Witam wszystkie dziewczyny ,do pracujących w UK

Witam wszystkie osoby piszące na forum,zastanawiam się nad wyjazdem do pracy w UK. Wyjazd do pracy Live-in,przez krótki czas pracowałam jako driving carer,ale musiałam zrezygnować, teraz myślę nad powrotem,ale w systemie Live-in...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2015-06-14 19:57:31

pajacyk_18
New member

Witam wszystkie dziewczyny ,do pracujących w UK

Witam wszystkie osoby piszące na forum,zastanawiam się nad wyjazdem do pracy w UK.
Wyjazd do pracy Live-in,przez krótki czas pracowałam jako driving carer,ale musiałam zrezygnować,
teraz myślę nad powrotem,ale w systemie Live-in.Powrót do Polski i do mojej byłej pracy na produkcji
nie był dobrym pomysłem.Praca bardzo ciężka a pieniążki nie zawsze wystarczają do następnej wypłaty,
niestety nasze realia zmuszają do wyjazdów.
Proszę pomóżcie mi znaleźć jakąś wiarygodną firmę,mój angielski jest komunikatywny(chyba).

Reklama

Podobne tematy :

Przyklejony: Witam na Forum - Witajcie jestem Żaneta pochodze z dolnego slaska - legnica

Dziewczyny wpisujcie wasze ulubione tytuły książek, - -------------------które może także w jakimś stopniu przyczyniły się do zmian w Waszym życiu? Moimi są takie o to pozycje: E...

Witam:) - Witam Wszystkie Opiekunki:) Niebawem i ja zawitam poza granice Naszego kraju,ok 10 sierpnia mój pierwszy wyjazd...

Czasopismo dla pracujących z seniorami - Witam serdecznie. Poszukuję opinii ekspertów, pracujących z seniorami :) Pracuję w wydawnictwie wydającym prasę fachową, zastanawiamy się nad wypuszczeniem czasopisma dla osób pracujących z pacjentami geriatrycznymi, seniorami i w związku z tym szukamy opinii ekspertów...

witam, jestem Andreas, jestem z Miranex - witam, fajna stronka i dobrze ze mozemy wypowiedziec sie na temat firm dla ktorych pracujemy. pracowalem dla miranex 3 miesiace pod mannhaim , ogolnie nie mam zaufania do pośrednikow, ale jestem bardzo zadowolony, firma rzetelna i najwarzniejsze ze wyplaty na czas...

Stopka forum