ile płacą w promedice i ile odciągają ??????

Dokładnie tak jak w temacie i pytaniu jednocześnie . Ile płacą miesięcznie za prace opiekunce i ile odciągają od wypłaty jako agencja ????

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Promedica 24 - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2014-07-11 17:57:02

aligator99
Member

ile płacą w promedice i ile odciągają ??????

Dokładnie tak jak w temacie i pytaniu jednocześnie .
Ile płacą miesięcznie za prace opiekunce i ile odciągają od wypłaty jako agencja ????

#2 2014-07-11 18:05:26

jolki
Member

Re: ile płacą w promedice i ile odciągają ??????

aligator99 napisał:

Ile płacą miesięcznie za prace opiekunce i ile odciągają od wypłaty jako agencja ????

Pierwsze pytanie skieruj bezpośrednio do Promedica.
Drugie - zachęcam do poczytania.

#3 2014-07-11 18:12:17

aligator99
Member

Czyli lektura mnie nie minie smile
Niektóre posty dotyczące zarobków w promie sięgają mojej matury smile
A może mogłabyś mi napisać ile dostają to chyba nie tajemnica państwowa ????? niestety w 900 E nie wierzę bo to mało realne .

#4 2014-07-11 20:16:21

amelia
Przyjaciel Forum

aligator99 napisał:

A może mogłabyś mi napisać ile dostają to chyba nie tajemnica państwowa ????? niestety w 900 E nie wierzę bo to mało realne .

Piszesz tak filozoficznie, że ja prosty człowiek nic z tego nie kumam. wink

#5 2014-07-11 22:52:17

konstantynopolitaneczka
Member

aligator99 napisał:

Byłam na spotkaniu informacyjnym promedici . Powiedzieli ze od 700 do 1200 euro płaca. Z tym ze na pierwszy wyjazd raczej to pierwsze a to ostatnie to chyba nie ma nikt w tej firmie. Dodam ze to spotkanie odbywalo sie w urzedzie pracy. Tymbardziej bylam zaskoczona czytajac opinie o niej ze urzad pracy zaprosil ich do siebie. Szczerze przyznaje ze sama sie dalam nabrac na ich piekne slowka (najwieksza firma na rynku pl, wyplacalna i pewna ehe)  na  szczescie trafilam tutaj na forum i dziewczyny mnie sciagnely na ziemie:)

#6 2014-07-12 10:05:09

aligator99
Member

Mnie też powoli ściągają na ziemie. U mnie w UP też byli i się promowali . Zadowolona będę jak zarobie miesięcznie chociażby  400 E smile
Tylko te 700 E jest to dla opiekunki wypłata czy z tych 700 E agencja też coś odciąga ??????
Dzięki za odpisanie smile

#7 2014-07-12 10:30:13

figa
Member

witam wszystki opiekunki mam pytanie  jaka firme polecacie ktora jest wyplacana a ktora ma dobra umowe

#8 2014-07-12 10:42:14

iza46
Member

Jest tu wykaz firm www.mypolonia.pl dzwoni i pytaj o zatrudnienie na umowe o prace i taka tylko podpisuj:)Work Expres wedlug Urszuli47 najlepsza/popieram/,malo biora od rodzin i opiekunce tez dadza zarobic.Mam kontakt z dziewczyna ,ale najlepiej dzwonic i aplikowac do kilku firm .

#9 2014-07-12 10:53:48

ahha
Member

figa napisał:

witam wszystki opiekunki mam pytanie  jaka firme polecacie ktora jest wyplacana a ktora ma dobra umowe

Kobitki ( Figa i Aligtor) wezcie Wy sie ogarnijcie troche co? smile jedna pisze ze 400e ja zadowoli , druga jaka firme polecamy i jeszcze zeby mila dobra umowe. To tak jakbys sie pytala czym rozni sie ptaszek od ....ptaszka big_smile.Z tego co wiem na polskim rynku jest ok. 200 agencji i agencyjek pogrzeb w internecie moze ci cos podpasuje bo i tak wybor bedzie nalezal Figa do Ciebie.( na tym forum tez jest duzo opinii poszukaj) smile
   Do Aligator -Ty powaznie piszesz o pieniadzach czy tak dla jaj ?Bo nie wiem smiac ie czy plakac.Rozumiem postawienie przed sciana ale zeby az tak?
  Opinii na temat agencji mozna szukac min. na My Polonia, Opiekunki forum, Gowork,Opiekunki 24 pl.

Ostatnio edytowany przez ahha (2014-07-12 10:58:13)

#10 2014-07-12 11:01:41

myszkamiki
Member

aligator99 napisał:

Mnie też powoli ściągają na ziemie. U mnie w UP też byli i się promowali . Zadowolona będę jak zarobie miesięcznie chociażby  400 E smile
Tylko te 700 E jest to dla opiekunki wypłata czy z tych 700 E agencja też coś odciąga ??????

Ja tez byłam na takim spotkaniu. 700euro na reke. Pracuję od prawie 6 lat w opiece a poszlam tam z ciekawosci i zeby zadac im pare pytan. Chcialybyscie zobaczyc mine pani jak ją "rostrzelałam" udawając nowicjuszkę. Nie ominęłam nawet programu jaki był w niemieckiej telewizji o Promedice. Niestety pani z urzedu pracy mnie delikatnie wyprosiła bo przeciez każda osoba podejmujaca prace przez UP to dodatkowy plus dla nich.
Poczytaj na forum od jakiej kwoty odprowadzaja skladki to ci sie oczy przewróca. Poczytaj tez o innych warunkach...

#11 2014-07-12 11:30:19

ewal8
Member

aligator99 napisał:

Matko Boska!!!! Świat ku upadkowi idzie!!! Ty chcesz za granicą za 400 euro miesięcznie pracować? No chyba Cię z lekka pogięło. Sorry, że tak ostro, ale to niedorzeczne jest. Jest masa firm, które nowicjuszkom proponują niskie zarobki, no ale 400 euro to przesada.  Podzwoń, popytaj, poczytaj forum, ale na Boga!! – odpuść sobie takie teksty o tak niskich zarobkach, bo jeszcze kto pomyśli, że poważnie piszesz. Jeśli znasz komunikatywnie język powinnaś startować z pułapu 1000 euro MINIMUM na czysto na łapkę i wcale nie jest to takie niedorzeczne, jak Ci się wydaje.

Powodzenia i wytrwałości w szukaniu życzę i ciut wiary w siebie, bo widzę, że niebogato z tym u Ciebie big_smile

#12 2014-07-12 11:36:22

ahha
Member

myszkamiki napisał:

aligator99 napisał:

Ja tez byłam na takim spotkaniu. 700euro na reke. Pracuję od prawie 6 lat w opiece a poszlam tam z ciekawosci i zeby zadac im pare pytan. Chcialybyscie zobaczyc mine pani jak ją "rostrzelałam" udawając nowicjuszkę. Nie ominęłam nawet programu jaki był w niemieckiej telewizji o Promedice. Niestety pani z urzedu pracy mnie delikatnie wyprosiła bo przeciez każda osoba podejmujaca prace przez UP to dodatkowy plus dla nich.
Poczytaj na forum od jakiej kwoty odprowadzaja skladki to ci sie oczy przewróca. Poczytaj tez o innych warunkach...

Super Myszkamiki smile  brawo big_smile to im pokazalas gdzie raki zimuja i ze nie kazdego moga na swoj lep zlapac smile

#13 2014-07-12 12:23:34

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

aligator99 napisał:

Faktycznie ludzie, że niektórych pogięło...900 mało realnie ???? Za 900 - to nie warto ręki wyciągać celem przeczytania umowy
No chyba, że mówimy o pracy 8 godzinnej z wolnymi weekandami

#14 2014-07-12 12:30:31

konstantynopolitaneczka
Member

aligator99 napisał:

Nie rob tego. Szanuj sie troche dziewczyno. Ja cie rozumiem tez jestem w ciezkiej sytuacji obecnie finansowej ale nie mozna sie godzic na prace za granica za 400- 700 euro bo to smiech na sali. Niewolnictwo XXI wieku. To nie jest nawet najnizsza płaca w Niemczech. Ja nie oczekuje kokosow bo tez chce dopiero pierwszy raz wyjechac ale 900 to jest chyba minimum tymbardziej ze to praca praktycznie na cala dobe. Poszukaj firm jak mrowek tego typu jest, a nowe otwieraja sie jak grzyby po deszczu. Tak jak dziewczyny pisały lepiej z rozwaga wszystko analizowac, przemyslec a nie rzucac sie na pierwsza oferte. Im wiecej złapia na takie 700 euro tym mniej beda placic juz zawsze. Tak wiec aplikuj z rozwaga i powodzenia zycze Tobie i Sobie bo ja w podobnej sytuacji smile

#15 2014-07-12 12:37:15

konstantynopolitaneczka
Member

myszkamiki napisał:

aligator99 napisał:

Jak ja nie cierpie tych bab z urzedu pracy to szkoda slow. Nic ich nie obchodzi jaka oferta co proponuja tylko jeszcze sie chełpią ze przeciez daja szanse bezrobotnym na prace.  A ze firma o złej opinii i zarobkach ponizej godnosci to juz niewazne.

#16 2014-07-12 16:00:24

aligator99
Member

Hej WSZYSTKIM smile
Zle mnie zrozumiałyście smile nie tak dawno powiedziano mi że opiekunka zarabia 700 E z czego się odciąga koszty składek i takie tam i zostaje jakieś 500 -400 E . Chciałam tylko wiedzieć jak to jest .
Jeżeli opiekunka zarabia 700 E to skąd proma ma kase na odciąganie składek ????

Co do kobiet z UP to też ich nienawidzę bo mnie zrobiły w trąbę z szkoleniami . Jak by była taka możliwość to wysłałabym je na ukamieniowanie albo SYBIR . Dla członków rodzin i dla znajomych znajomego mają płatne szkolenia ale dla nas uczciwych ludzi to nigdy niczego dla nas nie mają .PRAWDA KOBIETKI smile

#17 2014-07-12 16:33:03

malkovic
Member

aligator99 napisał:

Hej WSZYSTKIM smile
Zle mnie zrozumiałyście smile nie tak dawno powiedziano mi że opiekunka zarabia 700 E z czego się odciąga koszty składek i takie tam i zostaje jakieś 500 -400 E . Chciałam tylko wiedzieć jak to jest .
Jeżeli opiekunka zarabia 700 E to skąd proma ma kase na odciąganie składek ????

Co do kobiet z UP to też ich nienawidzę bo mnie zrobiły w trąbę z szkoleniami . Jak by była taka możliwość to wysłałabym je na ukamieniowanie albo SYBIR . Dla członków rodzin i dla znajomych znajomego mają płatne szkolenia ale dla nas uczciwych ludzi to nigdy niczego dla nas nie mają .PRAWDA KOBIETKI smile

Opiekunka zarabia tyle na ile podpisze umowe.

Jedna dostanie 900 E inna 1100 a czesem więcej, zalezy od czasu, trudności na Stelli i sytuacji finansowej firmy. To sa pieniądze na rękę. Skladki odprowadzane są z reguły od najnizeszej krajowej.

Odpowiadające na pytanie skąd promedica ma kasę na odprowadzanie składek - OD RODZINY PACJENTA ALBO OD SAMEGO PACJENTA.

Ty dostajesz 900E, a rodzina płaci 2200E Promedice więc naewet polowa z tego do Ciebie nie trafia.
Zreszta co sie tak troszczysz skąd oni biorą kasę? Przecież za darmo tego nie robią tongue

#18 2014-07-24 21:27:07

ela50
Member

malgos67 napisał:

Witam. Pracowalam (niestety) w Promedica. Zarobki żałosne. Ja mialam 24 euro dziennie. Praca na umowe zlecenie czyli na emeryture nic smile . Jak byłam na kontrakcie to zero zainteresowania ze strony firmy. Z tego co słyszałam teraz podpisują umowy na 21 euro dziennie czyli mnożymy przez 31 dni w miesiącu i mamy...całe nic! Zmieniłam firmę i jest super! Jest dużo firm i to uczciwych które płacą godne pięniądze wystarczy poszukać. Pozdrawiam

na jaka firme zmienilas ?

#19 2014-07-24 22:23:50

anita1977
New member

No ja w promedice zawitałam tylko raz na rekrutację, więcej mnie nie widzieli. Dajcie spokój, za takie składki to emeryturę dostałabym za 300 lat.

#20 2014-07-25 07:38:52

ela50
Member

masakra, zastanawiam sie czy jednak nie wyjechac z firma , jak mnie namawialyscie Panie w innym poscie, teraz czytam to . Poczatkujaca opiekunka to albo oszaleje albo zglupieje. I tak zle i tak nie dobrze mozna sie wpakowac w maliny.

#21 2014-07-25 08:06:38

urszula47
Member

#22 2014-07-25 09:10:20

malgos67
New member

Do ela50. Jak z niemieckim u ciebie? Jesli jest w miarę ok to szukaj innej firmy. Ja z promedica bylam na dwuch wyjazdach. Po pirwszym wyjejździe i oczywiście jak pierwsza wypłata wpłyneła na konto OGARNEŁAM się. Będąc na urlopie w polsce wysłałam do 3 firm zgłoszenie ale wiadomo na ofertę trzeba poczekać. Skończył mi się urlop i wróciłam do mojego podopiecznego. Wtedy zaczełam dostawać oferty z innych firm. Po powrocie rozwiązałam umowę z promedicą i podpisałam z inną firmą. Byłam 2 miesiące, teraz urlop i jutro wracam do "mojego dziadka" smile Jak się chce to się znajdzie!

#23 2014-07-25 12:26:12

ela50
Member

malgos67 napisał:

Do ela50. Jak z niemieckim u ciebie? Jesli jest w miarę ok to szukaj innej firmy. Ja z promedica bylam na dwuch wyjazdach. Po pirwszym wyjejździe i oczywiście jak pierwsza wypłata wpłyneła na konto OGARNEŁAM się. Będąc na urlopie w polsce wysłałam do 3 firm zgłoszenie ale wiadomo na ofertę trzeba poczekać. Skończył mi się urlop i wróciłam do mojego podopiecznego. Wtedy zaczełam dostawać oferty z innych firm. Po powrocie rozwiązałam umowę z promedicą i podpisałam z inną firmą. Byłam 2 miesiące, teraz urlop i jutro wracam do "mojego dziadka" smile Jak się chce to się znajdzie!

po niemiecku rozumienie 2pkt na 10 . sama nie skladam zdan niestety, umiem wypowiedziec te słowa : ja, najn, ti, esen, trinken, zuryk,  tohta , zon, her, frał, arbajten, hojte, morgen, muter, fater,bite,mahe, ih mahe das i okolo 10 innych

a co do Ciebie to czemu ogarnelas sie jak wyplata byla na koncie?  Za malo ci zaplacili czy jak?

Ostatnio edytowany przez ela50 (2014-07-25 12:29:07)

#24 2014-07-25 13:22:22

gosia12369
Member

przydatne wyrażenie to też :   Ich brauche das Geld smile   np. na zakupy

ela50 napisał:

malgos67 napisał:

po niemiecku rozumienie 2pkt na 10 . sama nie skladam zdan niestety, umiem wypowiedziec te słowa : ja, najn, ti, esen, trinken, zuryk,  tohta , zon, her, frał, arbajten, hojte, morgen, muter, fater,bite,mahe, ih mahe das i okolo 10 innych

a co do Ciebie to czemu ogarnelas sie jak wyplata byla na koncie?  Za malo ci zaplacili czy jak?

#25 2014-07-25 13:47:37

amelia
Przyjaciel Forum

http://pl.pons.com/t%C5%82umaczenie/pol … wwodl24AfA

Znacie ten słownik?
Tutaj już był na forum podawany ale może nie wszyscy znają.

A tutaj jest wspaniały kurs niemieckiego  dla początkujących opiekunek.

http://www.opiekunki.aterima.pl/niemiec … piekunek/5

Myślę, że nie wszystkie dziwczyny przeglądają dokładnie to forum dlatego odświeżam  stronę.
Jest tutaj też dokładna wymowa.
Polecam bardzo. Nie lenić się tylko pouczyć. Tutaj można jedno zdanie i 10 razy powtarzać.

Jak posiądziecie ( świeżynki)  tą wiedzę , to będzie niemiecki na dobrym poziomie kontaktowym.

Ostatnio edytowany przez amelia (2014-07-25 13:55:39)

#26 2014-07-25 15:37:12

malgos67
New member

Chodziło mi o to że niezdawałam sobie spraway z iwielkości wypłaty, dopiero jak pieniądze miałam w "ręku" to dotarło do mnie że to bardzo mało za taką pracę tym bardziej że inne firmy płacą średnio o 400euro więcej przy mniej uciążliwych podopiecznych. Jeśli chodzi o twój niemiecki to chyba trochę kiepsko, może rzczywiście pierwszy wyjazd zalicz z nimi i SZLIFUJ JĘZYK. Powodzenia!

#27 2014-07-27 11:50:23

dujkierka1990
New member

witam witam. mam ostatnio spory problem, a mianowicie, od dwóch dni chodzi za mną przyjaciel i opiekunka prawna  podopiecznej (bo rodzina mieszka we Francji) i mówią mi że 30 lipca przyjeżdża jakaś tam stała opiekunka no a ja mam kontrakt do 8 sierpnia... w prawdzie mi to na rękę że ona chce tu przyjechać bo nie jest lekko, ale dziwi mnie postawa PM bo oni jak zawsze nic nie wiedzą, nie orientują się w niczym...wyjdzie jeszcze że w środę będę musiała załatwiać sobie sama transport do domu. hmm mam pytanie, czy ktoś z was tu piszących miał podobny problem?

#28 2014-11-12 09:36:58

loxodroma
Member

na umowie masz dokładnie na ile dni jedziesz i za jaką  stawkę czyli mnożysz ilość dni *stawka masz ile zarobisz podczas kontraktu a ile faktycznie oni dostają to nigdy nie wiadomo ponoć 3000 euro za 1 opiekunkę   

jolki napisał:

aligator99 napisał:

Pierwsze pytanie skieruj bezpośrednio do Promedica.
Drugie - zachęcam do poczytania.

#29 2014-11-12 09:39:40

loxodroma
Member

aligator99 napisał:

około 3 tys euro

#30 2014-11-12 15:40:03

koralik
Member

loxodroma napisał:

aligator99 napisał:

około 3 tys euro

no, a Tobie dali 744e...., żenada

#31 2014-11-12 18:24:52

copyfield
Member

"Obciągają czy Obciągają" ???? to słowo mi się kojarzy z czymś innym i wiem że PR24  tego nie robi chociaż dla kasy zrobi wszystko.
Spytaj sie ile płaci rodzina to będziesz wiedzieć.

#32 2014-11-12 19:01:28

beata1970
Member

Za 400 E to nawet Rumunki i Jugosłowianki nie pracują!!!!!

#33 2014-11-17 20:35:58

loxodroma
Member

konstantynopolitaneczka napisał:

aligator99 napisał:

Byłam na spotkaniu informacyjnym promedici . Powiedzieli ze od 700 do 1200 euro płaca. Z tym ze na pierwszy wyjazd raczej to pierwsze a to ostatnie to chyba nie ma nikt w tej firmie. Dodam ze to spotkanie odbywalo sie w urzedzie pracy. Tymbardziej bylam zaskoczona czytajac opinie o niej ze urzad pracy zaprosil ich do siebie. Szczerze przyznaje ze sama sie dalam nabrac na ich piekne slowka (najwieksza firma na rynku pl, wyplacalna i pewna ehe)  na  szczescie trafilam tutaj na forum i dziewczyny mnie sciagnely na ziemie:)

1300 euro nie 1200

#34 2014-11-17 20:43:02

loxodroma
Member

koralik napisał:

loxodroma napisał:

aligator99 napisał:

około 3 tys euro

no, a Tobie dali 744e...., żenada

ale ja jestem świadoma tegoże jeżeli nie mam praktycznie żadnej praktyki w opiece i moj język jest znikomy to więcej nie dostanę
jestem tego świadoma i wiem że to jest żenada ale zawsze trzeba od czegoś zacząć wiem że to jest zdzierstwo bo rozmawiałam z opiekunkami
o stawkach które mają jedna to sie przeżegnała jak usłyszała za jaką stawkę ja jadę .mam szanse na weryfikacje i podwyższenie stawki
ps nie ja jedna jeżdże za takie pieniądzę zanm 2 dziewczyny które również za 744 euro jeżdża z promediką

#35 2014-11-29 22:26:14

loxodroma
Member

denerwuje mnie odpowiedzialność a raczej jej brak tej firmy
NIE INTERESUJĄ SIĘNICZYM I NIKIM ANI KLIENTEM ANI PACJENTEM ANI OPIEKUNKĄ mają w dupie wszystko
czekam na dokumenty A1 I jeszcze inne koordynator złożył wniosek do ZUSU(mam taką nadzieję) rodzina mojej podopiecznej domaga się papierów potwierdzających płacenia składek itp oni nie raczą nawet zadzwonić lub maila wysłać z informacją na jakim są etapie
jestem ciekawa czy z różnicy która im zostaje rzeczywiście płacą składki podatki i ubezpieczenie czy rzeczywiście jest tak że jestem tutaj legalnie
denerwuję się  już nie chodzi mi  o pieniądze  bo wiem że z taką znajomością niemieckiego z poczatkowym stażem w opiece cudów nie wymagam
ale strasznie martwię się o resztę
a do końca kontraktu jeszcze miesiąc
mam nadzieję ze u  was lepiej

pytałam sie rodzinie ile wysłali promedice pieniedzy  ile płacą za opiekę -2000 euro to nie tak dużo wiem ze nie którzy około 3000

#36 2014-11-30 06:41:23

copyfield
Member

loxodroma napisał:

denerwuje mnie odpowiedzialność a raczej jej brak tej firmy
NIE INTERESUJĄ SIĘNICZYM I NIKIM ANI KLIENTEM ANI PACJENTEM ANI OPIEKUNKĄ mają w dupie wszystko ........
pytałam sie rodzinie ile wysłali promedice pieniedzy  ile płacą za opiekę -2000 euro to nie tak dużo wiem ze nie którzy około 3000

Także wiesz teraz jak jest PR24. To firma dobra na początek żeby poznać co jest grane oraz dla..... desperatów. Mam nadzieję, że teraz po powrocie z "turnusu" zmienisz sobie firmę. Nie zapomnij o REFERENCJACH.

#37 2014-12-17 00:32:11

misiakowata
Member

Zarobki są marne. Oferty pracy to mówiąc wprost "odpady", których inne firmy nie chcą przyjąć. Biorą każdy przypadek. Możesz wylądować w gęsto zalesionym terenie, w chatce na kurzej stopce, z wychodkiem, gdzie pojawia się raz w tygodniu sklep objazdowy. Serio. To rzeczywistość. To nie moja wyobraźnia.
Promedica to akt desperacji dla początkujących i bez znajomości języka (owszem wyuczą człowieka cierpliwie a on potem niecierpliwie to odpracuje).
Moja przygoda z Promediką polegała na zabawie w kotka i myszkę. Podpisaliśmy badziewną umowę, oni opłacali ubezpieczenie za każdy miesiąc umowy a ja odbierałam dziwne telefony z groteskowymi ofertami, które odrzucałam. Standard w postaci dostępu do internetu dla opiekunki jest postrzegane przez Panie tam pracujące jako "dobro luksusowe" i nasze "widzimisię".

#38 2015-09-24 14:44:42

AlicjaKon
New member

400 euro? Co Wy mowicie dziewczyny??? Kto Was tak oszukuje???? chyba 1400 ! Ja mialam 1400 w Winckler Personal, tez agencja z Warszawy. 1200 za zlecenie i popracowalam dodatkowo na bonusy. Wiec do cholery nie dajcie sie tak wykorzystywac za 400 euro sad

#39 2015-09-29 15:09:26

mobilna
Member

aligator99 napisał:

Jak chcesz zarobić 400 i będziesz zadowolona to wal do mnie.
Odwalisz za mnie fuche a ja i tak bede miaa 1000( z kompletem składek + za podróż) o mnóstwo wolnego czasu na dorobienie paru stówek smile)

#40 2015-09-29 18:06:10

nowa1963
Member

PR24, napisze troche ku przestrodze innych poczatkujacych opiekunek, a jest to swieza historia bo sie wlasnie toczy,  moja znajoma napisala sms  z placzem, ze ucieka po 2 tygodniach, w umowie ma, ze babka chodzaca, ale musi 12 razy do kibla z nia, bo tak prikazala jedna corka-jedza, zeby oszczedzac na pampersach, o godz 5 musi juz babke wysadzac pierwszy raz, a pampers ktory jest w nocy zmoczony ma dalej babce zakladac, wieczorem babka nie chce wstac z fotela i tak musi ja targac na wlasnych plecach, zeby zaprowadzic do lozka, babka nie chciala sie wykapac wiec oberwala opiekunka, w lodowce pustki bo oszczedzaja, powiedzialam jej, zeby zadzwonila do firmy i opowiedziala co jest grane, ze ma nerwice na sam widok tej jedzy, od tamtej pory  juz nie przychodzi a sprawy zalatwia druga corka, wiec jakos da rade tam wytrzymac, a najwazniejsza kasa, ona ma 850, natomiast zmienniczka ktora wyjechala do domu po pol roku bycia tam ma 760, toz to rozboj w bialy dzien, ale czlowiek sie uczy na bledach, coz, takie zycie:)

#41 2015-09-29 18:14:00

mobilna
Member

nowa1963 napisał:

PR24, napisze troche ku przestrodze innych poczatkujacych opiekunek, a jest to swieza historia bo sie wlasnie toczy,  moja znajoma napisala sms  z placzem, ze ucieka po 2 tygodniach, w umowie ma, ze babka chodzaca, ale musi 12 razy do kibla z nia, bo tak prikazala jedna corka-jedza, zeby oszczedzac na pampersach, o godz 5 musi juz babke wysadzac pierwszy raz, a pampers ktory jest w nocy zmoczony ma dalej babce zakladac, wieczorem babka nie chce wstac z fotela i tak musi ja targac na wlasnych plecach, zeby zaprowadzic do lozka, babka nie chciala sie wykapac wiec oberwala opiekunka, w lodowce pustki bo oszczedzaja, powiedzialam jej, zeby zadzwonila do firmy i opowiedziala co jest grane, ze ma nerwice na sam widok tej jedzy, od tamtej pory  juz nie przychodzi a sprawy zalatwia druga corka, wiec jakos da rade tam wytrzymac, a najwazniejsza kasa, ona ma 850, natomiast zmienniczka ktora wyjechala do domu po pol roku bycia tam ma 760, toz to rozboj w bialy dzien, ale czlowiek sie uczy na bledach, coz, takie zycie:)

niech dokumentuje wszystko zdjęciami

#42 2015-09-29 18:16:28

mobilna
Member

pampersa ponumerować i z tym numerem fotografować. Lodówkę sfotografować.
Jak się babince nie chce podnieść to kocyk na niunie i niech spi w fotelu.

#43 2015-09-29 19:01:55

festynka
Member

mobilna napisał:

pampersa ponumerować i z tym numerem fotografować. Lodówkę sfotografować.
Jak się babince nie chce podnieść to kocyk na niunie i niech spi w fotelu.

Też tak bym zrobiła -najlepiej do niczego nie zmuszać, kocyk na niunie -hahahahaaa-dobre ,ale ja też tak robię i jest ok!!!

#44 2015-09-29 19:14:53

mobilna
Member

Ja dla pacjenta i pacjentki wszystko.
Ma kaprys spać w fotelu to to zyczenie będzie spełnione.
3 dni bym jadła na miescie za swoje a babuni fototerapia z lodówy aż do oświecenia .

Reklama