img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Nauka niemieckiego Opole i okolice/ Nysa okolice

Witam, prowadzę lekcje niemieckiego dla opiekunek.Posiadam specjalnie przygotowane materiały do nauki dla opiekunek.Panie które uczę są bardzo zadowolone i sobie radzą z niemieckim w opiece...

Reklama

Kursy języka niemieckiego i opieki dla Opiekunek - aktualne tematy :

#1 2015-07-21 23:24:17

Nauka niemieckiego Opole i okolice/ Nysa okolice

Witam,

prowadzę lekcje niemieckiego dla opiekunek.Posiadam specjalnie przygotowane materiały do nauki dla opiekunek.Panie które uczę są bardzo zadowolone i sobie radzą z niemieckim w opiece.

Stosuje również metody efektywnej i szybkiej nauki.

Istnieje też możliwość nauki przez skype.

Artykuł opublikowany przez : Justyna Opole
Skomentuj już teraz :-) Zapraszamy do dyskusji...
Wszelkie prawa zastrzeżone dla opiekunki-forum.pl 2016
 

Reklama

Podobne tematy :

sprawdzanie niemieckiego przez telefon - witam Drogie Panie :)) chciałam sobie porównać doświadczenia co do języka niemieckiego. Rodziny czasem chcą ze mną porozmawiać przed przyjazdem - ogólnie padły pytania raczej proste - jakie mam doświadczenie, dlaczego chce wyjechać...

Nauka czytania ze zrozumieniem... - Zastanawiam się, co w opisie podopiecznego oznacza "prawostronny incydent mózgowo-naczyniowy". Pan porusza się przy pomocy rollatora...

oferta pracy bez niemieckiego - Czesto czytam wpisy Pan ktore chca wyjechac ale nie znaja jezyka.Dzisiaj na sasiednim forum zamieszczono ogloszenie z oferta pracy dla opiekunki bez znajomosci niemieckiego- Moze komus sie przyda...

lekcje jezyka niemieckiego przez skype- lektorka z doswiadczeniem - Witam, udzielam lekcji jezyka niemieckiego, rowniez zawodowego z branzy medycznej i opieki. Lekcje moga sie odbywac rowniez wieczorem lub przed poludniem- w zaleznosci od potrzeby...

Nauka zawodu CHORZÓW - Czy polecicie mi miejsce, w którym mogłabym nauczyć się fachu opiekunki medycznej? Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii o szkole Cosinus, ale jestem niezdecydowana i nie wiem co zrobić...

Stopka forum