img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

Jezeli szukasz pracy jako opiekunka dla osob starszych w Niemczech to polecam firma Villamedica24. Naprawde mam bardzo dobre doswiadczenie. Do Pani, ktora jest odpowiedzialna za opiekunki mozna dzwonic o kazdej porze dnia i nocy Firma zostala mi polecona przez znajomych...

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2014-09-16 22:38:25

Loda
New member
Zarejestrowany: 2014-09-16
Posty: 5

Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

Jezeli szukasz pracy  jako opiekunka dla osob starszych w Niemczech to polecam firma Villamedica24.
Naprawde mam bardzo dobre doswiadczenie. Do Pani, ktora jest odpowiedzialna za opiekunki mozna dzwonic o kazdej porze dnia i nocy

Firma zostala mi polecona przez znajomych. Juz pracuje ok kilku miesiecy i jestem bardzo zadowolona.Wyplata wplywa bardzo punktualnie na konto. Co dla mnie jest bardzo wazne, Firma interesuje sie pracownikiem.obojetnie z jakim problemem sie zglosisz, kazdy zostanie rozwiazany.Super, naprawde ta Firme mozna dalej polecac.

Offline

 

#2 2014-09-16 22:42:46

jolki
Member
Zarejestrowany: 2013-11-13
Posty: 427

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

Loda napisał:

Jezeli szukasz pracy  jako opiekunka dla osob starszych w Niemczech to polecam firma Villamedica24.
Naprawde mam bardzo dobre doswiadczenie. Do Pani, ktora jest odpowiedzialna za opiekunki mozna dzwonic o kazdej porze dnia i nocy

Firma zostala mi polecona przez znajomych. Juz pracuje ok kilku miesiecy i jestem bardzo zadowolona.Wyplata wplywa bardzo punktualnie na konto. Co dla mnie jest bardzo wazne, Firma interesuje sie pracownikiem.obojetnie z jakim problemem sie zglosisz, kazdy zostanie rozwiazany.Super, naprawde ta Firme mozna dalej polecac.

Loda idź sobie stąd.
Zniknij też z Seniorport. Uwierz mi, to nie dla ciebie!

Ostatnio edytowany przez jolki (2014-09-16 23:14:27)

Offline

 

#3 2014-09-16 22:43:36

iza46
Member
Zarejestrowany: 2012-09-07
Posty: 1483

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

Milej pracy i szybkiego awansu na szefowa agencji!

Offline

 

#4 2014-09-18 22:21:23

Loda
New member
Zarejestrowany: 2014-09-16
Posty: 5

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

jolki napisał:

Loda napisał:

Jezeli szukasz pracy  jako opiekunka dla osob starszych w Niemczech to polecam firma Villamedica24.
Naprawde mam bardzo dobre doswiadczenie. Do Pani, ktora jest odpowiedzialna za opiekunki mozna dzwonic o kazdej porze dnia i nocy

Firma zostala mi polecona przez znajomych. Juz pracuje ok kilku miesiecy i jestem bardzo zadowolona.Wyplata wplywa bardzo punktualnie na konto. Co dla mnie jest bardzo wazne, Firma interesuje sie pracownikiem.obojetnie z jakim problemem sie zglosisz, kazdy zostanie rozwiazany.Super, naprawde ta Firme mozna dalej polecac.

Loda idź sobie stąd.
Zniknij też z Seniorport. Uwierz mi, to nie dla ciebie!

Dlaczego mam zniknac, nie wolno pisac prawdy ??

Ostatnio edytowany przez Loda (2014-09-18 22:22:57)

Offline

 

#5 2014-09-18 22:28:26

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

Trzeba tępić wszawicę! big_smile

Ostatnio edytowany przez amelia (2014-09-18 22:32:44)

Offline

 

#6 2014-09-18 23:14:14

arielka
Member
Zarejestrowany: 2014-09-08
Posty: 790

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

amelia napisał:

Trzeba tępić wszawicę! big_smile

Polecam proszek powodujący swędzenie. Robi się go z haczyków, które mają tarantule na końcach każdej z ośmiu nóżek. Nie do wytrzymania, a nie zabija big_smilebig_smilebig_smilebig_smile

Offline

 

#7 2014-09-18 23:21:46

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

arielka napisał:

amelia napisał:

Trzeba tępić wszawicę! big_smile

Polecam proszek powodujący swędzenie. Robi się go z haczyków, które mają tarantule na końcach każdej z ośmiu nóżek. Nie do wytrzymania, a nie zabija big_smilebig_smilebig_smilebig_smile

big_smile

Ostatnio edytowany przez amelia (2014-09-18 23:30:27)

Offline

 

#8 2014-09-22 12:36:45

Renata_biz
New member
Zarejestrowany: 2014-09-22
Posty: 2

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

Namnożyło się tych agencji od cholery...ja to się długo naszukałam jakiejś ciekawej finansowo głównie oferty, bo w sumie na stawce mi najbardziej zależało dobrej. Koniec końców wartościowe pieniądze byli mi w stanie zaoferować tylko w Perfect Care z Wodzisławia Śląskiego. Do nich odsyłam. Organizacja na plus, zarobki na plus i w terminie – do 20 dnia miesiąca. Pozdr.

Offline

 

#9 2014-09-22 13:50:11

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

Renata_biz napisał:

Namnożyło się tych agencji od cholery...ja to się długo naszukałam jakiejś ciekawej finansowo głównie oferty, bo w sumie na stawce mi najbardziej zależało dobrej. Koniec końców wartościowe pieniądze byli mi w stanie zaoferować tylko w Perfect Care z Wodzisławia Śląskiego. Do nich odsyłam. Organizacja na plus, zarobki na plus i w terminie – do 20 dnia miesiąca. Pozdr.

...a ja Ci nie wierzę.......

Offline

 

#10 2014-09-22 14:09:22

koralik
Member
Zarejestrowany: 2014-08-06
Posty: 105

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

Renata_biz napisał:

Namnożyło się tych agencji od cholery...ja to się długo naszukałam jakiejś ciekawej finansowo głównie oferty, bo w sumie na stawce mi najbardziej zależało dobrej. Koniec końców wartościowe pieniądze byli mi w stanie zaoferować tylko w Perfect Care z Wodzisławia Śląskiego. Do nich odsyłam. Organizacja na plus, zarobki na plus i w terminie – do 20 dnia miesiąca. Pozdr.

to opisuj wszystko jak jest taki luksus to po co trzymać to w tajemnicy, po kolei, ile, czy w złotych czy w euro, czy na konto czy do ręki, jaka stella, co trzeba robić naprawdę, co z dojazdem, na jak długo, jaki czas wolny i inne, oczywiście same plusy proszę bo przecież w takiej firmie nie ma minusów smile
jak na spowiedzi proszę smile
czekam

Offline

 

#11 2014-09-30 20:51:45

Loda
New member
Zarejestrowany: 2014-09-16
Posty: 5

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

nie robie tajemnicy, poniewaz nie ma z czego, wyplate mozesz dostac w Euro lub w zlotowkach, jak chcesz i wplacana jest na konto a  nie do reki.
Za dojazd jest placone w obie strony i dojazd jest przez firme organizowany, wiec nie musisz sie o  nic starac.
Jaka stella...co za pytanie, sama wiesz, ze sa rözni pacjenci, ale nie bylo jeszcze ani pacjenta ani rodziny, z ktöra sie nie dogadalam :-)
a nie  ma sie co czarowac..........nie ma pracy bez minusow

Offline

 

#12 2014-09-30 21:09:48

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

Loda napisał:

nie robie tajemnicy, poniewaz nie ma z czego, wyplate mozesz dostac w Euro lub w zlotowkach, jak chcesz i wplacana jest na konto a  nie do reki.
Za dojazd jest placone w obie strony i dojazd jest przez firme organizowany, wiec nie musisz sie o  nic starac.
Jaka stella...co za pytanie, sama wiesz, ze sa rözni pacjenci, ale nie bylo jeszcze ani pacjenta ani rodziny, z ktöra sie nie dogadalam :-)
a nie  ma sie co czarowac..........nie ma pracy bez minusow

Komu Ty to mówisz, albo inaczej komu odpowiadasz i nie robisz tajemnicy i kto Cię o to prosił?


a..... a Ty jesteś Loda czy Renata? Czy masz dwa oblicza?


......kombinujesz jak koń pod górę........

Ostatnio edytowany przez amelia (2014-09-30 21:15:59)

Offline

 

#13 2014-09-30 21:45:22

kasia1975
New member
Zarejestrowany: 2014-09-30
Posty: 9

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

Witam,

slyszalam juz o villamedica24 od znajomej i zastanawiam sie czy skorzystac z tej oferty

Offline

 

#14 2014-09-30 21:47:24

kasia1975
New member
Zarejestrowany: 2014-09-30
Posty: 9

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

loda jakie masz doswiadczenia? U jakich rodzin byas i co musialas robic? Ile zarabiasz?

Offline

 

#15 2014-09-30 22:22:30

Loda
New member
Zarejestrowany: 2014-09-16
Posty: 5

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

Amelia, jak przeczytala bys dokladnie komentarze od Koralika, to od razu zorientowala by sie komu odpowiadam.

a co ma do mnie Renata ????????, to chyba Ty kombinujesz jak kon pod göre i sama ie wiesz co piszesz
7

Offline

 

#16 2014-09-30 23:03:19

ava
Member
Zarejestrowany: 2014-07-09
Posty: 295

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

Loda napisał:

nie robie tajemnicy, poniewaz nie ma z czego, wyplate mozesz dostac w Euro lub w zlotowkach, jak chcesz i wplacana jest na konto a  nie do reki.
Za dojazd jest placone w obie strony i dojazd jest przez firme organizowany, wiec nie musisz sie o  nic starac.
Jaka stella...co za pytanie, sama wiesz, ze sa rözni pacjenci, ale nie bylo jeszcze ani pacjenta ani rodziny, z ktöra sie nie dogadalam :-)
a nie  ma sie co czarowac..........nie ma pracy bez minusow

Jak nie robisz tajemnicy to ja mam pytanko. Gdzie i za ile wykupiłaś ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i czy Ci za nie zwrócili? W umowie stoi jak byk, że zleceniobiorca musi sobie takowe wykupić. Czy ZUS wystawił A1 a NFZ pracowniczy EKUZ, przy oskładkowanych 45 euraskach? Wyobraźnię mam to mogę sobie wyobrazić jakie rodziny i podopieczni, skoro zleceniobiorca nawet zlecenia nie akceptuje. Wystarczy mu wysłać faksem przekazać na gębę albo pocztą elektroniczną i jazda do roboty, bo 5000 złociszów kary grozi. A co z tymi czynnościami medycznymi?

Offline

 

#17 2014-09-30 23:03:59

Loda
New member
Zarejestrowany: 2014-09-16
Posty: 5

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

hallo Kasia 1975,

ja mam, jak do tej pory,  bardzo dobre doswiadczenie z firma villamedica24, nie moge narzekac.
Bylam u trzech rodzin i u kazdej bylo super. Praca jest nie latwa, ale o tym sama wiesz, nie ma co ukrywac.

jezeli  chodzi o zarobek to sama musisz sie z nimi dodagac, ja jestem z mojego zarobku zadowolona :-)

Offline

 

#18 2014-09-30 23:13:05

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

Loda napisał:

Amelia, jak przeczytala bys dokladnie komentarze od Koralika, to od razu zorientowala by sie komu odpowiadam.

a co ma do mnie Renata ????????, to chyba Ty kombinujesz jak kon pod göre i sama ie wiesz co piszesz
7

Koralik pytał Renaty. A jak się komuś odpowiada to się cytuje. Kapujesz?

Offline

 

#19 2014-10-07 21:46:15

kasia1975
New member
Zarejestrowany: 2014-09-30
Posty: 9

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

Witam,
dziekuje bardzo za informacje, Loda. Wlasnie podpisalam Umowe z Villamedica 24 i 30.10 wyjezdzam do pracy. Ze stawki dziennej jestem bardzo zadowolona, podroz zostala zorganizowana i zaplacona.

Offline

 

#20 2014-10-08 10:11:48

Franciszka
Member
Zarejestrowany: 2014-06-27
Posty: 1103

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

Renata_biz napisał:

Namnożyło się tych agencji od cholery...ja to się długo naszukałam jakiejś ciekawej finansowo głównie oferty, bo w sumie na stawce mi najbardziej zależało dobrej. Koniec końców wartościowe pieniądze byli mi w stanie zaoferować tylko w Perfect Care z Wodzisławia Śląskiego. Do nich odsyłam. Organizacja na plus, zarobki na plus i w terminie – do 20 dnia miesiąca. Pozdr.

Jeżeli nie znasz zgodnego z prawem terminu wypłaty wynagrodzenia, to nie pisz na forum wprowadzających w błąd informacji!!! Zapoznaj się z Kodeksem Pracy (DU rok 1974 numer 24 poz. 141):
DZIAŁ TRZECI WYNAGRODZENIE ZA PRACĘ I INNE ŚWIADCZENIA
Rozdział II Ochrona wynagrodzenia za pracę
Art. 85
§ 1. Wypłaty wynagrodzenia za pracę dokonuje się co najmniej raz w miesiącu, w stałym i ustalonym z góry terminie.
§ 2. Wynagrodzenie za pracę płatne raz w miesiącu wypłaca się z dołu, niezwłocznie po ustaleniu jego pełnej wysokości, nie później jednak niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego.
§ 3. Jeżeli ustalony dzień wypłaty wynagrodzenia za pracę jest dniem wolnym od pracy, wynagrodzenie wypłaca się w dniu poprzedzającym.
§ 4. Składniki wynagrodzenia za pracę, przysługujące pracownikowi za okresy dłuższe niż jeden miesiąc, wypłaca się z dołu w terminach określonych w przepisach prawa pracy.
§ 5. Pracodawca, na żądanie pracownika, jest obowiązany udostępnić do wglądu dokumenty, na których podstawie zostało obliczone jego wynagrodzenie.

W przypadku gdy wynagrodzenie jest stałe, to powinno być wypłacone bez zbędnej zwłoki np. w ostatnim dniu miesiąca, za który jest należne.

Termin wypłaty wynagrodzenia można wyznaczyć w tym samym miesiącu, za który wynagrodzenie przysługuje, np. 29. każdego miesiąca, lub w kolejnym z podanym wyżej zastrzeżeniem, że nie może on przekraczać 10. dnia następnego miesiąca.

Pracodawca, który nie wywiązuje się z powinności terminowego wypłacania wynagrodzenia, zgodnie z art. 282 § 1 pkt 1 K.P. ponosi odpowiedzialność za wykroczenia przeciwko prawom pracownika i podlega karze grzywny od 1.000 zł do 30.000 zł.

Offline

 

#21 2014-10-08 10:42:19

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

Franciszka napisał:

Renata_biz napisał:

Namnożyło się tych agencji od cholery...ja to się długo naszukałam jakiejś ciekawej finansowo głównie oferty, bo w sumie na stawce mi najbardziej zależało dobrej. Koniec końców wartościowe pieniądze byli mi w stanie zaoferować tylko w Perfect Care z Wodzisławia Śląskiego. Do nich odsyłam. Organizacja na plus, zarobki na plus i w terminie – do 20 dnia miesiąca. Pozdr.

Jeżeli nie znasz zgodnego z prawem terminu wypłaty wynagrodzenia, to nie pisz na forum wprowadzających w błąd informacji!!! Zapoznaj się z Kodeksem Pracy (DU rok 1974 numer 24 poz. 141):
DZIAŁ TRZECI WYNAGRODZENIE ZA PRACĘ I INNE ŚWIADCZENIA
Rozdział II Ochrona wynagrodzenia za pracę
Art. 85
§ 1. Wypłaty wynagrodzenia za pracę dokonuje się co najmniej raz w miesiącu, w stałym i ustalonym z góry terminie.
§ 2. Wynagrodzenie za pracę płatne raz w miesiącu wypłaca się z dołu, niezwłocznie po ustaleniu jego pełnej wysokości, nie później jednak niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego.
§ 3. Jeżeli ustalony dzień wypłaty wynagrodzenia za pracę jest dniem wolnym od pracy, wynagrodzenie wypłaca się w dniu poprzedzającym.
§ 4. Składniki wynagrodzenia za pracę, przysługujące pracownikowi za okresy dłuższe niż jeden miesiąc, wypłaca się z dołu w terminach określonych w przepisach prawa pracy.
§ 5. Pracodawca, na żądanie pracownika, jest obowiązany udostępnić do wglądu dokumenty, na których podstawie zostało obliczone jego wynagrodzenie.

W przypadku gdy wynagrodzenie jest stałe, to powinno być wypłacone bez zbędnej zwłoki np. w ostatnim dniu miesiąca, za który jest należne.

Termin wypłaty wynagrodzenia można wyznaczyć w tym samym miesiącu, za który wynagrodzenie przysługuje, np. 29. każdego miesiąca, lub w kolejnym z podanym wyżej zastrzeżeniem, że nie może on przekraczać 10. dnia następnego miesiąca.

Pracodawca, który nie wywiązuje się z powinności terminowego wypłacania wynagrodzenia, zgodnie z art. 282 § 1 pkt 1 K.P. ponosi odpowiedzialność za wykroczenia przeciwko prawom pracownika i podlega karze grzywny od 1.000 zł do 30.000 zł.

Ta Renata to "naganiaczka agencyjna" i na dodatek ciemna ja tabaka w rogu a próbuje jak koń pod górę. smile

Offline

 

#22 2014-10-08 16:01:40

barbara.b
Member
Zarejestrowany: 2014-09-05
Posty: 3456

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

zgroza jakimi kategoriami wy oceniacie firmę- że pieniądze są płacone na czas i organizują busa. przecież płacenie pieniędzy to chyba normalna sprawa a nie nie wiadomo jaki plus, że można do nich w nocy dzwonić? a w dzień nie masz czasu, czy jak?

śmieszne takie wychwalanie firmy, że jest dobra na takich kryteriach. firma jest dobra jak masz dobrą umowę a nie jak pani na telefonie jest miła. jak dla mnie może być jędza byle bym miała jakieś składki odprowadzane i liczyło się moje zdanie. spotkałam się np. z bardzo miłą panią z medipe co to mi powiedziała, ze cudownie wypełniłam ankietę i całe biuro było pod wrażeniem i że oni wzięli sobie za priorytet znaleźć mi coś fajnego. no i zaczęli wydzwaniać z ofertami gorszymi jedna od drugiej, pary, osoby na wózku, z inkontynencją, do tego mężczyźni, gdzie zaznaczyłam, że szukam pracy do chodzącej kobiety bez inkontynencji. jak ktoś jest za miły to trzeba być ostrożnym. oni są mili dopóki coś od ciebie chcą. a jak wyjedziesz i zaczniesz się dopraszać o najnormalniejsze rzeczy w świecie to usłyszysz, że jesteś uciążliwa.


Loda napisał:

nie robie tajemnicy, poniewaz nie ma z czego, wyplate mozesz dostac w Euro lub w zlotowkach, jak chcesz i wplacana jest na konto a  nie do reki.
Za dojazd jest placone w obie strony i dojazd jest przez firme organizowany, wiec nie musisz sie o  nic starac.
Jaka stella...co za pytanie, sama wiesz, ze sa rözni pacjenci, ale nie bylo jeszcze ani pacjenta ani rodziny, z ktöra sie nie dogadalam :-)
a nie  ma sie co czarowac..........nie ma pracy bez minusow

Offline

 

#23 2014-10-08 16:06:11

rozeta19
Member
Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 151

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

Zgadzam się z Tobą.To, że pieniądze są na koncie w terminie to powinno być oczywistością a nie plusem.

Offline

 

#24 2014-11-06 21:14:46

AniaKw
New member
Zarejestrowany: 2014-11-06
Posty: 6

Re: Praca jako opiekunka do osob starszych w Niemczech

Droga Opiekunko/Opiekunie-przyjmij pomocną dłoń.

Wyjedź do pracy o charakterze opiekuna,opiekunki do Nimiec z Firmą o wieloletnich tradycjach,bezpieczną,sprawdzoną!!!
Nie czekaj zadzwoń już dziś i sprawdź jaką mamy dla Ciebie propozycję współpracy.
Gwarantujemy pełen komfort obsługi,dogodne sprawdzone miejsca pracy,opiekę polskiego koordynatora na czas pobytu,
KONKURENCYJNE WYNAGRODZENIE!!!
SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ ,WYŚLIJ SWOJE ZGŁOSZENIE!!!

Wymagania:
-Znajomość j.niemieckiego(poziom podstawowy,średnio-zawansowany)
-Doświadczenie w opiece
-Dyspozycyjność min.1 miesiąc
-Preferowane osoby 30+,bezsilne szukające stabilnego,bezpiecznego pracodawcy(nie agencji pracy)
Oferujemy:
-legalne i bezpieczne zatrudnienie (tylko sprawdzone miejsca pracy wyszukane przez CARITAS)
-zakwaterowanie,opłacony przejazd,wyżywienie na koszt firmy.
-atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od znajomości j.niemieckiego)
-ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV (jest to dodatkowe
ubezpieczenie, które obejmuje: szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych
wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz zwrot kosztów leczenia),
-pomoc i stałą dbałość - przez całą dobę - ze strony pracowników o komfort pracy opiekunek.

KONTAKT:
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt. Opcjonalnie:
nr telefonu: 530 125 126,
e-mail: ania.altencare24@interia.pl


Czekamy na kontakt już dziś!

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Dobry pośrednik pracy dla opiekunek w Niemczech jaki ? - Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w Niemczech w roli opiekunki. Chciałbym wyjechać do takiej pracy, ale kompletnie nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ewentualne sprawy od strony prawnej, z kim tu wyjechać, żeby to było legalne, żeby potem nie mieć potem jakichś problemów...

Nasza codzienność w pracy w opiece w Niemczech :) - Hej, dziewczyny w tym wątku chciałabym skupić wszystkie internautki które pracują w niemczech na opiece :) Piszmy tu sobie o naszych codziennych problemach doświadczeniach itd...

Zmiana podopiecznego w Niemczech - Cześć dziewczyny. Nurtuje mnie taka kwestia, czy będąc w Niemczech przy opiece przez polską agencję i coś by sie podopiecznemu stało, tzn...

na czym polega praca opiekunki? - Co sadzicie o pracy opiekunek osób starszych? Czy naprawde to ciezka, niewolnicza praca za marne grosze jak to niektorzy pisza?? to dlaczego tyle osób decyduje się na wyjazd? jestem bardzo ciekawa Waszych opinii moje kolezanki...

Plusy i minusy pracy w Niemczech - Minusem wyjazdów jest na pewno brak rodziny i przyjaciół, izolacja, brak stabilności zatrudnienia, frustracja i rozczarowanie poprzez ciągle przeliczanie i porównywanie zarobków w Polsce i w Niemczech...

Stopka forum