Nauka niemieckiego Opole i okolice/ Nysa okolice

Witam, prowadzę lekcje niemieckiego dla opiekunek.Posiadam specjalnie przygotowane materiały do nauki dla opiekunek.Panie które uczę są bardzo zadowolone i sobie radzą z niemieckim w opiece...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Kursy języka niemieckiego i opieki dla Opiekunek - aktualne tematy :

#1 2015-07-21 23:24:17

Nauka niemieckiego Opole i okolice/ Nysa okolice

Witam,

prowadzę lekcje niemieckiego dla opiekunek.Posiadam specjalnie przygotowane materiały do nauki dla opiekunek.Panie które uczę są bardzo zadowolone i sobie radzą z niemieckim w opiece.

Stosuje również metody efektywnej i szybkiej nauki.

Istnieje też możliwość nauki przez skype.

Artykuł opublikowany przez : Justyna Opole
Skomentuj już teraz :-) Zapraszamy do dyskusji...
Wszelkie prawa zastrzeżone dla opiekunki-forum.pl 2016

Reklama

Podobne tematy :

Nauka gry na pianinie - Bardzo chciałabym nauczyc się gry na pianinie jednak mam 30 lat. Czy w tym wieku jest to możliwe?

Opiekunki Osób Starszych- Berlin i okolice ! - Jestem tu od tygodnia i poszukuje bratniej duszy , jestem we wschodnim Berlinie, kto w poblizu, niech sie odezwie, przyjemniej z kims kawe wypic, jak ma sie wolne, jestem zmotoryzowana, wiec moge podjechac gdzies w inny rejon , pozdrawiam Dorota

Darmowy kurs języka niemieckiego w Krakowie z A&J Partners:) - Rusza darmowy kurs języka niemieckiego w Krakowie dla osób zainteresowanych pracą Opiekunki/Opiekuna osób starszych w Niemczech...

Kurs dla Opiekunek - ucz się bezpłatnie niemieckiego w domu - Jak sobie radzicie z nauką niemieckiego? Aktivmed24 właśnie rozpoczęła bezpłatny kurs języka niemieckiego...

Pracujesz? Skutecznie nauczę Cię niemieckiego przez Skype >> - Guten Tag przeczytaj moją historię nauki niemieckiego przez Skype. Zajmie Ci to 2 minuty. Nazywam się Jolanta i jestem pasjonatką/lektorką niemieckiego przez Skype...

Stopka forum