mam problem z firma egida opieka

czekam na zmiane tydzien

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Życie i przygody Opiekunek za granicą - aktualne tematy :

#1 2015-06-02 14:18:24

Margaret15
New member

mam problem z firma egida opieka

czekam na zmiane  tydzien

#2 2015-06-02 20:54:54

nowa1963
Member

Re: mam problem z firma egida opieka

Margaret, czyli, ze co, obiecali wyslac zmienniczke i nie ma chetnej? czy dobrze rozumiem? ale masz umowe na jakis czas, to mozesz zmykac do domu, czy inna masz umowe? czy jechalas z tej firmy pierwszy raz?

#3 2015-11-26 22:48:36

Iskierka
New member

Witam,również mam problem z firmą Egida.Przedłużyłam swój pobyt do końca miesiąca,informuję o tym Egide 10 jest za wcześnie każą zadzwonic 20 tak tez robię,Pani zapisuję powrót do kraju 30 mówi ,że się do mnie odezwie jak będzię zmiana jest 26 ja dzwonię ,słyszę pytanie czy mam zmianę?,że chce zjechać i takich Pań jak ja mają 20 ,które chcą zjechac na koniec miesiąca,ja informuję,że taka była umowa wcześniej z rodziną niemiecką jak i koordynatorem,że zostaję do końca miesiąca o czym ich informowałam dużo wcześniej,no nic dzwonię do koordynatora i mówię,że zjezdzam 30 zgodnie z wcześniejszą umową ,on ok bedzie zmiana dzień wcześniej,Znów dzwonię do Egidy z wiadomością,że mam zmianę i chcę by zamówili mi busa i kolejny problem dla Pań jak już załatwiłam sobie zmianę to teraz okazuję się,że mało osób jeżdzi z moich terenów i nie mają namiaru na żadnego busa,więc po godz.ja znów do nich dzwonię z numerem busa,bym mogła wrócic,nie dostaję odp.czy jest zamówiony czy nie,za to mówią mi ,żebyśmy się dogadały ze zmieniczką i ich poinformowali,która bedzie miała zapłacone za dzien przy zmianie,ja mam wyjechac o 22 zmieniczka ze mną od rana i której się należa pieniądze za ten dzień.Masakra pierwszy i ostatni raz tą firmą.

#4 2015-11-26 22:54:08

mobilna
Member

Nie wiem z jakiego regionu jesteś ? Jak trzeba będzie pomocy to napisz.

#5 2015-11-27 10:48:47

Nanda.Devi7
Member

Dzień dobry

Do wszystkich opiekunek-UWAŻAJCIE NA Egidę !!!! Ich współpracownikiem na terenie Niemiec jest agentura Optima Pro Senior z Gelsenkirchen,a jej właścicielem jest Polak  Tomasz Makselon . Na własnej skórze przeżyłam ich  oszustwa. Mój adres mailowy powinien być widoczny więc odpiszę na pewno. Omijać Egidę z daleka!!!!

#6 2015-11-27 10:53:06

festynka
Member

Iskierka napisał:

Witam,również mam problem z firmą Egida.Przedłużyłam swój pobyt do końca miesiąca,informuję o tym Egide 10 jest za wcześnie każą zadzwonic 20 tak tez robię,Pani zapisuję powrót do kraju 30 mówi ,że się do mnie odezwie jak będzię zmiana jest 26 ja dzwonię ,słyszę pytanie czy mam zmianę?,że chce zjechać i takich Pań jak ja mają 20 ,które chcą zjechac na koniec miesiąca,ja informuję,że taka była umowa wcześniej z rodziną niemiecką jak i koordynatorem,że zostaję do końca miesiąca o czym ich informowałam dużo wcześniej,no nic dzwonię do koordynatora i mówię,że zjezdzam 30 zgodnie z wcześniejszą umową ,on ok bedzie zmiana dzień wcześniej,Znów dzwonię do Egidy z wiadomością,że mam zmianę i chcę by zamówili mi busa i kolejny problem dla Pań jak już załatwiłam sobie zmianę to teraz okazuję się,że mało osób jeżdzi z moich terenów i nie mają namiaru na żadnego busa,więc po godz.ja znów do nich dzwonię z numerem busa,bym mogła wrócic,nie dostaję odp.czy jest zamówiony czy nie,za to mówią mi ,żebyśmy się dogadały ze zmieniczką i ich poinformowali,która bedzie miała zapłacone za dzien przy zmianie,ja mam wyjechac o 22 zmieniczka ze mną od rana i której się należa pieniądze za ten dzień.Masakra pierwszy i ostatni raz tą firmą.

Iskierka płacone ma osoba wyjeżdzająca -czyli Ty ,tak mam w swojej firmie,ale jak jest w Twojej.
Jak czytam o tych firmach naszych to szlak mnie trafia ,bo Iskierka moja firma jest identyczna taka jak Twoja.Taki sam burdel,bałagan,
dzwonić trzeba non stop bo firma jak beton i nie dochodzi do nich.
Ile Ty nerwów zjadłas ,gdzie nie powinno Ciebie interesować kto przyjedzie i kiedy ,Ty podajesz datę zjazdu i reszta powinna być załatwiana w firmie-przecież oni biorą takie duże pieniądze to niech coś robią .Ja też jestem taka zła na swoją firmę -niedorajdy życiowe pracują w tych firmach ,nieudaczniki.

#7 2015-11-27 10:57:40

festynka
Member

Nanda.Devi7 napisał:

Dzień dobry

Do wszystkich opiekunek-UWAŻAJCIE NA Egidę !!!! Ich współpracownikiem na terenie Niemiec jest agentura Optima Pro Senior z Gelsenkirchen,a jej właścicielem jest Polak  Tomasz Makselon . Na własnej skórze przeżyłam ich  oszustwa. Mój adres mailowy powinien być widoczny więc odpiszę na pewno. Omijać Egidę z daleka!!!!

Gdzieś pisałam już ,że jak widzę nazwisko polaka to kojaży mi się z oszustwem i wogóle nie biorę pod uwagę ich ofert.
A jeszcze dotyczy to w Niemczech ,polak w niemczech to już wszystko na ten temat-krętacze i motacze.
Dziękuje Nanda.
Na to wygląda ,że już nie ma bezpiecznych i dobrych agencji.

#8 2015-11-27 14:48:37

Iskierka
New member

Dziękuję za wsparcie,firma się oczywiście do mnie nie odezwała zamówiłam sama busa,zapłaciłam,poinformowałam córkę podopiecznej ,że tak jak wczesniej mówiłam mam umowe do 30 i o 21 przyjedzie po mnie bus.Kobieta ,którą zmieniałam nie do wyobrażenia czekała na mnie 3 tyg.na zmianę.

#9 2015-11-27 23:06:01

Nanda.Devi7
Member

,,Póty dzban wodę nosi póki się ucho nie urwie".... Swego czasu Egida taaaaak mocno i usilnie szukała mi busa na wyjazd do Polski ,niczym karawana oazy wody podczas burzy piaskowej.Tymczasem ja w ciągu niecałej pół godziny znalazłam busa,podałam numer szefowej w/w firmy .Przejazd mi opłacili,wcześniej go potwierdzając i jak tylko przyjechałam do domu,zerwałam z nimi współpracę. Na marginesie powinni zmienić nazwę bo Zeus już patrzeć nie może na ich przekręty .A biorąc sprawę z drugiej,frazeologicznej strony -bardzo dziękuję za taki patronat jaki oni oferują.

#10 2015-11-29 08:56:48

festynka
Member

Nanda.Devi7 napisał:

,,Póty dzban wodę nosi póki się ucho nie urwie".... Swego czasu Egida taaaaak mocno i usilnie szukała mi busa na wyjazd do Polski ,niczym karawana oazy wody podczas burzy piaskowej.Tymczasem ja w ciągu niecałej pół godziny znalazłam busa,podałam numer szefowej w/w firmy .Przejazd mi opłacili,wcześniej go potwierdzając i jak tylko przyjechałam do domu,zerwałam z nimi współpracę. Na marginesie powinni zmienić nazwę bo Zeus już patrzeć nie może na ich przekręty .A biorąc sprawę z drugiej,frazeologicznej strony -bardzo dziękuję za taki patronat jaki oni oferują.

Kogo ta firma zatrudnia ? dzieci?
nie mogą busa znalesc?
myślę ,że dzieci by były bardziej kumate od tych pań w tej firmie,brak słów,,,

#11 2015-11-29 09:00:27

festynka
Member

Iskierka napisał:

Dziękuję za wsparcie,firma się oczywiście do mnie nie odezwała zamówiłam sama busa,zapłaciłam,poinformowałam córkę podopiecznej ,że tak jak wczesniej mówiłam mam umowe do 30 i o 21 przyjedzie po mnie bus.Kobieta ,którą zmieniałam nie do wyobrażenia czekała na mnie 3 tyg.na zmianę.

I co wspaniała firma na to? za co firma bierze tyle kasy? jak wszystko musi sobie sama opiekunka zorganizować,
a podopieczną /ego zostawisz rodzinie?

#12 2015-11-30 13:49:44

Nanda.Devi7
Member

Kogo ta firma zatrudnia ? dzieci?

Odpowiem-Nie wiem kogo  Egida zatrudnia.Dziwię się że jeszcze istnieje.Jak większość polskich firm robią przekręty i zapominają ,że OPIEKUNKA BEZ AGENTURY PORADZI SOBIE ALE AGENTURA BEZ OPIEKUNKI NIEKONIECZNIE .... Jestem pewna że nawet teraz jakaś opiekunka ma z nimi przeboje i może kiedyś wypłynie to na tym lub innym forum. Wiele pań grzejących stołeczki w firemkach i tych które pozakładały owe agenturki , wcześniej było w szeregach opiekunek ale że ,,punkt widzenia zależy od punktu siedzenia " to ich perspektywa obecnie ogranicza się do innych priorytetów  i innego odbioru rzeczywistości. Właśnie rozważam możliwość poszukania sobie zlecenia prywatnie,na razie  robię listę plusów i minusów tego przedsięwzięcia.....

za co firma bierze tyle kasy?  Moim zdaniem  są jak felerne prezenty  ekskluzywnie  zapakowane .Czytałam że te najpiękniej opakowane mają fatalne wnętrza i dlatego nadrabiają bogatym papierem lub pudełkiem. A obdarowany dopiero po rozpakowaniu dowiaduje się całej prawdy. Owszem prezent można zwrócić ale pozostaje uczucie niesmaku że zostało się potraktowanym idiotycznie. Kiedy czuję że agentura traktuje mnie jak zero zawsze sobie powtarzam-,,nie robię za papier toaletowy,o nie,na pewno nie".

#13 2015-11-30 14:08:34

mobilna
Member

Swego czasu na mojej liście pozostały same plusy.
Teraz jedyna szefowa jaka widuje to ta rano w lustrze.
Rozczochrana ale przynajmniej mnie nie oszukuje.

#14 2015-11-30 18:14:00

Franciszka
Member

mobilna napisał:

smile

#15 2015-11-30 18:39:38

merynoska
Member

Franciszka napisał:

mobilna napisał:

smile

... smile i możecie sobie śmiało w oczy spojrzeć, no nie? a jak ją opitolisz, to się nie obraża..... smile

#16 2015-11-30 19:21:36

simona1961
Member

mobilna napisał:

Przybij piątkę big_smile big_smile big_smile  też w lustrze spoglądam na szefową big_smile big_smile big_smile i też...bywa...rozczochraną big_smile big_smile big_smile  , za to kryształowej uczciwosci w rozliczeniach za moją pracę big_smile big_smile big_smile

Reklama