Pielęgniarka Dom Opieki, Hampshire, Anglia 2000 GBP

Agencja Zatrudnienia EFEKT wpisana do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 7062 poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w Anglii na stanowisku: Pielęgniarka praca w renomowanym Domu Opieki dla osób starszych w okolicach Hampshire Pracodawca oferuje: - atrakcyjne wynagrodzenie od 2000 GBP miesięcznie - stałą pracę na warunkach angielskich - pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i odbiór z lotniska - wyżywienie w miejscu pracy - szkolenie wstępne na miejscu pracy - miłą atmosferę pracy Wymagania: - Rejestracja w NMC (Nursing and Midwifery Council) wraz z aktualnym numerem PIN (przyjmujemy również osoby, które są w trakcie procesu załatwiania dokumentów) - Wykształcenie medyczne potwierdzone dyplomem lub świadectwem ukończenia szkoły - Doświadczenie w zawodzie (minimum 3 letnie) - Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Austrii, Szwajcarii, Włoszech i innych krajach UE - aktualne tematy :

#1 2014-10-08 11:50:35

efekt
New member

Pielęgniarka Dom Opieki, Hampshire, Anglia 2000 GBP

Agencja Zatrudnienia EFEKT wpisana do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 7062 poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w Anglii na stanowisku:

Pielęgniarka

praca w renomowanym Domu Opieki dla osób starszych w okolicach Hampshire

Pracodawca oferuje:
- atrakcyjne wynagrodzenie od 2000 GBP miesięcznie
- stałą pracę na warunkach angielskich
- pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i odbiór z lotniska
- wyżywienie w miejscu pracy
- szkolenie wstępne na miejscu pracy
- miłą atmosferę pracy

Wymagania:
- Rejestracja w NMC (Nursing and Midwifery Council) wraz z aktualnym numerem PIN (przyjmujemy również osoby, które są w trakcie procesu załatwiania dokumentów)
- Wykształcenie medyczne potwierdzone dyplomem lub świadectwem ukończenia szkoły
- Doświadczenie w zawodzie (minimum 3 letnie)
- Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym.
- Chęć podjęcia pracy na minimum 6 miesięcy

Osoby zainteresowane pracą prosimy wysyłać CV wraz ze zdjęciem na adres:

opieka@efekt-24.com

Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt:
Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie
woj. lubuskie
Tel. +48 95 739 7999, +48 502431921
godz. 9:00 -17:00

Reklama