wystarczy ,chodz tych nazw tych firm jest podobnych od groma, a próbowałaś w Medipe? jak tam jest? wiem ze latem oni za 3 miesiace dawali nawet 180 euro premi,,,tak tylko podpowiadam ,

haha jestem w Medipe i nie moge sie doprosic od ponad m-ca zmian w umowie...ech...telefoniczny belkot z ktorego nic nie rozumiem...

#26 2016-01-23 17:03:07

festynka
Member

Elizabeth68 napisał:

festynka napisał:

Elizabeth68 napisał:

Zmiany?

Pozdrawiam

haha jestem w Medipe i nie moge sie doprosic od ponad m-ca zmian w umowie...ech...telefoniczny belkot z ktorego nic nie rozumiem...

W takim razie ten bełkot jest wszędzie ,a ja już myślałam sama tam spróbować i bum,,bum,,bum

#27 2016-01-23 23:40:53

morskie-oko
Member

Właśnie słyszałam wspominali coś w Medipe, że za święta płacą 300 euro brutto, a ciekawi mnie, ile to by było netto?

#28 2016-01-24 09:12:13

..?eto
Member

Niezgadzajcie się na odprowadzenie skladki zus od 100zł, zresztą w myśl najnowszych ustaw deklarowana kwota do odprowadzenia skladki Zus nie może być mniejsza niż od  najniższej krajowej płacy.( Czy to u. Zlecenie, czy to umowa o pracę jest)
To Gwarntuje ustawa.
Jeśli mówią , że odprowadzają od 100zł, nawet 1000zl, to znaczy , że klamią i w ogóle nie płacą  Zus.
I sprawdzać , spr. jakie skladki spływaja , wystarczy przez innternet zarejstrowac sie w opcji podgląd oplacanych skladek i będzie wszystko jasne ile placa i od jakiej kwoty.
Ludzie macie narzędzia pozwalające na spr. pewnych rzeczy bez wychodzenia z domku, bez laski firmy i tego co powie, korzystajmy z możliwości sprawdzania!
Wejdźcie na stronę ZUS i zarejstrujcie się w elekronicznym systemie https://pue.zus.pl/portal/logowanie.npi

[ur]lhttp://kariera.pracuj.pl/porady/skladki … AjRH8P8HAQ[/url]

Ostatnio edytowany przez ..?eto (2016-01-24 09:14:35)

#29 2016-01-24 09:30:36

..?eto
Member

..?eto napisał:

Niezgadzajcie się na odprowadzenie skladki zus od 100zł, zresztą w myśl najnowszych ustaw deklarowana kwota do odprowadzenia skladki Zus nie może być mniejsza niż od  najniższej krajowej płacy.( Czy to u. Zlecenie, czy to umowa o pracę jest)
To Gwarntuje ustawa.
Jeśli mówią , że odprowadzają od 100zł, nawet 1000zl, to znaczy , że klamią i w ogóle nie płacą  Zus.
I sprawdzać , spr. jakie skladki spływaja , wystarczy przez innternet zarejstrowac sie w opcji podgląd oplacanych skladek i będzie wszystko jasne ile placa i od jakiej kwoty.
Ludzie macie narzędzia pozwalające na spr. pewnych rzeczy bez wychodzenia z domku, bez laski firmy i tego co powie, korzystajmy z możliwości sprawdzania!
Wejdźcie na stronę ZUS i zarejstrujcie się w elekronicznym systemie https://pue.zus.pl/portal/logowanie.npi

[ur]lhttp://kariera.pracuj.pl/porady/skladki … AjRH8P8HAQ[/url]

http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/7 … a-zus.html

#30 2016-01-24 12:24:09

Elizabeth68
Member

morskie-oko napisał:

Właśnie słyszałam wspominali coś w Medipe, że za święta płacą 300 euro brutto, a ciekawi mnie, ile to by było netto?

za wakacje tez niby byl dodatek, ale trza bylo byc 3 m-ce...

#31 2016-01-24 14:12:04

marcelinka
Member
Od: gdzieś na świecie :)

Nie polecam tej firmy - Moja przyjaciółka z nimi była w zeszłym roku = Miała duże problemy do dziś prefessional Care męczy ją telefonami z nowymi zleceniami. Płacili w terminie to fakt, ale na koleżanki telefony ze stelli byli głusi. Da pani radę, to jeszcze tylko 3 tyg itp itd...

#32 2016-01-24 20:45:38

..?eto
Member

morskie-oko napisał:

No wielcy dobrodzieje , jak płacą 850-1300 euro to raz w roku łaskawcy dają 300 więcej  przy okazjii świąt, łachudry,hahahah sadD

#33 2016-01-24 21:16:30

morskie-oko
Member

..?eto napisał:

morskie-oko napisał:

No wielcy dobrodzieje , jak płacą 850-1300 euro to raz w roku łaskawcy dają 300 więcej  przy okazjii świąt, łachudry,hahahah sadD

No niestety, każda agencja chce jak najwięcej do swojej sakiewki...

#34 2016-01-24 21:57:15

..?eto
Member

morskie-oko napisał:

..?eto napisał:

morskie-oko napisał:

No niestety, każda agencja chce jak najwięcej do swojej sakiewki...

Nooo........
I tacy stawiaja bungalowy, a nie mizerota opiekunka z dobrym sercem...
Też jej się zachcialo...
Takim kosztem.....
Nie wystarczylo by mieszkanie własnościowe za 720 zl?
Ja to mam szczęście......
smile

Ostatnio edytowany przez ..?eto (2016-01-24 21:58:57)

#35 2016-02-07 13:52:41

córka_mamy
New member

Witam, zarejestrowałam się na tym forum, bo mam problem, być może ktoś przerabiał podobną sytuację i mógłby wnieść coś pomocnego.

Chodzi o firmę z tego wątku. Znajoma wyjechała do pracy, warunki jednak okazały się odmienne od założeń zlecenia, różnił się zakres prac, liczba osób pod opieką, czas, kiedy ta opieka miała być wykonywana.

Zostało napisane wypowiedzenie, firma je przyjęła, znajoma w końcu wróciła do domu. Minęło sporo czasu i dostała oświadczenie o potrąceniu wierzytelności, na pdst rzekomej reklamacji Klientów.
W umowie niby jest zapis o obciążeniu, ale tylko w przypadku, gdy jest to z winy Usługobiorcy
Nie widzimy tu winy, bo warunki miały być zupełnie inne, niż te, które były. Oczywiście na wniosek znajomej, o przedstawienie treści rzekomej reklamacji, firma zasłania się tajemnicą danych osobowych.

Nie chcemy zostawić tej sytuacji, tak jak jest, bo obciążenie jest niezasadne. Czy ktoś może przerabiał podobny problem i podzieli się wiedzą, jakie kroki poczynił i czy udało się coś ugrać?

Z góry dziękuję
Aga

#36 2016-02-07 23:21:39

..?eto
Member

Dlaczego boimy się sądów?
W sądzie firma nie będzie się zasłaniać tajemnicą danych osobowych,
a w/w skarga na usługobiorcę będzie musiała być przedstawiona jako dowódw w sprawie.
Inaczej nie załawicie kolezance pomocy i firma sie wywinie i dokladnie liczy na to,
że poszkodowana nie zrobi tego kroku i nie wniesie pozwu do sądu.
I tak to leci. smile

Ostatnio edytowany przez ..?eto (2016-02-07 23:27:40)

#37 2016-03-15 16:38:27

jagodka
New member

Firma nie interesuje się opiekunką na zleceniu. Nie są godni zaufania i polecania.
Poszukują osób do roznoszenie ulotek i marketingu.

Nie polecam !!

#38 2016-03-15 16:53:22

jadzka
Member

Witam znam firmę,  nie polecam!!! Czas pracy opiekunki (w umowie 40h tygodniowo w rzeczywistości uwiązana jak niewolnik przy seniorze)i!!! bez wolnego całe zlecenie. Jak są kłopoty to blokują twój nr telefonu i radź sobie sama. Czyli normalnie wszystkie firmy mają takie same grzechy!!!

#39 2016-03-15 19:07:54

barbara.b
Member

mam pewne wątpliwości, czy blokuja telefon natomiast mam przypuszczenie, że professional care i soft care to albo te same firmy albo ściśle powiązane. w soft care bardzo miły pan, który zwrócił mi pieniądze za drogę od babci, od której uciekłam po nieprzespanej nocy. nikt na mnie nie krzyczał, nie zmuszał do zostania. oczywiście jak to po nieprzyjemnych przejściach bałam się dalej współpracować z tą firmą :-)))) nie mniej jednak byłam miło zaskoczona. w przeciwieństwie do firmy akcess. gdzie jakieś dziecko na teleofnie alarmowym kilkakrotnie tłumaczyło mi, że nie mogę zjechać póki ona mi nie pozwoli. zero kontaktu z szefową lub koordynatorem w bardzo krytycznej sytuacji, gdy po przejechaniu 1000 km do babci podziękowano mi za wizytę i wysyłano do domu w kolejną podróż 1000 km... nikt nie kontaktował się również w tej sytuacji z rodziną... siedziałam ja, babcia, jej równie szalona poniekąd córka i jeszcze bardziej szalona sprzątaczka z holandii, łamiąca niemiecki... i czekałyśmy nie wiadomo na co. koordynator chyba spał. spał do południa dnia następnego bo wbrew zapewnieniom nikt się do południa nie zgłosił. ja nie spałam całą noc. rzeczy w aucie a ja na strychu bałam się tych szalonych ludzi i z lękiem spoglądałam na zegarek, żeby ponownie nie zmienili zdania i mnie w środku nocy nie wyrzucili z domu...
no ale dowodów na powiązanie tych firm nie mam. pan w professional care zaprzeczał. twierdził, że oni się podają za nich... natomiast mieli identyczne zlecenia miałam wrażenie, że pani raz przedstawiła się z professional care a póżniej dzwoniła z tego samego numeru i przedstawiała się, że jest z soft care...

jadzka napisał:

Witam znam firmę,  nie polecam!!! Czas pracy opiekunki (w umowie 40h tygodniowo w rzeczywistości uwiązana jak niewolnik przy seniorze)i!!! bez wolnego całe zlecenie. Jak są kłopoty to blokują twój nr telefonu i radź sobie sama. Czyli normalnie wszystkie firmy mają takie same grzechy!!!

#40 2016-03-15 19:10:30

barbara.b
Member

jak się robi więcej zapisuje się, pokazuje i albo problem rozwiązany albo się zjeżdża. w życiu bym nie zasuwała jak robot na opiece. w gastronomi to co innego ale człowiek i odpocząć i zrelaksować się może i kiedyś w końcu jest noc i człowiek jest wolny. ale w opiece... przecież jak tam się śpi to oni mogą dzień i noc ganiać jak człowiek na to pozwoli. dlatego trzeba jasno pokazać granicę.

jadzka napisał:

#41 2016-10-11 12:21:10

marta2323eu
Member

polecam sprawdzić oferty dostępne na wyszukiwarce eurobusy.pl, można porównać i wybrać najlepsza ofertę przewozową (wielu różnych przewoźników). Do Niemiec ceny zaczynają sie od 99zł smile

#42 2016-10-12 16:26:56

karolina1987
Member

nie polecam, kłamią na temat zlecenia, strasza karami, marketing robisz u nich za darmo a na przysyłaja wam sterty ich gównianych reklam

#43 2016-10-12 16:32:54

Agnes44
Member

karolina1987 napisał:

nie polecam, kłamią na temat zlecenia, strasza karami, marketing robisz u nich za darmo a na przysyłaja wam sterty ich gównianych reklam

potwierdzam, Toruńskie firmy omijam szerokim łukiem

#44 2016-10-12 17:43:28

KRYSIA5555
Member

ja też się przyłanczam,,,,,,,,,,,, Jak najdalej od proffesional, kto im dał taka nazwę????????? Chyba jakiś złośliwiec, a jeszcze maja przyjazdna firma, To dopiero kpina !!!!!!!!!!

#45 2016-10-12 18:01:12

Agnes44
Member

KRYSIA5555 napisał:

ja też się przyłanczam,,,,,,,,,,,, Jak najdalej od proffesional, kto im dał taka nazwę????????? Chyba jakiś złośliwiec, a jeszcze maja przyjazdna firma, To dopiero kpina !!!!!!!!!!

ta fimra jest profesjonalna, ale w gadaniu głupot big_smile

#46 2017-02-25 00:24:03

kobieta_w_podróży
Member

Jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą.Na razie jestem po pierwszym 2 miesięcznym zleceniu z tą agencją u pani cierpiącej na Parkinsona z początkami demencji i było o.k.Otrzymałam numer do zmienniczki przed akceptacją zlecenia,a już po akceptacji dzwoniła do mnie córka pdp i też sobie porozmawiałyśmy więc wiedziałam gdzie jadę. O możliwość kontaktu przed akceptacją zlecenia poprosiłam sama.W przeciągu miesiąca od rozpoczęcia zlecenia otrzymałam druk ubezpieczenia na adres pdp. Pieniądze zawsze na czas i co jest miłą niespodzianką kilka dni przed ostatecznym terminem.W styczniu otrzymałam 50 euro podwyżki do umowy z inicjatywy firmy (przepracowałam 13 dni w styczniu)-nie wiem czy to już na stałe,ale zawsze to miłe.Za miesiąc wyjeżdżam na kolejne zlecenie z tą firmą-na pewno będę pisać co i jak. Na ten moment minusem jest dla mnie mała ilość krótszych zleceń-jestem zainteresowana 6 tygodniowymi a właśnie z tą długością może być problem,ale może akurat coś trafię.Aha!Pan obsługujący kwestię połączeń-organizowanie przejazdów-jest bardzo miły;).

1-06-2017.

Zgodnie z obietnicą piszę jak wygląda dalsza współpraca z firmą,bo jestem już po drugim zleceniu.
Jestem zadowolona.Również w przypadku drugiego zlecenia stan przedstawiony mi w ofercie zgadzał się z tym co zastałam na miejscu. Zainteresowanie sytuacją na stelli-kilka dni po przyjeździe prośba od agencji w formie e-mail o krótką informację jak się układa współpraca. Agencja napisała do mnie maila pamiętając,że nie odbieram na moją komórką połączeń z Polski poza absolutną koniecznością,bo są drogie.Drobny gest,a cieszy,że o tym pamiętali:).Kwestia wypłat bez zmian czyli na czas,a nawet wprowadzono ulepszenie,bo teraz pracując cały kwiecień i kawałek maja otrzymałam wynagrodzenie za kwiecień do połowy maja,a za maj do końca maja,więc szybciej.
Moje drugie zlecenie było u pana,który z racji podeszłego wieku potrzebował ogólnej pomocy w funkcjonowaniu.Nie cierpiał na żadne
konkretne schorzenie typu:Parkinson czy demencja,ale wiadomo,że w wieku 86 lat człowiek wymaga już wsparcia.Na miejscu byłam nieco ponad miesiąc.

Ostatnio edytowany przez kobieta_w_podróży (2017-06-01 23:50:17)

#47 2018-05-18 14:05:15

EwelinaMazur
New member

Zdecydowanie nie polecam. Ja współpracowałem z nimi i jeszcze z jedną firmą z Torunia - Adiutor. Muszę szczerze przyznać, że professional care w ogóle nie zasługuje na taką nazwą, tragedia. Adiutor to co innego ale to już w innym wątku.

Reklama