modrzynski płaci najwiecej?

a jeszcze jedno, właśnie przeczytałam taką opinię na innym forum, że Pani dostaje bezpośrednio do ręki pieniądze od rodziny, ma 1500 euro na czysto, a w dni świąteczne płacone dodatkowo 100%...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

MDT Agentur Modrzyński - opinie o firmie - niemiecka działalność! - aktualne tematy :

#1 2011-02-06 19:58:16

rozważna43
New member

modrzynski płaci najwiecej?

a jeszcze jedno, właśnie przeczytałam taką opinię na innym forum, że Pani dostaje bezpośrednio do ręki pieniądze od rodziny, ma 1500 euro na czysto, a w dni świąteczne płacone dodatkowo 100%. to pradwa??? mdt modrzyński naprawdę tyle płaci?

#2 2011-02-17 09:26:00

Karina
New member

Re: modrzynski płaci najwiecej?

koleżanka pracowała najpierw na czarno jako opiekunka w Niemczech a potem przeszłą do modrzyńskiego. Teraz oczywiscie zarabia mniej pieniedzy, ale cieszy sie, z jest to legalna i stabilna praca. nie wiem, ile dokładnie jej płaci, ale jesteśmy już na tyle świadome, ze jak nam coś sie w firmie nie podoba, to od razu uciekamy. skoro ona tam ciągle jest, to znaczy że nie jest aż tak źle smile

#3 2012-03-26 20:29:09

kzuza5
Member

czy mogę dostać namiary na tego pana?

#4 2012-03-29 09:07:43

Anka Rose
Member

Chyba sama pogoogluję za nim. Ale jak jest 1500 do ręki, to ZUS i ubezpieczenie jest także, oprócz tego?

#5 2014-06-14 11:23:54

azalia
Member

Anka Rose napisał:

Chyba sama pogoogluję za nim. Ale jak jest 1500 do ręki, to ZUS i ubezpieczenie jest także, oprócz tego?

ZUS i ubezpieczenie płaci się samemu, bo to jest praca (u Modrzyńskiego) wyłącznie na własnej działalności gospodarczej. Więc od 1500 Eu trzeba odjąć koszty działalności, koszty opłacenia księgowego, podatki. Ja też szukam więcej info o tej firmie. Na ile dokładne informacje przekazują o pacjencie, jak szybko załatwiają pracę? Czy można im ufać?

Reklama