Wypowiedzenie umowy

Witajcie. Jestem na zleceniu z pewną firmą która ma kary za zerwanie umowy, ale na miejscu odmawiają mi skorzystania z telefonu, odłączyli również internet do tego doświadczam mobbingu...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2015-08-28 20:50:07

Melisa
Member

Wypowiedzenie umowy

Witajcie. Jestem na zleceniu z pewną firmą która ma kary za zerwanie umowy, ale na miejscu odmawiają mi skorzystania z telefonu, odłączyli również internet do tego doświadczam mobbingu. Firma umywa ręce mówi że mam dwa tygodnie do zmiany ze zmienniczką która tu przyjeżdża na stałe i że nie wyślą nikogo wcześniej i do tej pory muszę odczekać bo i tak jakbym chciała wcześniej zjechać to muszę czekać dwa tygodnie na zmiennika jak nie znajdą dwa tygodnie to wtedy dopiero mogę zjechać. Co mam robić? Jestem już tutaj trochę czasu ale do niedawna było w porządku teraz się zrobiło nie do wytrzymania i martwię się że mi nie zapłacą pieniędzy jak wrócę wcześniej. Dziewczyny pomóżcie!

#2 2015-08-28 21:33:23

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Re: Wypowiedzenie umowy

Melisa napisał:

Witajcie. Jestem na zleceniu z pewną firmą która ma kary za zerwanie umowy, ale na miejscu odmawiają mi skorzystania z telefonu, odłączyli również internet do tego doświadczam mobbingu. Firma umywa ręce mówi że mam dwa tygodnie do zmiany ze zmienniczką która tu przyjeżdża na stałe i że nie wyślą nikogo wcześniej i do tej pory muszę odczekać bo i tak jakbym chciała wcześniej zjechać to muszę czekać dwa tygodnie na zmiennika jak nie znajdą dwa tygodnie to wtedy dopiero mogę zjechać. Co mam robić? Jestem już tutaj trochę czasu ale do niedawna było w porządku teraz się zrobiło nie do wytrzymania i martwię się że mi nie zapłacą pieniędzy jak wrócę wcześniej. Dziewczyny pomóżcie!

Co się będę wysilić "dziewczyny pomóżcie" smile . Nie pytam się o firmę bo to guzik zmieni. Jest jedna opcja - Jak ONI ci odcięli dostęp do kontaktu ze światem i mobbing (wierze na słowo). To siądź na tyłku i czekaj na zmienniczkę - coby nie napisać dosadniej. Oczywiście ie znam przyczyn zmiany postępowania rodziny -

#3 2015-08-28 21:34:48

urszula47
Member

A teraz podlaczyli Ci ? czy tak okresowo to robia? Chca Cie zmusic pewnie do roboty sad zadzwon do Berlina ,napisz im meila ,podeprzyj sie nowa dyrektywa http://kadry.infor.pl/wiadomosci/695605 … 015-r.html   ,walcz o przestrzeganie warunkow zlecenia ,ktore powinno byc umowa o prace .Jakie to zlecenie gdzie jestes podporzadkowana pdp ,firmie i jeszcze Bog wie komu? http://kadry.infor.pl/wiadomosci/695605 … 015-r.html

#4 2015-08-28 22:50:24

Melisa
Member

zmienili postepowanie bo zaczelam dobiegac o swoje prawa odlaczyli mi internet i chcieli zebym ja sama placila za kontakt z Polska, potem sie zbuntowalam i powiedzialam ze musi byc a teraz znowu odlaczyli po zlosci mi juz robia zmienniczka tez miala internet tylko jakis czas a potem odlaczyli. Mam teraz swoj internet ale nie na dlugo on jest drogi i maja telefon z ktorego dzis skorzystalam rowniez przy wielkich krzykach babki ze mam nie ruszac. Ale ogolnie tutaj stosuja mobbing nie chce tutaj byc chce stad zjechac jak najdalej od tego rodziny i nie wiem czy faktycznie moga mi narzucic jakas kare i nie zaplacic.

Reklama