Interkadra oferuje pracę w Niemczch a w innych krajach też?

Witam kochane, widziałam na stronie interkadry, że oferuje pracę dla róznych zawodó i różnych krajów. O interkadrze słyszałam głównie w kontekście pracy w Nieczech, a czy w Anglii też mają oferty pracy? czy któraś z nimi wyjechła jako opiekunka osób starszych w Anglii?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Interkadra - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2011-02-15 20:17:35

Michalina$$
Member
Zarejestrowany: 2011-02-15
Posty: 13

Interkadra oferuje pracę w Niemczch a w innych krajach też?

Witam kochane,

widziałam na stronie interkadry, że oferuje pracę dla róznych zawodó i różnych krajów. O interkadrze słyszałam głównie w kontekście pracy w Nieczech, a czy w Anglii też mają oferty pracy? czy któraś z nimi wyjechła jako opiekunka osób starszych w Anglii?

Offline

 

#2 2011-02-23 18:54:38

szimka
Gość

Re: Interkadra oferuje pracę w Niemczch a w innych krajach też?

Z tego co wiem to chyba oferują prace tylko do Niemiec ...

 

#3 2011-03-03 07:15:22

Beatrycze
Member
Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 15

Re: Interkadra oferuje pracę w Niemczch a w innych krajach też?

wejdz na ich strone, tam maja pelno informacji, znajdziesz to, czego chcesz smile

Offline

 

#4 2012-11-22 11:37:50

filonka
Member
Zarejestrowany: 2012-09-10
Posty: 10

Re: Interkadra oferuje pracę w Niemczch a w innych krajach też?

Interkadra ma wiele ofert pracy. Z tego co wiem, to opiekunki moga liczyć na pracę tylko w Niemczech. Oprócz tego wysyłają do innych zawodów. Zarówno w Polsce jak i np. we Francji albo Czechach. Normalne pośrednictwo pracy. Z perspektywy opiekunki może się wydawać, że zajmują się tylko nami, ale to jest o wiele większy biznes smile W samej Polsce mają dużo ofert dla sprzedawców, spawaczy, monterów itd. Znalazłam tez nieraz ogłoszenie, w którym poszukiwali pracowników do krótkich zleceń, np. inwentaryzacji, więc można sobie dorobić, będąc w Polsce.

Offline

 

#5 2012-11-28 18:49:08

basiape68
New member
Zarejestrowany: 2012-11-28
Posty: 2

Re: Interkadra oferuje pracę w Niemczch a w innych krajach też?

prawda, u nas w Rybniku też widziałam ogłoszenia np. na ulotki. Pracowałam z Interkadrą jako opiekunka, firma jak dla mnie w porządku. Teraz miałam dłuższą przerwę ze względów zdrowotnych, ale jak znajdą dla mnie coś odpowiedniego to pewnie znowu z nimi wyjadę.

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Interkadra - opinia - Interkadra to firma, która kontaktuje się telefonicznie z potencjalną opiekunką z ukrytego numeru telefonu...

Praca na niemiecką umowę o pracę - Witam Poszukuję agencji ,która zatrudnia na niemiecką umowę o pracę lub na niemieckich warunkach umowe zlecenie...

Interkadra - najuczciwsza firma? - Postanowilam tutaj napisac , poniewaz slyszalam duzo pozytywnych opinii o tej firmie. O wiele lepsze niz o Promedice...

Umowa zlecenie - opieka niemcy Interkadra - Z tego mi kolezanka mowila to interkadra oferuje tylko umowe zlecenie i skladki odprowadzaja od bodajze 1600 brutto,to bardzo malo na firme z taka renoma wsrod ludzi,wg mnie to tylko reklama,a jak jest same wiemy o tym doskonale z informacji czy tez z forum.

Zatrudnienie na umowę o pracę zawartą bezpośrednio z rodziną niemiecką - Gdziekolwiek czytam, taki sposób zatrudnienia jest jak najbardziej polecany i wskazany. Jak to wygląda w praktyce? Czy macie jakieś doświadczenia w tym zakresie, czy też jakąkolwiek wiedzę na ten temat wynikającą z własnego doświadczenia lub doświadczenia koleżanek lub kolegów? Czy kiedykolwiek zetknęłyście się z taką formą zatrudnienia i czy rzeczywiście opłaca się taka forma pracy? Czy wszystkim się opłaca? Jakie ma zalety a jakie wady?

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności