Zakładanie spraw w sądach przeciw naszym ex-pracodawcom.

Pracowałam na umowę -zlecenie. Nie otrzymałam wynagrodzenia. Firma w wyniku kontroli Inspekcii Pracy zamknęła działalność. Kontrola ZUS w trakcie. Nieoficjalnie inspektorka powiadomiła mnie o tym że- firma nie miała uprawnień do delegowania ale A1 nie będzie cofnięte i tak właśćiwie, to inni mają gorzej...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Sposób pracy: Praca legalna, praca na czarno - aktualne tematy :

#1 2014-09-30 12:09:39

Hexeanna
New member

Zakładanie spraw w sądach przeciw naszym ex-pracodawcom.

Pracowałam na umowę -zlecenie.
Nie otrzymałam wynagrodzenia. Firma w wyniku kontroli Inspekcii Pracy zamknęła działalność. Kontrola ZUS w trakcie. Nieoficjalnie inspektorka powiadomiła mnie o tym  że- firma nie miała uprawnień do delegowania ale A1 nie będzie cofnięte i tak właśćiwie, to inni mają gorzej.

Jaqkie macie doświadczenia z sadami, mozecie podać jakieś sprawy, które zakończyły sie naszym zwycięstwem?
Sygnatury akt itp.
Pozdr

#2 2014-09-30 22:48:36

ava
Member

Re: Zakładanie spraw w sądach przeciw naszym ex-pracodawcom.

Bogu dziękować nie musiałam się po sądach włóczyć żeby zarobione pieniądze odzyskać. Wyrok uzyskasz, ale to pewnie potrwa. Szybkiego załatwienia sprawy życzę. 

Jesteś pewna, że firma zamknęła działalność w wyniku kontroli PIP. Ja bym obstawiała, że to firemka zamknęła działalność aby uniknąć kontroli. Jak nie jest gałgan przedsiębiorcą, to nie mogą go kontrolować. Pewnie masz „lepiej” bo nie byłaś delegowana, ale w podróży służbowej ( zlecenie + diety). Trzymaj się, nie daj się.

Reklama