img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



GoWork

Czy ktoś z obecnych na tym forum pracował lub pracuje dla tej firmy?? Proszę o opinie.

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2014-12-16 14:52:03

Ksenia
Member
Zarejestrowany: 2014-12-02
Posty: 102

GoWork

Czy ktoś z obecnych na tym forum pracował lub pracuje dla tej firmy??
Proszę o opinie.

Offline

 

#2 2014-12-16 18:55:19

jolki
Member
Zarejestrowany: 2013-11-13
Posty: 427

Re: GoWork

Mój pierwszy wyjazd był właśnie przez Gowork.
Pojechałam na krótko, bo 3 tygodnie. Tak chciałam, bo bardzo się bałam czy się sprawdzę.
Przeszłam weryfikację językową, chociaż mój niemiecki był bardzo słaby. Potem sprawnie reszta formalności.
Na miejscu wszystko się zgadzało z opisem. Dzwoniono do mnie kilka razy z agencji, czy wszystko w porządku i jak sobie radzę. I poradziłam sobie! Och, jaka byłam z siebie dumna!
Wielkiej kasy nie zarobiłam, ale nie to było wtedy najważniejsze.
Moje zdanie: firma uczciwa i wiarygodna.

Offline

 

#3 2014-12-16 23:15:24

misiakowata
Member
Zarejestrowany: 2014-12-16
Posty: 11

Re: GoWork

Nie polecam. Firma regularnie nadużywa cierpliwości opiekunek i nie wypłaca pensji w ustalonym w umowie terminie. Koordynatorki oceniam jako osoby niesłowne, w papierach ciągły bałagan, skontaktować się w celu wyprostowania jakiejkolwiek sprawy to udręka. Rozmawiałam z poprzedniczką,  która pracowała z nimi kilka miesięcy i potwierdziła, że delikatnie mówiąc "lecą sobie w kulki". Poprzednią wypłatę dostałam z 5cio dniowym opóźnieniem, po stanie konta widzę, że o aktualną również będę musiała się prosić. Skandal!!! Mam 2 letnie doświadczenie w opiece, przetestowałam na swojej skórze kilka firm, różne rzeczy powiedzieć mogę ale pierwszy raz w życiu firma nie płaci mi w terminie.

Offline

 

#4 2014-12-16 23:52:24

klija
Member
Zarejestrowany: 2014-12-16
Posty: 43

Re: GoWork

Jak zawsze zdania są podzielone - nie ma firmy idealnej - mój debiut to wlaśnie GoWork - wszystko było ok - kontakt, zainteresowanie w trakcie pobytu i wyplata na czas - niestety wysokość zarobków nie była zadowalająca ale przy debiucie dobre i mało CONIECO. Myśle, że jako starter jest to dobra firma - a później rozejrzysz się i zobaczysz ....

Offline

 

#5 2014-12-17 20:09:13

Ksenia
Member
Zarejestrowany: 2014-12-02
Posty: 102

Re: GoWork

No właśnie o te zarobki chodzi niestety.Widziałam tu na forum ogłoszenia tego pracodawcy no i cóz kasa nie jest zbytnio zadawalajaca.
I brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony koordynatora.sad

Offline

 

#6 2014-12-17 20:11:33

klija
Member
Zarejestrowany: 2014-12-16
Posty: 43

Re: GoWork

Ksenia napisał:

No właśnie o te zarobki chodzi niestety.Widziałam tu na forum ogłoszenia tego pracodawcy no i cóz kasa nie jest zbytnio zadawalajaca.
I brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony koordynatora.sad

Z koordynatorami to bywa różnie - niezależnie od firmy - zresztą "umiesz liczyć licz na siebie" ...

Offline

 

#7 2014-12-17 20:38:14

matka najlepszego syna
Member
Od: PL/DE
Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 200

Re: GoWork

Rzadko zdarza się by całkiem świeża osoba - która jeszcze nie pracowała jako opiekunka, od razu dostała wysoką stawkę. Pierwszy raz to takie rozeznanie terenu...na kokosy nie ma co liczyć tongue

Offline

 

#8 2014-12-17 20:44:49

klija
Member
Zarejestrowany: 2014-12-16
Posty: 43

Re: GoWork

matka najlepszego syna napisał:

Rzadko zdarza się by całkiem świeża osoba - która jeszcze nie pracowała jako opiekunka, od razu dostała wysoką stawkę. Pierwszy raz to takie rozeznanie terenu...na kokosy nie ma co liczyć tongue

ale na orzeszki i owszem wink

Offline

 

#9 2014-12-19 22:07:22

Ksenia
Member
Zarejestrowany: 2014-12-02
Posty: 102

Re: GoWork

Nie jestem zupełnie świeżą osobą dlatego pytam o tę konkretna firmę.
Pracowałam już dla tej firmy ale zostałam jakby ,,wypożyczona" z innej firmy i wtedy to wyglądało zupełnie inaczej, teraz jakoś niezbyt mi się podobają i warunki i płaca.

Offline

 

#10 2015-01-02 17:06:28

Magdalenka_35
New member
Zarejestrowany: 2014-12-23
Posty: 6

Re: GoWork

a ja tą firmę polecam - zwłaszcza dlatego że dostaje regularnie wypłatę i bardzo szybko oferty, czasem jest tak ze już dzień po powrocie dzwonią i pytają kiedy chce znowu jechać smile  Ale z tymi koordynatorami to rzeczywiście - zależy jak leży... to tylko ludzie, dlatego ja tam wole bezpośrednio w oddziale wszytko załatwić i nie mam problemów bo pani Madzia mi wszytko mi wyjaśni i na miejscu się dopytuje jak coś jest niejasne (w końcu imienniczka i sie ma fory smile)) - ale niestety dojazd do dużego miasta to czasem problem

Offline

 

#11 2015-01-02 17:43:01

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: GoWork

Magdalenka_35 napisał:

a ja tą firmę polecam - zwłaszcza dlatego że dostaje regularnie wypłatę i bardzo szybko oferty, czasem jest tak ze już dzień po powrocie dzwonią i pytają kiedy chce znowu jechać smile  Ale z tymi koordynatorami to rzeczywiście - zależy jak leży... to tylko ludzie, dlatego ja tam wole bezpośrednio w oddziale wszytko załatwić i nie mam problemów bo pani Madzia mi wszytko mi wyjaśni i na miejscu się dopytuje jak coś jest niejasne (w końcu imienniczka i sie ma fory smile)) - ale niestety dojazd do dużego miasta to czasem problem

Zdolna z Ciebie dziewczyna.  Dwa w jednym. wink

Offline

 

#12 2015-01-08 19:07:06

stokrotkaaa154
New member
Zarejestrowany: 2015-01-08
Posty: 2

Re: GoWork

Witam! Wyjeżdzałam z firmą GoWork 5 razy dotychczas i niestety dobrego słowa na temat tej agencji nie mogę powiedzieć. Podopieczna była cudowna, marzenie każdej opiekunki, kobieta anioł i dlatego decydowałam się na kolejne wyjazdy... Gdy miałam jakiś problem, zapytanie to często słyszałam ,że danej osoby nie ma w biurze itd. Doszło do tego ,że przez prawie cały miesiąc pracowałam w Niemczech bez umowy oraz ubezpieczenia. Dopiero gdy powiedziałam o tym pracodawcy sprawa się ruszyła... A ja ich prosiłam ,groziłam i nic, olewka totalna. Otóż pracownicy GoWork są bardzo dobrzy w jednym w opierdal***u opiekunki i nawijania jej makaronu na uszy. Trzeba się nauczyć jak z nimi rozmawiać bo potrafią być chamscy i aroganccy. Niejednokrotnie dostałam wykład ,że po co powiedziałam głośno ,że nie mam podpisanej umowy.   Zarobki niskie, nigdy na czas, a nawet jeśli w czasie to się nie zgadzały. Nie dostawałam nawet 3500 zł.!! Gdy ostatni raz zdecydowałam się na wyjazd usłyszałam korzystną ofertę do Pani ,która ma demencję oraz problemy przy wstawaniu w cenie 1000 euro a poza tym jest kompletnie samodzielna. Więc zgodziłam się ,a na miejscu sytuacja zupełnie inna! Pani poruszająca się przy rolatorze, ledwo chodząca, do tego MS (stwardnienie rozsiane), tzw. haluksy na stopach, problemy z zasypianiem, z łapczywością przy jedzeniu, stale pampersowana to w dzień i w nocy oraz pomoc przy czynnościach fizjologicznych. Miałam jechać do lekkiego przypadku ze względu na wagę , jestem drobną osobą a wysłali mnie do naprawdę bardzo chorej osoby. Dzwoniłam mówiłam jaka sytuacja, w szoku byli ,że to niemożliwe..a jednak. Poza tym miałam masę innych obowiązków codziennie sprzątanie 200 m domu ,schodów, babcię trzeba było 2 razy dziennie myć i włosy układać, ciągle kremować, podcierać, kłaść spać podnosić i tak w kółko ... I dochodziły do tego inne obowiązki np. zrób to i to itd. Nie wspomnę już o traktowaniu jak psa przez koordynatorkę i sprzątaczkę, ale z tym dawałam jakoś radę. Jestem asertywna i umię się postawić, jak mówię nie to nie, jeżeli coś nie było moim obowiązkiem i nie miałam tego w kontrakcie to nie miałam zamiaru żeby ktoś się mną wyręczał. Żaden Niemiec mi w twarz pluł nie będzie! Wytrzymałam miesiąc , 7kg schudłam i wróciłam do Polski. Dopiero teraz się piekło zaczęło :-( 3 miesiące czekałam na wypłatę. Zawsze mieli wymówkę ,że już na liście jestem wpisana lub ,że jakiegoś dokumentu nie podpisałam albo jeden na drugiego zwalał w firmie...Albo ,że wypłata wkrótce będzie. Dostałam przelew i im podziękowałam. O własne pieniądze do tego ciężko zarobione się prosić, żenada. Oczywiście i tak mnie okradli bo wypłata się nie zgadzała. Całe szczęście ,że już mam ten cały koszmar za sobą. Teraz wyjeżdżam za pośrednictwem innej firmy 1150 euro na dobry początek i jestem zadowolona, wypłata na czas (a nawet wcześniej :-) ), rodzina super,pracownicy z firmy też bardzo pomocni,życzliwi i mili...powiem szczerze odżyłam po ostatnim wyjeździe. Uważajcie na firmę Gowork ,ja sie na nich zawiodłam i to bardzo mocno. Zdaję sobie sprawę ,że ile osób tyle opinii ,ale wszystkim osobom zainteresowanych tą firmą bym odradziła z całego serca z nimi współprace. Pozdrawiam cieplutko :-)

Offline

 

#13 2015-01-08 19:24:17

Arekjerzy
Member
Zarejestrowany: 2014-12-31
Posty: 148

Re: GoWork

To zdradz nazwę tej firmy. Może i mnie się poszczesci smile

Offline

 

#14 2015-01-13 18:59:28

stokrotkaaa154
New member
Zarejestrowany: 2015-01-08
Posty: 2

Re: GoWork

Arekjerzy napisał:

To zdradz nazwę tej firmy. Może i mnie się poszczesci smile

Firma Inter Job z Lubina :-)

Offline

 

#15 2015-02-10 13:16:49

MariolkaB
New member
Zarejestrowany: 2015-02-10
Posty: 1

Re: GoWork

Cześć, ja wyjechałam z firmą gowork i w sumie nie mam co narzekać. smile Wszystko było w porządku, pieniądze były na czas i od razu zaproponowano mi kolejny wyjazd. Koordynator faktycznie trafił się niezbyt pomocny ale dało się bez niego przeżyć. Babcia którą trafiłam była bardzo fajną osobą. Więc ode mnie wrażenia pozytywne. smile Czytając jednak wasze wypowiedzi na pewno wezmę je pod uwagę i będę bardziej czujna. Mimo to jak na razie dla mnie firma wporządku zobaczymy co będzie dalej.

Offline

 

#16 2015-02-10 15:33:17

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: GoWork

MariolkaB napisał:

Cześć, ja wyjechałam z firmą gowork i w sumie nie mam co narzekać. smile Wszystko było w porządku, pieniądze były na czas i od razu zaproponowano mi kolejny wyjazd. Koordynator faktycznie trafił się niezbyt pomocny ale dało się bez niego przeżyć. Babcia którą trafiłam była bardzo fajną osobą. Więc ode mnie wrażenia pozytywne. smile Czytając jednak wasze wypowiedzi na pewno wezmę je pod uwagę i będę bardziej czujna. Mimo to jak na razie dla mnie firma wporządku zobaczymy co będzie dalej.

oooooo, wyskoczyłaś zza krzaka?

Offline

 

#17 2015-02-10 20:27:22

arielka
Member
Zarejestrowany: 2014-09-08
Posty: 790

Re: GoWork

MariolkaB napisał:

Cześć, ja wyjechałam z firmą gowork i w sumie nie mam co narzekać. smile Wszystko było w porządku, pieniądze były na czas i od razu zaproponowano mi kolejny wyjazd. Koordynator faktycznie trafił się niezbyt pomocny ale dało się bez niego przeżyć. Babcia którą trafiłam była bardzo fajną osobą. Więc ode mnie wrażenia pozytywne. smile j.

Albo już nie żyjesz i trafiłaś do raju big_smile, albo masz niesamowite szczęście i jesteś tym facetem, który w Suwałkach zgarnął 30 milionów w Lotto tongue

Offline

 

#18 2015-02-10 21:59:46

larysazajcew@gmail.com
Member
Zarejestrowany: 2013-09-26
Posty: 409

Re: GoWork

arielka napisał:

MariolkaB napisał:

Cześć, ja wyjechałam z firmą gowork i w sumie nie mam co narzekać. smile Wszystko było w porządku, pieniądze były na czas i od razu zaproponowano mi kolejny wyjazd. Koordynator faktycznie trafił się niezbyt pomocny ale dało się bez niego przeżyć. Babcia którą trafiłam była bardzo fajną osobą. Więc ode mnie wrażenia pozytywne. smile j.

Albo już nie żyjesz i trafiłaś do raju big_smile, albo masz niesamowite szczęście i jesteś tym facetem, który w Suwałkach zgarnął 30 milionów w Lotto tongue

Och ,nie syp sól na rany..dzień wcześniej w tej samej kolekturze nabyłam kupon sztuk jeden..szczęście było taaaaak bliziutko!!A tak przyjdzie jechać znowu..i znowu.......i znowu.......................

Offline

 

#19 2015-02-10 22:04:29

arielka
Member
Zarejestrowany: 2014-09-08
Posty: 790

Re: GoWork

larysazajcew@gmail.com napisał:

arielka napisał:

MariolkaB napisał:

Cześć, ja wyjechałam z firmą gowork i w sumie nie mam co narzekać. smile Wszystko było w porządku, pieniądze były na czas i od razu zaproponowano mi kolejny wyjazd. Koordynator faktycznie trafił się niezbyt pomocny ale dało się bez niego przeżyć. Babcia którą trafiłam była bardzo fajną osobą. Więc ode mnie wrażenia pozytywne. smile j.

Albo już nie żyjesz i trafiłaś do raju big_smile, albo masz niesamowite szczęście i jesteś tym facetem, który w Suwałkach zgarnął 30 milionów w Lotto tongue

Och ,nie syp sól na rany..dzień wcześniej w tej samej kolekturze nabyłam kupon sztuk jeden..szczęście było taaaaak bliziutko!!A tak przyjdzie jechać znowu..i znowu.......i znowu.......................

Nie płacz, ja wydałam na to losowanie 8zł!!! I miałam JEDYNKĘ!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#20 2015-02-10 22:37:10

krystynka
Member
Zarejestrowany: 2014-02-04
Posty: 826

Re: GoWork

arielka napisał:

larysazajcew@gmail.com napisał:

arielka napisał:


Albo już nie żyjesz i trafiłaś do raju big_smile, albo masz niesamowite szczęście i jesteś tym facetem, który w Suwałkach zgarnął 30 milionów w Lotto tongue

Och ,nie syp sól na rany..dzień wcześniej w tej samej kolekturze nabyłam kupon sztuk jeden..szczęście było taaaaak bliziutko!!A tak przyjdzie jechać znowu..i znowu.......i znowu.......................

Nie płacz, ja wydałam na to losowanie 8zł!!! I miałam JEDYNKĘ!!!!!!!!!!!!!

" - Jaka jest największa orkiestra świata?
- Totolotek : jeden bęben i miliony cymbałów ! " big_smile
P.S. Wychodząc z założenia,że "nadzieja umiera ostatnia" ,przy większych kumulacjach ja również staję się " jednym spośród milionów" wink
Teraz też...ech...

Offline

 

#21 2015-02-11 09:37:28

sylwia_kow
New member
Zarejestrowany: 2015-01-02
Posty: 5

Re: GoWork

hymm byłam kiedyś z goworkiem na wyjazdach (teraz jeżdżę z inną firmą) i uważam że po prostu trzeba mieć szczęście, bo jest różnie. Ja tam nie widzę żadnej różnicy pomiędzy moją starą firmą a obecną. Obecna obiecywała wyższe zarobki- w konsekwencji było jak w poprzedniej firmię ale nie narzekam 1150-1200 jest. A Kordynatorzy i podopieczni byli i są w obu firmach kiepscy i dobrzy- trzeba liczyć na szczęście lub naszą intuicję co do koordynatorów. jak ich trochę poznasz jest lepiej.

w goworku miałam koordynatorkę w niemczech na miejscu polkę panią Bożenkę -świetna kobietka i tu mogę powiedzieć że ona się angażowała i dzwoniła do nas, czasem też na kawe wpadła...

Offline

 

#22 2015-02-11 09:59:33

..?eto
Member
Zarejestrowany: 2014-10-08
Posty: 1953

Re: GoWork

krystynka napisał:

arielka napisał:

larysazajcew@gmail.com napisał:


Och ,nie syp sól na rany..dzień wcześniej w tej samej kolekturze nabyłam kupon sztuk jeden..szczęście było taaaaak bliziutko!!A tak przyjdzie jechać znowu..i znowu.......i znowu.......................

Nie płacz, ja wydałam na to losowanie 8zł!!! I miałam JEDYNKĘ!!!!!!!!!!!!!

" - Jaka jest największa orkiestra świata?
- Totolotek : jeden bęben i miliony cymbałów ! " big_smile
P.S. Wychodząc z założenia,że "nadzieja umiera ostatnia" ,przy większych kumulacjach ja również staję się " jednym spośród milionów" wink
Teraz też...ech...

Witam z ranka !
No tak to jest Krysiu!
Cymbalitów jest niewielu(są wręcz w zaniku), cymbałów nigdy nie brakuje.
Ja czasami też sie do nich zaliczam.
Pozdrowionka.

Offline

 

#23 2015-02-11 11:57:55

krystynka
Member
Zarejestrowany: 2014-02-04
Posty: 826

Re: GoWork

..?eto napisał:

krystynka napisał:

arielka napisał:

Nie płacz, ja wydałam na to losowanie 8zł!!! I miałam JEDYNKĘ!!!!!!!!!!!!!

" - Jaka jest największa orkiestra świata?
- Totolotek : jeden bęben i miliony cymbałów ! " big_smile
P.S. Wychodząc z założenia,że "nadzieja umiera ostatnia" ,przy większych kumulacjach ja również staję się " jednym spośród milionów" wink
Teraz też...ech...

Witam z ranka !
No tak to jest Krysiu!
Cymbalitów jest niewielu(są wręcz w zaniku), cymbałów nigdy nie brakuje.
Ja czasami też sie do nich zaliczam.
Pozdrowionka.

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSxpwGwSADFDY1BQmacNyS0XT78JzdVkJjfxqMhEa_A5Zzu8Imv

Offline

 

#24 2015-03-13 09:13:48

joanna1984
New member
Zarejestrowany: 2015-03-13
Posty: 1

Re: GoWork

Wyjezdzalam z gowork i bylo ok, moj niemiecki nie jest za super wiec nie zarobilam 1500E, ale dostalam i tak o niebo lepsze pieniadze niz tu w Polsce, na czas, na konto. Trzeba zarobic na wakacje wiec po swietach znowu pojade, dlatego powoli rozgladam sie po forach i czytam wasze spostrzezenia, bo chcialam znowu z nimi pojechac

Offline

 

#25 2015-03-13 11:14:05

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: GoWork

joanna1984 napisał:

Wyjezdzalam z gowork i bylo ok, moj niemiecki nie jest za super wiec nie zarobilam 1500E, ale dostalam i tak o niebo lepsze pieniadze niz tu w Polsce, na czas, na konto. Trzeba zarobic na wakacje wiec po swietach znowu pojade, dlatego powoli rozgladam sie po forach i czytam wasze spostrzezenia, bo chcialam znowu z nimi pojechac

Szczęśliwej drogi "szczęściaro"!

Offline

 

#26 2015-03-23 11:17:32

teresa1960
New member
Zarejestrowany: 2015-03-23
Posty: 6

Re: GoWork

Byłam na wyjeździe z tą firmą już 2 razy i jestem zadowolona. Pieniądze na czas i moim zdaniem całkiem niezłe. Kontakt z koordynatorem miałam bardzo dobry, ale może to zależy na kogo się trafi. Duży wybór ofert pracy i możliwość wyjazdu "od zaraz". Ogólnie polecam. Pozdrawiam Teresa

Offline

 

#27 2015-03-23 11:57:20

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: GoWork

teresa1960 napisał:

Byłam na wyjeździe z tą firmą już 2 razy i jestem zadowolona. Pieniądze na czas i moim zdaniem całkiem niezłe. Kontakt z koordynatorem miałam bardzo dobry, ale może to zależy na kogo się trafi. Duży wybór ofert pracy i możliwość wyjazdu "od zaraz". Ogólnie polecam. Pozdrawiam Teresa

.... ale pieprzysz jak głodny Kaziu po kwaśnym mleku.........

Offline

 

#28 2015-03-23 21:21:22

amelka2015
Member
Zarejestrowany: 2015-01-28
Posty: 25

Re: GoWork

No jeśli jest możliwość wyjazdu od zaraz, to podnieś siedzenie zza biurka i jedź.




teresa1960 napisał:

Byłam na wyjeździe z tą firmą już 2 razy i jestem zadowolona. Pieniądze na czas i moim zdaniem całkiem niezłe. Kontakt z koordynatorem miałam bardzo dobry, ale może to zależy na kogo się trafi. Duży wybór ofert pracy i możliwość wyjazdu "od zaraz". Ogólnie polecam. Pozdrawiam Teresa

Offline

 

#29 2015-03-30 10:56:14

teresa1960
New member
Zarejestrowany: 2015-03-23
Posty: 6

Re: GoWork

Jestem cały czas na umowie (aktualnie zawieszonej,ale składki cały czas mam odprowadzane) i w momencie kiedy zgłaszam gotowość do wyjazdu, przedstawiają mi oferty. Nie rozumiem jaka w tym filozofia... Serdeczne pozdrowienia dla Pań

Offline

 

#30 2015-03-30 23:13:20

morzy
Member
Zarejestrowany: 2014-08-13
Posty: 63

Re: GoWork

matka najlepszego syna napisał:

Rzadko zdarza się by całkiem świeża osoba - która jeszcze nie pracowała jako opiekunka, od razu dostała wysoką stawkę. Pierwszy raz to takie rozeznanie terenu...na kokosy nie ma co liczyć tongue

Matko najlepszego syna, czy masz może na imię Ewa? Nawet świeża opiekunka wykonuje tę samą pracę, co inne z doświadczeniem, co najwyżej pacjent może być mniej rozmowny.A firma GOWORK nie bez powodu nie ma dobrych opinii, bo ja też tej współpracy z nimi dobrze nie oceniam, przy wypłacie doliczyłam się, że brak mi jednej dniówki, dzwoniłam, a tam jak ,,krowie na rowie'' młody pan P. obiecuje, a zaległość na konto nie wpływa, bo on rzekomo mi za wolny dzień odliczył, a tych wolnych dni było w umowie 4, na piśmie, a w rzeczywistości zero wolnego!! nie możliwe było pozostawienie pacjenta nawet na 5 min bez opieki. pan P. dalej zwodził i obiecywał, a po 3 tygodniach zaległość wpłynęła na konto, a koordynatorzy tylko z niemieckim, zero pomocy z ich strony, więc skończyłam z nimi współpracę, dodam, że moje przyjaciółki też bardzo zle trafiły!!!

Offline

 

#31 2015-03-30 23:17:36

morzy
Member
Zarejestrowany: 2014-08-13
Posty: 63

Re: GoWork

amelia napisał:

joanna1984 napisał:

Wyjezdzalam z gowork i bylo ok, moj niemiecki nie jest za super wiec nie zarobilam 1500E, ale dostalam i tak o niebo lepsze pieniadze niz tu w Polsce, na czas, na konto. Trzeba zarobic na wakacje wiec po swietach znowu pojade, dlatego powoli rozgladam sie po forach i czytam wasze spostrzezenia, bo chcialam znowu z nimi pojechac

Szczęśliwej drogi "szczęściaro"!

te 1500 to chyba z nocnym wstawaniem do małżeństwa jakiegoś, bo ja za hiper ciężki przypadek dostałam 1200 euro, a na jeden dzień wolnego doczekałam się po miesiącu!

Offline

 

#32 2015-03-30 23:27:09

morzy
Member
Zarejestrowany: 2014-08-13
Posty: 63

Re: GoWork

stokrotkaaa154 napisał:

Witam! Wyjeżdzałam z firmą GoWork 5 razy dotychczas i niestety dobrego słowa na temat tej agencji nie mogę powiedzieć. Podopieczna była cudowna, marzenie każdej opiekunki, kobieta anioł i dlatego decydowałam się na kolejne wyjazdy... Gdy miałam jakiś problem, zapytanie to często słyszałam ,że danej osoby nie ma w biurze itd. Doszło do tego ,że przez prawie cały miesiąc pracowałam w Niemczech bez umowy oraz ubezpieczenia. Dopiero gdy powiedziałam o tym pracodawcy sprawa się ruszyła... A ja ich prosiłam ,groziłam i nic, olewka totalna. Otóż pracownicy GoWork są bardzo dobrzy w jednym w opierdal***u opiekunki i nawijania jej makaronu na uszy. Trzeba się nauczyć jak z nimi rozmawiać bo potrafią być chamscy i aroganccy. Niejednokrotnie dostałam wykład ,że po co powiedziałam głośno ,że nie mam podpisanej umowy.   Zarobki niskie, nigdy na czas, a nawet jeśli w czasie to się nie zgadzały. Nie dostawałam nawet 3500 zł.!! Gdy ostatni raz zdecydowałam się na wyjazd usłyszałam korzystną ofertę do Pani ,która ma demencję oraz problemy przy wstawaniu w cenie 1000 euro a poza tym jest kompletnie samodzielna. Więc zgodziłam się ,a na miejscu sytuacja zupełnie inna! Pani poruszająca się przy rolatorze, ledwo chodząca, do tego MS (stwardnienie rozsiane), tzw. haluksy na stopach, problemy z zasypianiem, z łapczywością przy jedzeniu, stale pampersowana to w dzień i w nocy oraz pomoc przy czynnościach fizjologicznych. Miałam jechać do lekkiego przypadku ze względu na wagę , jestem drobną osobą a wysłali mnie do naprawdę bardzo chorej osoby. Dzwoniłam mówiłam jaka sytuacja, w szoku byli ,że to niemożliwe..a jednak. Poza tym miałam masę innych obowiązków codziennie sprzątanie 200 m domu ,schodów, babcię trzeba było 2 razy dziennie myć i włosy układać, ciągle kremować, podcierać, kłaść spać podnosić i tak w kółko ... I dochodziły do tego inne obowiązki np. zrób to i to itd. Nie wspomnę już o traktowaniu jak psa przez koordynatorkę i sprzątaczkę, ale z tym dawałam jakoś radę. Jestem asertywna i umię się postawić, jak mówię nie to nie, jeżeli coś nie było moim obowiązkiem i nie miałam tego w kontrakcie to nie miałam zamiaru żeby ktoś się mną wyręczał. Żaden Niemiec mi w twarz pluł nie będzie! Wytrzymałam miesiąc , 7kg schudłam i wróciłam do Polski. Dopiero teraz się piekło zaczęło :-( 3 miesiące czekałam na wypłatę. Zawsze mieli wymówkę ,że już na liście jestem wpisana lub ,że jakiegoś dokumentu nie podpisałam albo jeden na drugiego zwalał w firmie...Albo ,że wypłata wkrótce będzie. Dostałam przelew i im podziękowałam. O własne pieniądze do tego ciężko zarobione się prosić, żenada. Oczywiście i tak mnie okradli bo wypłata się nie zgadzała. Całe szczęście ,że już mam ten cały koszmar za sobą. Teraz wyjeżdżam za pośrednictwem innej firmy 1150 euro na dobry początek i jestem zadowolona, wypłata na czas (a nawet wcześniej :-) ), rodzina super,pracownicy z firmy też bardzo pomocni,życzliwi i mili...powiem szczerze odżyłam po ostatnim wyjeździe. Uważajcie na firmę Gowork ,ja sie na nich zawiodłam i to bardzo mocno. Zdaję sobie sprawę ,że ile osób tyle opinii ,ale wszystkim osobom zainteresowanych tą firmą bym odradziła z całego serca z nimi współprace. Pozdrawiam cieplutko :-)

masz całkowitą rację, jak prowadzi Cię jedna osoba z biura, to już przepadłaś, do żadnego kierownika, czy szefa się nie poskarżysz, w konkurencyjnej firmie rozmawiałam z właścicielką i miałam zaliczki od ręki, a Gowork zaliczek nie daje, choćby w domu nie wiem co się stało, ale to można jeszcze przełknąć, ale oszustwa z kasą, nigdy nie wybaczę temu paniczykowi z biura.

Offline

 

#33 2015-03-30 23:32:22

morzy
Member
Zarejestrowany: 2014-08-13
Posty: 63

Re: GoWork

klija napisał:

Ksenia napisał:

No właśnie o te zarobki chodzi niestety.Widziałam tu na forum ogłoszenia tego pracodawcy no i cóz kasa nie jest zbytnio zadawalajaca.
I brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony koordynatora.sad

Z koordynatorami to bywa różnie - niezależnie od firmy - zresztą "umiesz liczyć licz na siebie" ...

mi jak nie chcieli wypłacić należnych mi pieniędzy, to koordynator obiecała pomoc, ale to co od niej usłyszałam, jak się wreszcie dodzwoniłam po kilku dniach próbowania, to ręce mi opadły, bo usłyszałam, że za długo jestem u demencji, a co to ma do rzeczy, do dziś nie mam pojęcia, ale może jak za długo pracowałam, to za dużo zarobiłam, i można było mnie oszukać??

Offline

 

#34 2015-03-30 23:38:33

morzy
Member
Zarejestrowany: 2014-08-13
Posty: 63

Re: GoWork

teresa1960 napisał:

Byłam na wyjeździe z tą firmą już 2 razy i jestem zadowolona. Pieniądze na czas i moim zdaniem całkiem niezłe. Kontakt z koordynatorem miałam bardzo dobry, ale może to zależy na kogo się trafi. Duży wybór ofert pracy i możliwość wyjazdu "od zaraz". Ogólnie polecam. Pozdrawiam Teresa

z tym wyjazdem od zaraz to kłamstwo, długo czekałam, i w czasie rozmowy o stanie pacjentki z kimś z biura zostałam nawet urażona, bo panienka do mnie powiedziała tak; ,, no jeśli pani nie kłamie, że ma pani takie doświadczenie''. dopiero po czasie uzmysłowiłam sobie, że powinnam od razu powiedzieć DZIĘKUJĘ, REZYGNUJĘ!!!  ale człowiek uczy się całe życie, a my kobiety mamy dodatkowo intuicję , której czasem nie możemy posłuchać ze względu na obecną sytuację.

Offline

 

#35 2015-04-14 10:30:46

teresa1960
New member
Zarejestrowany: 2015-03-23
Posty: 6

Re: GoWork

Ile ludzi tyle problemów,ja akurat nie mam złych doświadczeń z tą firmą. Nie ma się co oszukiwać,ale ludzie czasem mają takie wymagania finansowe,że nic ich nie zadowoli.Trzeba być realistą. I z wyjazdem od zaraz to nie jest kłamstwo,czas oczekiwania zależy od klienta niemieckiego,jak szybko zaakceptuje ofertę z naszą kandydaturą.Mój niemiecki pracodawca zadzwonił do mnie po dwóch dniach od przedstawienia oferty a po 7 dniach już wyjeżdżałam. Nie popełniajmy błędu generalizowania i nie zarzucajmy innym kłamstwa! Rozumiem,że ktoś ma złe doświadczenia ale dlaczego mam być obrażana za to że mam inną opinię i inne doświadczenia. Szanujmy siebie! Pozdrawiam.

Offline

 

#36 2015-04-14 10:34:58

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: GoWork

teresa1960 napisał:

Ile ludzi tyle problemów,ja akurat nie mam złych doświadczeń z tą firmą. Nie ma się co oszukiwać,ale ludzie czasem mają takie wymagania finansowe,że nic ich nie zadowoli.Trzeba być realistą. I z wyjazdem od zaraz to nie jest kłamstwo,czas oczekiwania zależy od klienta niemieckiego,jak szybko zaakceptuje ofertę z naszą kandydaturą.Mój niemiecki pracodawca zadzwonił do mnie po dwóch dniach od przedstawienia oferty a po 7 dniach już wyjeżdżałam. Nie popełniajmy błędu generalizowania i nie zarzucajmy innym kłamstwa! Rozumiem,że ktoś ma złe doświadczenia ale dlaczego mam być obrażana za to że mam inną opinię i inne doświadczenia. Szanujmy siebie! Pozdrawiam.

Hehehe, szanujmy siebie  big_smile  i nie bierzmy wszystkiego co nam dają !  Ty tereso masz może  doświadczenie ale nie w opiece......

Offline

 

#37 2015-04-16 10:41:09

teresa1960
New member
Zarejestrowany: 2015-03-23
Posty: 6

Re: GoWork

I znowu to samo.... widzę,że na tym forum można mieć tylko złą opinię o firmie gowork. Za każdą inna jest się posądzanym o nie wiadomo co...szkoda,bo na innych forach można normalnie podyskutować i wymienić się nie tylko złymi doświadczeniami. Ale Wszystkim życzę powodzenia w szukaniu pracy i samych dobrych doświadczeń smile Pozdrawiam

Offline

 

#38 2015-04-16 11:44:49

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: GoWork

teresa1960 napisał:

I znowu to samo.... widzę,że na tym forum można mieć tylko złą opinię o firmie gowork. Za każdą inna jest się posądzanym o nie wiadomo co...szkoda,bo na innych forach można normalnie podyskutować i wymienić się nie tylko złymi doświadczeniami. Ale Wszystkim życzę powodzenia w szukaniu pracy i samych dobrych doświadczeń smile Pozdrawiam

Co znaczy "znów to samo"? Masz dopiero 4 posty a już jesteś "po przejściach". Nie poddajesz się? Wracasz ja bumerang ciągle pod innym nikiem czy jak mam to rozumieć? smile

Offline

 

#39 2015-04-27 10:35:38

teresa1960
New member
Zarejestrowany: 2015-03-23
Posty: 6

Re: GoWork

Po przejściach jeszcze nie jestem ale nie długo chyba będę smile Pomysł z nikiem niezły,przynajmniej mogłabym sobie miło odpisywać haha wink pozdrawiam

Offline

 

#40 2016-05-22 18:23:34

leopol
New member
Zarejestrowany: 2016-04-20
Posty: 4

Re: GoWork

Witam, chcę się dowiedzieć czy jeździł ktoś z firmą CareWord?

Offline

 

#41 2016-06-21 15:53:14

maria__
New member
Zarejestrowany: 2016-06-21
Posty: 5

Re: GoWork

Gowork z czystym sumieniem mogę polecić. Można wyjechać niedługo po zgłoszeniu się do firmy, jako pierwsze doświadczenie - zdecydowanie gowork. Poźniej też jest dobrze, im większe doświadczenie i znajomość języka, tym wyższa stawka

Offline

 

#42 2016-10-25 17:22:04

JolaM
New member
Zarejestrowany: 2016-10-25
Posty: 1

Re: GoWork

Ostatnio po raz pierwszy podjęłam pracę opiekunka w Niemczech i przyznam szczerze, że długo się nie zastanawiałam. Przeszłam kilka firm w Katowicach w celu rozeznania i właśnie w Goworku te warunki były najbardziej zrozumiałe i korzystne. Był to mój pierwszy wyjazd więc stawka nie jest jakaś super, ale była najlepsza ze wszystkich firm w których byłam. Wynagrodzenie dostałam w terminie i faktycznie zlecenie było takie jak mówili. Na ten moment polecam.

Offline

 

#43 2016-12-11 00:20:30

Bertka
New member
Zarejestrowany: 2016-12-10
Posty: 4

Re: GoWork

Pracowałam dla GoWork, ale z hukiem odeszłam.
Koordynatorka Anna Karcz jest albo niedorozwinięta, albo zacięcie złośliwa.
Przez to babsko miałam wiele problemów - brak ubezpieczenia na wyjeździe, chociaż siedziałam już od prawie miesiąca w DE.
A1 nie doczekałam się nigdy. Zero wsparcia i jakiej kolwiek konsultacji. Gówno ją dosłownie obchodziło, z jakimi
problemami boryka się opiekunka. Moja zmienniczka też ją wyklinała.

Pieniądze nigdy nie były na czas, ale na szczęście w ustalonych kwotach. Zdarzyło się, że zapomnieli rozliczyć się za busa. Wsiadam, a kierowca prosi o gotówkę - dobrze, że zawsze mam przy sobie kasę. Niestety potem dzwoniłam przez 1, 5 miesiąca do Karczowej, żeby mi wreszcie zwrócili za ten bilet. żenada!

Busy to tragedia, jakieś wynajęte firmy z zewnątrz. Kierowcy przysypiali i na parkingach i za kierownicą. Jeden mądry nawet sobie film z tableta za kierownicą odpalił!

Najlepsze było "niby" szkolenie - 200 godzin, a tak na prawdę odpowiedziało się na kilka pytań online i wystawili certyfikat. Ha ha ha i to w dodatku z
błędem po niemiecku. Napisali ZERTYFIKAT zamiat przez "i" ZERTIFIKAT. I pokarz to potem gdzieś w Niemczech. Obciach!
Rozmowa kwalifikacyjna to były piękne bajki i puste hasła. No cóż, to była moja pierwsza agencja.
GoWork ODRADZAM każdemu!

Offline

 

#44 2017-05-16 11:21:51

bożenka1209
New member
Zarejestrowany: 2016-10-11
Posty: 4

Re: GoWork

Bertka napisał:

Pracowałam dla GoWork, ale z hukiem odeszłam.
Koordynatorka Anna Karcz jest albo niedorozwinięta, albo zacięcie złośliwa.
Przez to babsko miałam wiele problemów - brak ubezpieczenia na wyjeździe, chociaż siedziałam już od prawie miesiąca w DE.
A1 nie doczekałam się nigdy. Zero wsparcia i jakiej kolwiek konsultacji. Gówno ją dosłownie obchodziło, z jakimi
problemami boryka się opiekunka. Moja zmienniczka też ją wyklinała.

Pieniądze nigdy nie były na czas, ale na szczęście w ustalonych kwotach. Zdarzyło się, że zapomnieli rozliczyć się za busa. Wsiadam, a kierowca prosi o gotówkę - dobrze, że zawsze mam przy sobie kasę. Niestety potem dzwoniłam przez 1, 5 miesiąca do Karczowej, żeby mi wreszcie zwrócili za ten bilet. żenada!

Busy to tragedia, jakieś wynajęte firmy z zewnątrz. Kierowcy przysypiali i na parkingach i za kierownicą. Jeden mądry nawet sobie film z tableta za kierownicą odpalił!

Najlepsze było "niby" szkolenie - 200 godzin, a tak na prawdę odpowiedziało się na kilka pytań online i wystawili certyfikat. Ha ha ha i to w dodatku z
błędem po niemiecku. Napisali ZERTYFIKAT zamiat przez "i" ZERTIFIKAT. I pokarz to potem gdzieś w Niemczech. Obciach!
Rozmowa kwalifikacyjna to były piękne bajki i puste hasła. No cóż, to była moja pierwsza agencja.
GoWork ODRADZAM każdemu!

A ja z nimi wyjeżdżam i jestem zadowolona. Nie miałam nigdy problemu ze swoją koordynatorką. Zawsze dostaję na czas swoją wypłatę. Najwidoczniej nie trafiłaś najlepiej... Teraz zdecydowanie się poprawili pod tym względem.

Offline

 

#45 2017-06-09 15:11:49

MalPie64
New member
Od: Solec Kujawski
Zarejestrowany: 2017-06-08
Posty: 6

Re: GoWork

Cześć Wszystkim smile
Dla mnie Gowork to jedyna firma z którą mogę pracować. Po dłuższej przerwie wracam pod koniec czerwca na swoje zlecenie. Ja muszę powiedzieć, że miała styczność w wieloma pracownikami w tej firmie, ale mam tylko pozytywne odczucia i... mam nadzieję, że to się nie zmieni smile
Co do wpisu Bertki to nie mogę się z tym zgodzić. Teraz co prawda pani Ania nie jest moim koordynatorem, ale kiedyś była i miałyśmy częsty kontakt ze względu na moją poprzedniczkę, która zastała podopieczną w świetnym humorze, chodzącą, a jak wróciłam po niespełna 3 tygodniach to moja podopieczna nie chciała wstać z łóżka, nie chciała rozmawiać... po czasie dowiedziałam się co ta "opiekunka" robiła na zleceniu. Brak słów...

Offline

 

#46 2017-06-09 15:43:17

ewamalinkiewicz
New member
Zarejestrowany: 2017-06-09
Posty: 1

Re: GoWork

Dzień dobry, ja również współpracowałam z firmą Gowork, początkowo podchodziłam do tej firmy z dużym dystanem, ponieważ moje wcześniejsze doświadczenia dotyczące pracy w Niemczech organizowanej za pośrednictwem firm nie były zbyt pozytywne. Na pierwsze zlecenie wyjechałam z firmą Aterima, co było totalnym nieporozumieniem, po wyjeździe kontakt z konsultantami, którzy mieli się mną opiekować na miejscu był praktycznie niemożliwy, wyjechałam na dwu miesięczne zlecenie ale pięniązki miałam mieć przelewane po każdym przepracowanym miesiącu, z czym było bardzo różnie. Po moim powrocie, czekałam na przelew za ostatni miesiąc ładnych pare tygodni, początkowo słyszałam tłumaczenie ze są jakieś problemy z moim bankiem póżniej pani zajmująca się mną przestała odbierać telefony z mojego numeru, dopiero jak zadzwoniłam z numeru koleżanki ktoś łaskawie odebrał i poinformował mnie że brakuje jakiś dokumentów dlatego wypłata moich pięniedzy tak długo trwa, finalnie udało mi się uzyskać wypłatę ale kosztowało mnie to mnóstwo nerwów i stresu. Szczerze odradzam współprace z tą firmą. Po wszystkich przygodach które zafundowała mi firma Aterima, zdecydowałam się na współpracę z firmą Gowork, co było strzałem w dziesiątkę, czytając wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy mam wrażenie, że ktos po prostu pomylił firmy. Na zlecenie wyjechałam praktycznie po tygodniu od zgłoszenia się do nichy, wypłaty dostaję na czas, współpracuje z nimi już ponad dwa lata i jeszcze nigdy nie było sytuacji budzącej jakiekolwiek zastrzerzenia, wszystko przedstawiane jest w sposób jasny i klarowny, kontakt z konsultantami jest cały czas, a nie tak jak w przypadku Aterimy, gdzie po wejściu do autobusu zapomnieli o mnie i radz sobie człowieku sam jakby niepatrzec na obczyźnie.

Offline

 

#47 2017-06-09 16:32:47

barbara.b
Member
Zarejestrowany: 2014-09-05
Posty: 3456

Re: GoWork

Nigdy nie zrozumie Co to za argument ze pieniadze sa na czas. Nie wyobrazam sobie zebym nie dostala pieniedzy na czas a wy piszecie jakby to bylo jakies rzadko spotykane zjawisko.

Offline

 

#48 2017-06-09 17:53:23

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork
Zarejestrowany: 2013-06-12
Posty: 1659

Re: GoWork

ewamalinkiewicz napisał:

Dzień dobry, ja również współpracowałam z firmą Gowork, początkowo podchodziłam do tej firmy z dużym dystanem, ponieważ moje wcześniejsze doświadczenia dotyczące pracy w Niemczech organizowanej za pośrednictwem firm nie były zbyt pozytywne. Na pierwsze zlecenie wyjechałam z firmą Aterima, co było totalnym nieporozumieniem, po wyjeździe kontakt z konsultantami, którzy mieli się mną opiekować na miejscu był praktycznie niemożliwy, wyjechałam na dwu miesięczne zlecenie ale pięniązki miałam mieć przelewane po każdym przepracowanym miesiącu, z czym było bardzo różnie. Po moim powrocie, czekałam na przelew za ostatni miesiąc ładnych pare tygodni, początkowo słyszałam tłumaczenie ze są jakieś problemy z moim bankiem póżniej pani zajmująca się mną przestała odbierać telefony z mojego numeru, dopiero jak zadzwoniłam z numeru koleżanki ktoś łaskawie odebrał i poinformował mnie że brakuje jakiś dokumentów dlatego wypłata moich pięniedzy tak długo trwa, finalnie udało mi się uzyskać wypłatę ale kosztowało mnie to mnóstwo nerwów i stresu. Szczerze odradzam współprace z tą firmą. Po wszystkich przygodach które zafundowała mi firma Aterima, zdecydowałam się na współpracę z firmą Gowork, co było strzałem w dziesiątkę, czytając wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy mam wrażenie, że ktos po prostu pomylił firmy. Na zlecenie wyjechałam praktycznie po tygodniu od zgłoszenia się do nichy, wypłaty dostaję na czas, współpracuje z nimi już ponad dwa lata i jeszcze nigdy nie było sytuacji budzącej jakiekolwiek zastrzerzenia, wszystko przedstawiane jest w sposób jasny i klarowny, kontakt z konsultantami jest cały czas, a nie tak jak w przypadku Aterimy, gdzie po wejściu do autobusu zapomnieli o mnie i radz sobie człowieku sam jakby niepatrzec na obczyźnie.

Ja znowu słyszałem same pozytywy o Aterimie. Mój zmiennik tam pracował. Gowork przecież nie jest firmą samą w sobie tylko kooperuje z innymi firmami - a pieniądze na czas - przecież to żaden argument...to psi obowiązek. Zażadałbym w takim przypadku kasy od rodziny, jakby nie wpłynęła mi na konto.

Offline

 

#49 2017-06-20 15:35:40

MalPie64
New member
Od: Solec Kujawski
Zarejestrowany: 2017-06-08
Posty: 6

Re: GoWork

barbara.b napisał:

Nigdy nie zrozumie Co to za argument ze pieniadze sa na czas. Nie wyobrazam sobie zebym nie dostala pieniedzy na czas a wy piszecie jakby to bylo jakies rzadko spotykane zjawisko.

Powiem Ci, że odkąd przestałam pracować z m.in. Aterimą i Promedicą zawsze patrzę, czy wynagrodzenie wpływa, kiedy powinno smile Na szczęście Ciebie to nie spotkało, dlatego pewnie nieco się dziwisz.

Offline

 

#50 2017-12-21 15:40:51

basiabass
New member
Zarejestrowany: 2017-12-21
Posty: 7

Re: GoWork

Ooo, jak milo - GOWORK też na forum smile ja jestem akurat od poltora roku w tej firmie i jeśli chodzi o to to ja rowniez mogę dorzucić kilka pozytywnych slow - zlecenia jak zlecenia, wiadomo że wszedzie raz lepiej raz gorzej, ale na szczęście chociaż zarobki godne i ludzie w porządku. Generalnie jak jakieś problemy to zawsze można się dogadać z konsultantem.

Offline

 

#51 2017-12-22 11:18:15

halina1962
New member
Zarejestrowany: 2017-12-22
Posty: 1

Re: GoWork

Dzień dobry. Ja byłam już na kilka sztelach przez Gowork. Jestem zadowolona - jechałam pierwszy raz i trochę się bałam, że nie dam rady, ale jakoś poszło... Obecnie jestem w mannheim i chce zjechać do domu. Chciałby ktoś jechać na zlecenie w styczniu?  Do 87 letniej Pani z demencją.

Offline

 

#52 2017-12-22 12:55:39

patrycja900
New member
Zarejestrowany: 2017-12-20
Posty: 1

Re: GoWork

Cześć wszystkim!
Dla mnie Promedica24 to jedna z lepszych firm świadczących usługi opiekuńcze.
Początkowo wyjeżdżałam z nimi do Niemiec, jako opiekunka, jednak później po podszkoleniu angielskiego postanowiłam zaryzykować i wyjechać do Wielkiej Brytanii!Inny model zatrudnienia niż na Niemcy- założenie działalności gospodarczej- początkowo obawiałam się tej formy zatrudnienia, ale firma tak na prawdę jest przeze mnie  upoważniona do prowadzenia wszelkich dokumentacji.
Jestem zachwycona. Całodobowe wsparcie ze strony firmy to dla mnie jeden z najważniejszych czynników wyjazdowych.
Jeśli miałam problem z podopiecznym, zawsze mogłam liczyć na moją managerkę kontraktu która była na bieżąco.
Wynagrodzenia zawsze na czas plus dodatkowe Bonusy! Różne akcje, spotkania z opiekunkami! Polecam!
Jeśli chcecie więcej informacji , proszę pisać:)

Offline

 

#53 2018-04-24 14:50:25

elka.mizerka1960
New member
Zarejestrowany: 2018-04-17
Posty: 8

Re: GoWork

Ja już z GoWork jeżdżę od 2 lat i jestem bardzo zadowolona... zrobiłam sobie z nimi darmowy kurs j. niemieckiego (14 dni), taki żeby się poczuć pewniej, bo coś tam rozmawiałam ale nie było rewelacji. Mam bardzo fajna sztelę, niezbyt ciężką (normalne obowiązki opiekunki) i zarabiam 1350 euro. Dla mnie jednym z najważniejszych rzeczy była sprawa składek, a GW odprowadzają od sredniej krajowej. Pozdrawiam

Offline

 

#54 2018-06-05 15:58:15

kacha478
New member
Zarejestrowany: 2014-08-29
Posty: 7

Re: GoWork

A jak rozliczaja ZUS? Co ile miesiecy?

Offline

 

#55 2018-06-20 10:05:05

elka.mizerka1960
New member
Zarejestrowany: 2018-04-17
Posty: 8

Re: GoWork

System dwumiesieczny od sredniej krajowej smile sprawdzalam z Zusie i wszystko sie zgadza

kacha478 napisał:

A jak rozliczaja ZUS? Co ile miesiecy?

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Praca jako opiekun/opiekunka z GoWork - Witamy, firma GoWork poszukuje chętnych do pracy jako opiekun/opiekunka osób starszych w Niemczech. Jesteśmy uznaną agencją pośrednictwa pracy, działającą od 1995 roku na rynku polskim i europejskim...

Praca w Niemczech, firma GoWork, oferta - GoWork.pl Jesteśmy uznaną agencją pracy tymczasowej, działającą od 1990 roku na polskim rynku. Działamy również na rynku europejskim...

GOWORK - Czy może ktoś powiedzieć czy z Gowork warto wyjechać.Mało jest o tej firmie opinii.Może coś na tym forum się dowiem...

GoWork - Ja byłam z nimi już kilka razy i mnie nigdy nie zawiedli. A wy jakie macie zdanie na ich temat?

Stopka forum