Atena - słowacka agencja pracy

Coraz częsciej ogłasza się ta agencja. Nawet dzwoni do polskich opiekunek by zwerbować nas w swoje szeregi. Może warto to przeczytać: http://translate...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2014-12-22 10:55:54

myszkamiki
Member

Atena - słowacka agencja pracy

Coraz częsciej ogłasza się ta agencja. Nawet dzwoni do polskich opiekunek by zwerbować nas w swoje szeregi. Może warto to przeczytać: http://translate.google.pl/translate?hl … rev=search
Wygląda na to, że to ni tylko naszym agencjom jest sporo do zarzucenia.

#2 2014-12-25 11:42:17

wampirek
Member
Od: slaskie

Re: Atena - słowacka agencja pracy

Też miałam od nich tel. ale gadają po angielsku,po niemiecku nie.

#3 2015-10-09 17:56:45

ewa5
Member

Ze mną pośredniczka rozmawiała po niemiecku. Może te informację coś pomogą: Oferowała pracę w DE, za podróż opiekunka płaci sama, oni zwracają 80 euro. Gdy zaczęłam cisnąć o zarobki, to wychodzi 1000 max 1200 euro na miesiąc. Nie odprowadzają składek w PL, natomiast w swoim kraju. Ja zapytałam o Austrię, ponieważ chciałabym tam chociaż raz pojechać, mieć porównanie oraz może coś zobaczyć. Powiedziała, że do Austrii oraz Szwajcarii wysyłają tylko ze Słowacji, chyba, że na zastępstwo 2 tygodnie, to mogli by mnie wysłać. Mnie osobiście oferta na ich stronie jest zaskakująca, ponieważ duży przestrzał od 1000-4000 euro wink. (na miesiąc?) Dziękuję za Wasze cenne informacje o tej firmie.

#4 2015-10-09 18:14:25

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

O dziwo ja miałem telefon latem i rozmowa była po Polsku.  Niestety przysłali mi wzór umowy do wypełnienia. Oprócz ksera dowodu i tysięcy dokumentów. Osobiście nie widziałem w życiu umowy tak naszpikowanej karami umownymi.... Odpisałem, iż dziękuję, gdyż w umowie oprócz kar nie było żadnych praw pracownika. Do dzisiaj na mój mail otrzymuję od nich oferty - Niemcy oczywiście

#5 2015-10-10 19:50:09

ewa5
Member

Zatem rozwijają się, skoro już w j. polskim rozmawiają. Dobrze im napisałaś smile

#6 2015-12-31 15:04:19

agatash
New member

edytowałam umowę wstępną z własnymi dopiskami do niej. Proszę o komentarz.
Dodam jeszcze że firma to organizacja non-profit, telefonicznie uzgadnia płacę, dokumenty do podpisu wysyła w parę dni przed wylotem (jeszcze ich nie edytowałam, ale są gorsze niż umowa wstępna).
umowa wstępna Atena
przepraszam, syn mi pomaga a jest informatykiem więc może wyglądać podejrzanie - ale jest bezpieczne. Poprawiłam plik.

Ostatnio edytowany przez agatash (2015-12-31 17:35:50)

#7 2015-12-31 15:54:23

urszula47
Member

agatash napisał:

edytowałam umowę wstępną z własnymi dopiskami do niej. Proszę o komentarz.
Dodam jeszcze że firma to organizacja non-profit, telefonicznie uzgadnia płacę, dokumenty do podpisu wysyła w parę dni przed wylotem (jeszcze ich nie edytowałam, ale są gorsze niż umowa wstępna).
umowa wstępna Atena

A nie mozesz tego pliku otworzyc ? ja tam nie wiem co w nim jest,czy trojan czy inne licho?

#8 2016-01-03 15:45:56

marjanek42
Member
Od: Gdynia

Syn mówi że sparwadził i wirusa nie widać, choć ręki sobie nie da uciąć. Rada dla agatash wstaw zdjęcia jpg łatwiej i bezpieczniej a inni nie będą podejżlwi.

#9 2016-01-03 18:05:19

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

marjanek42 napisał:

Syn mówi że sparwadził i wirusa nie widać, choć ręki sobie nie da uciąć. Rada dla agatash wstaw zdjęcia jpg łatwiej i bezpieczniej a inni nie będą podejżlwi.

Normalnie się otwiera. Różnica że chce ci w dropsie wyświetlić umowę Nic się logujesz trzba poczekać aż PDF załaduje.
Umowę taką samą miałem i .....podziękowałem mailem. Nie znam słowackiego prawo, ale nazwałem to niewolnictwem coś jeszcze wrzuciłem

#10 2016-03-08 11:31:01

renia.mad
New member

niestety ,BARDZO ZŁE DOŚWIADCZENIA !!!!umowa o prace po czasie ,przez telefon inna rozmowa w sensie zarobku netto-brutto !!! wyszło brutto a na pytanie ,dlaczgo ,przeciez pani powiedziała ze to netto ,odpowiedziła POMYLIŁAM SIE !!!! ,a i jeszcze jedno ,pani odpiedziała ,cyt,"kwote netto zarobi pani NADGODZINAMI "no trafiło mnie to najlepiej pracowac za 1 euro a na kwotę na którą chce zarobic pracaować 24 godz/7 dni w tygodniu
nie odprowadzaja składek !!!!,a zaliczka 50 % to KWOTA 150 EURO !!!!! są bezczelni , maja kilku pośredników pomiędzy pracownikiem a sobą ,zdecydowanie NIE POLECAM !!!!!!!

#11 2016-03-18 11:18:29

ewa5
Member

Dziękuję za opinię, do mnie bez przerwy pisza i dzwonią, ciągle odmawiam, ale ostatnio zaczęłam się zastanawiać i jak widać nie warto.

renia.mad napisał:

niestety ,BARDZO ZŁE DOŚWIADCZENIA !!!!umowa o prace po czasie ,przez telefon inna rozmowa w sensie zarobku netto-brutto !!! wyszło brutto a na pytanie ,dlaczgo ,przeciez pani powiedziała ze to netto ,odpowiedziła POMYLIŁAM SIE !!!! ,a i jeszcze jedno ,pani odpiedziała ,cyt,"kwote netto zarobi pani NADGODZINAMI "no trafiło mnie to najlepiej pracowac za 1 euro a na kwotę na którą chce zarobic pracaować 24 godz/7 dni w tygodniu
nie odprowadzaja składek !!!!,a zaliczka 50 % to KWOTA 150 EURO !!!!! są bezczelni , maja kilku pośredników pomiędzy pracownikiem a sobą ,zdecydowanie NIE POLECAM !!!!!!!

Reklama