Promedica 24 czy organizuje kursy języka angielskiego???

Chciałabym wyjechać z Promedicą 24 do Anglii jako opiekunka, czy firma organizuje takie same nauki języka angielskiego jak niemieckiego.A jeśli chodzi o opinie o Promedica 24 to niczym się nie różni od innych firm,wszystkie te firmy można wsadzić do jednego wora, one są tylko nastawione na zyski, a Promedica 24 ma jeszcze najlepsze warunki co do kwestii ubezpieczeniowej,także te panie co chwalą inne firmy itp to są nie poważne bo już pracowała tu i tam i chcę wrócić do Promedica 24, do tej firmy co zaczynałam prace w Niemczech jako opiekunka...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Promedica 24 - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2014-11-29 17:04:08

666
New member

Promedica 24 czy organizuje kursy języka angielskiego???

Chciałabym wyjechać z Promedicą 24 do Anglii jako opiekunka, czy firma organizuje takie same nauki języka angielskiego jak niemieckiego.A jeśli chodzi o opinie o Promedica 24 to niczym się nie różni od innych firm,wszystkie te firmy można wsadzić do jednego wora, one są tylko nastawione na zyski, a Promedica 24 ma jeszcze najlepsze warunki co do kwestii ubezpieczeniowej,także te panie co chwalą inne firmy itp to są nie poważne bo już pracowała tu i tam i chcę wrócić do Promedica 24, do tej firmy co zaczynałam prace w Niemczech jako opiekunka...wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!A panie które mają renty,emerytury i inne świadczenia to mogą pisać takie bzdury itp.ale osoby młode dla nich się liczą składki i zabezpieczenie,ubezpieczenie...a większość firm ma szajs jeśli chodzi o ZUS i ubezpieczenia na terenie Niemiec...pozdrawiam opiekunka

#2 2014-11-29 17:24:51

urszula47
Member

Re: Promedica 24 czy organizuje kursy języka angielskiego???

No wiekszych bredni nie czytalam lol skladki?od 160zl?i ubezpieczenie jakies czeskie czy slowackie?poczytaj sobie panienko te historie az noz sie w kieszeni otwiera http://www.opiekunki-forum.pl/viewtopic.php?id=609 albo tu http://www.opiekunki-forum.pl/viewtopic.php?id=115 i jeszcze ten reportaz w Erste Kanal w Monitorze,ktory cudownym trafem poznikal z internetu,ktos musial slono zabulic .Nie wiem czy sie otworzy ten reportaz ale wkleje  http://www.wdr.de/tv/monitor/sendungen/ … index.php5

Ostatnio edytowany przez urszula47 (2014-11-29 17:33:31)

#3 2014-11-29 18:18:17

666
New member

To powiedz kobieto jakie ty masz ubezpieczenie co inne firmy oferują bo ja z lepszym ubezpieczeniami się nie spotkałam niż z Promedica 24...a takie pieprzenie tu na forum dużo czytałam...konkurencja jest duża i tych firm się natworzyło sporo ale ciągle śmieszne umowy i gówniane składki do ZUS nawet bez chorobowego,bo właśnie pracowałam w takiej firmie,że jak byłam w domu na urlopie przytrafiła mi się choroba i nawet nie miała żadnego chorobowego...

#4 2014-11-29 21:11:36

krystynka
Member

Dość! Od opinii na temat tej firmy na wszelkich forach aż "fuczy"   np.http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,82485
666 - (Twój nick..." imię bestii" ) ,koleżanka podała fakty.Nie musi z niczego się tłumaczyć ... Poza tym,Twoja wola ...wracaj do PR24 ,rób co chcesz,ale nie obrażaj koleżanek,nie rób" wody z mózgu" i ...daj se spokój!

#5 2014-11-29 22:15:26

Franciszka
Member

666 napisał:

To powiedz kobieto jakie ty masz ubezpieczenie co inne firmy oferują bo ja z lepszym ubezpieczeniami się nie spotkałam niż z Promedica 24...a takie pieprzenie tu na forum dużo czytałam...konkurencja jest duża i tych firm się natworzyło sporo ale ciągle śmieszne umowy i gówniane składki do ZUS nawet bez chorobowego,bo właśnie pracowałam w takiej firmie,że jak byłam w domu na urlopie przytrafiła mi się choroba i nawet nie miała żadnego chorobowego...

Jaka obłudna i prymitywna kobieta z Promedicy24!!! Poszukaj forum dla takich jak ty potworów, bo to jest twoje naturalne środowisko!

#6 2014-11-29 23:47:28

666
New member

Wy ciemne baby z PGR-ów na niczym się nie znacie tylko wam chlanie w głowach itp.tak to jest jak Ci szajs wciskają i nie jesteś obyta z przepisami...ja Was nie obrażałam tylko napisałam prawdę jaka jest rzeczywistość...a tu widzę że panie z innych firm się wpieniają...taka jest prawda dajecie śmieszne śmieciowe umowy bez prawa do L-4 jak jesteś na miejscu w kraju, bo byście musieli płacić z własnej kieszeni,a gdzie składki chorobowe dobrowolne która to firma mi zagwarantuje składkę do ZUS-chorobową,tylko jest płacona zdrowotna do NFZ jak jesteś w Polsce a reszta gdzie...

#7 2014-11-30 01:08:10

krystynka
Member

666 napisał:

Wy ciemne baby z PGR-ów na niczym się nie znacie tylko wam chlanie w głowach itp.tak to jest jak Ci szajs wciskają i nie jesteś obyta z przepisami...ja Was nie obrażałam tylko napisałam prawdę jaka jest rzeczywistość...a tu widzę że panie z innych firm się wpieniają...taka jest prawda dajecie śmieszne śmieciowe umowy bez prawa do L-4 jak jesteś na miejscu w kraju, bo byście musieli płacić z własnej kieszeni,a gdzie składki chorobowe dobrowolne która to firma mi zagwarantuje składkę do ZUS-chorobową,tylko jest płacona zdrowotna do NFZ jak jesteś w Polsce a reszta gdzie...

"Nikczemnych ludzi w tym zręczność prawdziwa,
płaszczem świetnych pozorów podłość się okrywa."
Molier

#8 2014-11-30 01:23:24

bozencina50
Member

666 napisał:

Ty 666 ,  a  Tobie już chlanie nie w głowie... Ty już się nachlałaś!
Żegnaj!

#9 2014-11-30 20:15:16

arielka
Member

666 napisał:

Wy ciemne baby z PGR-ów na niczym się nie znacie tylko wam chlanie w głowach

A co ty tu sobie wyobrażasz??? Co to za słownik? Ubliżasz Dziewczynom, używasz rynsztokowego słownictwa!!! Skąd się wzięłaś, co twoja matka na to?
Guzik mnie obchodzi, czy mówisz prawdę, czy nie. To inna sprawa.
MUSISZ, rozumiesz?, musisz zachowywać się kulturalnie, żeby admin pozwolił ci tu zostać

I nie obrażaj ludzi z PGR, oni tam ciężko pracowali, okradli ich i nie nauczyli tak naprawdę pracować, zdemoralizowali (poprzedni system) . A teraz nie mają pracy ani żadnych perspektyw rozwoju dla swoich dzieci., ty księżniczko z wydumanego królestwa!

#10 2014-12-09 19:30:25

aligator99
Member

Nie nie organizują kursów z języka angielskiego . Rozmowa kwalifikacyjna przebiega tak samo jak w języku niemieckim . Dla firmy musisz mieć dość dobry język angielski . Chodzi o taki język angielski abyś mógł /mogła sobie poradzić z każdą sytuacją . Według mnie im chodzi o poziom średnio zaawansowany . Nie dają żadnych materiałów do nauki angielskiego . Do niemieckiego to przynajmniej masz jakiś mini kurs albo kilka kartek z podstawowym niemieckim . A tu lipa smile

Reklama