prezent dla koleżanki

Cześć, mam trochę nietypowy problem, ale może mi coś doradzicie. Jestem teraz w Polsce i moja koleżanka zaprosiła mnie na parapetówkę. Kupiła sobie nowe mieszkanie i z tej okazji robi imprezę...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Życie i przygody Opiekunek za granicą - aktualne tematy :

#1 2014-11-14 07:18:44

latinka
Member

prezent dla koleżanki

Cześć, mam trochę nietypowy problem, ale może mi coś doradzicie. Jestem teraz w Polsce i moja koleżanka zaprosiła mnie na parapetówkę. Kupiła sobie nowe mieszkanie i z tej okazji robi imprezę. Zastanawiam się, co mogłabym jej dać w prezencie, bo jak kwiatka doniczkowego, to wiem, że jej na pewno zaraz uschnie. Najlepszy byłby jakiś drobiazg, może coś do dekoracji...

#2 2014-11-14 09:51:03

amelia
Przyjaciel Forum

Re: prezent dla koleżanki

latinka napisał:

Cześć, mam trochę nietypowy problem, ale może mi coś doradzicie. Jestem teraz w Polsce i moja koleżanka zaprosiła mnie na parapetówkę. Kupiła sobie nowe mieszkanie i z tej okazji robi imprezę. Zastanawiam się, co mogłabym jej dać w prezencie, bo jak kwiatka doniczkowego, to wiem, że jej na pewno zaraz uschnie. Najlepszy byłby jakiś drobiazg, może coś do dekoracji...

Są różne możliwości.  Nie wiem jakie Twoja koleżanka ma upodobania. Można by jakiś świecznik, ramkę na zdjęcie, serwetkę , wazonik, ręcznik, żyrandol. Jest to niełatwy wybór gdyż nie wiadomo, czy dopasujesz jej stylowo i kolorystycznie.
Nie dawno brałam udział w takim wydarzeniu, nie znałam też upodobań  Pani domu. Kupiłam jej słoik miodu jako symbol słodkiego życia, butelkę wina aby jej było wesoło,  dobry dżem-nutella własnej roboty i upiekłam ciasto. To wszystko umieściłam na tacy bambusowej i opakowałam w przezroczystą folię ( kupiłam w kwiaciarni), zawiązałam dekoracyjnym sznurkiem -wstążką u góry, robiąc taki "pióropusz".
Mam wrażenie, że koleżanka była bardzo zadowolona!

#3 2014-11-14 10:11:17

Eliza
Member

Naprawdę koleżanka nie będzie go podlewać? To może jakieś maty albo podkładki? W Black Red White jest spory wybór: http://www.dekoracje.brw.com.pl/jadalni … podkladki/ ( pozwolę sobie dać link bo ostatnio zamawiałam tam kilka dodatków do wnętrza).
Ta jest fajna:
http://www.dekoracje.brw.com.pl/gfx/dekoracje/_thumbs/sklep_oferta/719/THK-026932_XL,k1iUwl6ia1OY5YVUlA.JPG
Albo może ta skoro koleżanka woli coś spokojniejszego:
http://www.dekoracje.brw.com.pl/gfx/dekoracje/_thumbs/sklep_oferta/729/THK-041571_XL,k1iUwl6ia1OY5YVUlA.JPG

#4 2014-11-14 11:40:24

arielka
Member

latinka napisał:

Może latarenkę na świeczki? Albo sztuczny kwiatek, tego na pewno nie musiałaby podlewać wink

#5 2015-10-16 14:22:39

Kozka
New member

A może trochę nietypowo i po prostu kupić coś dla niej zamiast do mieszkania? Na mnie wrażenie robią zawsze srebrne bransoletki, a tutaj jest ich bardzo duży wybór http://www.anellosilver.com/pl/6-bransolety smile Może też znajdziesz coś dla koleżanki!

#6 2015-10-16 14:28:09

festynka
Member

Kozka napisał:

A może trochę nietypowo i po prostu kupić coś dla niej zamiast do mieszkania? Na mnie wrażenie robią zawsze srebrne bransoletki, a tutaj jest ich bardzo duży wybór http://www.anellosilver.com/pl/6-bransolety smile Może też znajdziesz coś dla koleżanki!

Wpadła Kozka z reklamą bransoletek -a na mnie jakie robi wrażenie -mam pół tuzina ich w szufladzie i takie robi wrażenie,,

#7 2015-11-17 16:27:12

Gania
New member

też mam taki sam problem tylko że idziemy w kilka osób na parapetówkę więc będzie zrzuta na coś większego konkretniejszego. Jedna z osób zaproszonych wie co ta osoba chce więc problem z głowy. Ale gdybym sama musiała coś kupić to bym kompletnie nie wiedziała co kupić.

#8 2015-11-17 16:29:07

amelia
Przyjaciel Forum

Gania napisał:

też mam taki sam problem tylko że idziemy w kilka osób na parapetówkę więc będzie zrzuta na coś większego konkretniejszego. Jedna z osób zaproszonych wie co ta osoba chce więc problem z głowy. Ale gdybym sama musiała coś kupić to bym kompletnie nie wiedziała co kupić.

A może coś niedozwolonego piłaś?

#9 2015-11-17 21:16:53

martapraca
Member

A ja pomyslalam o karcie upominkowej do wybranego sklepu lub galerii? Bedzie mogla sama sobie cos wybrac i do tego np kwiatek, lub winko?

#10 2015-11-17 21:47:51

amelia
Przyjaciel Forum

martapraca napisał:

A ja pomyslalam o karcie upominkowej do wybranego sklepu lub galerii? Bedzie mogla sama sobie cos wybrac i do tego np kwiatek, lub winko?

Dobrze pomyślałaś.

Ja pomyślałam o osobie (Gania), która spadła na forum jak kometa i nie wiadomo po co i dlaczego?

Ostatnio edytowany przez amelia (2015-11-17 21:48:42)

#11 2015-11-18 07:55:54

mobilna
Member

Byłam na takiej parapetówce w okresie przedswiatecznym.
Kupiliśmy śliczną choinkę i ozdoby.

Do dzis ja maja.

#12 2015-11-30 21:32:54

Eliza
Member

Uważam, że dobrym pomysłem jest dobra książka smile

A mam pytanie, czy któraś z was zamawiała może z aliexpress? Pytam, bo przeglądam różne rzeczy... np torebkę chciałabym mojej koleżance kupić. Zastanawiam się jak z jakością?
A z tego co czytam na http://www.kasia-tusk.pl/aliexpress-czy … inach.html przebitka cenowa jest całkiem duża.

#13 2016-12-26 10:15:00

squonk
Member

arias napisał:

Dobrym pomysłem jest zegarek. Sama tak zrobiłam i okazało się strzałem w 10tkę smile

Pod warunkiem, że ktoś w ogóle nosi zegarki, co w czasach telefonów komórkowych i innych gadżetów jest chyba coraz rzadziej spotykane.

#14 2016-12-26 10:26:57

LidiaSz
Member

squonk napisał:

arias napisał:

Dobrym pomysłem jest zegarek. Sama tak zrobiłam i okazało się strzałem w 10tkę smile

Pod warunkiem, że ktoś w ogóle nosi zegarki, co w czasach telefonów komórkowych i innych gadżetów jest chyba coraz rzadziej spotykane.

Zegarek dzisiaj nabrał innego znaczenia, traktuje się go raczej jako biżuterię, dodatek do kreacji. Podarować go komus to trzeba znać czyjs styl, sposób noszenia się, no i... czy osoba w ogóle lubi gadżety wink

#15 2016-12-26 10:36:23

squonk
Member

LidiaSz napisał:

Zegarek dzisiaj nabrał innego znaczenia, traktuje się go raczej jako biżuterię, dodatek do kreacji. Podarować go komus to trzeba znać czyjs styl, sposób noszenia się, no i... czy osoba w ogóle lubi gadżety wink

Ano właśnie. Mnie się niektóre zegarki podobają, ale nie noszę, bo te w moim guście są na skórzanych paskach, które po pewnym czasie zwyczajnie zaczynają śmierdzieć jak nasiąkną sebum, potem i brudem z otoczenia i to niestety czuć, jak się przysunie rękę bliżej nosa. A metalowe i inne z tworzyw sztucznych mi się nie podobają.

#16 2017-11-28 10:08:36

kulik
Member

moim zdaniem każda kobieta ucieszy się z dobrej suszarki http://lubietopale.pl/suszarki-wlosow-jaka-kupic/

#17 2017-12-12 08:44:43

MirelaK
New member

moja koleżanka nie ma ręki do kwiatów, dlatego zamówiłam na stronie https://mechchrobotek.pl trochę mchu i zrobiłam dla niej zielony obraz, była zachwycona!

#18 2017-12-12 10:08:26

mobilna
Member

MirelaK napisał:

moja koleżanka nie ma ręki do kwiatów, dlatego zamówiłam na stronie https://mechchrobotek.pl trochę mchu i zrobiłam dla niej zielony obraz, była zachwycona!

Wynoś się  trolu !!!!!!!!!!!!!

#19 2018-03-02 11:15:05

selen89
New member

Może jakiś ciekawy obraz, jeśli znasz wystrój mieszkania i styl znajomej. Fajnym pomysłem są też dodatki w postaci ramek do zdjęć (kilka ramek jakby ze sobą połączonych), lampionów takich białych, teraz można kupić niby banalne rzeczy, ale w naprawdę ciekawych formach wink

Reklama