Pilnie poszukujemy opiekunkę osoby starszej w Niemczech

Firma LIDER.SC zatrudni opiekunkę do starszej Pani do Neubulach (okolice Stuttgartu). Do opieki jest Pani wiek 87 lat. Pani cierpi na Alzheimera, demencję( nie jest agresywna) oraz inkonekcję...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Niania Praca - aktualne tematy :

#1 2015-08-05 10:23:20

lider.sc
New member
Od: Gliwice

Pilnie poszukujemy opiekunkę osoby starszej w Niemczech

Firma LIDER.SC zatrudni opiekunkę do starszej Pani do Neubulach (okolice Stuttgartu).

Do opieki jest Pani wiek 87 lat. Pani cierpi na Alzheimera, demencję( nie jest agresywna) oraz inkonekcję. Mieszka sama w mieszkaniu.

Do obowiązków będzie należeć:

-sprzątanie
-gotowanie
-pranie, prasowanie itp
-spacery z podopieczną ( pomoc)

Wymagania:

Wymagania:

- dobry język niemiecki
- dobry stan zdrowia
- wyjazd od zaraz!

Oferujemy:

-legalną i bezpieczną pracę
-ubezpieczenie
-wynagrodzenie 1200 euro na rękę
-zwrot kosztów podróży do 150 Euro
-wyjazd od zaraz
Poszukujemy opiekunki z CAŁEJ POLSKI!!

Więcej info. pod nr. tel.

32 237 47 04
kom. 730 555 570, 603 413 131

Reklama

Podobne tematy :

Nowy praktyczny blog o pracy opiekunki w Niemczech - Witam, tym razem ja zapraszam na mój blog o pracy jako opiekunka osób starszych i asystent osoby niepełnosprawnej w Niemczech http://nieocenioneopiekunki...

Pilnie potrzebuję wyjaśnienia - Freier Mitarbeiter - Dzień dobry, zwróciła się do mnie niemiecka firma pflegedienst z oferta pracy 24 godzinnej, chcą abym robiła to co robimy wszystkie tutaj, ale przez ich firmę, oni zajmą się pflege, ja mam robić hauschalt itd...

Poszukuje pracy jako opiekunka osoby starszej prywatnie - Poszukuje pracy jako opiekunka starszej osoby w Niemczech. Posiadam doświadczenie w opiece starszych osób ponieważ jeździłam juz dużo razy do takiej pracy za granicę...

Ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech - Witam czy ktoś wie jak wygląda temat ubezpieczenia w Niemczech dla Polaków? Tak, żeby można było chodzić tu na miejscu do lekarza? Czy możemy jako obcokrajowcy się tu jakoś prywatnie ubezpieczyć i ile takie coś kosztuje?

Poszukuję opiekunki do osoby starszej - Dzień dobry ! Poszukuję opiekunki osoby starszej w Słupsku : - pacjent mężczyzna lat 74 - choroby : Alzheimer , Cukrzyca , Łuszczyca - stan chorego : chodzący - obowiązki : - praca w godzinach 12-20 , 7 dni w tygodniu - opieka nad chorym - pielęgnacja - higiena pacjenta - podawanie leków ( w tym zastrzyki insuliny) - karmienie - zakupy - drobne prace domowe - inne wg...

Stopka forum