Opinia i parę przykładów o firmie

Z firmą współpracowałam od listopada 2013 r . Praca jest ciężka zarobki male ale to co mi się w tej firmie przytrafiało to zgroza. Byłam narażona na głodowanie, picie wody z kranu przez 3 dni, wyzwiska ze strony niemców, ostatnio powrót do domu byłby bardzo długi bo nie mógł nikt się zemną skontaktować ...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Promedica 24 - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2014-09-02 16:49:14

bynioxx20
New member

Opinia i parę przykładów o firmie

Z firmą  współpracowałam od listopada 2013 r . Praca jest ciężka zarobki male ale to co mi się w tej firmie przytrafiało to zgroza. Byłam narażona na głodowanie, picie wody z kranu przez 3 dni, wyzwiska ze strony niemców, ostatnio powrót do domu byłby bardzo długi bo nie mógł nikt się zemną  skontaktować .W niemczech wysiadła mi ładowarka i żeby nie pomoc osób postronnych pewnie znalazła bym się na policji. Poza tym umowy zawierane w Polsce są na 1/8 etatu. Pomimo tego ze jesteśmy narażane na różne kontuzje w Polsce nikt nam za zwolnienia nie zapłaci. Ja wiem ze kuszą zarobki ale ja więcej na tym straciłam niż zarobiłam. Dlatego zanim podpiszecie umowy naprawdę zastanówcie się. O tym ze w niemczech nie ma opieki a mieszkania podopiecznych są nie sprawdzane to już pisało wiele osób. Sama tego doświadczyłam. Że będąc w niemczech też nikt nam nie pomoże bo niby są tam ludzie którzy powinni się nami zająć ale to tylko bujda.Tam jesteśmy zdani na siebie i humory podopiecznych. Dlatego ostrzegam to wszystko co mówią panie rekrutorki to połowa prawdy.

#2 2014-09-10 20:21:04

Lutek
Member

Re: Opinia i parę przykładów o firmie

To co cię tak długo przy tej firmie trzymało?

#3 2014-09-10 21:34:12

koralik
Member

dlatego ja zanim zdecydowałam się na wyjazd jako opiekunka, wybrałam biuro niemieckie bezpośrednio znajdujące się w Niemczech, które tam tylko działa, nie ma żadnego przedstawicielstwa w Polsce i właścicielem jest Niemiec. Owszem pracują tam polki, bo przecież mają mnóstwo opiekunek z Polski, a nie każda zna dobrze język niemiecki by móc swobodnie się posługiwać.
Rozumiem, że nie każdy ma taką możliwość, bo nie wie gdzie szukać, gdzie zadzwonić i wiem też, że nie każde biuro w Polsce jest be, ale to co się czyta na forum jest zatrważające. Ja zanim przyjechałam do DE miałam kontakt telefoniczny ze zmienniczką, stella była przedstawiona rzetelnie i nie musiałam się martwić o żaden bilet i pieniądze na niego. Przyszedł mi meil, wydrukowałam i po prostu poleciałam. 
Mało tego, jak nie wiem czegoś dzwonię do biura i wszystko pomogą, wytłumaczą.
pozdrawiam
oby takich jak ja było więcej

#4 2014-10-09 23:53:36

koralik
Member

..?eto napisał:

koralik napisał:

dlatego ja zanim zdecydowałam się na wyjazd jako opiekunka, wybrałam biuro niemieckie bezpośrednio znajdujące się w Niemczech, które tam tylko działa, nie ma żadnego przedstawicielstwa w Polsce i właścicielem jest Niemiec. Owszem pracują tam polki, bo przecież mają mnóstwo opiekunek z Polski, a nie każda zna dobrze język niemiecki by móc swobodnie się posługiwać.
Rozumiem, że nie każdy ma taką możliwość, bo nie wie gdzie szukać, gdzie zadzwonić i wiem też, że nie każde biuro w Polsce jest be, ale to co się czyta na forum jest zatrważające. Ja zanim przyjechałam do DE miałam kontakt telefoniczny ze zmienniczką, stella była przedstawiona rzetelnie i nie musiałam się martwić o żaden bilet i pieniądze na niego. Przyszedł mi meil, wydrukowałam i po prostu poleciałam. 
Mało tego, jak nie wiem czegoś dzwonię do biura i wszystko pomogą, wytłumaczą.
pozdrawiam
oby takich jak ja było więcej

Cześć .Taka dobra firma? To daj namiary! Pozdrawiam

Dla mnie na razie dobra. Pewnie apetyt będzie rósł w miarę jedzenia, zresztą się zobaczy nie ma co gdybać.
Jest dobra bo pieniądze dostaję do ręki od rodziny, a na razie na tym mi zależy najbardziej.

#5 2014-10-09 23:56:49

koralik
Member

..?eto napisał:

Zarozumiala obłudnica.Widzicie , jak sobie poradziłam, a wara , a paszli.

Dortmund, zadowolona?

Ostatnio edytowany przez koralik (2014-10-10 07:50:29)

#6 2014-10-10 00:03:12

koralik
Member

koralik napisał:

..?eto napisał:

Zarozumiala obłudnica.Widzicie , jak sobie poradziłam, a wara , a paszli.

Dortmund

zdrowa jesteś?

#7 2014-10-10 00:08:45

Mary Poppins
Member

Koralik! Wysłałam Ci parę dni temu Maila..Doszedł ?

#8 2014-10-10 00:23:45

koralik
Member

Mary Poppins napisał:

Koralik! Wysłałam Ci parę dni temu Maila..Doszedł ?

sory, Twój nick jest taki, że wyrzuciłam do kosza, ale znalazłam i odpisałam smile

#9 2015-04-12 22:52:21

jolantast
New member

Z Promedicą współpracuję od kilku lat i to co  przeczytałam wprawiło mnie w zdumienie! Jęśli zdarzyło Ci się głodować i takie tam inne banialuki to tylko Twoja wina. Podobne sytuacje zgłasza się w firmie i rodzinie podopiecznego. Takie opinie, że oszukują, mało płacą itd. zniechęcają i do niczego nie prowadza. Trzeba umieć zadbać o swoje sprawy. Poza tym nie  wyjeżdżamy na wczasy tylko do ciężkiej pracy i tego trzeba mieć świadomość. Promedica 24 jest dobrą firmą. Nigdy nie byłam zdana na siebie w trudnych sytuacjach. Jeśli decydujemy się na pracę opiekunki- najpierw zweryfikujmy własne możliwości. nie obarczajmy odpowiedzialnością za niepowodzenia pracodawcy. Ja ze swojej strony polecam tę firmę. Pozdrawiam potencjalne koleżanki:)

#10 2015-04-12 23:23:11

amelia
Przyjaciel Forum

jolantast napisał:

Z Promedicą współpracuję od kilku lat i to co  przeczytałam wprawiło mnie w zdumienie! Jęśli zdarzyło Ci się głodować i takie tam inne banialuki to tylko Twoja wina. Podobne sytuacje zgłasza się w firmie i rodzinie podopiecznego. Takie opinie, że oszukują, mało płacą itd. zniechęcają i do niczego nie prowadza. Trzeba umieć zadbać o swoje sprawy. Poza tym nie  wyjeżdżamy na wczasy tylko do ciężkiej pracy i tego trzeba mieć świadomość. Promedica 24 jest dobrą firmą. Nigdy nie byłam zdana na siebie w trudnych sytuacjach. Jeśli decydujemy się na pracę opiekunki- najpierw zweryfikujmy własne możliwości. nie obarczajmy odpowiedzialnością za niepowodzenia pracodawcy. Ja ze swojej strony polecam tę firmę. Pozdrawiam potencjalne koleżanki:)

Banialuki , to ty piszesz moja droga! Nawet nie chce mi się cię uświadamiać. Ten typ tak ma. sad

#11 2015-04-13 07:55:41

Franciszka
Member

jolantast napisał:

Na temat firm wypowiadają się opiekunki lub opiekunowie a Ty nie jesteś opiekunką i to jest dopiero zdumiewające, że wypisujesz swoje "banialuki" a dodatkowo próbujesz wybielić, chyba najbardziej chciwą i najbardziej perfidną firmę na tym rynku!!!

Z wpisu wynika, że jesteś "lojalną Jolą" , to może przekaż swojej firmie, żeby zmieniła nazwę z Promedica24 na...PROKASA24. Nowa nazwa będzie w pełni odzwierciedlała jej działalność!

#12 2015-04-13 13:42:02

jolantast
New member

Ano, tak się składa, że jestem opiekunką! Chciałabym zobaczyć w naszym zwariowanym kraju firmę, która nie dba o własne interesy. Promedica także. Ale uważam, że dzieli się ze mną uczciwie. Czuję, że jestem doceniana za moje umiejętności, doświadczenie, wiedzę no i kulturę osobistą. Agresją, jadem i zwykłym chamstwem niewiele da się zdziałać. Proponuję przemyśleć swoje podejście do jakiejkolwiek pracy. Jak się nie chce to wszędzie jest źle! Pozdrawiam wszystkie oponentki:)

#13 2015-04-13 16:02:15

Franciszka
Member

jolantast napisał:

Ano, tak się składa, że jestem opiekunką! Chciałabym zobaczyć w naszym zwariowanym kraju firmę, która nie dba o własne interesy. Promedica także. Ale uważam, że dzieli się ze mną uczciwie. Czuję, że jestem doceniana za moje umiejętności, doświadczenie, wiedzę no i kulturę osobistą. Agresją, jadem i zwykłym chamstwem niewiele da się zdziałać. Proponuję przemyśleć swoje podejście do jakiejkolwiek pracy. Jak się nie chce to wszędzie jest źle! Pozdrawiam wszystkie oponentki:)

Jestem przekonana, że nie jesteś opiekunką! Bajki o "docenianiu" zostaw dla siebie, bo firma dla której pracujesz opiera swoją działalność na agresji i chamstwie. Twoje propozycje czy porady są zmanipulowane i dziecinne. Takiej firmy nikt tutaj nie pozdrawia.

#14 2015-04-13 16:55:18

urszula47
Member

jolantast napisał:

http://www.opiekunki-forum.pl/viewtopic.php?id=609 mnie wystarcza takie opnie sad skladki od 160zl? no mozna i tak kombinowac tylko jak dlugo?

#15 2015-04-13 20:51:04

..?eto
Member

jolantast napisał:

Oj potencjalno koleżanko, chyba trochę przesadziłaś.
Przede wszystkim promedica mało płaci, nieadekwatnie do wykonywwanej przez nas pracy . Być może logistycznie wygląda to nieźle, ale ta rozbudowana administracja pochłania to , co my powinnyśmy zarobić, więc nie mów , że to dobra firma.
A mnie w zdumienie wprawia , że firmy nie dzwonią i nie pytają czy warunki  pracy i umowy są zachowane.
Dlaczego , to opiekunka ciągle musi pilnować i walczyć o to , co wy firmy gwarantujecie?
Bo myślę sobie, że koleżanka jest chyba pracownikiem administracyjnym w promedice , bo na pewno nie opiekunką.

Ostatnio edytowany przez ..?eto (2015-04-13 21:40:02)

#16 2015-04-13 21:10:07

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

jolantast napisał:

Tematyki PR24 nie odpuszczę nawet podczas "urlopu".
Jeżeli jesteś opiekunką w co osobiści wątpię...to miemam, że PR24 jest twoją pierwszą firmą. Ponadto Chyba w celu poprawienia nam humoru napisałaś - "Ale uważam, że dzieli się ze mną uczciwie". Naprawdę nie wiesz, ile procent dostajesz z kasy którą płaci rodzina PDP ??????

#17 2015-04-13 22:28:31

jolantast
New member

Moi Szanowni Interlokutorzy smile
przecież nikt nie zmusza Was do podjęcia pracy z Promedicą czy z inną firmą. Ja jestem ze współpracy zadowolona i pozwoliłam sobie wyrazić swoją opinię na tym Forum. Jeśli chcecie otrzymywać 100% zarobków- pozostaje tylko praca na czarno, bez ubezpieczenia, bez gwarancji wypłaty w ogóle. Ale każdy decyduje o sobie. Przykro mi,że spotkałam się z zarzutami iż nie jestem opiekunką, że robię tu reklamę dla reklamy. Pracuję ciężko tak jak Wy. Jest mi smutniej tym bardziej, że odnoszę wrażenie, że w Waszych atakach mniej chodzi o samą firmę, a więcej o wylanie żółci za własne niepowodzenia, nie wiem czy zawodowe czy osobiste.
W dalszym ciągu uważam, że jeżeli w miejscu pracy przez 3 dni pije się wodę to świadczy tylko o niezaradności żeby nie nazwać tego głupotą.
Mamy wiosnę, po co się frustrować kiedy zawsze wszystko można zmienić na lepsze.
Pozdrawiam cieplutko:)

#18 2015-04-13 22:47:03

amelia
Przyjaciel Forum

jolantast napisał:

Moi Szanowni Interlokutorzy smile
przecież nikt nie zmusza Was do podjęcia pracy z Promedicą czy z inną firmą. Ja jestem ze współpracy zadowolona i pozwoliłam sobie wyrazić swoją opinię na tym Forum. Jeśli chcecie otrzymywać 100% zarobków- pozostaje tylko praca na czarno, bez ubezpieczenia, bez gwarancji wypłaty w ogóle. Ale każdy decyduje o sobie. Przykro mi,że spotkałam się z zarzutami iż nie jestem opiekunką, że robię tu reklamę dla reklamy. Pracuję ciężko tak jak Wy. Jest mi smutniej tym bardziej, że odnoszę wrażenie, że w Waszych atakach mniej chodzi o samą firmę, a więcej o wylanie żółci za własne niepowodzenia, nie wiem czy zawodowe czy osobiste.
W dalszym ciągu uważam, że jeżeli w miejscu pracy przez 3 dni pije się wodę to świadczy tylko o niezaradności żeby nie nazwać tego głupotą.
Mamy wiosnę, po co się frustrować kiedy zawsze wszystko można zmienić na lepsze.
Pozdrawiam cieplutko:)

Dziewczyno o czym Ty bajdurzysz? Gdybyś była jedną z nas, to uważałabyś się za naszą koleżankę a nie za interlokutorkę.
To po pierwsze, a po drugie , to na trzy Twoje posty zachwalasz PR, która już została tutaj rozłożona na czynniki pierwsze i wszyscy wiemy o co chodzi.

Czy masz jeszcze jakiś inny cel bycia tutaj czy wpadłaś na chwilę  w jednym celu?

Zobaczymy jak długo zabawisz z nami? Może podziel się z nami bardziej cennymi radami? Może powiedz skąd jesteś , gdzie pracujesz? jaki przypadek masz? jak sobie dajesz radę z tą ciężką pracą? Może potrzebujesz porady?
A może zakończysz swój występ? bo uznasz , że jako pracownica tak "zacnej" firmy już się  skompromitowałaś?

????

#19 2015-04-13 22:54:19

ava
Member

urszula47 napisał:

jolantast napisał:

http://www.opiekunki-forum.pl/viewtopic.php?id=609 mnie wystarcza takie opnie sad skladki od 160zl? no mozna i tak kombinowac tylko jak dlugo?

W tym roku składki od całych 200 zł polskich tongue

http://interia360.pl/polska/artykul/chc … ikow,66911

#20 2015-04-13 23:19:29

amelia
Przyjaciel Forum

ava napisał:

urszula47 napisał:

jolantast napisał:

W tym roku składki od całych 200 zł polskich tongue

http://interia360.pl/polska/artykul/chc … ikow,66911

.... no jolantast ,  jeszcze trzeba coś dodać????

#21 2015-04-14 08:49:40

jakniew
Member

Kiedy wracałam na święta do domu, jechał z nami Pan opiekun, który rozpoczął swoją pracę z PR nie mając świadomości ile płacą inne firmy i przyznał, że zarabiał 800 euro. Dopiero kiedy natknął się na opiekunki pracujące w pobliżu, one go uświadomiły jak śmiesznie małe pieniądze zarabia. Po pierwszym wyjeździe , gdy upomniał się o wyższą płacę na następny wyjazd, nawet nie chciano o tym z nim rozmawiać. Tak więc następnej umowy z nimi już nie podpisał. Dał się nabrać na reklamę tej firmy w lokalnej gazecie.

#22 2015-04-14 09:48:09

jolantast
New member

Cóż mam odpowiedzieć na tę lawinę podejrzeń i jadu...? Czy tu zebrała się grupa niedoinformowanych, poszkodowanych przez życie i firmę frustratów? Jeśli nie robi się błędów ortograficznych i wyraża się poprawnie to musi się być " panią z administracji"? Proponuję zamienić " Świat seriali" i " Wróżkę" na ciekawszą i bardziej przydatną literaturę, to pomaga. O podopiecznych nie opowiadam- etyka zawodowa, jeśli rozumiecie co mam na myśli:). Tak, to moja ostatnia wypowiedź. Po prostu szkoda mi czasu na czcze dyskusje. Weźcie się w garść i zrozumcie: żeby coś osiągnąć trzeba się postarać.
Życzę Wam powodzenia we wszystkich próbach i oby się spełniło:)
P.S. Wejdźcie tez na inne fora. Opinie o różnych firmach są różne, ale wypowiadane w normalnej tonacji, bez zbędnej agresji. Na temat Promedicy także.

#23 2015-04-14 10:28:24

amelia
Przyjaciel Forum

jolantast napisał:

Cóż mam odpowiedzieć na tę lawinę podejrzeń i jadu...? Czy tu zebrała się grupa niedoinformowanych, poszkodowanych przez życie i firmę frustratów? Jeśli nie robi się błędów ortograficznych i wyraża się poprawnie to musi się być " panią z administracji"? Proponuję zamienić " Świat seriali" i " Wróżkę" na ciekawszą i bardziej przydatną literaturę, to pomaga. O podopiecznych nie opowiadam- etyka zawodowa, jeśli rozumiecie co mam na myśli:). Tak, to moja ostatnia wypowiedź. Po prostu szkoda mi czasu na czcze dyskusje. Weźcie się w garść i zrozumcie: żeby coś osiągnąć trzeba się postarać.
P.S. Wejdźcie tez na inne fora. Opinie o różnych firmach są różne, ale wypowiadane w normalnej tonacji, bez zbędnej agresji. Na temat Promedicy także.

Hehehehe, nikt na ciebie nie mówi "pani z administracji". Co najwyżej "naganiaczka". A jeśli chodzie o błędy , to nawet "prezydtęt je robi  big_smile , tak więc nie umniejszaj sobie.  Seriali to widocznie ty się naoglądałaś, bo wiesz o co tam biega.
O podopiecznych nie możesz mówić bo jesteś laikiem w tych sprawach a poza tym mam wrażenie że jeszcze nie ukończyłaś podstawowej edukacji ( nie ubliżając dzieciakom).

I rozkazów nam nie wydawaj, boś do tego nie dorosła!

Mam nadzieję , że pokumałaś.....

Ostatnio edytowany przez amelia (2015-04-14 10:31:17)

#24 2015-04-14 16:41:10

Steve-O
New member

Jak czytam wypowiedzi "Prawdziwych opiekunek" to aż mam zawroty głowy od nadmiaru cebulactwa.

Ja również jestem opiekunem, pracuję w Firmie Promedica24. Podzielam zdanie użytkowniczki jolantast, dla przykładu podam sytuację, w której się znalazłem. Przez prawie 3 tygodniowy pobyt w Niemczech nie miałem stałego dostępu do jedzenia, co oczywiście zgłosiłem w firmie, co się okazało?
Dziewczyna z biura NATYCHMIAST skontaktowała się z koordynatorem niemieckim, a tamten z córką podopiecznej, niestety córeczka olała sprawę.
Firma zrobiła wszystko co mogła, aby mi pomóc, kontaktowały się ze mną dwie koordynatorki. Niestety na odległość niewiele można było zdziałać, ale samo wsparcie z ich strony bardzo mi pomogło. Tak więc moja opinia o PR24 jest jak najbardziej pozytywna.

Niestety nie mogę tego samego powiedzieć o pracownikach, jak widać na tym forum, oraz w busikach firmowych, większość kobiet pracujących w PR24, to prostactwo ze wsi od pługa oderwane. Problemem nie byłoby to, czy dana opiekunka jest z wioski, czy z dużego miasta, problemem jest Wasze zachowanie i to jaką reklamę robicie nam za granicą, ostawiając taki teatrzyk, udając ciężko poszkodowane, skoro tak Wam źle, to zmieńcie firmę.
Naprawdę współczuję wszystkich dziewczynom pracującym w biurach PR24, bo zapewne na nich większość buractwa wyładowuje frustrację. Dlaczego uważam Was moje Panie za prostactwo? Oto kilka przykładów wypowiedzi:

Franciszka napisał:

Na temat firm wypowiadają się opiekunki lub opiekunowie a Ty nie jesteś opiekunką i to jest dopiero zdumiewające, że wypisujesz swoje "banialuki" a dodatkowo próbujesz wybielić, chyba najbardziej chciwą i najbardziej perfidną firmę na tym rynku!!!

Z wpisu wynika, że jesteś "lojalną Jolą" , to może przekaż swojej firmie, żeby zmieniła nazwę z Promedica24 na...PROKASA24. Nowa nazwa będzie w pełni odzwierciedlała jej działalność!

Ja też jestem opiekunem i również pozytywnie wyrażam się o firmie. Dostałaś już piany? Tego typu wypowiedzi świadczą tylko o Tobie, poza tym nikt Ci nie każe tam pracować :*

amelia napisał:

Dziewczyno o czym Ty bajdurzysz? Gdybyś była jedną z nas, to uważałabyś się za naszą koleżankę a nie za interlokutorkę.
To po pierwsze, a po drugie , to na trzy Twoje posty zachwalasz PR, która już została tutaj rozłożona na czynniki pierwsze i wszyscy wiemy o co chodzi.

Czy masz jeszcze jakiś inny cel bycia tutaj czy wpadłaś na chwilę  w jednym celu?

Zobaczymy jak długo zabawisz z nami? Może podziel się z nami bardziej cennymi radami? Może powiedz skąd jesteś , gdzie pracujesz? jaki przypadek masz? jak sobie dajesz radę z tą ciężką pracą? Może potrzebujesz porady?
A może zakończysz swój występ? bo uznasz , że jako pracownica tak "zacnej" firmy już się  skompromitowałaś?

Może chcesz się ze mną zabawić? Co do tego koleżeństwa, to tak jak karaluchy, atakują tylko w stadzie, zresztą ta wypowiedź jest poniżej wszelkiego poziomu, dlatego nie będę dalej tego rozgrzebywał.
Natomiast co do kompromitacji? Wiesz czym jest kompromitacja?
Kompromitacja, to około 50% opiekunek, które jeżdżą za granicę z najniższym stopniem zaawansowania języka niemieckiego, które mają najwięcej do powiedzenia, nie mając zielonego pojęcia o czym mówią, są to również kobiety, które wracają z Niemiec z dodatkowym bagażem w postaci PROSZKÓW DO PRANIA (Jak to widzę, to czasami wstydzę się z Wami jechać) STARYCH WYPIERDZIANYCH SZMAT PO SENIORCE, oraz kiedy podczas podróży do domu muszę słuchać o stolcach, zaparciach i innych tego typu sprawach. Wieś śpiewa i tańczy, myślę koleżanko, że jesteś jedną z przedstawicielek tego gatunku smile
Wstyd mi za Was i bardzo mi przykro, że muszę widzieć takie zachowanie, bo nie chcę żeby Polacy byli tak postrzegani za granicą, to Wy kompromitujecie siebie i cały naród, drogie kobietki. I na koniec moje ulubione: Jedzie jedna z drugą na miesiąc do Niemiec i wraca, mówiąc że te Niemcy to takie zajebiste, jeszcze wtrąci niby przypadkowo niemieckie słówko w rozmowę. Żałość i trwoga.

Pozdrawiam użytkowniczkę jolantast.

#25 2015-04-14 17:02:52

amelia
Przyjaciel Forum

Steve-O napisał:

Jak czytam wypowiedzi "Prawdziwych opiekunek" to aż mam zawroty głowy od nadmiaru cebulactwa.

Ja również jestem opiekunem, pracuję w Firmie Promedica24. Podzielam zdanie użytkowniczki jolantast, dla przykładu podam sytuację, w której się znalazłem. Przez prawie 3 tygodniowy pobyt w Niemczech nie miałem stałego dostępu do jedzenia, co oczywiście zgłosiłem w firmie, co się okazało?
Dziewczyna z biura NATYCHMIAST skontaktowała się z koordynatorem niemieckim, a tamten z córką podopiecznej, niestety córeczka olała sprawę.
Firma zrobiła wszystko co mogła, aby mi pomóc, kontaktowały się ze mną dwie koordynatorki. Niestety na odległość niewiele można było zdziałać, ale samo wsparcie z ich strony bardzo mi pomogło. Tak więc moja opinia o PR24 jest jak najbardziej pozytywna.

Niestety nie mogę tego samego powiedzieć o pracownikach, jak widać na tym forum, oraz w busikach firmowych, większość kobiet pracujących w PR24, to prostactwo ze wsi od pługa oderwane. Problemem nie byłoby to, czy dana opiekunka jest z wioski, czy z dużego miasta, problemem jest Wasze zachowanie i to jaką reklamę robicie nam za granicą, ostawiając taki teatrzyk, udając ciężko poszkodowane, skoro tak Wam źle, to zmieńcie firmę.
Naprawdę współczuję wszystkich dziewczynom pracującym w biurach PR24, bo zapewne na nich większość buractwa wyładowuje frustrację. Dlaczego uważam Was moje Panie za prostactwo? Oto kilka przykładów wypowiedzi:

Franciszka napisał:

Ja też jestem opiekunem i również pozytywnie wyrażam się o firmie. Dostałaś już piany? Tego typu wypowiedzi świadczą tylko o Tobie, poza tym nikt Ci nie każe tam pracować :*

amelia napisał:

Może chcesz się ze mną zabawić? Co do tego koleżeństwa, to tak jak karaluchy, atakują tylko w stadzie, zresztą ta wypowiedź jest poniżej wszelkiego poziomu, dlatego nie będę dalej tego rozgrzebywał.
Natomiast co do kompromitacji? Wiesz czym jest kompromitacja?
Kompromitacja, to około 50% opiekunek, które jeżdżą za granicę z najniższym stopniem zaawansowania języka niemieckiego, które mają najwięcej do powiedzenia, nie mając zielonego pojęcia o czym mówią, są to również kobiety, które wracają z Niemiec z dodatkowym bagażem w postaci PROSZKÓW DO PRANIA (Jak to widzę, to czasami wstydzę się z Wami jechać) STARYCH WYPIERDZIANYCH SZMAT PO SENIORCE, oraz kiedy podczas podróży do domu muszę słuchać o stolcach, zaparciach i innych tego typu sprawach. Wieś śpiewa i tańczy, myślę koleżanko, że jesteś jedną z przedstawicielek tego gatunku smile
Wstyd mi za Was i bardzo mi przykro, że muszę widzieć takie zachowanie, bo nie chcę żeby Polacy byli tak postrzegani za granicą, to Wy kompromitujecie siebie i cały naród, drogie kobietki. I na koniec moje ulubione: Jedzie jedna z drugą na miesiąc do Niemiec i wraca, mówiąc że te Niemcy to takie zajebiste, jeszcze wtrąci niby przypadkowo niemieckie słówko w rozmowę. Żałość i trwoga.

Pozdrawiam użytkowniczkę jolantast.

Odezwał się jeden z tych,  co dorabiają się na ludzkiej krzywdzie!!!! Paszła won! big_smile big_smile big_smile

#26 2015-04-14 17:05:44

Steve-O
New member

Hahaha, że co ?

#27 2015-04-14 17:19:27

ljubomora
New member

amelia napisał:

jolantast napisał:

Hehehehe, nikt na ciebie nie mówi "pani z administracji". Co najwyżej "naganiaczka". A jeśli chodzie o błędy , to nawet "prezydtęt je robi  big_smile , tak więc nie umniejszaj sobie.

Chyba Ci się Droga Koleżanko pomyliło "nie umniejszaj sobie" z "nie dodawaj sobie" wink To tak a propos edukacji...

Seriali to widocznie ty się naoglądałaś, bo wiesz o co tam biega.
O podopiecznych nie możesz mówić bo jesteś laikiem w tych sprawach

A co do rozmawiania o podopiecznych, to chciałam przypomnieć, że jest to tajemnica służbowa i jeśli raczyłaś łaskawie przeczytać umowę przed podpisaniem, to powinnaś wiedzieć takie rzeczy. To tak a propos "podstawowej edukacji".

a poza tym mam wrażenie że jeszcze nie ukończyłaś podstawowej edukacji ( nie ubliżając dzieciakom). [/quote=amelia][/quote=jolantast]

Słabo mi się robi czytając takie wpisy. Mało Wam płacą? A ile chciałybyście zarabiać? I co robiąc, jeśli można wiedzieć? Czyli co, jechałyście w ciemno, nie wiedziałyście, że będziecie musiały podcierać tyłki i karmić strzykawką? To może świadczyć jedynie o głupocie. Ja tam bym się bała jechać w ciemno za granicę, nie dość, że do obcych ludzi, to jeszcze nie wiedząc, co mnie czeka... No ale co kto lubi.

Chciałam też zauważyć, że zarobki w P24 są uzależnione m.in. od kilku czynników:
- znajomości niemieckiego
- doświadczenia zawodowego
- poziomu zadowolenia rodziny
- KULTURY OSOBISTEJ, o czym - z tego, co widzę - większość z Was nie słyszała.

Najeżdżacie na użytkowników JolantaSt i Steve-O, bo co, bo im się udało, a Wam nie? Jakie to nasze... Komuś jest lepiej, czyli trzeba go zmieszać z błotem, pożyczyć jak najgorzej, poużalać się w kółku wzajemnej adoracji, jakie to Wy biedne jesteście. Jak się nie potraficie zakręcić wokół własnego tyłka, to nie dziwi mnie, że nic Wam nie wychodzi i zostaje tylko narzekanie. Jak się nie podoba, to nikt Was w tej firmie nie trzyma.

#28 2015-04-14 17:29:22

ljubomora
New member

amelia napisał:

Szkoda prądu na ten motłoch!

Ładnie się podsumowałaś smile Ale po raz pierwszy muszę się z Tobą zgodzić wink

#29 2015-04-14 17:33:55

amelia
Przyjaciel Forum

Po pierwsze nigdy nie pracowałam i nie będę pracować w tej  firmie. Odrzuciłam ją po pierwszych kontaktach z aroganckimi koordynatorkami, co zresztą opisałam na forum.
Po drugie  szkoda prądu!

#30 2015-04-14 17:37:48

Steve-O
New member

Po prostu zabrakło Ci argumentów koleżanko, wypowiadasz się, a nie masz zielonego pojęcia o czym gadasz. Pisałem zresztą już o tym smile

#31 2015-04-14 17:43:38

ljubomora
New member

amelia napisał:

Po pierwsze nigdy nie pracowałam i nie będę pracować w tej  firmie. Odrzuciłam ją po pierwszych kontaktach z aroganckimi koordynatorkami, co zresztą opisałam na forum.
Po drugie  szkoda prądu!

Skoro nie pracowałaś, to w ogóle nie rozumiem, jakim prawem się wypowiadasz.

#32 2015-04-14 18:04:44

amelia
Przyjaciel Forum

ljubomora napisał:

amelia napisał:

Po drugie  szkoda prądu!

A takim prawem, że jestem opiekunką już 20 lat a przy pierwszym kontakcie w waszym biurze traktowano mnie jak niewolnika albo skazańca a poza tym to  parę osób zniewolonych "wyrwałam" od was i dopiero po odejściu opowiadali  o waszych umowach, płacach i traktowaniu. 
Już tyle "dobrego" było tutaj o was  powiedziane, że nie mam zamiaru tego dalej tłumaczyć.  Przecież sami wiecie jak jest.

Ostatnio edytowany przez amelia (2015-04-14 18:19:47)

#33 2015-04-14 18:21:41

Franciszka
Member

Widzę, że przedstawienie zorganizowane przez pracowników tej bezczelnej firmy trwa! Ha!ha!ha!...a jaki poziom wypowiedzi a jaka KULTURA OSOBISTA, po prostu "SAMA (FIRMOWA) ŚMIETANKA"!

#34 2015-04-14 18:25:48

Steve-O
New member

Jak na razie, to tylko Wy prezentujecie całkowity brak kultury. Jeśli ktoś pracuje w PR24 to już dla Was źle ?

#35 2015-04-14 18:27:26

Steve-O
New member

amelia napisał:

ljubomora napisał:

amelia napisał:

Po drugie  szkoda prądu!

A takim prawem, że jestem opiekunką już 20 lat a przy pierwszym kontakcie w waszym biurze traktowano mnie jak niewolnika albo skazańca a poza tym to  parę osób zniewolonych "wyrwałam" od was i dopiero po odejściu opowiadali  o waszych umowach, płacach i traktowaniu. 
Już tyle "dobrego" było tutaj o was  powiedziane, że nie mam zamiaru tego dalej tłumaczyć.  Przecież sami wiecie jak jest.

Jakoś nadal wielu "zniewolonych" pracuje w PR24, nie rób z siebie jakiejś wybawicielki smile Poza tym żyjemy w wolnym kraju, więc mam chyba prawo wyrazić swoją opinię, albo po prostu zmienię forum, bo tutaj nie ma z kim gadać.

#36 2015-04-14 18:35:13

ljubomora
New member

amelia napisał:

ljubomora napisał:

amelia napisał:

Po drugie  szkoda prądu!

Mhm. I na podstawie kilkuminutowej rozmowy z kimś tam, wystawiasz ocenę całej ogromnej firmie. Zaiste, zacna postawa. Ale widzę, że w ogóle postawiłaś sobie za cel bycie Dobrą Samarytanką i Zbawicielką Świata.
Ja robię firmie dobrą reklamę, ponieważ jestem zadowolona i z pracy i z wysokości zatrudnienia. Jeśli komuś to nie odpowiada, powinien się przekwalifikować, zamiast psuć powietrze. Ale przecież lepiej płakać w internetach, jak to nam źle, niedobrze i jak to przez 3 dni musiałyśmy żyć o wodzie z kranu (dobrze, że nie z kibla). Takich bzdur dawno nie czytałam, ale jeśli to prawda, to tym gorzej dla opiekunki.

Ty za to robisz czarny PR firmie, której nie znasz i w której nie byłaś zatrudniona na podstawie tego, co opowiadała Ci jakaś anonimowa osoba, być może dyscyplinarnie zwolniona z pracy lub po prostu mająca zatarg z firmą szukającą odpowiedzialnych i godnie ją reprezentujących pracowników zamiast bandy zakompleksionych starych bab, wożących na tony proszki do prania, stare srebra po podopiecznych i ogólnie robiących Polakom zagranicą fatalną opinię.

#37 2015-04-14 18:48:52

amelia
Przyjaciel Forum

Steve-O napisał:

amelia napisał:

ljubomora napisał:

Jakoś nadal wielu "zniewolonych" pracuje w PR24, nie rób z siebie jakiejś wybawicielki smile Poza tym żyjemy w wolnym kraju, więc mam chyba prawo wyrazić swoją opinię, albo po prostu zmienię forum, bo tutaj nie ma z kim gadać.

Przede wszystkim robię co mi się podoba i co chcę robić. Jak sam powiedziałeś  żyjemy w wolnym kraju. Nie interesuje mnie co sądzisz o mnie .  To ty wydałeś o sobie opinię  osądzając ciężko pracujące osoby z których pracy ty  m.in. żyjesz.
Skoro macie w firmie tak dużo opiekunek nie spełniających warunków dobrej opiekunki, to tylko źle świadczy o firmie.
Po prostu dobre opiekunki, omijają was szerokim łukiem.
             Za takie pieniądze, to lepszych nie znajdziecie. Nawet jak się trafi jakaś  dobra "nowicjuszka", to na drugi bądź trzeci turnus już z wami nie wyjedzie.

A ty "przyszedłeś"  tutaj wyrażać opinię czy ubliżać? Może tak zakaszesz rękawy i wyjedziesz sam do opieki. Są firmy w których zarobisz lepiej jako opiekun, niż w twojej firmie jako "naganiacz".

Nie zapominaj , że to ty wszedłeś  do naszego towarzystwa i  "zachowuj się"!

Jeśli byłbyś kulturalny i rzeczowo dyskutował to miałbyś z kim gadać (jak to określiłeś). Z naindorzonym , aroganckim nie proszonym gościem nie chętnie się "gada".

#38 2015-04-14 18:52:28

amelia
Przyjaciel Forum

ljubomora napisał:

amelia napisał:

ljubomora napisał:

Mhm. I na podstawie kilkuminutowej rozmowy z kimś tam, wystawiasz ocenę całej ogromnej firmie. Zaiste, zacna postawa. Ale widzę, że w ogóle postawiłaś sobie za cel bycie Dobrą Samarytanką i Zbawicielką Świata.
Ja robię firmie dobrą reklamę, ponieważ jestem zadowolona i z pracy i z wysokości zatrudnienia. Jeśli komuś to nie odpowiada, powinien się przekwalifikować, zamiast psuć powietrze. Ale przecież lepiej płakać w internetach, jak to nam źle, niedobrze i jak to przez 3 dni musiałyśmy żyć o wodzie z kranu (dobrze, że nie z kibla). Takich bzdur dawno nie czytałam, ale jeśli to prawda, to tym gorzej dla opiekunki.

Ty za to robisz czarny PR firmie, której nie znasz i w której nie byłaś zatrudniona na podstawie tego, co opowiadała Ci jakaś anonimowa osoba, być może dyscyplinarnie zwolniona z pracy lub po prostu mająca zatarg z firmą szukającą odpowiedzialnych i godnie ją reprezentujących pracowników zamiast bandy zakompleksionych starych bab, wożących na tony proszki do prania, stare srebra po podopiecznych i ogólnie robiących Polakom zagranicą fatalną opinię.

Chyba Cię pogięło! Opowiadasz jak poparzona! Miałaś się nie odzywać.  Ja nie narzekam na moją pracę i brak chleba i ciebie mogę poczęstować.

#39 2015-04-14 19:00:45

urszula47
Member

1.Nie jezdze busikami z proszkem do prania i trzema walizami 2 Latam samolotem z bagazem do 20kg3.Nie uznaje zatrudnienia na umowie ze skladkami od 200zl,reszta nienalezne diety 4.Czytam opinie o tej firmie i stwierdzam,ze nie warto sobie glowy zawracac 5.Te pseudoopiekunki sa reklama waszej agencji,bo opiekunka wyksztalcona i z doswiadczeniem ma lepsze umowy lub swoja dzialalnosc

#40 2015-04-14 19:43:28

Steve-O
New member

amelia napisał:

Steve-O napisał:

amelia napisał:

Przede wszystkim robię co mi się podoba i co chcę robić. Jak sam powiedziałeś  żyjemy w wolnym kraju. Nie interesuje mnie co sądzisz o mnie .  To ty wydałeś o sobie opinię  osądzając ciężko pracujące osoby z których pracy ty  m.in. żyjesz.
Skoro macie w firmie tak dużo opiekunek nie spełniających warunków dobrej opiekunki, to tylko źle świadczy o firmie.
             Za takie pieniądze, to lepszych nie znajdziecie. Nawet jak się trafi jakaś  dobra "nowicjuszka", to na drugi bądź trzeci turnus już z wami nie wyjedzie.

A ty "przyszedłeś"  tutaj wyrażać opinię czy ubliżać? Może tak zakaszesz rękawy i wyjedziesz sam do opieki. Są firmy w których zarobisz lepiej jako opiekun, niż w twojej firmie jako "naganiacz".

Jeśli byłbyś kulturalny i rzeczowo dyskutował to miałbyś z kim gadać (jak to określiłeś). Z naindorzonym , aroganckim nie proszonym gościem nie chętnie się "gada".

Jakbyś umiała czytać tępa dzido, to wiedziałabyś że ja też jestem opiekunem od pół roku, więc pocałuj mnie w dupę.

BTW. Nie wiedziałem że jeśli mówię pozytywnie o firmie, to muszę od razu być pracownikiem biurowym.

#41 2015-04-14 20:07:37

Yagga66
Member

Widać Promedica się miota...
Miejmy nadzieję, że szybko pójdą z torbami... i 3 kilogramami proszku do prania ...

#42 2015-04-14 20:09:25

ljubomora
New member

amelia napisał:

ljubomora napisał:

amelia napisał:

Ja robię firmie dobrą reklamę, ponieważ jestem zadowolona i z pracy i z wysokości wynagrodzenia. Jeśli komuś to nie odpowiada, powinien się przekwalifikować, zamiast psuć powietrze. Ale przecież lepiej płakać w internetach, jak to nam źle, niedobrze i jak to przez 3 dni musiałyśmy żyć o wodzie z kranu (dobrze, że nie z kibla). Takich bzdur dawno nie czytałam, ale jeśli to prawda, to tym gorzej dla opiekunki.

Chyba Cię pogięło! Opowiadasz jak poparzona! Miałaś się nie odzywać.  Ja nie narzekam na moją pracę i brak chleba i ciebie mogę poczęstować.

??? Ja miałam się nie odzywać? Bo co? Bo Ty tak napisałaś? Proszę Cię smile Ja na swoje zarobki też nie narzekam, więc nie wiem, o co Ci chodzi. Skoro wszystko jest okay,  a poza tym pracujesz dla innej firmy, to po co się wypowiadasz? Kto Cię pytał? Nieważne. Z Tobą kończę dyskusję, bo mam wrażenie, że jesteś nasłanym "naganiaczem" konkurencji. Możesz sobie darować odpowiedź, bo nie przeczytam. Nie pozdrawiam.

#43 2015-04-14 20:14:20

Tosia
Member

PR usuwa się grunt pod nogami. Widać desperację.

#44 2015-04-14 20:16:10

ljubomora
New member

urszula47 napisał:

1.Nie jezdze busikami z proszkem do prania i trzema walizami 2 Latam samolotem z bagazem do 20kg3.Nie uznaje zatrudnienia na umowie ze skladkami od 200zl,reszta nienalezne diety 4.Czytam opinie o tej firmie i stwierdzam,ze nie warto sobie glowy zawracac 5.Te pseudoopiekunki sa reklama waszej agencji,bo opiekunka wyksztalcona i z doswiadczeniem ma lepsze umowy lub swoja dzialalnosc

No to bardzo się cieszę, że są na tym świecie jeszcze normalne opiekunki, nie robiące wsi na cały świat. Nie wiem, na jakiej podstawie jesteś zatrudniona i nie interesuje mnie to szczerze mówiąc, zresztą nie to było tematem dyskusji. Nie generalizuję pisząc, że wszystkie opiekunki to zło i chodząca głupota, tylko opisuję swoje doświadczenia ze współnych podróży. A te pseudoopiekunki nie są reklamą naszej firmy, ponieważ o ile się orientuję, opiekunkom niespełniającym podstawowych wymagań szybko dziękuje się za współpracę. Niemniej śmieszą mnie narzekania "opiekunek" wypisujących bzdury w stylu "piłam tylko wodę", "krzyczeli na mnie i mnie bili". No ludzie, trochę szacunku dla samej siebie. Dziwne, że mnie się coś takiego nigdy nie zdarzyło. Może dlatego, że nie pozwalam sobą pomiatać i rozmawiam z pracodawcą jak równy z równym, a nie jak niewolnik z panem? No ale to już kwestia podejścia do pracy. Jak już pisałam - kto co lubi.

#45 2015-04-14 20:22:17

jolki
Member

Oczom nie wierzę?
Czyżby naganiacze z Promedica 24 byli tak zdesperowani, że musieli przejść do skomasowanego ataku???
Oj, jutro okaże się, że co niektórzy wylecą z pracy jak szefostwo zobaczy coście nawyprawiali.
Jolantast,
ljubomora
Steve-O
proszp więcej tak niewyjątkowych wypowiedzi. Dajecie tak "wspaniałe" świadectwo o swojej firmie, że już nikt się nie da nabrać.

#46 2015-04-14 20:49:49

simona1961
Member

ljubomora napisał:

urszula47 napisał:

No to bardzo się cieszę, że są na tym świecie jeszcze normalne opiekunki, nie robiące wsi na cały świat. Nie wiem, na jakiej podstawie jesteś zatrudniona i nie interesuje mnie to szczerze mówiąc, zresztą nie to było tematem dyskusji. Nie generalizuję pisząc, że wszystkie opiekunki to zło i chodząca głupota, tylko opisuję swoje doświadczenia ze współnych podróży. A te pseudoopiekunki nie są reklamą naszej firmy, ponieważ o ile się orientuję, opiekunkom niespełniającym podstawowych wymagań szybko dziękuje się za współpracę. Niemniej śmieszą mnie narzekania "opiekunek" wypisujących bzdury w stylu "piłam tylko wodę", "krzyczeli na mnie i mnie bili". No ludzie, trochę szacunku dla samej siebie. Dziwne, że mnie się coś takiego nigdy nie zdarzyło. Może dlatego, że nie pozwalam sobą pomiatać i rozmawiam z pracodawcą jak równy z równym, a nie jak niewolnik z panem? No ale to już kwestia podejścia do pracy. Jak już pisałam - kto co lubi.

Hm....jak ktoś się burakiem urodził, to panem nie umrze. Pracuj sobie w tej Promiedice, zarabiaj 750 euro, podrózuj kiedy firma zadecyduje, daj sie okradać na kosztach podrózy i tak na prawde to sie odwal. Mozesz pić wodę, najlepiej ognistą, bo to widać po twoich wypowiedziach i daj spokój tym smętnym postom, bo zadna ceniąca się kobieta, nie wyjedzie za posrednictwem waszej firmy.ENDE

#47 2015-04-14 22:14:13

amelia
Przyjaciel Forum

Steve-O napisał:

amelia napisał:

Steve-O napisał:

Jakbyś umiała czytać tępa dzido, to wiedziałabyś że ja też jestem opiekunem od pół roku, więc pocałuj mnie w dupę.

BTW. Nie wiedziałem że jeśli mówię pozytywnie o firmie, to muszę od razu być pracownikiem biurowym.

Musiałam zachować ten post dla potomnych (by nie został skasowany), bo by nie uwierzyli........lol

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTdV_YK2Eu65vqxdrCWAxCs6Uft7vhRJroxHIGEOavktSF5dFyrHQ

Ostatnio edytowany przez amelia (2015-04-14 22:22:45)

#48 2015-04-14 22:31:39

jolki
Member

amelia napisał:

Steve-O napisał:

]

Musiałam zachować ten post dla potomnych (by nie został skasowany), bo by nie uwierzyli........lol

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/imag … tSF5dFyrHQ

Ja sobie to nawet zapisałam w prywatnym archiwum, bo coś tak wzniosłego już się nie powtórzy.
O Panie! Jakich to opiekunów Promedica zatrudnia!

#49 2015-04-14 22:41:25

amelia
Przyjaciel Forum

jolki napisał:

amelia napisał:

Steve-O napisał:

]

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/imag … tSF5dFyrHQ

Ja sobie to nawet zapisałam w prywatnym archiwum, bo coś tak wzniosłego już się nie powtórzy.
O Panie! Jakich to opiekunów Promedica zatrudnia!

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRclI0AVKmiXEwo6K-Fnsz1pq57PysBy-pSMQuAQdDs12EtDCOZ

#50 2015-04-15 13:18:36

copyfield
Member

ljubomora napisał:

amelia napisał:

Po drugie  szkoda prądu!

Ja natomiast pracowałem!!!! Pierwsza praca to PR24. Jako "młody" pracownik mozna być zafascynowany zarobkami przekraczającymi średnią w PL. Wówczas nie patrzyłem -jakim kosztem- to osiągam. Może miałem pecha, ale kontakt z koordynatorem ZERO. Najważniejsze, żeby rodzinka była zadowolona - o moich problemach - nikt nie chciał słuchać, pomimo, że dzwoniłem do centrali w W-wie.
Drugi wyjazd także PR24. Pochwała z PR24, że rodzina jest zadowolona - to, że zasuwałem naprawdę 24 na dobę bez żadnego (!!!!!!!) wolnego, nikogo nie obchodziło.
Trzeci ostatni wyjazd - na jeden miesiąc. Ocenę Waszej FIRMY,  wystawiła NIEMIECKA rodzinka !!!!!!!, która zainteresowała się ile dostaje na "rękę" za swoją pracę. Najłagodniejszym słowem było - "To już jest bezczelność"......... RODZINA rozwiązała umowę z PR24...a ja poszukałem(sprzedałem rodzinkę) bez trudu innej firmę i zarobki od razu podskoczyły z 1000E do 1300 E netto. RODZINA zaś całościowo płaciła o 50 Euro MNIEJ niż dotychczas Promedice..............To chyba jest jakiś argument.!!!!!!!!!!

#51 2015-04-15 15:29:52

amelia
Przyjaciel Forum

copyfield napisał:

ljubomora napisał:

amelia napisał:

Po drugie  szkoda prądu!

Ja natomiast pracowałem!!!! Pierwsza praca to PR24. Jako "młody" pracownik mozna być zafascynowany zarobkami przekraczającymi średnią w PL. Wówczas nie patrzyłem -jakim kosztem- to osiągam. Może miałem pecha, ale kontakt z koordynatorem ZERO. Najważniejsze, żeby rodzinka była zadowolona - o moich problemach - nikt nie chciał słuchać, pomimo, że dzwoniłem do centrali w W-wie.
Drugi wyjazd także PR24. Pochwała z PR24, że rodzina jest zadowolona - to, że zasuwałem naprawdę 24 na dobę bez żadnego (!!!!!!!) wolnego, nikogo nie obchodziło.
Trzeci ostatni wyjazd - na jeden miesiąc. Ocenę Waszej FIRMY,  wystawiła NIEMIECKA rodzinka !!!!!!!, która zainteresowała się ile dostaje na "rękę" za swoją pracę. Najłagodniejszym słowem było - "To już jest bezczelność"......... RODZINA rozwiązała umowę z PR24...a ja poszukałem(sprzedałem rodzinkę) bez trudu innej firmę i zarobki od razu podskoczyły z 1000E do 1300 E netto. RODZINA zaś całościowo płaciła o 50 Euro MNIEJ niż dotychczas Promedice..............To chyba jest jakiś argument.!!!!!!!!!!

Witaj Copy ! gdzie i dlaczego się ostatnio tak długo bunkrowałeś? Oj niedobrze się dzieje...... smile

#52 2015-04-15 15:39:17

copyfield
Member

Nie bunkruje się smile Jestem na zasłużonym urlopie 17 maja wracam. Zmasowana histeria PR24 - to nie takie złe, świadczy o tym, że ten moloch nie ma się zbyt dobrze, szkoda tylko ludzi, którzy tam pracują

#53 2015-04-15 17:07:38

amelia
Przyjaciel Forum

copyfield napisał:

Nie bunkruje się smile Jestem na zasłużonym urlopie 17 maja wracam. Zmasowana histeria PR24 - to nie takie złe, świadczy o tym, że ten moloch nie ma się zbyt dobrze, szkoda tylko ludzi, którzy tam pracują

.... a to Ci wybaczam. wink
No więc ładuj te akumulatory , rozkoszuj się wolnością i do 15 maja pozwalam Ci nie myśleć o powrocie smile

#54 2015-04-15 17:20:19

Franciszka
Member

copyfield napisał:

To prawda, że szkoda ludzi, którzy tam pracują. A Ty Copy korzystaj z zasłużonego urlopu a jakże  smile , ta praca długo nie pozwala wrócić do normalnego trybu życia, mniej więcej po ok. 2 tygodniach można zacząć naprawdę odpoczywać, po tym czasie "kierat opieki" przestaje na mnie oddziaływać.

#55 2016-07-22 18:31:12

ewula1
New member

no i co z opinia o Koniku nie znajduje nic.Czy to znaczy,że szkoda słów?

#56 2016-07-24 07:21:30

mobilna
Member

ewula1 napisał:

no i co z opinia o Koniku nie znajduje nic.Czy to znaczy,że szkoda słów?

Szkoda słów to jedno a drugie to to że nie potrafisz szukać.
Akurat o nich jest mnóstwo opinii .

Reklama