img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

Firma HERZ 24 sp. z o.o. sp.k. świadczy głównie usługi opiekuńcze dla niemieckich Seniorów. Naszym Kandydatkom zapewniamy legalne zatrudnienie w charakterze Opiekunek Osób Starszych w Niemczech, najkorzystniejsze warunki oraz fachową pomoc naszych Doradców...

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2014-08-25 14:39:16

Herz24
New member
Od: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 5

ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

Firma HERZ 24 sp. z o.o. sp.k. świadczy głównie usługi opiekuńcze dla niemieckich Seniorów. Naszym Kandydatkom zapewniamy legalne zatrudnienie w charakterze Opiekunek Osób Starszych w Niemczech, najkorzystniejsze warunki oraz fachową pomoc naszych Doradców.

Aktualnie poszukujemy opiekunki do starszej pani w Bremen w północnych Niemczech.

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:

Wiek: 83 lata;  Waga: 50 kg;
Podopieczna ma problemy z poruszaniem, cierpi na inkontynencję, słabo słyszy i ma nadciśnienie. Cierpi na Parkinsona, osteoporozę.

Obowiązki:
Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, prasowanie, mycie okien, sprzątanie, robienie zakupów, koszenie trawy

Opieka: pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach: przy ubieraniu, myciu, aktywne spędzanie czasu z podopieczną np. rozmowy, czytanie gazet, książek, zmiana pielucho majtek jeśli zajdzie taka potrzeba, spacerowanie

W nocy należy być gotowym do ewentualnego niesienia pomocy, gdy zajdzie taka potrzeba-np. gdy podopieczna musi do toalety.

Dodatkowe informacje:
Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym 100 m2. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój. Czas wolny min 2 h w ciągu dnia oraz dwa razy w tygodniu wolne popołudnia. Podopieczna jest osobą bardzo komunikatywną i potrzebuje fizycznej pomocy.

Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w opiece
-osoba bez nałogów
-mile widziane referencje i prawo jazdy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 533 304 741 lub 22 433 62 12, bądź składanie aplikacji poprzez formularz na naszej stronie internetowej www

Offline

 

#2 2014-08-25 14:52:41

simona1961
Member
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 1677

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

Taki zakres obowiązków to chyba jest wyceniony na 2500euro dla opiekunki, no bo to ma być opiekunka,  kucharka, sprzątaczka, ogrodnik, dźwig, dama do towarzystwa, anioł stróż i wiele jeszcze innych. Z pewnością chętne panie biją się o to miejsce big_smile big_smile big_smile big_smile

Offline

 

#3 2014-08-25 15:03:41

Herz24
New member
Od: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 5

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

Zwykła opiekunka. Ale jak się ma takie nastawienie do pracy i taki szacunek do osoby starszej jak ty to się nie dziwię... Czy trzeba każdą czynność jaką się robi przy seniorze wyceniać na ciężkie euro??? a w cv pewnie piszesz że pomoc seniorowi sprawia ci radość a jedziesz na stelle i łaskę robisz?!

Offline

 

#4 2014-08-25 15:30:36

urszula47
Member
Zarejestrowany: 2013-03-07
Posty: 1593

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

Herz24 napisał:

Zwykła opiekunka. Ale jak się ma takie nastawienie do pracy i taki szacunek do osoby starszej jak ty to się nie dziwię... Czy trzeba każdą czynność jaką się robi przy seniorze wyceniać na ciężkie euro??? a w cv pewnie piszesz że pomoc seniorowi sprawia ci radość a jedziesz na stelle i łaskę robisz?!

Cenimy sie tak jak nas Niemieckie sluzby medyczne ucza!!!!!!!!!Zwykla opiekunka?Co to za etat?POMOC DOMOWA .Te czynnosci wypisane to chyba paranoja?Koszenie trawy i mycie okien?A chora sama ma siedziec i czekac?liczycie na latwy zysk z ciezkiej pracy i tyle!A skladki choc placicie od sredniej krajowej?Czy dietki nieopodatkowane przy darmowym wyzywieniu?

Offline

 

#5 2014-08-25 17:59:54

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

Herz24 napisał:

Firma HERZ 24 sp. z o.o. sp.k. świadczy głównie usługi opiekuńcze dla niemieckich Seniorów. Naszym Kandydatkom zapewniamy legalne zatrudnienie w charakterze Opiekunek Osób Starszych w Niemczech, najkorzystniejsze warunki oraz fachową pomoc naszych Doradców.

Aktualnie poszukujemy opiekunki do starszej pani w Bremen w północnych Niemczech.

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:

Wiek: 83 lata;  Waga: 50 kg;
Podopieczna ma problemy z poruszaniem, cierpi na inkontynencję, słabo słyszy i ma nadciśnienie. Cierpi na Parkinsona, osteoporozę.

Obowiązki:
Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, prasowanie, mycie okien, sprzątanie, robienie zakupów, koszenie trawy

Opieka: pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach: przy ubieraniu, myciu, aktywne spędzanie czasu z podopieczną np. rozmowy, czytanie gazet, książek, zmiana pielucho majtek jeśli zajdzie taka potrzeba, spacerowanie

W nocy należy być gotowym do ewentualnego niesienia pomocy, gdy zajdzie taka potrzeba-np. gdy podopieczna musi do toalety.

Dodatkowe informacje:
Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym 100 m2. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój. Czas wolny min 2 h w ciągu dnia oraz dwa razy w tygodniu wolne popołudnia. Podopieczna jest osobą bardzo komunikatywną i potrzebuje fizycznej pomocy.

Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w opiece
-osoba bez nałogów
-mile widziane referencje i prawo jazdy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 533 304 741 lub 22 433 62 12, bądź składanie aplikacji poprzez formularz na naszej stronie internetowej www

Ja jestem chętna! Jeszcze mogę piec placki, gotować dla całej rodzinki, mogę urządzać przyjęcia, a te wolne nie będą mi potrzebne. Mogę jeszcze 5 razy w nocy wstawać, odśnieżać posesję .... aaaaa i prowiant ze sobą z Polski przywiozę. A właściwie to jeść nie muszę, wystarczy woda z kranu.  A może któraś wnuczka mieszka mieszka w pobliżu to pomyję okna i poprasuję.

Offline

 

#6 2014-08-25 18:34:09

simona1961
Member
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 1677

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

Herz24 napisał:

Zwykła opiekunka. Ale jak się ma takie nastawienie do pracy i taki szacunek do osoby starszej jak ty to się nie dziwię... Czy trzeba każdą czynność jaką się robi przy seniorze wyceniać na ciężkie euro??? a w cv pewnie piszesz że pomoc seniorowi sprawia ci radość a jedziesz na stelle i łaskę robisz?!

Zwykła opiekunka miły/a Herz24 , jak sama nazwa wskazuje wykonuje zwykłe czynnosci. Zakupy, przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie ( dla podopiecznych) , pomaga w toalecie porannej i wieczornej, chodzi na spacery, dotrzymuje towarzystwa, pilnuje przyjmowania leków ( bywa, że tym zajmuje sie Pflegedienst ), dba o porządek w domu. To by było na tyle. Wszelkie inne czynnosci sa dodatkowo płatne, włącznie w nocnym wstawaniem.
Proponuję ruszyć tyłek zza biurka i posmakowac tego miodu, jakim jest praca opiekunki, ewentualnie dokształcić się czytając fora dla opiekunek i ich opowieści, a dopiero potem wypowiadać się na temat motywacji w tej pracy, zakresu czynnosci itd.....
Proszę się dokształcić na czym polega praca pomocy domowej, jakie czynnosci sa dozwolone a jakie zabronione przez prawo ( czesto opiekunki są zmuszane do wykonywania czynności medycznych ).proszę zatrudnic prawdziwego koordynatora na terenie, gdzie wysyłacie opiekunki, niech sprawdza warunki mieszkaniowe, żywieniowe, stan podopiecznych, bo te wasze bajeczki, że babcia czy dziadziuś to mili starsi ludzie, niekonfliktowi, serdeczni, mobilni i takie tam inne, to w 90 % można między bajki włozyć.

Osoba która pisze w CV, że pomoc seniorowi sprawia jej radość, jest infantylna i łże jak pies. Każda z nas jeżdzi tutaj dla pieniędzy, a jesli jeszcze lubi starszych ludzi to ma komfort, bardzo trudnej i wyczerpującej fizycznie i psychicznie  pracy i tyle.
I proszę......bez odbioru!!!

Offline

 

#7 2014-08-25 21:03:12

kasia63
Member
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 842

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

simona1961 napisał:

Herz24 napisał:

Zwykła opiekunka. Ale jak się ma takie nastawienie do pracy i taki szacunek do osoby starszej jak ty to się nie dziwię... Czy trzeba każdą czynność jaką się robi przy seniorze wyceniać na ciężkie euro??? a w cv pewnie piszesz że pomoc seniorowi sprawia ci radość a jedziesz na stelle i łaskę robisz?!

Zwykła opiekunka miły/a Herz24 , jak sama nazwa wskazuje wykonuje zwykłe czynnosci. Zakupy, przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie ( dla podopiecznych) , pomaga w toalecie porannej i wieczornej, chodzi na spacery, dotrzymuje towarzystwa, pilnuje przyjmowania leków ( bywa, że tym zajmuje sie Pflegedienst ), dba o porządek w domu. To by było na tyle. Wszelkie inne czynnosci sa dodatkowo płatne, włącznie w nocnym wstawaniem.
Proponuję ruszyć tyłek zza biurka i posmakowac tego miodu, jakim jest praca opiekunki, ewentualnie dokształcić się czytając fora dla opiekunek i ich opowieści, a dopiero potem wypowiadać się na temat motywacji w tej pracy, zakresu czynnosci itd.....
Proszę się dokształcić na czym polega praca pomocy domowej, jakie czynnosci sa dozwolone a jakie zabronione przez prawo ( czesto opiekunki są zmuszane do wykonywania czynności medycznych ).proszę zatrudnic prawdziwego koordynatora na terenie, gdzie wysyłacie opiekunki, niech sprawdza warunki mieszkaniowe, żywieniowe, stan podopiecznych, bo te wasze bajeczki, że babcia czy dziadziuś to mili starsi ludzie, niekonfliktowi, serdeczni, mobilni i takie tam inne, to w 90 % można między bajki włozyć.

Osoba która pisze w CV, że pomoc seniorowi sprawia jej radość, jest infantylna i łże jak pies. Każda z nas jeżdzi tutaj dla pieniędzy, a jesli jeszcze lubi starszych ludzi to ma komfort, bardzo trudnej i wyczerpującej fizycznie i psychicznie  pracy i tyle.
I proszę......bez odbioru!!!

BRAWO SIMONA:)smilesmilesmilesmile

Offline

 

#8 2014-08-25 22:32:15

Franciszka
Member
Zarejestrowany: 2014-06-27
Posty: 1103

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

Herz24 napisał:

Zwykła opiekunka. Ale jak się ma takie nastawienie do pracy i taki szacunek do osoby starszej jak ty to się nie dziwię... Czy trzeba każdą czynność jaką się robi przy seniorze wyceniać na ciężkie euro??? a w cv pewnie piszesz że pomoc seniorowi sprawia ci radość a jedziesz na stelle i łaskę robisz?!

Czy Ty masz własną definicję zwykłej opiekunki? Uprzejmie informuję Ciebie, że prawidłowe nastawienie do pracy powszechnie znane, to jest takie, że każda osoba wykonująca pracę oczekuje adekwatnego do obowiązków wynagrodzenia. Czy Ci się to podoba czy nie, ale każda czynność "jaką się robi" przy seniorze ma swoją cenę. Nie słyszałam o takim CV i nie widziałam takiego w którym którakolwiek opiekunka napisałaby, że "pomoc seniorowi" -cokolwiek to oznacza- sprawia jej radość?! To właśnie firmy podobne do tej, którą Ty reprezentujesz piszą takie bzdury. Postaraj się także zrozumieć najprostszą prawdę, która mówi, że każda Opiekunka/Opiekun jadąc na "Stellę"...jedzie do pracy!

Offline

 

#9 2014-08-25 22:59:04

larysazajcew@gmail.com
Member
Zarejestrowany: 2013-09-26
Posty: 409

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

Herz24 napisał:

Zwykła opiekunka. Ale jak się ma takie nastawienie do pracy i taki szacunek do osoby starszej jak ty to się nie dziwię... Czy trzeba każdą czynność jaką się robi przy seniorze wyceniać na ciężkie euro??? a w cv pewnie piszesz że pomoc seniorowi sprawia ci radość a jedziesz na stelle i łaskę robisz?!

Pogięło was do reszty,koleżanki ...takie bzdety wypisywać

Offline

 

#10 2014-09-15 17:31:04

Anna Maria
New member
Zarejestrowany: 2014-09-12
Posty: 3

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

piszą "zatrudnimy",a umowa zlecenie ..jakie zatrudnimy umowa zlecenie nie ma nic wspólnego z zatrudnieniem niestety .

Offline

 

#11 2014-09-15 21:18:11

Magda_DR1
New member
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 6

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

Zwykła opiekunka. Ale jak się ma takie nastawienie do pracy i taki szacunek do osoby starszej jak ty to się nie dziwię... Czy trzeba każdą czynność jaką się robi przy seniorze wyceniać na ciężkie euro??? a w cv pewnie piszesz że pomoc seniorowi sprawia ci radość a jedziesz na stelle i łaskę robisz?!




To pojedź sama do tej pracy,zobaczymy,czy ty nie będziesz łaski robić.Te panie za biurkiem nie mają zielonego pojęcia o tej pracy,a jedzie się do niej,by zarobić to EURO,a nie komuś za darmo usługiwać!!!

Offline

 

#12 2014-09-15 21:53:05

lenka57
Member
Od: hamburg
Zarejestrowany: 2014-04-11
Posty: 91

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

Anna Maria napisał:

piszą "zatrudnimy",a umowa zlecenie ..jakie zatrudnimy umowa zlecenie nie ma nic wspólnego z zatrudnieniem niestety .

oczywiscie ze tak....ja pracuje caly czas na umowe-zlecenie w moim pojeciu to znaczy zlecaja ci prace na okreslony czas i ja wykonujesz bierzesz forse i nic cie nie laczy z firma.Wiec co to za zatrudnienie?pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez lenka57 (2014-09-15 21:54:21)

Offline

 

#13 2014-09-16 12:00:07

kasia88
New member
Zarejestrowany: 2014-09-16
Posty: 1

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

2500 bo faktycznie człowiek dźwig i gosposia w jednym smile

Offline

 

#14 2014-09-16 14:12:59

renia1311
Member
Od: ...
Zarejestrowany: 2013-02-14
Posty: 650

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

Odnośnie wyceny każdej czynności, widziałam rachunek od Diakoni za pomoc w pielęgnacji, każda czynność ma swoją cenę: uczesanie, umycie twarzy, umycie protezy zębowej, umycie włosów, mycie całego ciała, albo tylko okolic intymnych, zmiana pampersa, transport podopiecznego z łóżka na wózek, transport z wózka do łóżka... dokładnie wszystko jest wycenione.

Pracujemy w Niemczech, a nie w Polsce, gdzie pracodawcy oczekują, że będziemy się bardziej angażować, więcej robić, ponad program bez szansy na godziwe wynagrodzenie, tylko dla idei pracy...

Offline

 

#15 2014-09-16 14:31:27

lenka57
Member
Od: hamburg
Zarejestrowany: 2014-04-11
Posty: 91

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

renia1311 napisał:

Odnośnie wyceny każdej czynności, widziałam rachunek od Diakoni za pomoc w pielęgnacji, każda czynność ma swoją cenę: uczesanie, umycie twarzy, umycie protezy zębowej, umycie włosów, mycie całego ciała, albo tylko okolic intymnych, zmiana pampersa, transport podopiecznego z łóżka na wózek, transport z wózka do łóżka... dokładnie wszystko jest wycenione.

Pracujemy w Niemczech, a nie w Polsce, gdzie pracodawcy oczekują, że będziemy się bardziej angażować, więcej robić, ponad program bez szansy na godziwe wynagrodzenie, tylko dla idei pracy...

Tu w Niemczech wszyscy sie cenia,biora gruba forse za kazda czynnosc wykonywana to dlaczego My opiekunki nie mozemy sie cenic?Wiadomo ze pracujemy ciezko,odpowiedzialnie wiec cenmy sie!Chwala Nas Polakow za pracowitosc...wiec niech placa nam godnie.Ja jestem z firmy 1050erosiakow plus zwrot za bilety 150,ostanio podpuscilam przy wyjezdzie koordynatorke ktora mnie odwozila na dworzec   ,ze jesli nie dostane podwyzki z 200e to nie wracam,pdp stan sie pogarsza,wiecej pracy itp.....to zaraz po przyjezdzie do domu dostalam telefon od mojej firmy no i 200ero wiecej dostalam,wiec nie czajmy sie...upominac sie o swoje...Pozdrawiam

Offline

 

#16 2014-09-16 21:10:20

ALEX52
Member
Zarejestrowany: 2013-10-04
Posty: 477

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

lenka57 napisał:

renia1311 napisał:

Odnośnie wyceny każdej czynności, widziałam rachunek od Diakoni za pomoc w pielęgnacji, każda czynność ma swoją cenę: uczesanie, umycie twarzy, umycie protezy zębowej, umycie włosów, mycie całego ciała, albo tylko okolic intymnych, zmiana pampersa, transport podopiecznego z łóżka na wózek, transport z wózka do łóżka... dokładnie wszystko jest wycenione.

Pracujemy w Niemczech, a nie w Polsce, gdzie pracodawcy oczekują, że będziemy się bardziej angażować, więcej robić, ponad program bez szansy na godziwe wynagrodzenie, tylko dla idei pracy...

Tu w Niemczech wszyscy sie cenia,biora gruba forse za kazda czynnosc wykonywana to dlaczego My opiekunki nie mozemy sie cenic?Wiadomo ze pracujemy ciezko,odpowiedzialnie wiec cenmy sie!Chwala Nas Polakow za pracowitosc...wiec niech placa nam godnie.Ja jestem z firmy 1050erosiakow plus zwrot za bilety 150,ostanio podpuscilam przy wyjezdzie koordynatorke ktora mnie odwozila na dworzec   ,ze jesli nie dostane podwyzki z 200e to nie wracam,pdp stan sie pogarsza,wiecej pracy itp.....to zaraz po przyjezdzie do domu dostalam telefon od mojej firmy no i 200ero wiecej dostalam,wiec nie czajmy sie...upominac sie o swoje...Pozdrawiam

Super ,a mozesz zdradzic co to za firma daje tak w expresowym tepie podwyzki ,moze bym sie zatrudnila ,bo jakos w mojej sie nie moge doprosic.Ja pytam powaznie .. Pozdrawiam.

Offline

 

#17 2015-06-03 22:59:11

papaja76
Member
Zarejestrowany: 2015-05-26
Posty: 143

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

ALEX52 napisał:

lenka57 napisał:

renia1311 napisał:

Odnośnie wyceny każdej czynności, widziałam rachunek od Diakoni za pomoc w pielęgnacji, każda czynność ma swoją cenę: uczesanie, umycie twarzy, umycie protezy zębowej, umycie włosów, mycie całego ciała, albo tylko okolic intymnych, zmiana pampersa, transport podopiecznego z łóżka na wózek, transport z wózka do łóżka... dokładnie wszystko jest wycenione.

Pracujemy w Niemczech, a nie w Polsce, gdzie pracodawcy oczekują, że będziemy się bardziej angażować, więcej robić, ponad program bez szansy na godziwe wynagrodzenie, tylko dla idei pracy...

Tu w Niemczech wszyscy sie cenia,biora gruba forse za kazda czynnosc wykonywana to dlaczego My opiekunki nie mozemy sie cenic?Wiadomo ze pracujemy ciezko,odpowiedzialnie wiec cenmy sie!Chwala Nas Polakow za pracowitosc...wiec niech placa nam godnie.Ja jestem z firmy 1050erosiakow plus zwrot za bilety 150,ostanio podpuscilam przy wyjezdzie koordynatorke ktora mnie odwozila na dworzec   ,ze jesli nie dostane podwyzki z 200e to nie wracam,pdp stan sie pogarsza,wiecej pracy itp.....to zaraz po przyjezdzie do domu dostalam telefon od mojej firmy no i 200ero wiecej dostalam,wiec nie czajmy sie...upominac sie o swoje...Pozdrawiam

Super ,a mozesz zdradzic co to za firma daje tak w expresowym tepie podwyzki ,moze bym sie zatrudnila ,bo jakos w mojej sie nie moge doprosic.Ja pytam powaznie .. Pozdrawiam.

jak się nie możesz doprosić, to nie proś, poszukaj lepszej pracy, są przecież firmy, co dają umowę o pracę, bo ostatnio koleżanka mi mówiła, że jej ,,dobrodzieje'' z biura 20 zł do zus składki jej opłacili, na umowie zleceniu

Offline

 

#18 2015-06-03 23:02:52

papaja76
Member
Zarejestrowany: 2015-05-26
Posty: 143

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

Herz24 napisał:

Zwykła opiekunka. Ale jak się ma takie nastawienie do pracy i taki szacunek do osoby starszej jak ty to się nie dziwię... Czy trzeba każdą czynność jaką się robi przy seniorze wyceniać na ciężkie euro??? a w cv pewnie piszesz że pomoc seniorowi sprawia ci radość a jedziesz na stelle i łaskę robisz?!

zwykła opiekunka, to nawet nie ładnie brzmi, 24 na dobę być w gotowości, czy to handel niewolnikami???

Offline

 

#19 2015-06-03 23:30:00

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

Herz24 napisał:

Zwykła opiekunka. Ale jak się ma takie nastawienie do pracy i taki szacunek do osoby starszej jak ty to się nie dziwię... Czy trzeba każdą czynność jaką się robi przy seniorze wyceniać na ciężkie euro??? a w cv pewnie piszesz że pomoc seniorowi sprawia ci radość a jedziesz na stelle i łaskę robisz?!

Hehehehe! Zwykła opiekunka, to niezwykła osoba!!!!!!. Zapamiętaj "cieciu"!


Nastawienie do pracy ? - jak wszędzie! Zarobić kasę, jak najmniejszym nakładem pracy.( Kto tak nie myśli , to jest albo głupi , albo kłamie.

Tak!!!! Każdą czynność należy wycenić! Takie jest prawo biznesu i wolnego rynku.
Nikt nie mówi, że jesteśmy wolontariatem.

A TY "pustaku" nie wiesz, że lekarz, nauczyciel, ksiądz czy inny pracownik lubiący swoją pracę bierze za nią  kasę? i to , że moja praca sprawia mi radość (m.in. dlatego, że zarabiam ), nie znaczy, że  mam ją wykonywać  za pół darmo, napełniając kiesę, m.in. takim "Herzom"!!!!!!!

Offline

 

#20 2015-06-03 23:42:38

asiątko
Member
Zarejestrowany: 2015-04-10
Posty: 67

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

Brawooo Amelia smile smile der Hohlziegel - Herz hehehe

Offline

 

#21 2015-06-04 06:40:32

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork
Zarejestrowany: 2013-06-12
Posty: 1659

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

Ale was rozsierdziło info z Herz 24 smile smile
Szef czy szefowa - po takich wpisach pochlasta się zapewne, bo zamilkł biedaczyna.
No cóż takie życie.

Offline

 

#22 2015-06-04 07:11:05

amelia
Przyjaciel Forum
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 4997

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

copyfield napisał:

Ale was rozsierdziło info z Herz 24 smile smile
Szef czy szefowa - po takich wpisach pochlasta się zapewne, bo zamilkł biedaczyna.
No cóż takie życie.

Hej copy!!!! Ty też jesteś niezwykły!!!!! a co ? może nie? i kto mówi inaczej, ma ciasno pod deklem!!! smile

I nie tyle info, co post, który zacytowałam. smile

Ostatnio edytowany przez amelia (2015-06-04 07:14:26)

Offline

 

#23 2015-06-04 07:40:47

asiątko
Member
Zarejestrowany: 2015-04-10
Posty: 67

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

witam. a ja mam pytanie czy usługi noco -łóżkowe też? Bo jak podopieczny jest nadpobudliwy erotycznie to powinno sie zaspokoić jego potrzebę bo cierpi. Powinna to agencja ując w swoich wymaganiach i to za darmooooooooooooooooooooooooo!

Offline

 

#24 2015-06-04 07:57:43

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork
Zarejestrowany: 2013-06-12
Posty: 1659

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

amelia napisał:

Hej copy!!!! Ty też jesteś niezwykły!!!!! a co ? może nie? i kto mówi inaczej, ma ciasno pod deklem!!! smile
I nie tyle info, co post, który zacytowałam. smile

Biedaczka, która wpisywała ten tekst z Herz-a 24, pisała jak miała podane na kartce, zapewne z Fragebogen....bo skąd.
Firma nie zastanowiła się i nie wyperswadowała PDP, iż ten zakres obowiązków - jest dla "firmy opiekuńczo - porządkowej", a nie bidnej opiekunki z bidnej POlski.
Ja gdybym na chybcika zaczął pisać to co podała "moja" babka w Fragebogen - to Herz24 przy nich to pikuś albo 'Pan Pikuś".
U mnie - trawniki strzyże firma, okna myje firma....(raz tylko 4 okna umyłem - jak firma miała nogę złamaną)
Reszta obowiązków moich to o kant......można rozbić.
Osobiście odbrałem anons H24, jako normalne (czyt. przewałkę jak zawsze) ogłoszenie jak zawsze.
Dla niewiedzących - nie jestem zatrudniony przez H24 tudzież, agentem, ajentem....i wszystko mi.....

Offline

 

#25 2015-06-04 11:13:46

jakniew
Member
Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 1829

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

Firmy, które zamieszczają ogłoszenia na forach dla opiekunek robią to wówczas, kiedy kontaktując się z opiekunkami znajdującymi się w ich bazie danych i żadna z nich danej stelli nie przyjmie. Tutaj bynajmniej mnie od razu zapala się światełko, że nie jest to ani łatwa ani dobrze opłacona stella.

Offline

 

#26 2015-06-04 20:02:04

nowa1963
Member
Zarejestrowany: 2015-04-25
Posty: 133

Re: ZATRUDNIMY OPIEKUNKĘ DO PANI W BREMEN OD 9.09 - PILNE!!!

jakniew, masz zupelna racje, ani latwa, ani dobrze platna  stella, ja bym jeszcze zwrocila uwage na te expresowe sztele, od zaraz, pilne!!! bo co? bo opiekunka nawiala stamtad? ale firma nr tel. nie poda do opiekunki, zeby zapytac jak tam sie wiedzie, bo noz widelec nie zechce wyjechac, wiec firma wkreca, ze akurat u babci popsul sie telefon, a opiekunka nie ma komorki, i tak w kolko macieju, byle do przodu, a kasa leci, bo rodzina placi.

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

pani MARIA WROBEL z gdanska-prosze uwazac na ta Pania - zwracam sie z serdeczna prosba do wszystkich,aby nie zatrudnialy osoby o nazwisku Maria Wrobel z Gdanska jako opiekunka do dzieci lub osob starszych...

Zapłata za każdą przepracowaną przez opiekunkę godzinę pracy. - Nowa regulacja dotycząca minimalnej stawki godzinowej na umowie zlecenie obejmuje: umowy o świadczenie usług, do których stosuje się przepisy o zleceniu, umowy zlecenia Ustawa z dnia 10 października 2002 r...

trudna starsza Pani - Witam Od nie dawna pracuję w opiece. Teraz mam bardzo upartą podopieczną. Jest chodząca. Jak się położy do łóżka to nie chce wstać...

Co na prezent dla starszej Pani? - Poruszacie tu drogie Panie tyle tematów i problemów, może i uda Wam się mi coś doradzić. Zbliżają sie niebawem urodziny mojej ukochanej pani Ruth, u której pracuje już ponad rok...

OPIEKUNKA DO PANI 85L. OD ZARAZ, MOŻLIWOŚĆ PRZYJAZDU DO DOMU NA ŚWIĘTA - Zapraszamy do legalnej i bezpiecznej pracy kandydatów z całej Polski! WYSOKIE ZAROBKI + PREMIE PREMIA ŚWIĄTECZNA DO 400 EURO BRUTTO Aktivmed24 poszukuje Opiekunów/Opiekunek Seniorów na terenie Niemiec...

Stopka forum