Opiekunka do końca września

Witam, szukam pracy jako opiekunka, może być na zastępstwo, od zaraz do końca września. Mam 25 lat, j. niemiecki średniozaawansowany (B2).

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2015-08-02 12:48:09

szakal165
New member

Opiekunka do końca września

Witam,
szukam pracy jako opiekunka, może być na zastępstwo, od zaraz do końca września. Mam 25 lat, j. niemiecki średniozaawansowany (B2).

#2 2015-08-02 17:33:18

barbara.b
Member

Re: Opiekunka do końca września

zarejestruj się na www.senioport.de poza tym proponuję szukać pracy aktywnie i odpowiadać na konkretnie zamieszczone ogłoszenia. www.jobleer.pl masz tam ogłoszenia ze wszystkich stron internetowych zebrane w jednym miejscu. jak tak codziennie posiedzisz, poprzeglądasz ogłoszenia, aplikujesz na te, które cię interesują i grzecznie będziesz wypełniać wysyłane przez firmy formularze w ciągu tygodnia max dwóch powinnaś znaleźć stelle. powodzenia.

szakal165 napisał:

Witam,
szukam pracy jako opiekunka, może być na zastępstwo, od zaraz do końca września. Mam 25 lat, j. niemiecki średniozaawansowany (B2).

Reklama

Podobne tematy :

Chciałabym pracować jako opiekunka, ale... - Dzień dobry, Myślę o podjęciu pracy jako opiekunka osoby starszej w Niemczech. Lubię przebywać z osobami starszymi, jestem cierpliwa, spokojna, nie irytuje mnie powtarzanie 10 razy dziennie tego samego (po części opiekuję się babcią z początkami demencji, więc zachowania seniorów nie są mi obce)...

Odkładacie ksiązki na półke czy czytacie do końca? - Jak w temacie. Czy czytacie pozycje ksiązkowe do końca czy moze odkładacie na półkę te ksiązki, które nie za bardzo Wam sie podobaja?

Opiekun/Opiekunka osób starszych - Niemcy - Poszukujemy osób, które chciałyby pracować jako opiekunka/opiekun osoby starszej na terenie Niemiec. Oferujemy: - bezpieczną i legalną formę współpracy, - atrakcyjne zarobki, - opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu, - terminową wypłata wynagrodzeń, - profesjonalną i życzliwą obsługę, - ubezpieczenie oraz składki ZUS, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej, - zorganizowany transport z adresu domowego na adres podopiecznych, - bezpieczne i sprawdzone miejsca pracy...

Książka "(Bez)silna opiekunka, czyli polsko-niemiecka (bez)nadzieja" - Książka będzie dostępna podobnie jak "Perły rzucone przed damy" w wielu księgarniach internetowych. Premiera już 11...

Opiekunka - Alkoholiczka - Nie wiem jak u Was wygląda podejście do alkoholu, ale ja nie wyobrażam sobie picia alkoholu podczas zlecenia...

Stopka forum