img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



autokarem do uk

Dziewczyny szukam w necie info ( poza forum) Czy podróżowałyście w ten sposób? Jeden minus - długo

Reklama

Formalności, organizacja wyjazdu Opiekunki za granicę - aktualne tematy :

#1 2014-08-28 10:56:04

Sonia2012
Member
Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 102

autokarem do uk

Dziewczyny szukam w necie info ( poza forum)

Czy podróżowałyście w ten sposób?
Jeden minus - długo

Offline

 

#2 2014-08-28 11:19:33

Mary Poppins
Member
Zarejestrowany: 2014-07-02
Posty: 135

Re: autokarem do uk

A co dokładnie Ciebie interesuje?Faktycznie długo, ja jechałam 36 godzin!

Offline

 

#3 2014-08-28 11:22:05

Sonia2012
Member
Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 102

Re: autokarem do uk

fajnie, że sie odezwałaś smile
jakieś przerwy? ile? eurotunelem czy promem?
Bagaż?
stała karta, jaki rabat? wc na pokładzie?

napisz cos więcej, proszę

Offline

 

#4 2014-08-28 13:17:08

myszkamiki
Member
Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 145

Re: autokarem do uk

Sonia2012 napisał:

fajnie, że sie odezwałaś smile
jakieś przerwy? ile? eurotunelem czy promem?
Bagaż?
stała karta, jaki rabat? wc na pokładzie?

napisz cos więcej, proszę

Ja jechałam z Gorzowa do Manchesteru Sindbadem. Długo 24 godz. ale były postoje przy stacjach paliw więc toalety płatne. W autobusie oczywiscie tez toalety. Tunelem pod kanałem a tam toalety bezpłatne.
Ja miałam jedna przesiadke w Słubicach a druga w Luton.
Zaraz za tunelem mieliśmy trzepańsko dokumentów i bagaży. My przejechaliśmy ale inny autokar anglicy zawrócili. Nie wiem co znalezli ale mysle ze papierosy. Własciwie ich nadwyżke.
Nie wiem o jaka stałą karte ci chodzi i jaki rabat.

Offline

 

#5 2014-08-28 13:35:48

ALEX52
Member
Zarejestrowany: 2013-10-04
Posty: 477

Re: autokarem do uk

myszkamiki napisał:

Sonia2012 napisał:

fajnie, że sie odezwałaś smile
jakieś przerwy? ile? eurotunelem czy promem?
Bagaż?
stała karta, jaki rabat? wc na pokładzie?

napisz cos więcej, proszę

Ja jechałam z Gorzowa do Manchesteru Sindbadem. Długo 24 godz. ale były postoje przy stacjach paliw więc toalety płatne. W autobusie oczywiscie tez toalety. Tunelem pod kanałem a tam toalety bezpłatne.
Ja miałam jedna przesiadke w Słubicach a druga w Luton.
Zaraz za tunelem mieliśmy trzepańsko dokumentów i bagaży. My przejechaliśmy ale inny autokar anglicy zawrócili. Nie wiem co znalezli ale mysle ze papierosy. Własciwie ich nadwyżke.
Nie wiem o jaka stałą karte ci chodzi i jaki rabat.

Karte stalego klienta dostajesz po oddaniu czterech biletow ,w Sindbadzie to jest podobno 10procent,ja jezdze Eurobusem i mam 15procent znizki,jezeli chodzi o bagaze to jeden masz bezplatny a za drugi doplacasz i znowu roznica w Sindbadzie 10euro a w Eurobusie 5euro.

Offline

 

#6 2014-08-28 13:52:01

Sonia2012
Member
Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 102

Re: autokarem do uk

MyszkaMiki i Alex - bardzo dziękuję za informację

Offline

 

#7 2014-08-29 00:32:13

Mary Poppins
Member
Zarejestrowany: 2014-07-02
Posty: 135

Re: autokarem do uk

To było dawno bo gdzies trzy lata temu. Jechałam z Birmingham do Krakowa.Jak bym nie musiała to tak jak w druga strone wybralabym samotol.Ale musiałam.Byłam w podrozy sluzbowej wiec  w drodze powrotnej byłam obładowana . Wracałam Sindbadem i z tego co sobie przypominam zaplaciłam 30 funtów za jeden bagaż, ale miałam w sumie trzy wielkie torby a każda wazyła jakies 40 kg. Jechalismy pod tunelem.Toalety w autokarze były ale jak wszedzie można było się złatwic w sytuaji awaryjnej. Postoje były bardzo rzadko.Obsługa nie uprzejma a pilotka opryskliwa(już gdzies o tym pisałam na forum).Od tamtej pory Sindbada omijam szeroki łukiem :)Nie było tez zadnej rewizji, ale jak wspomniałam to było dawno i może się zdąrzyło cos zmienic.

Offline

 

#8 2014-08-29 13:38:34

ALEX52
Member
Zarejestrowany: 2013-10-04
Posty: 477

Re: autokarem do uk

Mary Poppins napisał:

To było dawno bo gdzies trzy lata temu. Jechałam z Birmingham do Krakowa.Jak bym nie musiała to tak jak w druga strone wybralabym samotol.Ale musiałam.Byłam w podrozy sluzbowej wiec  w drodze powrotnej byłam obładowana . Wracałam Sindbadem i z tego co sobie przypominam zaplaciłam 30 funtów za jeden bagaż, ale miałam w sumie trzy wielkie torby a każda wazyła jakies 40 kg. Jechalismy pod tunelem.Toalety w autokarze były ale jak wszedzie można było się złatwic w sytuaji awaryjnej. Postoje były bardzo rzadko.Obsługa nie uprzejma a pilotka opryskliwa(już gdzies o tym pisałam na forum).Od tamtej pory Sindbada omijam szeroki łukiem :)Nie było tez zadnej rewizji, ale jak wspomniałam to było dawno i może się zdąrzyło cos zmienic.

Chyba w Sindbadzie nic sie nie zmienilo ,moja zmienniczka jezdzi nim i tez narzeka na obsluge i za nadbagaz dalej biora slono ,w Eurobusie niema pilotek tylko dwoch kierowcow sa bardzo sympatyczni i wesolo sie z nimi jezdzi.Nie to zebym zachwalala tego przewoznika ale pisze jak jest .

Offline

 

#9 2014-08-29 14:20:04

simona1961
Member
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 1677

Re: autokarem do uk

Swego czasu, kiedy mój syn był jeszcze małym chłopcem,wielokrotnie podrózowałam do męża do Londynu autokarem  ( podróż 24 godziny ) i właśnie Eurobusem. Bardzo sympatyczni kierowcy i sympatyczna atmosfera. Podróż męcząca to fakt, ale jak nie da sie inaczej to trzeba przecierpieć. Dziś sa tanie linie lotnicze i mozna polecieć samolotem, nie tylko do Londynu, a bilet pewnie niewiele droższy niż autokarowy, tylko bagaż ograniczony.

Offline

 

#10 2016-10-11 12:17:20

marta2323eu
Member
Zarejestrowany: 2016-10-11
Posty: 13

Re: autokarem do uk

polecam sprawdzić oferty dostępne na wyszukiwarce eurobusy.pl, można porównać i wybrać najlepsza ofertę przewozową (wielu różnych przewoźników). Do Niemiec ceny zaczynają sie od 99zł smile

Offline

 

Reklama

Stopka forum