villamedica24

kasia1975 napisał: villamedica24 – o nas - Godny zaufania partner w zakresie pośrednictwa usług pomocy dla osób potrzebujących opieki Jesteśmy polską firmą pod niemieckim zarządem, specjalizującą się w rekrutacji pracowników do 24-godzinnej opieki nad osobami starszymi oraz innymi osobami wymagającymi takiej pomocy...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2014-09-18 19:45:56

ava
Member

villamedica24

kasia1975 napisał:
villamedica24 – o nas
- Godny zaufania partner w zakresie pośrednictwa usług pomocy dla osób potrzebujących opieki
Jesteśmy polską firmą pod niemieckim zarządem,

specjalizującą się w rekrutacji pracowników do 24-godzinnej opieki nad osobami starszymi oraz innymi osobami wymagającymi takiej pomocy. Od wielu lat działamy w tej branży na rynku niemieckim i jesteśmy postrzegani jako wiarygodny i kompetentny partner zarówno dla naszych klientów jak i współpracowników.

Oferujemy:

- legalną formę zatrudnienia
- możliwość długoterminowego zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pełne zabezpieczenie w zakresie ubezpieczeń społecznych
- kompletną organizację podróży do Niemiec
  oraz pokrycie kosztów podróży
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  w miejscu zatrudnienia
- villamedica24 pozostaje do Państwa dyspozycji
  podczas całego pobytu w Niemczech
- na życzenie zapewniamy pomoc w pogłębianiu
  umiejętności językowych

Szukasz

- dobrej i dobrze płatnej pracy?
- jesteś gotowy podjąć pracę przez kilka miesięcy za granicą?
- posiadasz zaawansowaną albo przynajmniej podstawową
  znajomość języka niemieckiego i chcesz ją polepszyć?
Skontaktuj się z nami!
Tel.: 00 48 - 613 06 70 04
Fax: 00 48 - 613 06 70 08
E-mail: bewerbung@villamedica24.de

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GarśćWiatru napisał:

A do Kasia1975 mam pytanko 
1.Czy te atrakcyjne  wynagrodzenie to znowu ukryte dochody w dietach, na tym polega ich atrakcja ? ( raczej wątpię ,że chodzi o wysokość wynagrodzenia np. 1400 za 1 osobę - bez prowadzenia działalności przez opiekunkę )
2. A ta legalna forma zatrudnienia to znowu umowa "śmieciówka" ?
3. A jak bezpłatne wyżywienie zapewnione w umowie to jak wkręcicie i tak już słabo przechodzący numer z dietami?
4. A pełne zabezpieczenie w zakresie ubezpieczeń to jak to mam rozumieć ? ( Normalnie to by oznaczało odprowadzone pełne składki od średniej krajowej wraz ze składką chorobową - to miałaś na myśli    czy tez w najlepszym wypadku minimalna krajowa z okrojonymi składkami    )

Tak więc Kasia1975  czy mogła byś rozwiać moje ale zapewne nie tylko moje wątpliwości i podać więcej szczegółów choćby takich o jakie ja sama pytam  w 4 powyższych pytaniach ?

Przemiła Kasia Twoich wątpliwości raczej ni rozwieje. Ja mogę zasiać kolejne smile

Ad 1
Umowa zlecenie na czas nieokreślony ( rekrutacja) :)Wypowiedzenie miesięczne. Podstawa to 45 euro podróż  w dietach. Zleceniobiorca ma dość szeroki zakres zadań : utrzymanie domu smile, m.in. zmywanie naczyń, prasowanie oraz pranie ubrań i pościeli, sprzątanie, dbanie o rośliny i zwierzęta domowe, zaspokajanie  potrzeb  żywieniowych,  m.in.  robienie  zakupów,  przygotowywanie  posiłków zgodnie  z  ewentualnymi  zaleceniami  lekarskimi,  w  sposób  łatwy  do  pogryzienia,  pomoc  przy karmieniu, pomoc  techniczna,  m.in.  pomoc  przy  wstawaniu,  chodzeniu,  staniu,  ubieraniu  i  rozbieraniu, chodzeniu  po  schodach,  przyprowadzania  i  odprowadzania  do  domu,  spacerów,  pomoc poruszającym się na wózkach inwalidzkich, domowa  opieka  związana  z  kwestiami  medycznymi, smile  m.in.  nadzór  nad  stosowaniem  się  do zaleceń lekarskich, uzgadnianie terminów wizyt ( co jeszcze m. in. dowiesz się zapewne na miejscu), opieka w trakcie wizyt u lekarza, wyjść z domu, pielęgnacja osobista, m.in. mycie, kąpanie, pielęgnacja ciała, zębów, czesanie, golenie, pomoc przy czynnościach fizjologicznych, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, dokonywanie  innych  czynności  związanych  ze  standardową  opieką  n ad  osobą  starszą  lub schorowaną ( jakich innych czynności? Dowiesz się na miejscu smile
Nie bądź zdziwiona jak na miejscu zastaniesz 2 ciężko chore osoby, bo czynności  opisane  powyżej  Zleceniobiorca  świadczy  na  rzecz  osoby  wskazanej  przez
Zleceniodawcę oraz jednej osoby bliskiej mieszkającej z tą osobą we wspólnym gospodarstwie domowym. Taki domowy hajm to być może smile

Ad 2. Odpowiedź powyżej śmieciówka smile
Ad 3. Stare numery smile
Ad. 4 Pełne zabezpieczenie społeczne od pełnych 45 euro smile ( można załapać za rekrutację 100 euro od duszyczki potępionej, pod warunkiem, że owa potępiona przepracuje 3 miesiące)
Jeszcze kilka atrakcji w umowie, kary tylko 5000 zł polskich smile I zanim wyjedziesz do Niemiec to przez miesiąc polujesz na duszyczki w kraju, pewnie dlatego dziewczyny tak się uwijają smile

#2 2014-09-19 11:29:53

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Re: villamedica24

Villamedical24 - myślałem, że chodzi o nazwę biura podróży lub sanatorium........
Fakt najlpsze, jest to wyżywienie gratis...to jest bardzo istotne:)smilesmile

Reklama

Stopka forum