img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Mam prace dla Pani z wlasna dzialalnoscia

Zainteresowane osoby prosze o email: lutol@o2.pl

Reklama

Formy pracy: pośrednik, własna działalność, gewerbe - aktualne tematy :

#1 2014-11-14 13:20:48

paulinaw
New member
Zarejestrowany: 2014-07-14
Posty: 3

Mam prace dla Pani z wlasna dzialalnoscia

Zainteresowane osoby prosze o email: lutol@o2.pl

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Brak doświadczenia- czy znajdę prace jako opiekunka? - Powiedzcie mi, czy mam szansę na pracę jako opiekunka, jesli nie pracowałam wczesniej w tym fachu? Miałam co najwyżej styczność z czymś takim, gdy zachorowała moja babcia...

Czy kary za prace na czarno w opiece w ogole maja miejsce czy toBajki? - Zapotrzebowanie na opiekunki jest ogromne,wiec nawet jak sasiad doniesie to Zoll nic nie robi. A moze nie mam racji, i znacie jakies przypadki ze faktycznie rodzina i/lub opiekunka dostala kare za nielegalna prace?

pani MARIA WROBEL z gdanska-prosze uwazac na ta Pania - zwracam sie z serdeczna prosba do wszystkich,aby nie zatrudnialy osoby o nazwisku Maria Wrobel z Gdanska jako opiekunka do dzieci lub osob starszych...

trudna starsza Pani - Witam Od nie dawna pracuję w opiece. Teraz mam bardzo upartą podopieczną. Jest chodząca. Jak się położy do łóżka to nie chce wstać...

Co na prezent dla starszej Pani? - Poruszacie tu drogie Panie tyle tematów i problemów, może i uda Wam się mi coś doradzić. Zbliżają sie niebawem urodziny mojej ukochanej pani Ruth, u której pracuje już ponad rok...

Stopka forum