Darmowa książka + nagranie online

[b][url=http://www.linkonardo.com/pl/niemiecki/d4989/alicja-w-krainie-czarow-ksiazka-po-niemiecku-nagranie-i-polskie-tlumacznie.html]Alicja w Krainie Czarów - darmowa książka po niemiecku, nagranie i polskie tłumacznie[/url][/b] Mam nadzieję, że komuś się przyda :)

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Kursy języka niemieckiego i opieki dla Opiekunek - aktualne tematy :

#1 2014-10-22 14:33:25

Darmowa książka + nagranie online

Alicja w Krainie Czarów - darmowa książka po niemiecku, nagranie i polskie tłumacznie
Mam nadzieję, że komuś się przyda smile

Artykuł opublikowany przez : Magda81
Skomentuj już teraz :-) Zapraszamy do dyskusji...
Wszelkie prawa zastrzeżone dla opiekunki-forum.pl 2016

#2 2014-10-22 14:45:10

amelia
Przyjaciel Forum

Re: Darmowa książka + nagranie online

Hej, ale to fajne. Można nawet dzieciakom podrzucić. smile

Reklama

Podobne tematy :

Kurs na kucharza / online / dyplom po niemicku - Potrzebujesz kursu Kucharza ? Nie musisz dalej szukać w naszej firmie zrobisz kurs stacjonarny lub tak samo ważny online...

Fajna książka "obiad w pół godziny" - Polecam książkę "Pyszny obiad w pół godziny. 200 przepisów na szczęście" cena tylko o 19,90zł. Mi się przydała tutaj link: http://oziway...

Kurs Kucharz / Opiekun - szkolenie online - Zapraszamy Państwa do naszych kursów doszkalających i podnoszenia umiejętności. Firma Szkoleniowa Kar-Group jest instytucją szkoleniową, widnieje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) 2...

Szkolenia na Opiekuna / Kurs online z certyfikacją i dyplomem - Oferujemy kurs doszkalający na opiekuna osób starszych i dzieci. A także inne szkolenia w firmie szkoleniowej Kar-Group...

Zostań opiekunem ! Szkolenie online z certyfikacją po niemiecku - Możesz zostać opiekunem ! Oferujemy kurs doszkalający na opiekuna osób starszych i dzieci. Kurs można odbyć w formie online (tylko prze z internet) Firma Szkoleniowa Kar-Group Kurs honorowany w Polsce i krajach Unii Europejskiej ! Kurs pomoże w podjęciu nowej pracy i uwiarygodni przed pracodawcą ! Korzyści z uczestnictwa w kursie: 1...

Stopka forum