Kurs j. niemieckiego w Lublinie, tylko 499 zł za 60h

[b]KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO dla opiekunów/ek osób starszych poziom podstawowy REKRUTACJA TRWA !!! termin rozpoczęcia kursu: październik 2014 - po zebraniu grupy min...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Kursy języka niemieckiego i opieki dla Opiekunek - aktualne tematy :

#1 2014-09-24 15:43:37

Kurs j. niemieckiego w Lublinie, tylko 499 zł za 60h

KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO dla opiekunów/ek osób starszych
poziom podstawowy

REKRUTACJA TRWA !!!

termin rozpoczęcia kursu: październik 2014 - po zebraniu grupy min. 10 osób

Ze względu na duże zainteresowanie, organizujemy kurs języka niemieckiego dla opiekunek osób starszych, chcących wyjechać do pracy w Niemczech.

Cel kursu:
praktyczna nauka posługiwania się językiem niemieckim podczas wykonywania codziennych czynności  za granicą;
pozytywne przejście weryfikacji językowej i możliwość podpisania umowy z APO EGIDA jako opiekunka osób starszych w Niemczech;

Czas i miejsce trwania kursu:
60 godzin;
kurs odbywać się będzie w siedzibie naszego biura w Lublinie, w trybie dziennym lub/i wieczorowym.
terminy i częstotliwość spotkań będą dostosowane do  możliwości kursantów;

Cena:
tylko 499 zł;

możliwość płatności w ratach;
możliwość dofinansowania do 100% ceny kursu dla osób, które po pozytywnym ukończeniu kursu podpiszą z nami umowę jako opiekunka w Niemczech*;
*po przepracowaniu 6 miesięcy w Niemczech zwracamy 50% ceny kursu, przepracowanie kolejnych 6 miesięcy uprawnia do kolejnego zwrotu 50%.

Prowadzenie:
wieloletni i wykwalifikowany nauczyciel języka niemieckiego;

Zainteresowanych kursem prosimy o kontakt z biurem tel. 81 532 25 17 lub wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce „Szkolenia i kursy” na naszej stronie www.egida24.pl,

ZAPRASZAMY !

Artykuł opublikowany przez : opieka@egida24.pl
Skomentuj już teraz :-) Zapraszamy do dyskusji...
Wszelkie prawa zastrzeżone dla opiekunki-forum.pl 2016

#2 2014-09-24 17:44:48

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Re: Kurs j. niemieckiego w Lublinie, tylko 499 zł za 60h

Fajna strona www, ale firmy nie znam

#3 2014-11-12 19:12:13

tersa36
Member

copyfield napisał:

copyfield jako doświadczony kolega, możesz polecić jakieś fajne strony do nauki Szukam słownictwa używanego na codzień i w odmianach, wiem wiem że tego pełno w necie, ale co wchodzę na strony to znowu w miejscu stoję. Od przybycia do de dużo się nauczyłam i czasem rozumię sporo a czasem nic, od czego to zależy. Napisz jak to zebrać do kupy

#4 2014-11-12 19:35:08

ania1968
Member

copyfield napisał:

Firmy też nie znam, ale 700€ na początek do 1000- 1100€ przy biegłej znajomości języka??????? Żenada.

#5 2014-11-12 19:37:49

amelia
Przyjaciel Forum

ania1968 napisał:

copyfield napisał:

Firmy też nie znam, ale 700€ na początek do 1000- 1100€ przy biegłej znajomości języka??????? Żenada.

Aniu, nie wiem o jakich 700 euro  za ci? komu?

#6 2014-11-12 19:38:16

ania1968
Member

tersa36 napisał:

copyfield napisał:

copyfield jako doświadczony kolega, możesz polecić jakieś fajne strony do nauki Szukam słownictwa używanego na codzień i w odmianach, wiem wiem że tego pełno w necie, ale co wchodzę na strony to znowu w miejscu stoję. Od przybycia do de dużo się nauczyłam i czasem rozumię sporo a czasem nic, od czego to zależy. Napisz jak to zebrać do kupy

Nie do mnie co prawda ale tu są czasowniki z odmianą http://www.depl.pl/czas/sein.php , niestety nie wszystkie. Co do słownika to pons, wystarczy wpisać w google

Ostatnio edytowany przez ania1968 (2014-11-12 19:42:19)

#7 2014-11-12 20:04:13

copyfield
Member

tersa36 napisał:

copyfield napisał:

Wpisz po prostu w Google - popularne zwroty niemieckie - polecam także słownk http://pl.pons.com masz tam nie tylko słowa ale wymowę jak również zdania z użyciem tych słów. Gramatyki jest także sporo

#8 2014-11-12 20:07:16

tersa36
Member

ania1968 napisał:

tersa36 napisał:

copyfield napisał:

Nie do mnie co prawda ale tu są czasowniki z odmianą http://www.depl.pl/czas/sein.php , niestety nie wszystkie. Co do słownika to pons, wystarczy wpisać w google

dzięki aniu poczytam a ponsa mam, ale im więcej sie ucze tym trudniejsze to wszystko. Tak pomyślałam że może przyłożyć sie do słownictwa bo z odmianą czasowników nawet sobie radzę ale jeszcze nie kumam odmiany przymiotników. A jakby się komuś chciało to wpiszcie proszę słówka i przykład w użyciu w zdaniu ;-) nie to żebym leniwa była i słówek nie mogła znależć ale czasem padają na forum ciekawe pomoce do nauki

#9 2014-11-12 20:46:27

amelia
Przyjaciel Forum

tersa36 napisał:

ale jeszcze nie kumam odmiany przymiotników. A jakby się komuś chciało to wpiszcie proszę słówka i przykład w użyciu w zdaniu ;-) nie to żebym leniwa była i słówek nie mogła znależć ale czasem padają na forum ciekawe pomoce do nauki

http://www.niemiecki.ang.pl/gramatyka/o … okreslonym

#10 2014-11-12 20:48:21

Franciszka
Member

Zobacz tersa36, może na tym blogu coś dla siebie znajdziesz

http://www.jezyk-niemiecki-blog.com/

#11 2014-11-12 21:53:14

copyfield
Member

Bo nic na siłę. Lepiej jedno słówko dziennie i powtarzać.
Jak babcia włącza radio na wiadomości i czegoś nie rozumiem a często to słowo się powtarza = to w Ponsie wyłapują i OK. Jak zaczynam wkuwać a ostatnio medyczne słownictwo to efekty mierne. musi się wszystko utrwalać

#12 2014-11-13 08:58:54

tersa36
Member

amelia napisał:

tersa36 napisał:

ale jeszcze nie kumam odmiany przymiotników. A jakby się komuś chciało to wpiszcie proszę słówka i przykład w użyciu w zdaniu ;-) nie to żebym leniwa była i słówek nie mogła znależć ale czasem padają na forum ciekawe pomoce do nauki

http://www.niemiecki.ang.pl/gramatyka/o … okreslonym

amelio ta strona nie jest już w necie taki komunikat wyskoczył, ale dzięki za chęci będę dalej grzebać a jak czegoś nie zrozumię to poproszę was o tłumaczenie ;-)

#13 2014-11-13 09:01:21

tersa36
Member

Franciszka napisał:

Zobacz tersa36, może na tym blogu coś dla siebie znajdziesz

http://www.jezyk-niemiecki-blog.com/

franciszka znam ten blog jest świetny, muślę że mój błąd w nauce to taki że powtarzam za dużo na raz i dlatego trudniej wchodzi, a więc od nowa i tak wkoło Macieju ;-)

#14 2014-11-13 11:13:49

arielka
Member

tersa36 napisał:

franciszka znam ten blog jest świetny, muślę że mój błąd w nauce to taki że powtarzam za dużo na raz i dlatego trudniej wchodzi, a więc od nowa i tak wkoło Macieju ;-)

Moja rada: nie śpiesz się. W tej sytuacji,  w jakiej jesteś - trzeba się szybko nauczyć porozumiewać - nie rób wszystkiego na raz.
Ja uczyłam się niemieckiego przez 6 lat i to była właśnie taka powolna nauka ze zwracaniem uwagi na poprawność gramatyczną, ale będąc w De nie mamy czasu na szlifowanie odmian, końcówek i tp.
Poznawaj przede wszystkim słówka (jak najwięcej) i stopniowo ucz się gramatyki. W pewnym momencie zauważysz, że robisz coraz mniej błędów smile

Kiedy uczyłam się angielskiego miałam konwersacje z Amerykaninem (profesorem historii). On cały czas zwracał mi uwagę na to, żeby nie używać tej całej ilości czasów, których angielski ma ilość nie do zniesienia wink Nikt w tam nie używa ich na co dzień. To samo z Niemcami (i Polakami w Polsce), oni  stosują bardzo uproszczony język.

Ważne jest, żeby mieć frajdę z gadania w obcym języku: z rozumienia i bycia zrozumianym big_smile
Viel Spass dabei!

#15 2014-11-13 11:15:36

arielka
Member

copyfield napisał:

Jak zaczynam wkuwać a ostatnio medyczne słownictwo to efekty mierne. musi się wszystko utrwalać

Jasne! Medycyny uczymy się na żywych przypadkach tongue

#16 2014-11-13 13:29:23

jolki
Member

Zostałam obdarowana wieloma kursami do szlifowania języka. Głównie  na mp3 lub komputer. Oraz wersje w pdf.
Jeśli ktoś z Was chciałby skorzystać z moich zbiorów do nauki języka niemieckiego, piszcie prywatnie do mnie.
Może komuś pomogę.

#17 2014-11-13 15:24:19

tersa36
Member

jolki napisał:

Zostałam obdarowana wieloma kursami do szlifowania języka. Głównie  na mp3 lub komputer. Oraz wersje w pdf.
Jeśli ktoś z Was chciałby skorzystać z moich zbiorów do nauki języka niemieckiego, piszcie prywatnie do mnie.
Może komuś pomogę.

jolki pamiętasz kota ze shreka i jego oczy to terąz wyobraż sobie że to ja ;-) ja chcę ja chcę tzn, poproszę. Wrzucisz mi na meila ?

#18 2014-11-13 15:54:06

ania1968
Member

jolki napisał:

Może komuś pomogę.

A jak do Ciebie prywatnie napisać???? Mój mail jest w profilu, ja niemiecki mam tak Kali jeść Kali pić plus. Zdarza mi się gramatycznie coś sklecić też, a radzę sobie już rok tutaj. POPROSZĘ jeżeli można oczywiście. Pozdrawiam Ania

#19 2014-11-13 16:12:18

jolki
Member

tersa36, ania1968,
Już zmieniłam ustawienia, można do mnie napisać.
Proszę, napiszcie z co byście chciały, jaki poziom.
Co prawda, teraz mam mało czasu, bo dopiero wczoraj na noc do domu ściągnęłam a jutro znowu jadę na kilka dni. Ale coś Wam prześlę.

Reklama