Pflege aus Polen

Zapraszamy do współpracy opiekunki osób starszych. Wymagamy doświadczenia,znajomości języka niemieckiego mile widziane prawo jazdy. Proponujemy wynagrodzenie od 1200€,pełny pakiet świadczeń,sprawdzone miejsca pracy,dodatki świąteczne...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2015-03-18 12:07:24

pflegeauspolen
New member

Pflege aus Polen

Zapraszamy do współpracy opiekunki osób starszych. Wymagamy doświadczenia,znajomości języka niemieckiego mile widziane prawo jazdy. Proponujemy wynagrodzenie od 1200€,pełny pakiet świadczeń,sprawdzone miejsca pracy,dodatki świąteczne. Więcej informacji: Pflege aus Polen Freiburg tel:0049 15750167206 ,0049 761/59028276
Email: pflegeauspolen@gmail.com

#2 2015-03-19 19:26:13

izamed
New member

Re: Pflege aus Polen

Witam
A jaką umowę Państwo sporządzacie z opiekunką?Czy to jest umowa niemiecka z niemieckim ubezpieczeniem czy umowa zlecenie z zusem w Polsce?
Pozdrawiam
Iza

#3 2015-03-19 20:36:12

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Nie chce się czepiać....nie znam agencji ani z dobrej ani złej strony.Nie podoba mi się nazwa. Pflege aus Polen. Samo stwierdzenie już mnie mierzi - to znaczy już jako nacja tylko do tego się nadajemy????. Nie słyszałem żeby ktoś się chwalił...tanią siłą roboczą z Anglii, Francji czy Niemiec....ect. Może jestem przewrażliwiony...ale niesmak pozostaje

#4 2015-03-19 20:40:07

amelia
Przyjaciel Forum

copyfield napisał:

Nie chce się czepiać....nie znam agencji ani z dobrej ani złej strony.Nie podoba mi się nazwa. Pflege aus Polen. Samo stwierdzenie już mnie mierzi - to znaczy już jako nacja tylko do tego się nadajemy????. Nie słyszałem żeby ktoś się chwalił...tanią siłą roboczą z Anglii, Francji czy Niemiec....ect. Może jestem przewrażliwiony...ale niesmak pozostaje

hehe, ciekawa sprawa, że po przeczytaniu tego ogłoszenia tak samo sobie pomyślałam.

#5 2015-12-04 18:28:40

lalka
New member

uwazajcie na ta firme to jest jedno wielkie oszustwo sama sie o tym przekonalam nie polecam chyba ze ktos chce robic bez ubezpieczenia i za darmo

#6 2015-12-04 19:35:06

simona1961
Member

lalka napisał:

uwazajcie na ta firme to jest jedno wielkie oszustwo sama sie o tym przekonalam nie polecam chyba ze ktos chce robic bez ubezpieczenia i za darmo

Nawet mozna sobie szefową pooglądać . Niestety Szef juz umknął, pewnie ze strachu przed rozpoznaniem big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile
http://www.24pflegecenter.de/

Może to nawet dobrze, bo ani on urodny, ani przystojny, za to z pewnoscią bardzo cwany. Do czasu Robercie S. Do czasu.

#7 2015-12-04 20:22:52

mobilna
Member

To trzeba mieć TUPET,  albo nie miec rozumu by wstawić tu taki anons.
Będzie trzeba tej parce chyba podłożyć świnię.
To akurat można zrobić na odległośc.

#8 2015-12-04 20:43:08

simona1961
Member

mobilna napisał:

To trzeba mieć TUPET,  albo nie miec rozumu by wstawić tu taki anons.
Będzie trzeba tej parce chyba podłożyć świnię.
To akurat można zrobić na odległośc.

Ta cała szefowa to opiekunka, która teraz pracuje ponoc w Heimie, a on to tez opiekun i z urodzenia niebieski ptak.
Już było tutaj mówione, że niemieckie firmy, zatrudniające opiekunki, to tak naprawdę firmy prowadzone przez Polaków mieszkających w Niemczech. Niestety najczęściej, przez dobrych cwaniaków.
Możemy im jednak ukrócić ten lukratywny biznes nagłaśniając gdzie się da, wszystkie oszustwa w ich wykonaniu. I oczywiście wystrzegać się icj jak zarazy jakiejś sad

#9 2015-12-04 23:04:20

mobilna
Member

copyfield napisał:

Pozostaje !

#10 2015-12-05 00:52:48

ava
Member

simona1961 napisał:

lalka napisał:

Nawet mozna sobie szefową pooglądać . Niestety Szef juz umknął, pewnie ze strachu przed rozpoznaniem big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile
http://www.24pflegecenter.de/

Może to nawet dobrze, bo ani on urodny, ani przystojny, za to z pewnoscią bardzo cwany. Do czasu Robercie S. Do czasu.

Czepiasz się big_smile  Założył rękawiczki i do opieki wrócił big_smile
Przecie to porządny opiekun był big_smile nie to co te pazerne opiekunki, co to tylko ojra liczą. Wyspać by się chciały, czas wolny by chciały mieć, godziwie zjeść, mieszkać w przyzwoitych warunkach. A babka nieufryzowana z tłustymi włosami i nieogolonym wąsem big_smile Nic to, że babka na widok wody furii dostaje.

#11 2015-12-05 19:41:46

lalka
New member

tak pazerne opiekunki maja tylko robic za jedzenie i dach nad glowo firma pfelageauspolen z fraiburga moze to zapewnic ale nic wiecej

#12 2015-12-06 22:06:53

festynka
Member

lalka napisał:

tak pazerne opiekunki maja tylko robic za jedzenie i dach nad glowo firma pfelageauspolen z fraiburga moze to zapewnic ale nic wiecej

Wszystko w temacie -czarna lista

#13 2015-12-16 16:48:35

karolina1987
Member

festynka napisał:

lalka napisał:

Tak doklanie są takie firmy i rodziny, że my polski powinnyśmy za 2 bułki wode i prąd pracować 0,5 dnia i jeszcze Niemców po 4 literach całować i za to jeszcze firma grozi kara 5 yys, euro jak powiesz ze sie nie zgadzasz na warunki, ach tak niemiecka mentalność, pewnie jeszcze nie wymarła

#14 2015-12-17 09:33:34

lalka
New member

w tym wypadku rozina niemiecka byla ok tylko polak ktory ma firme okazal sie oszustem i cwaniakiem smutne ze polak wykorzystuje polaka

#15 2015-12-17 12:06:10

barbara.b
Member

mnie ostatnia firma wysłała do takiej biednej babki co na śniadanie jadła suchą bułkę ( dosłownie wysuszoną ) i maczała ją w najtańszej herbacie rozpuszczanej o smaku cytrynowym. jak jej powiedziałam, że piję jedynie ziołowe herbaty padł komentarz, że do ziołowych to trzeba cukier osobno kupić. zdziwiła się, że piję bez cukru... ale pewnie ucieszyła bo zawsze to wydatek mniej...  na szczęście na śniadanie miałam jakiś stary niewysuszony chelbe, bo stał w lodówce i syn podopiecznej zostawił mi pasztet. poza tym w domu nic nie było. w rozmowie na temat zakupów stwierdziła, że wystarczy zakupy raz  na dwa tygodnie robić. prądu może nie żałowała ale ogrzewania owszem- wszędzie pozakręcane kaloryfery. u mnie pierw rodzina przykręciła lekko a babka, gdy szła spać powiedziała, żebym całkiem zakręciła. oczywiście nie zakręciłam tylko grzało się na maksa. rano po w sumie dobie ogrzewania pokoju miałam 18 stopni w pokoju. w kuchni 15 stopni, w łazience i toalecie 10 stopni. ja włączałam kaloryfery a babka wyłączała.
więc faktycznie sucha bułka się trafiła i prąd. reszta to niezbędny luksus.
a już pierwszego dnia martwiła się co będę robiła kolejnego. ja myślałam tylko o tym, że chcę się zagrzać, wyspać i zakupy zrobić, żeby móc zacząć normlanie funkcjonować. ona natomiast planowała, że następnego dnia będę prała zasłony i firanki i myła gablotę wypełnioną jakimiś pierdołami... z rana jeszcze siedziałam przy kawie, mówiąc że potrzebuję dużo czasu na śniadanie a tak naprawdę myślałam co dalej a ona zestresowana latała ostentacyjnie z suchym mopem po domu udając, że myje podłogę. pewnie chciała mi dac do zrozumienia, że czas do pracy...
po tym wydarzeniu do tej pory boję się jechać do opieki. wrażenia, nieprzespana noc i powrót do polski następnego dnia tak mnie zwaliły z nóg, że tydzień spałam. a miesiąc przeżywałam i można by powiedzieć, że miałam traumę.

karolina1987 napisał:

festynka napisał:

lalka napisał:

Tak doklanie są takie firmy i rodziny, że my polski powinnyśmy za 2 bułki wode i prąd pracować 0,5 dnia i jeszcze Niemców po 4 literach całować i za to jeszcze firma grozi kara 5 yys, euro jak powiesz ze sie nie zgadzasz na warunki, ach tak niemiecka mentalność, pewnie jeszcze nie wymarła

#16 2015-12-17 12:51:58

chloe
Member

barbara.b napisał:

mnie ostatnia firma wysłała do takiej biednej babki co na śniadanie jadła suchą bułkę ( dosłownie wysuszoną ) i maczała ją w najtańszej herbacie rozpuszczanej o smaku cytrynowym. jak jej powiedziałam, że piję jedynie ziołowe herbaty padł komentarz, że do ziołowych to trzeba cukier osobno kupić. zdziwiła się, że piję bez cukru... ale pewnie ucieszyła bo zawsze to wydatek mniej...  na szczęście na śniadanie miałam jakiś stary niewysuszony chelbe, bo stał w lodówce i syn podopiecznej zostawił mi pasztet. poza tym w domu nic nie było. w rozmowie na temat zakupów stwierdziła, że wystarczy zakupy raz  na dwa tygodnie robić. prądu może nie żałowała ale ogrzewania owszem- wszędzie pozakręcane kaloryfery. u mnie pierw rodzina przykręciła lekko a babka, gdy szła spać powiedziała, żebym całkiem zakręciła. oczywiście nie zakręciłam tylko grzało się na maksa. rano po w sumie dobie ogrzewania pokoju miałam 18 stopni w pokoju. w kuchni 15 stopni, w łazience i toalecie 10 stopni. ja włączałam kaloryfery a babka wyłączała.
więc faktycznie sucha bułka się trafiła i prąd. reszta to niezbędny luksus.
a już pierwszego dnia martwiła się co będę robiła kolejnego. ja myślałam tylko o tym, że chcę się zagrzać, wyspać i zakupy zrobić, żeby móc zacząć normlanie funkcjonować. ona natomiast planowała, że następnego dnia będę prała zasłony i firanki i myła gablotę wypełnioną jakimiś pierdołami... z rana jeszcze siedziałam przy kawie, mówiąc że potrzebuję dużo czasu na śniadanie a tak naprawdę myślałam co dalej a ona zestresowana latała ostentacyjnie z suchym mopem po domu udając, że myje podłogę. pewnie chciała mi dac do zrozumienia, że czas do pracy...
po tym wydarzeniu do tej pory boję się jechać do opieki. wrażenia, nieprzespana noc i powrót do polski następnego dnia tak mnie zwaliły z nóg, że tydzień spałam. a miesiąc przeżywałam i można by powiedzieć, że miałam traumę.

karolina1987 napisał:

festynka napisał:

Barbara, też bym miała traumę jakbym na takie cudo trafiła. Teraz jestem u sympatycznej pani, sprawnej umysłowo, ale nie powiem, że to jest moja wymarzona stella, ja już chyba powinnam w Polsce zostać, nic mi już nie pasuje -smile

#17 2015-12-17 20:02:23

nowa1963
Member

Wlasnie, tez tak mysle, jak nic nie pasuje nie jechac juz wiecej, ale po dluzszym pobycie w domu znowu ciagnie wilka do lasu:) i przeliczam te eurasy na nasze zlocisze i nijak nie moge sie doliczyc, kiedy ja w Polsce zarobie tyle, wiec biore te oferty i zaczynam dzwonic...

#18 2016-05-30 19:06:20

Magda123
New member

Pflege aus Polen w rubryce "poznajmy się" ???? Hehehe....Oby nie!!! Tym ... dziękujemy. Dopadły już oszukane opiekunki?? Mam nadzieję, że tak! Robercik nawet szybkim autem zakupionym za kasę okradzionych opiekunek nie uciekniesz. Sam byłeś opiekunem to wiesz jak kroić opiekunki, powinieneś też wiedzieć, że ten proceder nie potrwa długo.

#19 2016-05-31 11:51:44

..?eto
Member

Magda123 napisał:

Pflege aus Polen w rubryce "poznajmy się" ???? Hehehe....Oby nie!!! Tym ... dziękujemy. Dopadły już oszukane opiekunki?? Mam nadzieję, że tak! Robercik nawet szybkim autem zakupionym za kasę okradzionych opiekunek nie uciekniesz. Sam byłeś opiekunem to wiesz jak kroić opiekunki, powinieneś też wiedzieć, że ten proceder nie potrwa długo.

O !
Nowy tulipan!  lol

#20 2016-06-16 20:40:24

Magda123
New member

Wcale nie nowy, stary z brzuchem i zakolami tylko młodzieniaszka rżnie i opiekunkom kasę! Taki cwaniak. Ciekawa jestem czy któraś chociaż mu ryj obiła czy dalej się chowa za opłotkami?

Reklama