img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Dauerhilfe z Rosenheim na Bawarii

Witam :) Znacie może tą firmę ? Firma oferuje pracę na niemieckich warunkach . Pracuję teraz dla polskiej agencji, ale poważnie zastanawiam się nad znalezieniem firmy zatrudniającej na niemieckich warunkach...

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2014-10-04 22:47:34

Basia77
Member
Zarejestrowany: 2013-08-17
Posty: 165

Dauerhilfe z Rosenheim na Bawarii

Witam smile
Znacie może tą firmę ? Firma oferuje pracę na niemieckich warunkach .
Pracuję teraz dla polskiej agencji, ale poważnie zastanawiam się nad znalezieniem firmy zatrudniającej na niemieckich warunkach.
Czy , któraś z was dziewczyny może pracowała lub pracuję dla tej firmy i może coś napisać ?
Pozdrawiam smile

Offline

 

#2 2014-11-11 13:32:35

paulinaw
New member
Zarejestrowany: 2014-07-14
Posty: 3

Re: Dauerhilfe z Rosenheim na Bawarii

Czesc,
to dobra firma, tylko zarobki netto na niemieckiej umowie nie sa zbyt wysokie. Polowe zarobkow "zjadaja" podatki i swiadczenia socjalne. Firma proponuje rowniez alternatywe - praca na wlasna dzialalnosc gospodarcza w Niemczech albo w Polsce. Ja pracuje w tym modelu i jestem super zadowolona z zarobkow (mam dzialalnosc w Polsce). Firma ma opiekunki z wielu krajow i niestety trzeba czasem troche poczekac na prace. Fajne jest to, ze profil opiekunki jest dostepny w internecie i klienci moga rowniez przez internet wyszukac konkretna "Pania", ktora sobie upatrzyli.

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

UWAGA!!!!!!! Ostrzeżenie !!!!!! Josef z Bawarii dalej werbuje!!!!!! - Josef dalej werbuje na czarno opiekunki z Polski!!!!!!! Posiada kilka kont na SENIOPORT. Miał 3 umowy z Pflegedienst, ale każde zostały rożwiązane z powodu chorej matki...

Stopka forum