opinie o InterKadra

Witam serdecznie powiedzcie coś na temat tej firmy? jak to wygląda od strony opiekunki? Bo wiadomo od nich wszystko ładnie pięknie wychodzi ale tak na prawdę ...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Interkadra - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2015-07-06 18:31:14

MaRtUsInKa29
Member

opinie o InterKadra

Witam serdecznie powiedzcie coś na temat tej firmy? jak to wygląda od strony opiekunki? Bo wiadomo od nich wszystko ładnie pięknie wychodzi ale tak na prawdę .... Pracuję tam ktoś z was ??? Pozdrawiam

#2 2015-09-29 08:20:52

margo55f
New member

Re: opinie o InterKadra

Ta firma to banda oszustów,,,

Reklama

Podobne tematy :

PERSONALSERVICES 24 - opinie - Zna ktoś tą firmę? Ogłaszają się na poloniuszu. Proszę o opinie Dzwoniłem przed chwilą do nich: składki od najniższej krajowej, zarobki 1000 - 1500 euro, ale nie dają namiarów na rodzinę, ani opiekunkę twierdząc, że zabrania im Ochrona Danych Osobowych

Opinie o agencjach pracy ze Śląska - Hej wszystkim, szukam ofert agencji pracy ze Śląska. Miałam prace przez agencję Smart HR http://www...

Opinie trądzik różowaty - Hej! Zbieram [url=beauty-forum.pl/hialuronidaza-w-plynie-vt4754.htm?view=next]opinie na temat acnerose[/url] - taki zestaw dermokosmetyków na trądzik różowaty...

Pronobel opinie - Witajcie! Szukam pracy w Niemczech. Nie mam długoletniego doświadczenia, ale już pracowałam jako opiekunka...

Seniovita opinie - jak tam się pracuje ? - Hej dziewczyny, Czy któraś z Was współpracowała / współpracuje z firmą SenioVita - Easyjob sp. z o.o...

Stopka forum