Szukam osoby oszukane przez Patrycję Błocińską Transporter z Koszalina

Szukam osoby - opiekunki oszukane przez Patrycję Błocińską Transporter z Koszalina, wysyłającą jakiś czas temu opiekunki do pracy do Niemiec, bez umowy i bez płacenia ZUS...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2015-03-05 19:41:05

Opiekunka35
New member

Szukam osoby oszukane przez Patrycję Błocińską Transporter z Koszalina

Szukam osoby - opiekunki oszukane przez Patrycję Błocińską Transporter z Koszalina, wysyłającą jakiś czas temu opiekunki do pracy do Niemiec, bez umowy i bez płacenia ZUS. Ogłaszała sie że zatrudnia legalnie, a wysyłała ludzi do pracy na czarno. Proszę o kontakt.

Reklama

Podobne tematy :

Szukam pracy jako opiekunka / prywatnie - Witam, poszukuję pracy na terenie Niemiec jako opiekunka osób starszych. Posiadam 7 letnie doświadczenie w tej pracy, ukończonych kilka kursów w związku z opieką nad osobami starszymi, język niemiecki bardzo dobry, jestem osobą sumienną i pracowitą, bez nałogów...

szukam prace - Szukam prace na 3 tygodnie ,od 6-7. 11.03.12 ,2017 TEL 00491766057281 LUB 0048510166642 .Pozdrawiam

Poszukuje pracy jako opiekunka osoby starszej prywatnie - Poszukuje pracy jako opiekunka starszej osoby w Niemczech. Posiadam doświadczenie w opiece starszych osób ponieważ jeździłam juz dużo razy do takiej pracy za granicę...

Jak zarabiać przez internet? - Crypto Revenue jest to platforma działająca na rynku od dwóch lat. Gdy platforma dostała mnóstwo pozytywnych opinii od partnerów z zagranicy, została także wprowadzona do Polski, gdzie teraz cieszy się ogromną popularnością i zdobyła uznanie wśród ogromnej liczne klientów...

Szukam pomysłu na prezent dla siostry - Jak w temacie. Nie mam pomysłu na prezent dla niej. Zastnawiałam sie nad koszulką z nadrukiem. Co o tym sądzicie ?

Stopka forum