Pielęgniarka

Pielegniarka z 10-cio letnim stażem pracy w szpitalu i DPS podejmie sie opieki osoby starszej w Niemczech. Jestem dyspozycyjna na dłuższe wyjazdy jako zmienniczka...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2014-10-17 14:01:05

Haila
New member

Pielęgniarka

Pielegniarka z 10-cio letnim stażem pracy w szpitalu i DPS podejmie sie opieki osoby starszej w Niemczech. Jestem dyspozycyjna na dłuższe wyjazdy jako zmienniczka. J Niemiecki slabo, kurs ukończyłam w 2011 roku. Bede wdzieczna za pomoc.

Reklama

Podobne tematy :

Pielęgniarka pediatryczna - Pielęgniarz pediatryczny - Dla swojego klienta firmy z branży medycznej, poszukujemy pielęgniarek pediatrycznych - Pielęgniarzy pediatrycznych ze znajomością języka angielskiego...

Pielęgniarka Dom Opieki, Hampshire, Anglia 2000 GBP - Agencja Zatrudnienia EFEKT wpisana do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 7062 poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w Anglii na stanowisku: Pielęgniarka praca w renomowanym Domu Opieki dla osób starszych w okolicach Hampshire Pracodawca oferuje: - atrakcyjne wynagrodzenie od 2000 GBP miesięcznie - stałą pracę na warunkach angielskich - pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i odbiór z lotniska - wyżywienie w miejscu pracy - szkolenie wstępne na miejscu pracy - miłą atmosferę pracy Wymagania: - Rejestracja w NMC (Nursing and Midwifery Council) wraz z aktualnym numerem PIN (przyjmujemy również osoby, które są w trakcie procesu załatwiania dokumentów) - Wykształcenie medyczne potwierdzone dyplomem lub świadectwem ukończenia szkoły - Doświadczenie w zawodzie (minimum 3 letnie) - Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym...

Opiekunka / Pielęgniarka / wiele wakatów - Opiekunka osób starszych w Niemczech i Holandii Jesteśmy polską agencją rekrutacyjną (kraz 9061)obecnie dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy opiekunek dla osób starszych w do Niemiec i Holandii...

Czy dyplomowana pielęgniarka powinna zarabiać więcej od opiekunki? - Drogie Panie, Jestem dyplomowaną pielęgniarką z długoletnim doświadczeniem w Polsce i rocznym w Niemczech...

Stopka forum