Uzdrawianie

Mogę pomóc W WYLECZENIU WIELU CHORÓB I DOLEGLIWOŚCI , UZALEŻNIEN metodą daleką od medycyny akademickiej. Uzdrawiam energią Pana Stworzyciela. Działam tez na odległość...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Opieka seniora - Vademecum - aktualne tematy :

#1 2015-04-03 12:18:48

Uzdrawianie

Mogę pomóc W WYLECZENIU WIELU CHORÓB I DOLEGLIWOŚCI , UZALEŻNIEN metodą  daleką od medycyny akademickiej. Uzdrawiam energią Pana Stworzyciela. Działam tez na odległość. Tutaj działają Prawa Stworzenia ze skutkiem usunięcia przyczyny I całkowitego wyleczenia. Więcej informacji udzielę telefonicznie.0048699981223 strona www.uzdrowiciel21ib.vgh.pl

Ostatnio edytowany przez hajmo333 (2015-04-03 12:23:33)

Artykuł opublikowany przez : hajmo333
Skomentuj już teraz :-) Zapraszamy do dyskusji...
Wszelkie prawa zastrzeżone dla opiekunki-forum.pl 2016

#2 2015-06-04 23:21:26

papaja76
Member

Re: Uzdrawianie

hajmo333 napisał:

Mogę pomóc W WYLECZENIU WIELU CHORÓB I DOLEGLIWOŚCI , UZALEŻNIEN metodą  daleką od medycyny akademickiej. Uzdrawiam energią Pana Stworzyciela. Działam tez na odległość. Tutaj działają Prawa Stworzenia ze skutkiem usunięcia przyczyny I całkowitego wyleczenia. Więcej informacji udzielę telefonicznie.0048699981223 strona www.uzdrowiciel21ib.vgh.pl

Ja mam tu w mojej pracy taką dziwną dolegliwość, kiedy przychodzi córka podopiecznego, to zbiera mi się na wymioty, pomożesz mi się tego pozbyć?

#3 2015-06-05 07:32:04

asiątko
Member

o albo wyleczyć włascicieli agencji z przepadlistości na kase i wyczyścić ich mózgi z głupoty

#4 2015-06-05 09:17:54

Arekjerzy
Member

O rany nawiedzona jakaś się tu trafiła sad

#5 2015-06-05 10:51:34

amelia
Przyjaciel Forum

Arekjerzy napisał:

big_smile big_smile big_smile  rzeczywiście nawiedzona i mam obawy, że jej już nic nie pomoże...... big_smile

#6 2015-06-05 14:40:15

jakniew
Member

W takie cuda to totalnie nie wierzę, niech się leczy metodą akademicką u dobrego psychiatry

#7 2015-06-05 18:30:33

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

To wszystko przez te upały - ludziom siada na psyche

#8 2015-06-06 22:59:45

papaja76
Member

amelia napisał:

Arekjerzy napisał:

big_smile big_smile big_smile  rzeczywiście nawiedzona i mam obawy, że jej już nic nie pomoże...... big_smile

co tak czarno zaraz widzicie, może znajdzie jakieś rozwiązanie na dolegliwości w naszym fachu? ponoć wiara czyni cuda?

#9 2015-06-06 23:10:25

papaja76
Member

asiątko napisał:

o albo wyleczyć włascicieli agencji z przepadlistości na kase i wyczyścić ich mózgi z głupoty

to zadanie niestety musimy same wykonywać, bo w jedności siła, a po to mamy takie forum, żeby się wzajemnie informować, kto jaką hieną podłą jest, no nie? ciekawe, czy istnieje jakiś właściciel agencji, który nie sądzi ,, nie ta głupia, to przyjdzie inna'', bo tak często daje się to wyczuć, chociaż ja muszę przyznać, że kiedyś spotkałam jedną właścicielkę firmy, która była ok dla mnie na tamte czasy.

#10 2015-06-06 23:14:08

papaja76
Member

copyfield napisał:

To wszystko przez te upały - ludziom siada na psyche

no, mój sąsiad był w Iraku, i też mu chyba od upału się pogorszyło??? a najgorsze, że nie widać poprawy!!!

#11 2015-06-07 00:13:00

amelia
Przyjaciel Forum

papaja76 napisał:

amelia napisał:

Arekjerzy napisał:

co tak czarno zaraz widzicie, może znajdzie jakieś rozwiązanie na dolegliwości w naszym fachu? ponoć wiara czyni cuda?

big_smile    nie nazwała bym to "widzeniem na czarno" tylko nazwaniem sprawy po imieniu.
Ja kiedyś do tej osoby zadzwoniłam (lubię czasem zgłębić temat wink  ). Zadałam kobitce pytanie czy może mnie skontaktować z kimś , kto się u niej już wyleczył. No i kobitka dała mi odpowiedź wymijającą ....... smile
zasłaniając się tajemnicą i że ona początkująca i , że trzeba się samemu przekonać......

.... ech..... magików u nas nie brakuje............

#12 2015-06-07 09:53:00

jakniew
Member

amelia napisał:

papaja76 napisał:

amelia napisał:

big_smile    nie nazwała bym to "widzeniem na czarno" tylko nazwaniem sprawy po imieniu.
Ja kiedyś do tej osoby zadzwoniłam (lubię czasem zgłębić temat wink  ). Zadałam kobitce pytanie czy może mnie skontaktować z kimś , kto się u niej już wyleczył. No i kobitka dała mi odpowiedź wymijającą ....... smile
zasłaniając się tajemnicą i że ona początkująca i , że trzeba się samemu przekonać......

Kombinacja, jak zarobić na naiwnych

#13 2015-06-07 10:29:20

squonk
Member

Przypomniała mi się pewna znajoma rodzina, w której urodziło się dziecko z dziecięcym porażeniem mózgowym, nieme i z wadą słuchu. Jeździli z nim po różnych Nowakach i innych znanych uzdrowicielach, oczywiście także po miejscach kultu maryjnego, poili wodą z Lichenia itd.
Gdyby się skupili od razu na medycynie konwencjonalnej, to dziecko przynajmniej słyszałoby normalnie, bo od małego przyzwyczajone by było do aparatu słuchowego. No ale woleli wierzyć, że zdarzy się cud i w efekcie dziewczynka nawet aparatu nie chciała nosić, bo dostała go za późno i po prostu jej przeszkadzał, przyzwyczaiła się do świata bez dźwięków.

Oni byli zwyczajnie naiwni, ale to co robili ci uzdrowiciele woła o pomstę do nieba, to jest zwyczajne skurwysyństwo wmówić rodzicom niepełnosprawnego dziecka, że da się tę chorobę uleczyć.

#14 2015-06-07 18:08:12

jakniew
Member

squonk napisał:

Przypomniała mi się pewna znajoma rodzina, w której urodziło się dziecko z dziecięcym porażeniem mózgowym, nieme i z wadą słuchu. Jeździli z nim po różnych Nowakach i innych znanych uzdrowicielach, oczywiście także po miejscach kultu maryjnego, poili wodą z Lichenia itd.
Gdyby się skupili od razu na medycynie konwencjonalnej, to dziecko przynajmniej słyszałoby normalnie, bo od małego przyzwyczajone by było do aparatu słuchowego. No ale woleli wierzyć, że zdarzy się cud i w efekcie dziewczynka nawet aparatu nie chciała nosić, bo dostała go za późno i po prostu jej przeszkadzał, przyzwyczaiła się do świata bez dźwięków.

Oni byli zwyczajnie naiwni, ale to co robili ci uzdrowiciele woła o pomstę do nieba, to jest zwyczajne skurwysyństwo wmówić rodzicom niepełnosprawnego dziecka, że da się tę chorobę uleczyć.

Dla mnie to są po prostu oszuści , po to aby od ludzi nawet jeśli to jest "co łaska" wyłudzić pieniądze. Powinno być takie coś karalne , tak jak inne oszustwa a tym bardziej, że doprowadzają do wielkich szkód.

#15 2015-06-12 01:33:17

papaja76
Member

squonk napisał:

Pamiętam, jak mi w rodzinie zastępczej kazano Kaszpirowskiego oglądać, żeby mnie od chorej tarczycy wyleczył, liczył po rosyjsku, a tarczyca pozostała niewyleczona. Czasem myślę, że wpływ kościoła miał tu duży wpływ, na naiwność, że to woda święcona może pomóc. Tak samo jak kiedyś jakaś klientka u fryzjera pokrzykiwała, jakie bezbożne jest życie w konkubinacie, a jej na to, że mnie to krzywdy nie czyni.

#16 2015-06-12 01:35:26

papaja76
Member

jakniew napisał:

amelia napisał:

papaja76 napisał:

Kombinacja, jak zarobić na naiwnych

jeszcze kasę chciała ? a to pchła szachrajka, a ja myślałam, że ona z dobroci serca swego chce wspomagać tych, co im medycyna nawet nie pomoże

#17 2015-06-12 08:43:42

squonk
Member

papaja76 napisał:

Czasem myślę, że wpływ kościoła miał tu duży wpływ, na naiwność, że to woda święcona może pomóc. Tak samo jak kiedyś jakaś klientka u fryzjera pokrzykiwała, jakie bezbożne jest życie w konkubinacie, a jej na to, że mnie to krzywdy nie czyni.

Tak, też widzę tę zależność pomiędzy religijnością a wiarą w cuda. Ta rodzina z chorym dzieckiem też akurat była bardzo religijna.

Reklama

Stopka forum