img

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - do?acz do nas !!!



Jesteś Opiekunką osób starszych? Zgłoś się już dziś, wyjazdy OD ZARAZ

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego -doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku -przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych -dobry stan zdrowia -mile widziane referencje

Reklama

Oferty pracy - aktualne tematy :

#1 2014-07-28 16:39:43

interkadra333
Member
Od: 122904438
Zarejestrowany: 2013-03-06
Posty: 3434

Jesteś Opiekunką osób starszych? Zgłoś się już dziś, wyjazdy OD ZARAZ

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
-przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
-dobry stan zdrowia
-mile widziane referencje

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Opieka 2 osób chociaż kontrakt mówił o jednej - Moja koleżanka właśnie wróciła z pracy w trybie przyspieszonym. Okazało się na miejscu, że do opieki nie ma jednej Pani- a tak jej w biurze powiedzieli, ale jest jeszcze jej siostra, która wymaga bardzo podobnej opieki...

Czy warto pracować jako opiekunka osób starszych w Polsce ? - Właśnie czy warto? Zarobki są jakie są, żenująco niskie, to fakt. Ale pewnie jak ktoś ma powołanie to tej pracy, to nawet w Polsce satysfakcje zdobędą...

Depresja u osób starszych - Witam. Podejrzewam u mojej mamy depesję. Zawsze była kobietą pełną energii, ciągle działała, śmiała się usmiechała...

Anemia u osób starszych - Jak sobie radzić z anemicznym podopiecznym?Wiem, że anemia ma związek z niedokrwistością. Przy cukrzycy czy przewlekłych chorobach nerek często się zdarza...

Kaszel u osób starszych - Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. Od jakiegoś czasu zaglądam na forum i widzę, że poruszacie tutaj rózne tematy...

Stopka forum