medcare&home uwaga

Medcare&home24,Leo Europe,, Aries Europe następne firmy Career investmenr

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2015-07-13 10:29:46

bellina
New member

medcare&home uwaga

Medcare&home24,Leo Europe,, Aries Europe następne firmy  Career investmenr

#2 2015-07-13 10:34:23

Arekjerzy
Member

Re: medcare&home uwaga

bellina napisał:

Pisalas to w trakcie ,przed czy po?

#3 2015-07-13 10:34:44

amelia
Przyjaciel Forum

bellina napisał:

Jak to trudno być Polakiem. Ani się wysłowić ani zrozumieć!

#4 2015-07-13 10:41:02

bellina
New member

#5 2015-07-13 10:45:53

amelia
Przyjaciel Forum

bellina napisał:

http://www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1445476

Te linki można umieścić w jednym poście i nie musisz 2 razy powtarzać.

#6 2015-07-13 10:47:59

amelia
Przyjaciel Forum

Arekjerzy napisał:

bellina napisał:

Pisalas to w trakcie ,przed czy po?

....zapewne nie wie co to znaczy lol.....

#7 2015-07-13 13:40:27

iza46
Member

Bellina http://gifynaforumanowi.blox.pl/resource/credy5.gif

#8 2015-07-13 13:51:01

amelia
Przyjaciel Forum

#9 2016-08-20 20:34:28

basino29
New member

jA BYŁAM OD Medcare Home 24.pl z Krakowa ul. Sławkowska lub ul,Jurajska. To oszuści i złodzieje .a właścicielka  firmy bedzie sie tłumaczyc przed sądem. Jest mi winna pensje za 1,5 ra m-ca. Nie daruję ani jednego euro, oczywiście z odsetkami. Pracownicy owszem mili, ale to nie oni wypłacaja wynagrodzenia.  A nikt nie będzie się bogacił moim kosztem. TO MY OPIEKUNKI NA NICH PRACUJEMY.

#10 2016-08-20 20:52:01

..?eto
Member

basino29 napisał:

jA BYŁAM OD Medcare Home 24.pl z Krakowa ul. Sławkowska lub ul,Jurajska. To oszuści i złodzieje .a właścicielka  firmy bedzie sie tłumaczyc przed sądem. Jest mi winna pensje za 1,5 ra m-ca. Nie daruję ani jednego euro, oczywiście z odsetkami. Pracownicy owszem mili, ale to nie oni wypłacaja wynagrodzenia.  A nikt nie będzie się bogacił moim kosztem. TO MY OPIEKUNKI NA NICH PRACUJEMY.

Weź ty lepiej nie jedź z tego KONIKA, najbezbieczniej bedzie , jak w ogole nie pojedzies.
A tak na poważnie daj sobie czas na poczytanie forum, może coś ci to da, i daj sobie czas na otrząśniecie się po tej przykrej sprawie z Medcare.
jednak , jak chcesz jeździć dalej, to nie dopatruj się w kazdej firmie oszusta, bo wpędzisz się w błędne kolo.
Żałuję , ale nie mialam kontaktu bezpośredniego z firmą Konik.
Pozdrawiam.

#11 2016-08-20 21:05:52

basino29
New member

Nie  mierze wszystkich jednakową miarą . Po prostu, chcę jechac do [pracy i współpracować z rzetelna i uczciwa firma .Dlatego pytam i oczekuję konkretnych odpowiedzi.  Przeciez tyle kobiet jeżdzi i jest na forum, czy żadna nie może polecic sprawdzonej ,rzetelnej firmy . DZIWNE. A ja nie mam czasu siedzieć i czytac wypowiedzi ,które sa nie na TEMAT.

#12 2016-08-20 21:29:30

..?eto
Member

basino29 napisał:

Nie  mierze wszystkich jednakową miarą . Po prostu, chcę jechac do [pracy i współpracować z rzetelna i uczciwa firma .Dlatego pytam i oczekuję konkretnych odpowiedzi.  Przeciez tyle kobiet jeżdzi i jest na forum, czy żadna nie może polecic sprawdzonej ,rzetelnej firmy . DZIWNE. A ja nie mam czasu siedzieć i czytac wypowiedzi ,które sa nie na TEMAT.

Dziwny ton wypowiedzi prezentujesz.
Kogoś mi przypominasz, kogoś z kim nie będę wymieniać słów.
Życzę powodzenia.
Co nowa osoba to dziwniejsza hm.  smile

#13 2016-08-20 22:32:26

barbara.b
Member

powrót thrumana :-) jak w thruman show. :-)))))) czytam tą sierotę i się powstrzymać nie mogę. co ty się dziewczyno tak rzucasz do wszystkich? oczekujesz konkretnych odpowiedzi? każdy plecie o wszystkim i o niczym? ty od dwóch dni pleciesz o tym samym i to sama do siebie. nikt ci nie da konkretnej odpowiedzi bo nie ma konkretnej odpowiedzi. każdy radzi sobie jak może z lepszymi lub gorszymi firmami i każdemu odpowiada inna firma, z inną zaznał szczęścia. sama musisz sobie przetestować. jak nie zaryzykujesz to się nie dowiesz. jeszcze nie wyjechałaś a już biadolisz. ledwo weszłaś na forum już do każdego pyskujesz. nawet do ludzi, którzy ci grzecznie odpowiadają.
a najśmieszniejsze. że pytasz o wiarygodną firmę a pod jednym tematem jakąś firmę reklamujesz. to czemu z nią nie wyjedziesz? to po pierwsze. a po drugie: takich samych rad od nas oczekujesz jak ty dajesz innym? jak tak to każdy może rzucić nazwę jakieś firmy, którą ci poleca a sam z nią nie wyjedzie. zacznę pierwsza- ja proponuję promedica. duża znana firma. niemcy też ją znają. od lat na rynku pracy. pewniak jak nic.

basino29 napisał:

#14 2016-08-20 22:34:59

barbara.b
Member

mam nadzieję, że nie mnie :-)))) hahahaha. po tym twoim tekście się zastanawiam, czy to nie ty stworzyłaś sobie nika :-))) bo mi te szaleństwo z konikiem jak teraz pomyślę ciebie przypomina :-))))))
zaraz się zesikam :-))))) myślałam, że naprawdę wszedł ktoś nowy napalony na forum i się gorączkuje i rzuca do wszystkich :-))))

..?eto napisał:

basino29 napisał:

Dziwny ton wypowiedzi prezentujesz.
Kogoś mi przypominasz, kogoś z kim nie będę wymieniać słów.
Życzę powodzenia.
Co nowa osoba to dziwniejsza hm.  smile

#15 2016-08-20 22:46:03

barbara.b
Member

hahah już żałuję, że się odezwałam. ale ludzie mają tu zryte berety. ten nik to faktycznie jakaś podpucha. wszedł w takim momencie, zaśmiecił forum tą samą gadką w kilku tematach i jeszcze ten nik:-)))) niby moja imitacja. haha ha podała bym numer sprawdzonego psychiatry zamiast sprawdzonej firmy ale na szczęście nie miałam potrzeby korzystać więc trzeba samemu poszukać. podejrzewam, ŻE TO pewna osoba ale może już nie będę mówiła tego głośno... oj! capslock mi się przez pomyłkę włączył :-))))
może powinnam zacząć się bać w realu. ktoś jest porządnie opętany...

Ostatnio edytowany przez barbara.b (2016-08-20 22:48:43)

#16 2016-08-20 22:52:05

barbara.b
Member

deżawi..

#17 2016-08-20 23:35:23

..?eto
Member

Eureka! Krzyknęła barbara b smile

#18 2016-08-21 08:45:19

barbara.b
Member

no widzisz eureka. tyle czasu potrzebowałam, żeby się zorientować, że ktoś się podszywa pod nika. aż wstyd mi przyznać ale myślałam, że mam do czynienia z normalnymi ludźmi. to co robisz to nie jest nawet dziecinne. to jest chore. teraz jak już wiem, że dochodzisz do wieku emerytalnego łatwiej mi jest wytłumaczyć twoje zachowanie.

#19 2016-08-21 09:21:33

..?eto
Member

Wiele czasu , bo dwa lata zajęło ci dojście do wniosku, że ja to Amelia, i , że doszłam do wieku emerytalnego.
Dla wszystkich pozostałych uczestników forum już dawno było to oczywiste.
Jednak z tym kojarzeniem, myśleniem  jest u ciebie nie najlepiej.
Proponuję skupić się na dożyciu do wieku emerytalnego.
Mimo , że usilnie tkwisz w rozbuchanej powierzchowności niedojrzałego emocjonalnie człowieka i ciebie dopadnie wiek emerytalny, a wtedy biada tym, którzy będą mieli z Tobą do czynienia. Myślę , że bez specjalnego zakładu się nie obejdzie.
Poza tym myślę , że nie wypracujesz emerytury, bo zabraknie w końcu firm w, których się będziesz mogła zatrudnić.
Nie życzę ci źle, bo po co.
Sama się unicestwisz.

#20 2016-08-21 14:07:37

basino29
New member

NO drogie Panie i Panowie opiekunowie. Piszecie na tym forum same BZDETY. Ta to się podszywa po demnie. albo ja wiem kto to jest. ZADAŁAM KONKRETNE PYTANIE i oczekiwałam ,ze ktoś mi tu pomoże i wyciagnie serdeczna rękę. Ale myliłam sie . To ja podejrzewam ,że to administr....or. wszys tko wypisuje. KRYTYKOWAĆ  zawsze jest. ŁATWO. Owszem jeżdżę z PROSENIOR 24.po i każdemu mogę go polecić. A chciałam zasięgnąć opini o Centrum Językowe Konik GŁOGÓW lub Wrocław. Bo zatrudniają na niemieckie ubezpieczenie i emeryture.   Nie COAM się w rozwoju  i nie będę EKSPERYMENTOWAĆ , bo już raz pojechałam z nowej i nie sprawdzonej firmy, i ZOSTAŁAM OSZUKANA NIE WYPŁACONO MI WYNAGRODZENIA ZA 1 M-C.  NA TYM KOŃCZĘ SWOJE PISADŁO. NIE MAM JUŻ NIC WIĘCEJ DO NAPISANIA.

#21 2016-08-21 16:14:20

barbara.b
Member

amelia. mam nadzieję, że twoja emerytura nie będzie najniższa i stać będzie cię na psychiatrę lub pobyt w psychiatryku. jako wiem, że był na forum nik amelia i na tym moja wiedza się kończy. nie zwracałam nigdy na amelię uwagi. wiem tyle, że była jakaś afera.  że amelia się ośmieszyła. i zniknęła. wydawało mi się, że amelia tu jakieś mądrosci pisała. pojawiłam się właściwie w trakcie twojego upadku i nie zaprzątałam sobie gło0wy czym się ośmieszyłaś, kim byłaś i co się z tobą stało. dla mnie po prostu amelia nie istniała. jakże więc mogłam się zorientować, że ty to amelia? otóż nie zorietowałam się. i nawet nie czuję się głupsza z tego powodu. nie jest moim szczytem ambicji siedzieć w głowie wariatów. nawet nie staram się ich zrozumieć. do ostatniej chwili staram się wierzyć, że są to osoby normalne a ocena społeczeństwa wynika z pewnych nieporozumień. ty widzę jednak miałaś dwa wejścia na forum i za każdym razem się ośmieszyłaś. i jeszcze po tych porażkach siedzisz i piejesz tu coś do mnie jaka ty jesteś przebiegła i sprytna a ja głupia.
dla mnie amelia to jakiś nik z dalekiej przeszłości, na którego nigdy nie zwracałam uwagi. a żeto to skretyniała kobieta, która sama dziadkom myje dupy a naśmiewa się z innych ludzi, którzy uczciwie pracują. nie będę śledziła forum, żeby się dowiedzieć ile lat pracujesz w opiece ale wydawało mi się, że amelia była tutaj kiedyś autorytetem a ty przecież takie farmazony piszesz. dziwne. może jeszcze roczek temu pisałaś mądrzej. nie mi to oceniać. z każdym postem i z każdym wejściem ośmieszasz się coraz bardziej. spróbuj na kolejnym niku. może trochę pokrólujesz zanim ktoś się na tobie pozna i ośmieszysz się po raz kolejny. ja nie zamierzam się tu zbytnio udzielać więc drzwi do zaimponowania tym co mają małą wiedzę stoją otworem. tak więc do zobaczenia. do kolejnego samoośmieszenia.

..?eto napisał:

Wiele czasu , bo dwa lata zajęło ci dojście do wniosku, że ja to Amelia, i , że doszłam do wieku emerytalnego.
Dla wszystkich pozostałych uczestników forum już dawno było to oczywiste.
Jednak z tym kojarzeniem, myśleniem  jest u ciebie nie najlepiej.
Proponuję skupić się na dożyciu do wieku emerytalnego.
Mimo , że usilnie tkwisz w rozbuchanej powierzchowności niedojrzałego emocjonalnie człowieka i ciebie dopadnie wiek emerytalny, a wtedy biada tym, którzy będą mieli z Tobą do czynienia. Myślę , że bez specjalnego zakładu się nie obejdzie.
Poza tym myślę , że nie wypracujesz emerytury, bo zabraknie w końcu firm w, których się będziesz mogła zatrudnić.
Nie życzę ci źle, bo po co.
Sama się unicestwisz.

Ostatnio edytowany przez barbara.b (2016-08-21 16:18:27)

Reklama