img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Czy któraś z koleżanek potrzebuje zastępstwa na świieta Wielkanocne ?

Dziewczyny moja siostra szuka pracy od konca marca -moze byc tez krotkie zastępstwo. Język dobry,doswiadczenie .Podaje jej numer niemiecka komorka +4915171704689 i polska+48721705867 Ania

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2015-03-04 22:40:19

Ella52
Member
Zarejestrowany: 2012-10-16
Posty: 19

Czy któraś z koleżanek potrzebuje zastępstwa na świieta Wielkanocne ?

Dziewczyny moja siostra szuka pracy od konca marca -moze byc tez krotkie zastępstwo. Język dobry,doswiadczenie .Podaje jej numer
niemiecka komorka +4915171704689   i polska+48721705867  Ania

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Czy ktoś potrzebuje doładowania do ALDI TALK (e-plus) ? - Cześć dziewczyny, w mojej poprzedniej Stelli nie było Internetu, dlatego sama go sobie organizowałam i zostało mi niewykorzystane doładowanie 15 euro z e-plusa (również do Aldi Talk), które można wykorzystać do internetu lub telefonu...

Któraś szuka pracy?? - Witam, Do Pana lat 92, poszukiwana opiekunka :), może któraś z Was szuka pracy albo wie kto szuka pracy dajcie znać...

Wielkanocne kogutki ...😃 - Z okazji Wielkanocy oto sympatyczny przepis na kogutki z jajek.... 😄 na czasie i banalnie proste do zrobienia, okruchy radości ...

Czy któraś z was zostawiła dziecko w Polsce? - Chciałabym się dowiedzieć czy któraś z was zostawiła dziecko w Polsce? Ja mam syna 13 letniego, którym podczas mojej nieobecności opiekuje się eks-mąż...

Kto szuka zastępstwa na Święta Wielkanocne? - Witajcie. Jeśli któraś z Was jeszcze szuka zastępczyni na Święta Wielkanocne do Niemiec lub Szwajcarii, chętnie się podejmę...

Stopka forum