Prezent dla seniorów

Tak jak w temacie dokładnie za miesiąc dziadkowie mają 60-tą rocznice ślubu i zupełnie nie wiemy co im kupić oczywiście nic nie potrzebują... Hmm nie wiem już ...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Kuchnia dla seniora - aktualne tematy :

#1 2015-09-18 12:28:34

mariajanowska
Member

Prezent dla seniorów

Tak jak w temacie dokładnie za miesiąc dziadkowie  mają 60-tą rocznice ślubu i zupełnie nie wiemy co im kupić oczywiście nic nie potrzebują... Hmm nie wiem już ... Może jakies fajne pomysły wpadną wam do głowy. Ja pomyślałam o jakimś zaproszeniu do restauracji na kolacje z winem. ale obawiam się, że to już nie będzie odpowiednie i zdrowe.  Myśleliśmy o czymś takim http://alegratka.pl/ogloszenie/prezent- … a23344d2df To dość oryginalny prezent, nie wiem czy się spodoba dziadkom. Co myślicie? smile
Z góry dziękuje

#2 2015-09-18 14:13:46

maja35
Member

Re: Prezent dla seniorów

pytasz o swoja rodzine czy dziadków -majac na mysli podopiecznych?

#3 2015-09-19 08:47:02

izi300
Member

mariajanowska napisał:

Tak jak w temacie dokładnie za miesiąc dziadkowie  mają 60-tą rocznice ślubu i zupełnie nie wiemy co im kupić oczywiście nic nie potrzebują... Hmm nie wiem już ... Może jakies fajne pomysły wpadną wam do głowy. Ja pomyślałam o jakimś zaproszeniu do restauracji na kolacje z winem. ale obawiam się, że to już nie będzie odpowiednie i zdrowe.  Myśleliśmy o czymś takim http://alegratka.pl/ogloszenie/prezent- … a23344d2df To dość oryginalny prezent, nie wiem czy się spodoba dziadkom. Co myślicie? smile
Z góry dziękuje

Kwiatka kup i wystarczy

#4 2015-09-19 10:20:00

Franciszka
Member

maja35 napisał:

To jest po prostu reklama, która na forum jest zabroniona!

#5 2015-09-19 20:45:41

maja35
Member

Franciszka napisał:

maja35 napisał:

faktycznie masz racje haha

#6 2015-09-29 16:39:24

festynka
Member

maja35 napisał:

Franciszka napisał:

maja35 napisał:

faktycznie masz racje haha

Ja taki prezent od razu zrobiłam nie pytając nawet nikogo i trafiłam w 10-tkę. Radości nie było konca i do tej pory jest ciągle oglądany!!!

#7 2015-12-10 12:11:39

Madzia
Member

śmieszna sytuacja smile

#8 2015-12-22 20:43:50

isko
Member

Ja dla seniora, mojego dziadka który interesuje się bardzo alternatywnymi środkami leczenia polecałem http://alivioterapie.pl/, która jest popularniejsza z miesiąca na miesiąc w polsce. Nie dla wszystkich jest to teraz idealne rozwiązanie, ale jak coś jest wymyślane nowego to w jakimś konkretnym celu. Ja tam się właśnie z dziadkiem tego typu rzeczami interesujemy.

Ostatnio edytowany przez isko (2017-03-09 17:11:12)

#9 2015-12-23 23:19:29

Oluchna
Member

Kup zabawkowego trabanta i przyozdób go we wstążki.

#10 2016-01-10 22:26:15

festynka
Member

isko napisał:

Można jakieś drobne zabawki takie z ich lat sentymentalne...smile np coś podobnego klocki drewniane http://zabawkizpasja.pl/pl/drewniane-zabawki-edukacyjne tak szczerze kto się dzisiaj bawi klockami drewnianymi? Myślę że nasi dziadkowie może by się tym nie bawili ale sentyment by był.. Polecam jako dodatek do prezentów dla seniora właśnie takie zabawki dla dzieciaka, ale przypominające ich lata. Dobrym pomysłem był by też ( kostka Rubika).

isko czy Ty czasami nie jesteś z firmy pogrzebowej?może cos mi się pomyliło ale chyba nie,jesteś reklamówką tutaj? pogrzeb ,klocki ,może kwiaty? skarpetki? Sam sobie kup kostkę Rubika i Kaczki  i ćwicz ,Powodzenia
?

#11 2016-01-11 00:06:34

papaja76
Member

mariajanowska napisał:

Z góry dziękuje

Coś Ci opowiem, co mi się kiedyś przytrafiło, a było to z okazji Wielkanocy. Dziadek przeżywał moje urodziny w Poniedziałek Wielkanocny, że uwierzyłam, że mi dobra koperta wpadnie. Tak więc w piątek poleciałam po butelkę drogiego wina i piękny bukiet wielkanocny. Nadchodzi poniedziałek, dostaję kopertę , a w niej życzenia i głupi liścik, ale ani grosza, co by humor poprawiło, po wydatku na drogie wino i kwiaty. W tym roku na Wielkanoc też kupiłam wino dziadkowi, ale już nie z mojego portfela płaciłam, a trzy razy podkreślałam, że musi dobrze smakować, bo drogie było! Dziadek po śniadaniu latał i o koperty mnie dopytywał, więc ja już zadowolona, że za winko się zwróci, koperty znalazłam, ale znów się obeszłam smakiem, zapomniawszy, żeby nie liczyć , póki nie ma się w ręku! Na następną Wielkanoc powiem dziadkowi, że moim prezentem niech będzie niedziela , w którą nie mam wolnego, a powinnam ją doliczyć do rachunku, albo moje nocne wstawanie.

#12 2016-01-11 09:55:52

papaja76
Member

izi300 napisał:

mariajanowska napisał:

Z góry dziękuje

Kwiatka kup i wystarczy

tak, tak kwiatka, i do tego jakąś pierdułkę za 2 euro, tak jak oni , też tak robią

#13 2016-01-11 10:02:00

papaja76
Member

mariajanowska napisał:

Z góry dziękuje

no ja myślę, że jeżeli pracujesz u seniorów, którzy przestrzegają Twojego czasu pracy, którzy nie budzą Cię po nocach, to powinnaś im powiedzieć, że kupiłabyś im piękny prezent, gdybyś nie była taka biedna, że musisz podcierać ich tyłki , żeby na chleb zarobić, ale dodaj, że Tobie z nieba pieniądze nie spadają, i nie stać Cię na ten piękny prezent, który z Twojej skromnej wypłaty jest nierealny do nabycia!!! Tak myślę , bo sama kupowałam dużo prezentów wcześniej, a im więcej kupowałam, tym mniej dostawałam w zamian, więc ten wywód pochodzi z mojego gorzkiego doświadczenia, LUDZIE UCZĄ ROZUMU!!!

#14 2016-01-11 10:12:53

nagietek
Member

papaja76 napisał:

no ja myślę, że jeżeli pracujesz u seniorów, którzy przestrzegają Twojego czasu pracy, którzy nie budzą Cię po nocach, to powinnaś im powiedzieć, że kupiłabyś im piękny prezent, gdybyś nie była taka biedna, że musisz podcierać ich tyłki , żeby na chleb zarobić, ale dodaj, że Tobie z nieba pieniądze nie spadają, i nie stać Cię na ten piękny prezent, który z Twojej skromnej wypłaty jest nierealny do nabycia!!! Tak myślę , bo sama kupowałam dużo prezentów wcześniej, a im więcej kupowałam, tym mniej dostawałam w zamian, więc ten wywód pochodzi z mojego gorzkiego doświadczenia, LUDZIE UCZĄ ROZUMU!!!

tak sobie czytam i utwierdzam się w przekonaniu, ze prezenty dla pdp to kasa wyrzucona w błoto. Nigdy pracodawcy nie robilam prezentow, cy to pracujac jeszcze w PL, czy teraz w DE. Bo niby w imię czego?
Dadzą mi jakiś prezent np. na święta, czy wyjazd. To dobrze, nie dadzą tez dobrze -  przynajmniej nie będę w plecy kupując im coś. Nie ma co wchodzić w dupę bez wazeliny  cool
Jestem pracownikiem, a nie członkiem rodziny i tyle w temacie  cool

#15 2016-01-11 18:09:23

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Miałem podobne dylematy - wazelina,...ect - jednak obecnie, na święta zawsze mam drobiazg i otrzymuję drobiazg. Jak przyjeżdżam także przywożę coś polskiego a wyjeżdżając dostaje.
To nie jest reguła - zależy gdzie wdepniemy.....ale z tradycją nie należy walczyć

#16 2016-01-11 19:53:56

Dalia
Member

No Nagietek, nareszcie ktoś z sensem napisał, zupełnie nie rozumiem dlaczego miałabym robić jakiekolwiek prezenty babce? To moja babka czy co? I nie życzę sobie, żeby mi coś dawali. Nie informuję kiedy mam urodziny, przecież to jakiś absurd. Jestem tu pracownikiem, babka mi płaci i z jakiego powodu miałybyśmy sobie robić prezenty? Chyba z miłości, ale tego między nami nie ma. Czysty profesjonalizm. wink

#17 2016-01-11 20:05:29

nagietek
Member

Dalia napisał:

No Nagietek, nareszcie ktoś z sensem napisał, zupełnie nie rozumiem dlaczego miałabym robić jakiekolwiek prezenty babce? To moja babka czy co? I nie życzę sobie, żeby mi coś dawali. Nie informuję kiedy mam urodziny, przecież to jakiś absurd. Jestem tu pracownikiem, babka mi płaci i z jakiego powodu miałybyśmy sobie robić prezenty? Chyba z miłości, ale tego między nami nie ma. Czysty profesjonalizm. wink

nic dodać nic ująć. Zgadzam się z Toba w 100% smile

#18 2016-01-11 21:07:08

Franciszka
Member

Ja też uważam, że żadnemu pracodawcy nie należy robić prezentów. Nie wiem nawet z jakiej racji ten prezent? Poza tym, czy my wiemy jakie prezenty sprawiłyby przyjemność naszym niemieckim PDP? Z moich spostrzeżeń wynika, że w Niemczech osoby starsze najbardziej cenią prezenty od bliskich lub sąsiadów i trudno im się dziwić. To bliscy i sąsiedzi wiedzą jakie prezenty są dla nich najlepsze, już nie mówiąc o tym, że są bardzo przywiązani do tego, co jest niemieckie, bo przecież, to co niemieckie jest także najlepsze. Tak myśli bardzo wielu naszych PDP.

#19 2016-01-11 21:22:55

simona1961
Member

JA robię prezenty mojej babci, na gwiazdkę i na urodziny. W tym roku dostanie komplet pościeli z pięknej flaneli, przywieziony z Polski. W Niemczech podoba mi się to, że nie ma znaczenia jakim prezentem i za ile obdarowujemy. Liczy się gest. Ponadto, nikt nie oczekuje rewanżu, w odróznieniu od nawyków w Polsce. Na usprawiedliwienie dodam, ze jestem tu juz baaaaardzo długo, wiele lat i mam długie turnusy big_smile, więc ta moja niemiecka babcia, to prawie juz jak moja babcia, choć dystans tak czy tak, mam.

#20 2016-01-12 08:20:42

copyfield
Member

Chciałem tylko dodać, że będąc np. w PL - jak mam urodziny, czy święta - zawsze przychodzi paczuszka z małym drobiazgiem i życzenia ( nie kasa). To samo otrzymuje mój zmiennik

#21 2016-01-12 09:13:51

..?eto
Member

copyfield napisał:

Chciałem tylko dodać, że będąc np. w PL - jak mam urodziny, czy święta - zawsze przychodzi paczuszka z małym drobiazgiem i życzenia ( nie kasa). To samo otrzymuje mój zmiennik

Ja  z prezencikami dla pdp, to robię tak , jak mi czapka stoi.
Co to znaczy?
Ano , jako trochę lubię pdp i mam dobry chumor to daję prezencik.
Jak nie lubię to nie ma mowy o prezencikach.
Nie zawsze też rewanżuję za otrzymane prez.
Po prostu każdego pdp traktuje indywidualnie.
Czasami potrafię dać prezencik bez okazji.
Jednak wszystkimi tymi moimi zachowanaimi kieruje  empatia połączona z próżnością, bo ja lubię dawać prezenciki, bo wprawia mnie to w lepsze samopoczucie.
Szczera prawda tak funkconuję, jestem elastyczna w zależności od okoliczności. tongue

Ostatnio edytowany przez ..?eto (2016-01-12 09:21:12)

#22 2016-01-12 13:57:54

Franciszka
Member

copyfield napisał:

Copyfield, Ty jesteś długodystansowcem tak jak Simona, w takich domach jest inaczej, można powiedzieć, że należycie do kręgu rodzinnego i dlatego ofiarowywanie i otrzymywanie prezentów jest po prostu miłym dowodem pamięci.

#23 2016-01-12 14:38:06

Dalia
Member

Copyfield nie dość, że jesteś rozrywany prze agencje to jeszcze podopieczni cię kochają i robią ci prezenty. Szczęściarz z ciebie. smile

#24 2016-01-12 17:59:50

copyfield
Member

Dalia napisał:

Copyfield nie dość, że jesteś rozrywany prze agencje to jeszcze podopieczni cię kochają i robią ci prezenty. Szczęściarz z ciebie. smile

Dalia, nie mów mi, że nigdy od PDP nic nie dostałaś??.
Jak zawitałem pierwszy raz na tą Stelle - to była wigilia. Dziadek z Babką wręczali prezenty sobie i także mnie. Ja nie przyzwyczajony do takich obrządków nie miałem nic - czułem się w tym momencie jak idiota. Dziadek zmarł ( nie z tego powodu, że prezentu nie dostał), zwyczaj pozostał.
Nie Jestem długodystansowcem pracuje 7 tyg na 7 - tylko 5 rok na jednej Stelli.
Agencje to dzwonią, nie powiedziałem, że lubią - tylko dlatego, że Bóg raczy wiedzieć ile CV porozsyłałem i na ilu portalach figuruję.
Fakt jest że TU babka traktuje nas (zmiennika także) no może więcej jak posługacza.

#25 2016-01-12 19:13:52

..?eto
Member

cyt:Copyego
Dziadek zmarł ( nie z tego powodu, że prezentu nie dostał)  hahahahahah lol

Ostatnio edytowany przez ..?eto (2016-01-12 19:14:10)

#26 2016-01-12 20:22:53

copyfield
Member

..?eto napisał:

Chciałem wyjaśnić, że obecnie nie żyje - wyszło jak zawsze

#27 2016-01-12 20:31:34

..?eto
Member

copyfield napisał:

..?eto napisał:

Lubię to Twoje powiedzenie wyszło , jak zawsze tongue

Ostatnio edytowany przez ..?eto (2016-01-12 20:32:09)

#28 2016-01-12 20:40:42

Dalia
Member

Ja pewnie za krótko pracuję, półtora roku, albo Anglicy mają inne zwyczaje. Albo, co bardziej prawdopodobne, jestem za krótko u pdp, czasami dwa, trzy tygodnie. Ale moja zmienniczka, miała jedną babkę przez prawie dwa lata i raz na święta dostała kolczyki (o tym opowiadała mi córka babki) ale nie przyjęła tych kolczyków. Ja bym zrobiła tak samo. Notabene prezent był od córki babki,  nie od babki, bo babka żyła we własnym świecie i nie miała pojęcia, co się w okół dzieje.
Ale jak wy jeździcie w jedno miejsce przez parę lat to może jest inaczej. Mnie by to krępowało, może jestem beznadziejna, ale ja wolę trzymać dystans.

Ostatnio edytowany przez Dalia (2016-01-12 20:43:47)

#29 2016-01-12 20:47:36

barbara.b
Member

ja babce pierwszej jak jechałam drugi raz zawiozłam storczyka w doniczce. miała jednego i przeżywała, że tak pięknie kwitnie. nic nie kumała tylko ten kwiatek ją zawsze cieszył. jak świrowała to mówiłam do niej " patrz ile kwiatków ma storczyk " i stała wtedy godzinę nad doniczką i podziwiała. zawiozłam jej kwiatka bo chciałam jej zrobić przyjemność a nie dlatego, że musiałam bo wracając z polski wypadało coś przywieść. najgożej to właśnei z prezentami z przymusu. moim zdaniem nie powinno się takich robić. nie czujesz tego to nie rób! i też uważam, że cena nie ma znaczenia. ważne żeby był trafiony.

#30 2016-01-12 20:51:42

barbara.b
Member

w gastronomi pracowałam u greków. i zawsze na urodziny był tort, ciasto świętowanie, na święta prezenty od szefa.... a też nikt nikogo nie kochał. poprostu czasami fajnie jak jest miło. nie czułam się zobowiązane, żeby szefowi robić prezent na święta. uważałam, że to jego obowiązek dać coś pracownikom. chociażby mikołaja z czekolady. pracownik nie ma takiego obowiązku a nawet nie wypada moim zdaniem. ciasto może np. przynieśc do firmy albo szampana z jakieś okazji dla wszystkich ale nie dawać prezenty.

#31 2016-01-15 20:44:27

anna_suchodolska
Member

papaja76 napisał:

tak sobie czytam i utwierdzam się w przekonaniu, ze prezenty dla pdp to kasa wyrzucona w błoto. Nigdy pracodawcy nie robilam prezentow, cy to pracujac jeszcze w PL, czy teraz w DE. Bo niby w imię czego?
Dadzą mi jakiś prezent np. na święta, czy wyjazd. To dobrze, nie dadzą tez dobrze -  przynajmniej nie będę w plecy kupując im coś. Nie ma co wchodzić w dupę bez wazeliny  cool
Jestem pracownikiem, a nie członkiem rodziny i tyle w temacie  cool

Chyba najlepsza odpowiedz w tym topiku. Prezenty zachowuje dla czlonkow rodziny, a "babcie", nawet te ktorymi zajmowalam sie dluzej niz rok to nie czlonkowie rodziny, tyllko osoby z ktorymi sie pracuje. Dystans w tej pracy zawsze wychodzi na dobre.

Pozdrawiam!

#32 2016-01-15 22:42:36

papaja76
Member

simona1961 napisał:

JA robię prezenty mojej babci, na gwiazdkę i na urodziny. W tym roku dostanie komplet pościeli z pięknej flaneli, przywieziony z Polski. W Niemczech podoba mi się to, że nie ma znaczenia jakim prezentem i za ile obdarowujemy. Liczy się gest. Ponadto, nikt nie oczekuje rewanżu, w odróznieniu od nawyków w Polsce. Na usprawiedliwienie dodam, ze jestem tu juz baaaaardzo długo, wiele lat i mam długie turnusy big_smile, więc ta moja niemiecka babcia, to prawie juz jak moja babcia, choć dystans tak czy tak, mam.

ja to nie byłabym tego taka pewna, czy nie ma to znaczenia jakim prezentem i za ile obdarowujemy, widzę po moim pdp, że jak coś dostanie, od kogoś, kogo lubi, to taką ma uciechę, że szkoda opisywać, bo fałszem trąca, a jak kto inny coś kupi, choćby jego synowa, to jakoś go to nie podnieca, więc poznałam przy tym jego osobowość do imentu, i nie inwestuję w prezenty, bo i tak jęczy, że wszystko złe, czarnowidztwo tylko uprawia, kg. złota by ode mnie nie pomógł, chyba, żeby się ucieszył, że zapewne zbiedniałam, po zakupie tego złota!

#33 2016-01-15 22:47:12

papaja76
Member

barbara.b napisał:

w gastronomi pracowałam u greków. i zawsze na urodziny był tort, ciasto świętowanie, na święta prezenty od szefa.... a też nikt nikogo nie kochał. poprostu czasami fajnie jak jest miło. nie czułam się zobowiązane, żeby szefowi robić prezent na święta. uważałam, że to jego obowiązek dać coś pracownikom. chociażby mikołaja z czekolady. pracownik nie ma takiego obowiązku a nawet nie wypada moim zdaniem. ciasto może np. przynieśc do firmy albo szampana z jakieś okazji dla wszystkich ale nie dawać prezenty.

ciasto i alkohol na imprezy nosiłam w Polsce do firmy, ale do dziś mam wyrzuty sumienia, że nie kupiłam kierowniczce koniaka, że mnie zwolniła z całą swoją podłością, i wzięła synka krewnych na moje miejsce. No cóż, bliższa koszula ciału, a, że moje dzieci zostały sierotami??? kogo to interesuje?? ,,PLECAKI'' mają to gdzieś!!!

#34 2016-01-15 22:49:03

papaja76
Member

copyfield napisał:

..?eto napisał:

fajnie to ująłeś, obecnie nie żyje, pewnie niedługo zmartwychwstanie i wypomni Ci brak prezentów!!!

#35 2016-02-02 09:34:48

jagnak
Member

Ja jakiś czas temu również robiłam drobne upominki dla pani i pana, którymi się opiekuję. Kupiłam im Biovital:
http://www.cefarm24.pl/2663,biovital-zd … 00-ml.html . Środek mozna zamówić sobie taniej w aptekach internetowych. Innym pomysłem mogą być również kosmetyki .Zestaw dla pani oraz pana.

Ewentualnie jakaś dobra książka albo album ze zdjęciami ( w sytuacji jak na przykład wzrok szwankuje).

#36 2016-03-01 11:02:12

Gosia_77
New member

dobrą opcją na prezent może być książka, to się zawsze sprawdza, tylko oczywiście trzeba trafić we właściwe gusta

#37 2016-03-01 12:29:18

Krostka
Member

Nie wierzę smilesmile Kupujecie prezenty Niemcom u których pracujecie? Po co? Za duzo kasy? To oni powinni kupować wam a nie na odwrót.Doczytałam na innym wątku ,że niektóre z PL przyjeżadżają z pełnymi walizkami prezentów,jedzenia aż nie chce się wierzyć,że takie głupie baby

#38 2016-03-01 13:11:12

copyfield
Member

Krostka napisał:

Nie wierzę smilesmile Kupujecie prezenty Niemcom u których pracujecie? Po co? Za duzo kasy? To oni powinni kupować wam a nie na odwrót.Doczytałam na innym wątku ,że niektóre z PL przyjeżadżają z pełnymi walizkami prezentów,jedzenia aż nie chce się wierzyć,że takie głupie baby

Te szumnie nazywane "prezenty" w moim przypadku nie przekraczają jednego Euro.. Tak od lat już praktykowane jest na obecnej Steli.
Drobiazgi otrzymuję także przy wyjeździe

#39 2016-03-01 13:43:53

Miła Dorota
New member
Od: Strasburg

Możecie kupić koszulki z własnym nadrukiem. Jest wiele stron internetowych, które pozwalają na wgranie własnych zdjęć i dodanie napisów, jeżeli wstawici swoje uśmiechnięte fotografie z podpisem ''kochamy naszych dziadków'' na pewno będą zachwyceni smile

#40 2016-03-01 13:51:23

..?eto
Member

Miła Dorota napisał:

Możecie kupić koszulki z własnym nadrukiem. Jest wiele stron internetowych, które pozwalają na wgranie własnych zdjęć i dodanie napisów, jeżeli wstawici swoje uśmiechnięte fotografie z podpisem ''kochamy naszych dziadków'' na pewno będą zachwyceni smile

Napis ma być po polsku czy po niemiecku? smile

#41 2016-03-01 14:19:55

nagietek
Member

..?eto napisał:

Napis ma być po polsku czy po niemiecku? smile

eto, najlepiej w 10 najpopularniejszych jezykach swiata.
dodatkowo dla bezpieczenstwa dac tam tylko swoje zdjecie - przy zmianie podopiecznego dalej bedziemy mogly w niej chodzic ku chwale chlebodawcy... to z przodu
z tylu wystarczy napis ARBEIT MACHT FREI
jak ktos chce tez w 10 jezykach.
P.S. Jak ktos sie zastanawia po co 10 jezykow - juz uswiadamiam - zeby pasowala nadal, kiedy zmienimy kraj docelowy emigracji zarobkowej smile

heh dobijaja mnie juz te nachalne reklamy...

#42 2016-03-02 11:19:03

kasiaaaa23
New member

Moja babcia rok temu była na wczasach odchudzających w Primavera nad morzem i bardzo była zadowolona, gdyż podczas spacerów i ćwiczeń poznała mnóstwo ciekawych ludzi z którymi do dzisiaj utrzymuje kontakt a poza tym nabrała sił, przeszła na zdrowe odżywianie dzięki temu wyjazdowi i tak pomyślałam, że może taki pomysł na prezent dla seniorów nie byłby zły? co o tym myślicie? jak coś to tutaj podaję stronę http://odchudzanie.primaveraspa.pl/prog … hudzajace/

#43 2016-03-02 12:06:14

Gabi55
Member

kasiaaaa23 napisał:

Moja babcia rok temu była na wczasach odchudzających w Primavera nad morzem i bardzo była zadowolona, gdyż podczas spacerów i ćwiczeń poznała mnóstwo ciekawych ludzi z którymi do dzisiaj utrzymuje kontakt a poza tym nabrała sił, przeszła na zdrowe odżywianie dzięki temu wyjazdowi i tak pomyślałam, że może taki pomysł na prezent dla seniorów nie byłby zły? co o tym myślicie? jak coś to tutaj podaję stronę http://odchudzanie.primaveraspa.pl/prog … hudzajace/

Która babcia?   
twoja własna, czy ta którą się opiekujesz w DE big_smile  big_smile  big_smile

Zjeżdżaj stąd !!! bo naisałaś 2 posty: w jednym reklamujesz holtery dla mamy, a w drugim wczasy odchudzające dla babci!
A kysz.....

#44 2016-03-19 17:36:40

Roberta
Member

Krostka napisał:

Doczytałam na innym wątku ,że niektóre z PL przyjeżadżają z pełnymi walizkami prezentów,jedzenia aż nie chce się wierzyć,że takie głupie baby

krosta, przyszlas tu obrazac ?
JAKI  masz w tym cel - CO  chcesz tym uzyskac - nazywajac opiekunki "glupimi babami" ???

#45 2016-03-19 18:10:27

barbara.b
Member

ja zrobię babci prezent na odjazd. upiekę pysznego torta z masą z mascarpone z truskawkami, których nie może pogryźć i galaretką. a na sam środek postawię gromnicę. jedną wielką. jak jedna ostatnia noc, którą tu spędzę :-))))) żartuję ale naprawdę torta bym zjadła i szampana wypiła z moją zmienniczką tak się cieszę :-)))). chyba już dawno nie była całe 2miechy. i to jeszcze w takich warunkach niekorzystnych.

#46 2016-03-19 18:34:12

Krostka
Member

Roberta napisał:

Krostka napisał:

Doczytałam na innym wątku ,że niektóre z PL przyjeżadżają z pełnymi walizkami prezentów,jedzenia aż nie chce się wierzyć,że takie głupie baby

krosta, przyszlas tu obrazac ?
JAKI  masz w tym cel - CO  chcesz tym uzyskac - nazywajac opiekunki "glupimi babami" ???

A jak nazwać te baby co targają ze sobą całe torby prezentów co?? Jedna przed drugą byleby lepsza,wyścigi jak się patrzy.

#47 2016-03-19 18:47:04

Krostka
Member

Żegnam dziewczyny,bawcie się dobrze haha..mi jednak szkoda czasu na to forum.

Ostatnio edytowany przez Krostka (2016-03-19 18:48:09)

#48 2016-03-19 18:52:10

Roberta
Member

Krostka napisał:

A jak nazwać te baby co targają ze sobą całe torby prezentów co?? Jedna przed drugą byleby lepsza,wyścigi jak się patrzy.

ALBO zazdroscisz, albo cos niekumato myslisz wink

#49 2016-03-19 19:23:10

Krostka
Member

Roberta zazdroszczę..taaaaaaaaa...jest czego zapewne. Tachania torby z prezentami,rozłąki z mężami,dziećmi a może tego,że odbywa się to wszystko kosztem twojej rodziny.Co? Zanim napiszesz o zazdrości to kochana ogarnij się i inaczej użyj słów..

#50 2016-03-19 20:33:18

barbara.b
Member

i like it

Roberta napisał:

Krostka napisał:

ALBO zazdroscisz, albo cos niekumato myslisz wink

#51 2016-03-19 20:34:41

barbara.b
Member

pryszczu, co ty tutaj robisz?
a kasy nie zazdrościsz?

Krostka napisał:

Roberta zazdroszczę..taaaaaaaaa...jest czego zapewne. Tachania torby z prezentami,rozłąki z mężami,dziećmi a może tego,że odbywa się to wszystko kosztem twojej rodziny.Co? Zanim napiszesz o zazdrości to kochana ogarnij się i inaczej użyj słów..

#52 2016-03-19 20:40:14

Roberta
Member

Krostka napisał:

Jestem bardziej ogarnieta niz ci sie wydaje smile
A dla poszerzena twoich horyzontow myslowych, pragne krotko nadmienic, ze nie wszyscy maja meza.. dzieci.. rodziny.. wink
A torby sie juz nie tacha, tylko ciagnie a to dzieki zamocowanym na spodzie ko´leczkom smile

P.s.
Krostka, o ile mnie pamiec nie myli, to ty sie juz dzisiaj o 18:47 oficjalnie pozegnalas ze cus´ ci szkoda czasu na to forum sad

Ostatnio edytowany przez Roberta (2016-03-19 20:41:47)

#53 2016-03-19 22:40:17

Krostka
Member

Skoro jakieś durne posty piszesz to odpisuję.Myślenie nie boli ale widać,ze nie u wszystkich.W przeciwieństwie do ciebie nie muszę tachać torby na kółkach.Ty musisz.Ja za praca nie muszę wyjeżdżać.

#54 2016-03-19 22:42:07

Krostka
Member

barbara.b napisał:

a kasy nie zazdrościsz?

Krostka napisał:

No bardzo buhahaha
Matko jaką ty masz zrytą banię

Ostatnio edytowany przez Krostka (2016-03-19 22:50:17)

#55 2016-03-20 08:18:52

barbara.b
Member

więc po raz kolejny zadam pytanie- co ty tutaj robisz?

Krostka napisał:

barbara.b napisał:

a kasy nie zazdrościsz?

Krostka napisał:

No bardzo buhahaha
Matko jaką ty masz zrytą banię

#56 2016-03-20 15:27:51

Roberta
Member

Krostka napisał:

W przeciwieństwie do ciebie nie muszę tachać torby na kółkach.Ty musisz.Ja za praca nie muszę wyjeżdżać.

krostka, zarejestrowalas sie na forum dla opiekunek, ktore musza wyjezdzac, bo pracuja za granica.
Powtarzam juz raz zadane pytanie - co ty tutaj w takim razie robisz ?
Po co tu przyszlas ?
Chyba tylko po to ,zeby : obrazac - pouczac - buntowac - krytykowac- podburzac- nasmiewac sie -  itd !!!!!

Siedz lepiej przed telewizorem, bo tu nie pasujesz ze swoimi toksycznymi radami hmm 
Czytelnie se znalazla....

#57 2016-03-21 07:47:52

mobilna
Member

Krostka napisał:

No patrz pan ! Nie musi wyjeżdżac za pracą, ma szczęsliwy zywot i gdzies tam w czelusciach internetu odkopała forum ktore jej nie dotyczy.
Fenomen czy idiotyzm ???

#58 2016-03-21 07:56:25

barbara.b
Member

dobrze to określiłaś. ja myślę, że ta pani z kategorii chciała bym ale się boję w związku z tym poczytam. poczytałam i dalej się boję więc wyśmieję... ale tak bardzo bym chciała...
ja mam koleżankę, która co jakiś czas mówi, że szuka pracy w restauracji w de. ja myc na facebooka i od ręki mam 2-3 oferty u szefów, u któych sama pracowałam i byli w porządku. więc sprawdzeni. a ta wtedy nagle znika z fecbooka i przez jakiś czas kontaktu z nią nie ma.. dwa razy się tak w konia zrobiłam. potem mi głupio przez byłymi szefami. a oferty sprawdzone i jak ja tam siedziałam po kilka razy to nie było żle.. a sama w ciemno jechałam na te oferty. były miejsca, z których musiałam odrazu zjechać albo po paru dniach bo było tak strasznie, chamstwo itp. itd. a ona na tacy ma podanych dobrych szefów i nad czymś myśli. do opieki też nie chce. ludzie to sami nie wiedzą czego chcą. a nie wiem może tez czego chcę ale wiem, że muszę bo inaczej za 10- 20 lat dalej będę w tym samym miejscu a raczej inaczej wyobrażam sobie moją przyszłość niż wieczne szukanie pracy i pracowanie dla kogoś- raz lepszych raz gorszych pracodawców.

mobilna napisał:

Krostka napisał:

No patrz pan ! Nie musi wyjeżdżac za pracą, ma szczęsliwy zywot i gdzies tam w czelusciach internetu odkopała forum ktore jej nie dotyczy.
Fenomen czy idiotyzm ???

#59 2016-03-21 08:11:03

iza46
Member

barbara.b napisał:

dobrze to określiłaś. ja myślę, że ta pani z kategorii chciała bym ale się boję w związku z tym poczytam. poczytałam i dalej się boję więc wyśmieję... ale tak bardzo bym chciała...
ja mam koleżankę, która co jakiś czas mówi, że szuka pracy w restauracji w de. ja myc na facebooka i od ręki mam 2-3 oferty u szefów, u któych sama pracowałam i byli w porządku. więc sprawdzeni. a ta wtedy nagle znika z fecbooka i przez jakiś czas kontaktu z nią nie ma.. dwa razy się tak w konia zrobiłam. potem mi głupio przez byłymi szefami. a oferty sprawdzone i jak ja tam siedziałam po kilka razy to nie było żle.. a sama w ciemno jechałam na te oferty. były miejsca, z których musiałam odrazu zjechać albo po paru dniach bo było tak strasznie, chamstwo itp. itd. a ona na tacy ma podanych dobrych szefów i nad czymś myśli. do opieki też nie chce. ludzie to sami nie wiedzą czego chcą. a nie wiem może tez czego chcę ale wiem, że muszę bo inaczej za 10- 20 lat dalej będę w tym samym miejscu a raczej inaczej wyobrażam sobie moją przyszłość niż wieczne szukanie pracy i pracowanie dla kogoś- raz lepszych raz gorszych pracodawców.

mobilna napisał:

Krostka napisał:

Fenomen czy idiotyzm ???

Masz racje z tymi wiecznie niezdecydowanymi ludzmi,a jak pomozesz to czesto gesto kontakt sie urywa.Spotkalam juz sie z tym fenomenem lol A ile rodaczek mysli,ze bez znajomosci jezyka da sie pracowac bo Ty jestes na telefonie ,sprobuj nie byc to obraza.Lubie ludzi ,ktorzy tez od siebie czegos wymagaja a to da sie wyczuc .Ostatnio szukajac pracy nawiazalam kontakt z opiekunka ,ktora nawet nie miala zapewnionego przyzwoitego jedzenia.Pogadalam z rodzina ,bo w zab nie znala jezyka i co? po poprawie raz sie odezwala a potem ani razu nie napisala nic !fajnie czasem bywa nie?

#60 2016-03-21 15:37:53

Roberta
Member

iza46 napisał:

Masz racje z tymi wiecznie niezdecydowanymi ludzmi,a jak pomozesz to czesto gesto kontakt sie urywa.

Bo narzekac jest o wiele latwiej niz niz sie trudzic !!!
A pozatym ludzie szybko zapominaja, ile i co dla nich zrobilysmy, a pamietaja tylko ten jeden raz, kiedy im
odmowilysmy.

#61 2016-04-15 09:41:23

arias
Member

Wszystko zależy w jakiej cenie ma być ten prezent Bo pomysłów jest wiele:
miły w dotyku koc
dobra książka ( albo najlepiej album z obrazkami)
jakiś alkhol
dla kobiet kosmetyki
W przypadku wiekszych funduszy mozecie zastanowić sie nad zegarkiem. Dobre zegarki ma na przykład Doxa: http://www.zegarek-doxa.pl/

#62 2016-05-05 12:14:37

latinka
Member

A ja bym proponowała podarować coś słodkiego z Polski. Przepyszne są na przykład czekoladki Wedlowskie desery. Ewentualnie bomboniera Pasjonata
http://img14.staticclassifieds.com/images_tablicapl/344392149_1_1000x700_bombonierka-wedel-pasjonata-299g-kielce.jpg

Do tego warto jest dodać jakiś album ze zdjęciami czy książke do czytania. Kwiaty to oczywiście również dobry pomysł. TYlko polecam dowiedzieć się czy dana osoba nie ma aby na to alergii bo różni ludzie się zdarzają wink

#63 2016-05-16 10:03:37

Giana
Member

Ja kupiłabym kwiatka i jakieś czekoladki. Wystarczyłoby smile .

#64 2016-10-10 13:00:19

Tadek89
Member

A kto powiedział że seniorzy nie mogą się modnie ubierać ? Idealnym przykładem jest mój dziadek który lub chodzić w burach nike bo mu w nich wygodnie. Często chodzi na spacery do pobliskiego lasu dlatego musi mieć wygodne obuwie. Takie dostepne jest w ofercie sklepu online https://sneakershop.pl/ Dlatego gorąco polecam tam zajrzeć. A co Wy o tym sądzicie ?

#65 2016-10-10 14:07:47

oszukana14
Member

Tadek89 napisał:

A kto powiedział że seniorzy nie mogą się modnie ubierać ? Idealnym przykładem jest mój dziadek który lub chodzić w burach nike bo mu w nich wygodnie. Często chodzi na spacery do pobliskiego lasu dlatego musi mieć wygodne obuwie. Takie dostepne jest w ofercie sklepu online https://sneakershop.pl/ Dlatego gorąco polecam tam zajrzeć. A co Wy o tym sądzicie ?

Sądzimy, że to dość kiepska reklama....

#66 2016-10-10 14:21:39

szakira
Member

oszukana14 napisał:

Tadek89 napisał:

Jeszcze tego brakowalo, zeby im dawac prezenty!Moze diamenty i porsche?????

#67 2016-10-10 16:29:21

KRYSIA5555
Member

szakira napisał:

oszukana14 napisał:

Tadek89 napisał:

------------------------------------------
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa brawo szakira !!!!!!!!!!!!

#68 2016-10-10 17:16:32

oszukana14
Member

Tez nie jestem za prezentami.

Moja pdp niby miła, niby ok, już sobie myśle czasem, że jest ok, ale jej zmanierowana mina gdy musi mnie drugi raz wołać sprowadza mnie na ziemię i uzmysławia mi ki  tak naprawde dla niej jestem.

Dlatego zadnych upominkow, łakoci , srakoci.... zyczenia na urodziny, na swieta na szczescie tu nie jestem...

Ale to moze zalezy od relacji,

Czy sa wlasnie szczere, czy wymiszone.

U poprzedniej rodziny gdzie byłam było inaczej, wszyscy z sercem na dłoni i to szcerym, pdp juz nie zyje a z rodzina mam do tej pory kontaky... jak wiezli mnie do miasta, na wolne , czy zakupy, czy zebym sie z kolezanka spotkala to sama z sieb8e wracalam czasem z sernikiem, ale tak jak mowie inne układy mielismy...

#69 2016-10-10 17:17:37

szakira
Member

KRYSIA5555 napisał:

szakira napisał:

oszukana14 napisał:

Tak ma być Krysiu!!! Oni nam , na odchodne ze 100ojro , ale chyba kopów.Moja babka do mnie niedawno z tekstem , a ja myslalam , ze ty dzisiaj pojechalas.A ja na to: di jutra zostaje , az purpurowa ze zlosci.Pobiegne zaraz po prezencik dla babuni.hahaha ale trzeba miec nasrane ,zeby seniorom prezenty przywozic!A pozniej ma kolejna opiekunka przesrane!Swiat zwariowal do reszty.Wszyscy tylko o kasie gadaja,to kupili,tamto kupili,tu byli.Dramat......... Nie powiem jest potrzebny pieniadz,ale nie po trupach! Pozdro dla NORMALNYCH.

#70 2016-10-10 17:18:22

oszukana14
Member

Az mi sie smiac chce jak widze u mojej pdp polskie czekolady po moich poprzedniczkach....

Tak sie konczy przyjezdzanie z czekoladami, chce byc człowiek miły a niemka brzydzi się je jeść...

Zmienniczki oczywiście mi pogoniła...

#71 2016-10-10 17:20:10

oszukana14
Member

szakira napisał:

KRYSIA5555 napisał:

szakira napisał:

Tak ma być Krysiu!!! Oni nam , na odchodne ze 100ojro , ale chyba kopów.Moja babka do mnie niedawno z tekstem , a ja myslalam , ze ty dzisiaj pojechalas.A ja na to: di jutra zostaje , az purpurowa ze zlosci.Pobiegne zaraz po prezencik dla babuni.hahaha ale trzeba miec nasrane ,zeby seniorom prezenty przywozic!A pozniej ma kolejna opiekunka przesrane!Swiat zwariowal do reszty.Wszyscy tylko o kasie gadaja,to kupili,tamto kupili,tu byli.Dramat......... Nie powiem jest potrzebny pieniadz,ale nie po trupach! Pozdro dla NORMALNYCH.

Szakira obserwuje Twoje posty, nieźle Ci pdp zalazła za skóre hmm  na szczęscie jutro juz konczysz. Wracasz do opieki? Ile teraz wolnego w Polsce?

#72 2016-10-10 17:26:34

szakira
Member

oszukana14 napisał:

szakira napisał:

KRYSIA5555 napisał:

Szakira obserwuje Twoje posty, nieźle Ci pdp zalazła za skóre hmm  na szczęscie jutro juz konczysz. Wracasz do opieki? Ile teraz wolnego w Polsce?

Ona jest wsciekla ze mnie pod buta nie mogla wziac , o to tu chodzi!No to babunia sie przeliczyla big_smile Nagle wyzdrowiała big_smile ciagle o hitlerze gada, a ja , jej sie prosto w twarz smieje.Sadze,ze jakby mogla to by mi kose ozenila big_smile

#73 2016-10-10 17:52:25

oszukana14
Member

szakira napisał:

szakira napisał:

oszukana14 napisał:

Ona jest wsciekla ze mnie pod buta nie mogla wziac , o to tu chodzi!No to babunia sie przeliczyla big_smile Nagle wyzdrowiała big_smile ciagle o hitlerze gada, a ja , jej sie prosto w twarz smieje.Sadze,ze jakby mogla to by mi kose ozenila big_smile

Agentek tu nie brakuje big_smile

Moja znajoma miala dziadka, u ktorego w sypialni na stoliku lezala ksiazka mein kampf.....

#74 2016-10-10 17:58:43

szakira
Member

oszukana14 napisał:

szakira napisał:

szakira napisał:

Agentek tu nie brakuje big_smile

Moja znajoma miala dziadka, u ktorego w sypialni na stoliku lezala ksiazka mein kampf.....

Czekoladki Wedla????? To moze latajacy dywan , lampe ALLADYNA i buty NIKE z najnowszej kolekcji big_smile i kielbase z prywatnej masarnii i pól litra.Umre ze smiechu!big_smile Aaaaa ZŁOTE KIERPCE

Pompa mi zaraz wysiadzie od czytania tych postow!Zegarki??? Może jeszcze ROLEX !!!! Stuknijvie sie w łeb!

Ostatnio edytowany przez szakira (2016-10-10 18:11:22)

#75 2016-10-10 18:17:45

oszukana14
Member

I wedla i krówki wink))) hehheheheh

#76 2016-10-10 20:52:39

szakira
Member

oszukana14 napisał:

I wedla i krówki wink))) hehheheheh

Spicie ?Czy po niecie krazyta???? big_smile. Mysla co nie ktorzy,jaki geschenk pdp przytaszczyc:D a poznieh sie z nas smieja,jakie durne polki przyjezdzaja.

#77 2016-10-10 21:08:29

barbara.b
Member

nie na temat ale tak odnośnie mein kampf- moja ciagle zaczyna zdanie " nie wiem jak jest w polsce ale w niemczech... ". normalnie bym jej przyjebała. od 17 roku życia jestem większośc czasu w niemczech a ona mi opowiada co i jak w niemczech jak bym z kosmosu się tu zjawiła. a nawet jak bym tyle czasu wcześniej nie pracowała w de to kurwa polska nie leży w innej galaktyce. pierwszy raz się z taką wieśniarą spotkałam co to mnie ma za niedouczoną kosmitkę. pytam się jej kiedy babka od gigmastyki przychodzi a ona po co mi to wiedzieć. pytam co bedzie gotowała na obiad, żebym wiedziała co jej przynieśc, czy obrać a ta, że jak przyjdzie czas to mi powie. jak by jakiegos głupa sprowadziła na skinięcie palcem. nie wiedziałam, że tyle potrafię przemilczeć. szkoda tylko , że rodzince się wydaje, że ja pyskata jestem i wydziwiam. nikt z mojej rodziny by tu pół dnia nie przetrwał..

#78 2016-10-10 21:35:24

oszukana14
Member

barbara.b napisał:

nie na temat ale tak odnośnie mein kampf- moja ciagle zaczyna zdanie " nie wiem jak jest w polsce ale w niemczech... ". normalnie bym jej przyjebała. od 17 roku życia jestem większośc czasu w niemczech a ona mi opowiada co i jak w niemczech jak bym z kosmosu się tu zjawiła. a nawet jak bym tyle czasu wcześniej nie pracowała w de to kurwa polska nie leży w innej galaktyce. pierwszy raz się z taką wieśniarą spotkałam co to mnie ma za niedouczoną kosmitkę. pytam się jej kiedy babka od gigmastyki przychodzi a ona po co mi to wiedzieć. pytam co bedzie gotowała na obiad, żebym wiedziała co jej przynieśc, czy obrać a ta, że jak przyjdzie czas to mi powie. jak by jakiegos głupa sprowadziła na skinięcie palcem. nie wiedziałam, że tyle potrafię przemilczeć. szkoda tylko , że rodzince się wydaje, że ja pyskata jestem i wydziwiam. nikt z mojej rodziny by tu pół dnia nie przetrwał..

Na szczescie mozesz juz tylko dni odl8czac....

Moja tez kiedys robiła mi uwagi na temat mojego kraj7... u Was to zle,,, u Was tamto zle, w koncu jej powiedzialam ze z trzeciego swiata n8e jestem i nie bede tego słuchała...

Kiedyś czytała ulotke z ekspresu, było z 20 jezykow , ale Polskiego nie, wiec stwierdziła ze my to nawet ekspressu nie znamy.... wiec ten tego.....

Syn tłumaczył mi co to zmywarka... jakiez bylo zdziwienie jak zobaczyli zdjecie mojej kuchni ze zmywarka...

#79 2016-10-10 22:03:04

mobilna
Member

Ja nie spię , ja czytam .

#80 2016-10-10 22:05:06

KRYSIA5555
Member

Wiecie co kiedyś tak było, że jak jechało się do tej samej podopiecznej wiele razy to ona dawała kasę min, 50 eur a ty przywoziłeś jej coś  tam !!!!!!!!!!! Typowo polskiego, bo to były czasy kiedy Niemcy byli zacofani, ale bogaci. Od nas nauczyli się naprawiać sprzęt a szczególnie telewizory, To były kokosy, potem Polacy  zbierali wystawki  w Niemcach i sprzedawali w PL , a teraz otwierają firmy w PL ze sprzętem który mają po oczyszczaniu mieszkań, po śmierci kogoś czy przeprowadzce. Takim czymś zajmują się też  Polacy.  Tylko wszystko się kiedyś kończy, przychodzi czas na nowe, więc spokojnie to tez się zmieni.

#81 2016-10-10 22:22:11

mobilna
Member

Ja biorę pieniadze które dostaje na zycie ,  idę do Edeki po polskie kabanosy , buraczki ,ptasie mleczko i kładę rachunek do koperty.

JEST POLSKIE ??? JEST !!!
Sami sobie kupili big_smile Ja tylko przyniosłam big_smile

#82 2016-10-10 22:48:43

KRYSIA5555
Member

mobilna napisał:

Ja biorę pieniadze które dostaje na zycie ,  idę do Edeki po polskie kabanosy , buraczki ,ptasie mleczko i kładę rachunek do koperty.

-----------------------------------------------------------
wiesz co, ja nigdy nie widziałam w Edece Ptasiego mleczka , naszej produkcji.
Może nie dopatrzyłam bo nie jadam słodyczy !!!!!!!

#83 2016-10-10 22:59:25

mobilna
Member

Bo to musi być duża Edeka , w tych mniejszych nie ma.

#84 2016-10-10 23:00:46

LidiaSz
Member

mobilna napisał:

Bo to musi być duża Edeka , w tych mniejszych nie ma.

Jest też polskie stoisko w Rewe, ptasie też tam widziałam.

#85 2016-10-10 23:08:26

mobilna
Member

Jest i w Realu też.

#86 2016-10-10 23:11:24

barbara.b
Member

KRYSIA5555 napisał:

mobilna napisał:

-----------------------------------------------------------
wiesz co, ja nigdy nie widziałam w Edece Ptasiego mleczka , naszej produkcji.
Może nie dopatrzyłam bo nie jadam słodyczy !!!!!!!

ja na osttaniej stelli właśnie w edece widziałam polski kącik. akurat na ptasie mleczko nie zwróciłam uwagi ale miałam wrażenie, że jest tam wszystko co polskie. najbardziej kiszone ogórki mnie ucieszyły bo przeszłam na kiszonki a sie jeszcze wtedy do kapusty nie mogłam przyzwyczaić i ogórasów nie mogłam znaleść

#87 2016-10-11 00:18:10

ava
Member

Skoro mowa o geszenkach to ja się chciałam „pochwalić”, że mi Niemce geszenka sprawili w postaci 2 tygodniowego odwyku od poniemieckiego telefonu i internetu.

Super geszenka sprawil mi niemiecki plegedienst.  Wracam ja dzisiaj z mojego wolnego popołudnia, a moja panna w łóżku leży, wrzaski, pretensje i histeria. A co se panny pflegedinstowe będą zawracać głowę obowiązkami, jest 24 godzinna służba to niech waruje. Dzisiaj się zadziało, a jutro poprawka.

Najlepiej spisała się „pannowa teściowo” , bo mi w kieszeń włożyła. Przecie ten obcy chłop nie będzie tu tak za darmo siedział big_smile big_smile big_smile

#88 2016-10-11 08:01:35

barbara.b
Member

ava napisał:

Skoro mowa o geszenkach to ja się chciałam „pochwalić”, że mi Niemce geszenka sprawili w postaci 2 tygodniowego odwyku od poniemieckiego telefonu i internetu.

Super geszenka sprawil mi niemiecki plegedienst.  Wracam ja dzisiaj z mojego wolnego popołudnia, a moja panna w łóżku leży, wrzaski, pretensje i histeria. A co se panny pflegedinstowe będą zawracać głowę obowiązkami, jest 24 godzinna służba to niech waruje. Dzisiaj się zadziało, a jutro poprawka.

Najlepiej spisała się „pannowa teściowo” , bo mi w kieszeń włożyła. Przecie ten obcy chłop nie będzie tu tak za darmo siedział big_smile big_smile big_smile

to cię zdziwię bo na moich stellach najcześciej nie ma dostępu do telefonu, często nie ma internetu i tv :-)))) na ostatniej stelli wiadomo nie można było używac telefonu ale ja nie potrzebuje. dostałam stick, który sama musiałam aktywować. aktywanie przez net. musiałam więc pierw doładować swój stick.. potem tamten, tam zjadło 10 euro bo jakiś dziwny stick był i nie można było korzystać z netu, zanim więc zjadło mi kolejną kasę doładowałam więc swój stick. jak skończyłam w szpitalu i zjechałam zaraz następnego dnia dzwoniła dla mnei firma, komu kasę dałam na zakupy, a ile... nic im się nei zgadzało bo pomimo, że cały czas walczyłam o gotówke na zakupy to sytuacja była bardzo pokopana no i pytali co to za stik i gdzie i jak maja go doładować. śmiać mi się chciało, że firma mnie zmuszała, żebym tam pomimo wszystko została a pojechała zmienniczka i nie dośc, że pierw mieli kłopot ze mną w szpitalu hahaha bo na szybkiego musieli zmienniczkę znaleśc i 2 razy przynosili  mi moje rzeczy to potem opiekunka przyjechała też nie w ciemię bita i musieli koło niej latać. przynajmniej zapracowali odrobinę na swoją pensję :-)))

#89 2016-10-11 08:42:38

KRYSIA5555
Member

boże co ci basia się stało że wylądowałaś w szpitalu???? Wiesz co nie wiem czy miałabym tyle wytrwałości ducha że mimo chorób i problemów z PDP dalej z tym walczyć. Skoro wybrałaś taką drogę to pewnie możesz, tylko jakim kosztem????? Nie lepiej może coś spokojnego za biurkiem w PL??
Ja nie  znoszę nerwówki, kłótni, moja firma mnie zabija, bo co dzwonią to awantura. Znowu będzie bo wypłaty wczoraj nie było, a powinna. Zawsze tak płacili, ale wczoraj przekopałam się przez tony stron umowy i znalazłam zapis  , wypłata do 15 tego, a więc kiedyś było na zachętę, a jak już dłużej jesteś to cię po wkurzamy !!!!!!!! Ja stosuje metodę kija i marchewki, jak oni dadzą mi to to ja im to, jak oni nic to ja też nic. Jakoś działa chociaż nie do końca sprawnie.

#90 2016-10-11 08:43:35

oszukana14
Member

No oczywiscie, bron boze zeby opiekunka cos chiala, wymagała...

Na dodatek wiem z opowiesci pdp, ze zawsze,,,, ale to zawsze firma robi z nas przy tym idiotow,,,,,(bo to z opiekunka musi byc cos nie tak)

I to nie tylko nasza Pl firma przed pdp, ale tez niemieccy posrednicy w momencie gdy kontaktuja sie z pdp w sparwie Pl agencji czesto pada stwierdzenie "oni sa do niczego itp..., nic nie potrafia ..."

Reklama