Wyrazy współczucia!

Kochani. Dowiedziałam się , że ubiegłym tygodniu zginęła w wypadku siostra naszej koleżanki "tersy". Zostawiła dzieci. Nic więcej na razie nie wiem. Szczegółów nie znam...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Życie i przygody Opiekunek za granicą - aktualne tematy :

#1 2014-07-10 09:36:06

amelia
Przyjaciel Forum

Wyrazy współczucia!

Kochani. Dowiedziałam się , że ubiegłym tygodniu zginęła w wypadku siostra  naszej koleżanki "tersy". Zostawiła dzieci.
Nic więcej na razie nie wiem. Szczegółów nie znam. Trudno wyrazić ból i żal .
Szczerze współczuję !

#2 2014-07-10 10:11:55

ewal8
Member

Re: Wyrazy współczucia!

Wyrazy najgłębszego współczucia. *]

#3 2014-07-10 10:31:13

krystynka
Member

"Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności, która nas obezwładnia i zabiera w nieznane. A kiedy pojawia się kradnąc ukochaną osobę, przeszywa serce bólem i odznacza w nim swoje piętno, które przypomina nam stale jacy jesteśmy wobec niej bezsilni."
Tersa,wobec ciosu, który spadł na Twoją Rodzinę,niełatwo znaleźć słowa pociechy.Można jedynie życzyć sil do zniesienia tego bólu...

Przyjmij wyrazy najgłębszego współczucia i zrozumienia z powodu śmierci  Siostry ... Nie wiem co mam powiedzieć....tak mi przykro....

#4 2014-07-10 10:54:36

Franciszka
Member

Szczere wyrazy współczucia Rodzinie i wszystkim bliskim.

#5 2014-07-10 11:28:50

tersa36
Member

Jesteście kochani, niestety żadne słowa nie pocieszą mnie ani mojej rodziny. Moja siostra zgineła w wypadku samochodowym z winy kobiety, która wymusiła pierszeństwo na karetce pogotowia i właśnie karetka zmiażdzyła moją siostrę. Niestety sytuacja jest na tyle dramatyczna, że zostało pięcioro dzieći-17, 15, 13, 8 i 5 lat, a ich ojciec ma ograniczone prawa do tego ma wyrok do odbycia. Postanowiłam zostać rodziną zastępczą dla  moich siostrzeńców, ale nie wiem czy jako samotna mam szansę, dzisiaj prawnik ma mi dostarczyć informacje. Moja siostra mieszkała na wsi, ich dom jest w opłakanym stanie, wszędzie grzyb i wogóle nędza, pomagaliśmy jej finansowo na tyle ile mogliśmy. Podpowiedzcie i doradzcie jak można znaleść sponsorów na wyremontowanie domu, nie mogę tego ogarnąć bo nie myślę. Jeżeli zostałabym matką zastępczą, państwo wymaga warunków mieszkaniowych, a ja musiałabym zamieszkać tam w ich domu, więc musimy ten dom wyremontować, niestety bez sponsorów jest to trudne. Może macie jakieś pomysły lub coś słyszeliście o fundacjach, które pomagają w takich kryzysowych sytuacjach, każda podpowiedż na wagę złota. Liczy się czas, żeby dzieciaki nie trafiły do obcego domu bo moja siostra nie miałaby spokoju. Narazie są U mojej mamy, ale mama jest w ciężkim stanie psychicznym. O wypadku możecie poczytać w Kurier Iławski -(Halina Makowska 40 lat) Dziękuję wszystkim za słowa pocieszenia

#6 2014-07-10 12:21:56

myszkamiki
Member

tersa36 napisał:

Jesteście kochani, niestety żadne słowa nie pocieszą mnie ani mojej rodziny. Moja siostra zgineła w wypadku samochodowym z winy kobiety, która wymusiła pierszeństwo na karetce pogotowia i właśnie karetka zmiażdzyła moją siostrę. Niestety sytuacja jest na tyle dramatyczna, że zostało pięcioro dzieći-17, 15, 13, 8 i 5 lat, a ich ojciec ma ograniczone prawa do tego ma wyrok do odbycia. Postanowiłam zostać rodziną zastępczą dla  moich siostrzeńców, ale nie wiem czy jako samotna mam szansę, dzisiaj prawnik ma mi dostarczyć informacje. Moja siostra mieszkała na wsi, ich dom jest w opłakanym stanie, wszędzie grzyb i wogóle nędza, pomagaliśmy jej finansowo na tyle ile mogliśmy. Podpowiedzcie i doradzcie jak można znaleść sponsorów na wyremontowanie domu, nie mogę tego ogarnąć bo nie myślę. Jeżeli zostałabym matką zastępczą, państwo wymaga warunków mieszkaniowych, a ja musiałabym zamieszkać tam w ich domu, więc musimy ten dom wyremontować, niestety bez sponsorów jest to trudne. Może macie jakieś pomysły lub coś słyszeliście o fundacjach, które pomagają w takich kryzysowych sytuacjach, każda podpowiedż na wagę złota. Liczy się czas, żeby dzieciaki nie trafiły do obcego domu bo moja siostra nie miałaby spokoju. Narazie są U mojej mamy, ale mama jest w ciężkim stanie psychicznym. O wypadku możecie poczytać w Kurier Iławski -(Halina Makowska 40 lat) Dziękuję wszystkim za słowa pocieszenia

Bardzo chętnie ogladam program "Mój nowy dom". Tam własnie remontuja domy osobom w bardzo cięzkich sytuacjach, niejednokrotnie dla rodzin zastępczych. Spróbuj, może akurat .... Nie wiem jakie są zasady kwalifikacji ale "kto pyta nie błądzi", "kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije".
Wyrazy wspólczucia z powodu z tego tragicznego wypadku. A najbardziej żal dzieci...Az serce się kroi...

#7 2014-07-10 12:46:55

larysazajcew@gmail.com
Member

Bardzo współczuję Tobie i dzieciakom....

#8 2014-07-10 12:49:33

Elka now.
Member

Szczere wyrazy współczucia.

#9 2014-07-10 13:12:57

ruda
Member

Tersa, wyrazy współczucia, to straszna historia i nawet nie mogę sobie wyobrazić, jak cierpi cała Twoja rodzina.
Piękne jest to, że chcesz zająć się dziećmi, życzę Ci, aby wszystko się powiodło i abyś dała radę, trzymaj się!

#10 2014-07-10 13:26:25

jolki
Member

Wstrząsające, straszna tragedia.
Brak słów.
Szczerze Ci Tereso współczuję.

Trzymaj się. Zobaczysz, znajdą się ludzie, którzy Wam pomogą.

#11 2014-07-10 13:31:02

Mary Poppins
Member

Mi również jest przykro z powodu śmierci Twojej siostry bowiem wiem co znaczy straciś najbliższego członka rodziny.Przyjmij ode mnie wyrazy współczucia.

#12 2014-07-10 13:56:24

urszula47
Member

Tersa36 jestem z Toba ,Bede grzebac w necie,moze cos uda sie podpowiedziec.To nie powinno sie stac....

#13 2014-07-10 13:59:05

ALEX52
Member

myszkamiki napisał:

tersa36 napisał:

Bardzo chętnie ogladam program "Mój nowy dom". Tam własnie remontuja domy osobom w bardzo cięzkich sytuacjach, niejednokrotnie dla rodzin zastępczych. Spróbuj, może akurat .... Nie wiem jakie są zasady kwalifikacji ale "kto pyta nie błądzi", "kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije".
Wyrazy wspólczucia z powodu z tego tragicznego wypadku. A najbardziej żal dzieci...Az serce się kroi...

Wyrazy wspolczucia z powodu smierci siostry ,zal dzieci zostaly prawie same ,ale widze ze maja dobra ciocie,trzymaj sie i zeczywiscie dowiedz sie jak to jest z tym programem co remontuja domy,mysle ze to dobry pomysl napewno byscie sie zakwalifikowali ,sprobuj.

#14 2014-07-10 14:10:24

ALEX52
Member

ALEX52 napisał:

myszkamiki napisał:

tersa36 napisał:

Wyrazy wspolczucia z powodu smierci siostry ,zal dzieci zostaly prawie same ,ale widze ze maja dobra ciocie,trzymaj sie i zeczywiscie dowiedz sie jak to jest z tym programem co remontuja domy,mysle ze to dobry pomysl napewno byscie sie zakwalifikowali ,sprobuj.

tersa36 daj mi namiary na maila gdzie mieszkacie co i jak ,napisze do tego programu Katarzyny Dowbor poprostu zglosze was do tego programu moze sie uda i wyrematuja wam to mieszkanie tylko daj namiary ,sprobowac warto.

#15 2014-07-10 14:42:31

iza46
Member

Tersa36 wspolczuje Ci serdecznie.Znalazlam to http://www.patrycjadzieciom.pl/fundacja … 2010-roku/  oby cos pomoglo:)Dzieci powinny byc razem wiec trzeba walczyc.Zycze sily i szczescia w deptaniu sciezek do tych skostnialych instytucji typu Opieka Spoleczna.

#16 2014-07-10 20:00:18

krystynka
Member

malagosia napisał:

tersa36 napisał:

Tereska,trzymaj się dziewczyno.Bardzo Ci współczuje i bardzo mnie poruszyła Twoja historia.
Zgłoś się do PCPR(Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie),tam odpowiedzą Ci na wszystkie pytania dotyczące przysposobienia dzieci,warunków jakie musisz spełniać itp.,i może nakierują Cię na jakieś Fundacje lub Organizacje które będą mogły Ci pomóc.Poszperaj też w necie,może akurat...

Witaj Tersa! Zapewne nie będziesz miała czasu aby to teraz przeczytać,ale rzeczywiście musisz zacząć od PCPR i oczywiście Opieki Społecznej. Zresztą ta druga instytucja powinna pokierować Twoimi krokami. Myślę,że już wójt wie o całej sprawie i nie odmówi Wam pomocy. Po pierwsze-nie ma żadnych przeszkód abyś Ty została opiekunem prawnym dzieci bądź Twoja mama.Tu nietrudno będzie przekonać sąd. Niestety ograniczone prawa rodzicielskie to nie odebrane i tutaj przed Tobą piętrzy się przeszkoda w postaci ojca. Prawnik powinien tą kwestię wyjaśnić. Po drugie jeśli chodzi o mieszkanie to tak: czasami gmina dysponuje wolnymi mieszkaniami,tak na tymczasem. Wiem,że są one przeznaczone dla osób w  tragicznej sytuacji typu pożar,ale to wszystko w gestii samorządu. warto zaangażować do pomocy sołtysa,radnego .Skoro jak piszesz rzecz dzieje się na wsi,zwykle w takich chwilach samorząd potrafi zorganizować zbiórkę etc... Co do fundacji to nie mam przekonania... to długie oczekiwania.... dużo tego wszystkiego. A u was czas nagli,bo i dzieci niedługo do szkoły... Powiatowe Centrum Rodzinie pomaga materialnie w remontach,oni mają również dostęp do różnych fundacji. Czeka Cię długa droga,musisz być silna tu nie ma czasu,trzeba działać! Z całego serca życzę Ci wytrwałości,przed dziećmi nie możecie okazać swojej słabości.One potrzebują teraz mocnego wsparcia.Wiem o czym piszę,wiele lat temu podobna tragedia dotknęła moją rodzinę. Dzięki postawie rodziny,dzieci otrzymały wsparcie w każdej dziedzinie,to samo dotyczyło w owej sytuacji młodego wdowca wówczas z czworgiem dzieci (6,4,2 lata i 9-ciomiesięczne niemowlę) .Dzieci muszą czuć oparcie to jest najważniejsze, ich dotychczasowy świat się zawalił... Jeszcze raz Terso życzę Tobie wytrwałości .Jesteś dzielna i na pewno uda się !!!
Jeszcze sobie coś przypomniałam: należy Wam się odszkodowanie i to niemałe ! Nie daj się oszukać!!!

Ostatnio edytowany przez krystynka (2014-07-10 20:42:28)

#17 2014-07-10 22:47:00

wampirek
Member
Od: slaskie

Teresko,wyrazy współczucia szczerze,bądż silna...

#18 2014-07-10 22:51:05

amelia
Przyjaciel Forum

Ze łzami w oczach czytam Wasze posty.  Tyle empatii i współczucia! smile
Chciałam Wam powiedzieć, że znam Tereskę osobiście. Byłam ją odwiedzić, gdyż pracuje 20 km ode mnie.
To fajna, dojrzała dziewczyna (kobieta). Jest otwarta i szczera. Ma dobre serce , dużo empatii i wrażliwości. Sama ma trochę skomplikowane życie.
Wierzę, że jej się ułoży, ale bez pomocy z zewnątrz będzie trudno.

Widzę, że niektóre koleżanki angażują się w tę pomoc dość mocno. Wasze rady są bardzo cenne.

Wiem, że Tereska nie ma teraz głowy na pisanie ale wiem, że jest Wam bardzo wdzięczna. Dodajecie jej sił.

W jej imieniu pozdrawiam Was bardzo serdecznie i ogromnie dziękuję!!!

#19 2014-07-10 23:13:13

ahha
Member

Tersa brak slow taka tragedia, bardzo Ci wspolczuje.Jestes wspaniala kobieta ktorej los nie oszczedzil.Zyj  nadzieja ze teraz bedzie juz pomalutku lepiej ,zle juz bylo. Trzymaj sie i obejmij swoja miloscia wszystkie Twoje dzieciaki.Jestes bardzo dzielna -pozdrawiam Cie serdecznie.

#20 2014-07-11 00:41:54

Yagga66
Member

współczuję naprawdę, to straszne, kiedy ktoś ginie z powodu głupoty innego człowieka.... mam nadzieję, że sytuacja się wyklaruje i dacie radę wyremontowac ten dom. Nawet nie usiłuje sobie wyobrazić, co czują te dzieci....

#21 2014-07-11 00:47:39

simona1961
Member

W obliczu takiej tragedii, po prostu nie wiem co powiedzieć . Młoda kobieta stracila zycie, zostały dzieci i rodzina, której trudno będzie pogodzić się z tym.
Terso, musisz być teraz silna, a na pewno znajdą się ludzie, instytucje, które Wam pomogą, czego z całego serca życzę. Bardzo Wam współczuję!

#22 2014-07-11 01:09:20

ahha
Member

Juz pozno Tersa i pewnie jutro bedziesz miala 1000 i wiecej spraw na glowie. Znalazlam taka fundacje ktora pomaga dzieciom osieroconym:
                     http://www.httz.pl/index.php?option=com … Itemid=204   
   przeczytaj wnikliwie tam jest opisane w jaki sposob starac sie o pomoc w takich nieszczesciach. Jest w dziale "komu pomagamy".
   link:
        http://www.httz.pl/dzieci-osierocone

Moze sie przyda i oby pomoglo .Dobranoc.

Amelia ma racje ten drugi link powinien byc  bez zera. Teraz powinno byc prawidlowo.

Tersa  z tego co wiem blisko zwiazani z Jurkiem Owsiakiem , ponadto jest tam wykaz organizacji pomocowych ( nie przejmuj sie ze pisza tam o bezdomnych  pomagaja rowniez innym>Oby sie przydalo, trzymaj sie.

http://www.siepomaga.pl/k/bezdomni-i-ubodzy-2/f

Ostatnio edytowany przez ahha (2014-07-11 10:20:00)

#23 2014-07-11 06:48:14

krystynka
Member

amelia napisał:

Ze łzami w oczach czytam Wasze posty.  Tyle empatii i współczucia! smile
Chciałam Wam powiedzieć, że znam Tereskę osobiście. Byłam ją odwiedzić, gdyż pracuje 20 km ode mnie.
To fajna, dojrzała dziewczyna (kobieta). Jest otwarta i szczera. Ma dobre serce , dużo empatii i wrażliwości. Sama ma trochę skomplikowane życie.
Wierzę, że jej się ułoży, ale bez pomocy z zewnątrz będzie trudno.

Widzę, że niektóre koleżanki angażują się w tę pomoc dość mocno. Wasze rady są bardzo cenne.

Wiem, że Tereska nie ma teraz głowy na pisanie ale wiem, że jest Wam bardzo wdzięczna. Dodajecie jej sił.

W jej imieniu pozdrawiam Was bardzo serdecznie i ogromnie dziękuję!!!

Amelio!  Chciałoby się powiedzieć: "siła złego na jednego" ,ale wierzę,że Teresce uda się spotkać na drodze ludzi którzy jej pomogą fizycznie.
Warto zaangażować w tę sprawę lokalną prasę!!! Może ktoś z forum mieszka niedaleko Tereski i będzie potrafił pomóc?! Jej samej trudno będzie "ogarnąć" wszystko...
Teresko ! Trzymaj się!!!

#24 2014-07-11 08:11:12

amelia
Przyjaciel Forum

ahha napisał:

Juz pozno Tersa i pewnie jutro bedziesz miala 1000 i wiecej spraw na glowie. Znalazlam taka fundacje ktora pomaga dzieciom osieroconym:
                     http://www.httz.pl/index.php?option=com … Itemid=204   
   przeczytaj wnikliwie tam jest opisane w jaki sposob stakrasc sie o pomoc w takich nieszczesciach. Jest w dziale "komu pomagamy".
   link:tatni lin
        http://www.httz.pl/dzieci-osierocone.

Moze sie przyda i oby pomoglo .Dobranoc

Uwaga! W drugim  linku trzeba wykasować kropkę na końcu, inaczej się nie otworzy.

#25 2014-07-11 08:50:13

kasia63
Member

myszkamiki napisał:

tersa36 napisał:

O tym programie pomyslałam,a także o EXPRESIE REPORTERÓW.Znalazłam  jeszcze inne fundacje www.zielonylisc.org i www.pomocnadlon.org.Terso-wyrazy współczucia.Spróbuje pomóc w inny sposób -napisze na meila.Trzymaj się.

#26 2014-07-11 09:15:55

malwa60
Member

Tersa 36...wyrazy wspołczucia ...trzymaj sie napewno dasz rade,dzieciom napewno bedzie najlepiej u bliskiej rodziny sie wychowywac.

#27 2014-07-11 11:20:14

malkovic
Member

Nic nie wypełni tej dziury - po stracie matki, siostry i córki.

Życzę spokoju i pozytywnego załatwienia wszytkich spraw.

Trzymam kciuki i wierzę, że dasz radę.

#28 2014-07-14 22:01:23

amelia
Przyjaciel Forum

Kochani!
Zadzwoniła do mnie Simona, że rozmawiała z dziewczynami na priv. aby w jakiś sposób symbolicznie pomóc tym osieroconym dzieciakom.
Spełniam więc wolę kilku z WAS.
I jestem za!

Powiadomiłam więc Tereskę, że chcemy przekazać drobne kwoty, zamiast znicza , czy kwiatka i prosiłam o podanie jakiegoś konta na który moglibyśmy te kwoty przekazać.
Dziewczyna była bardzo wzruszona. Na początku wzbraniała się, mówiąc, że nie wypada, że nie wie czy może to przyjąć.
Powiedziałam jej, że nie jest to przymusowe, że to nie jest dla niej tylko dla dzieci, że w końcu nie będziemy przekazywać majątku.
Po namowie przysłała mi meila (który cytuję poniżej ).

""""""Cześć  Amelio strasznie się rozpłakałam jak do mnie zadzwoniłaś i powiedziałaś co chcecie zrobić i jestem w szoku, że dziewczyny znają mnie tylko z forum a tak reagują. Proszę powiedz Im narazie, że każdy grosz jest ważny i będzie wykorzystany dla dzieci, ale nie obarczajcie się mocno i za wszystko dziękuję. Jak powiedziałaś przysłowiowy znicz to i tak wielkie serce z Waszej strony. Z czasem jak się wyciszę sama podziękuję wszystkim na forum za wszystko co uczyniłyście i czynicie w mojej
prywatnej tragedii. To jest moje konto Polskie
Teresa Włodarczyk
Stefana Jaracza 12b/5
80-863 Gdańsk

97105017641000009071016068

Bank to ING
"'"""""

Nie śmiem nikogo namawiać. To będzie tylko dobra wola, każdego, każdej z nas.  Ja przelewam 20 zł.

Ostatnio edytowany przez amelia (2014-07-15 22:22:35)

#29 2014-07-15 12:44:37

kasia63
Member

amelia napisał:

Kochani!
Zadzwoniła do mnie Simona, że rozmawiała z dziewczynami na priv. aby w jakiś sposób symbolicznie pomóc tym osieroconym dzieciakom.
Spełniam więc wolę kilku z WAS.
No więc jestem za!

Powiadomiłam więc Tereskę, że chcemy przekazać drobne kwoty, zamiast znicza , czy kwiatka i prosiłam o podanie jakiegoś konta na który moglibyśmy te kwoty przekazać.
Dziewczyna była bardzo wzruszona. Na początku wzbraniała się, mówiąc, że nie wypada, że nie wie czy może to przyjąć.
Powiedziałam jej, że nie jest to przymusowe, że to nie jest dla niej tylko dla dzieci, że w końcu nie będziemy przekazywać majątku.
Po namowie przysłała mi meila (który cytuję poniżej ).

""""""Cześć  Amelio strasznie się rozpłakałam jak do mnie zadzwoniłaś i powiedziałaś co chcecie zrobić i jestem w szoku, że dziewczyny znają mnie tylko z forum a tak reagują. Proszę powiedz Im narazie, że każdy grosz jest ważny i będzie wykorzystany dla dzieci, ale nie obarczajcie się mocno i za wszystko dziękuję. Jak powiedziałaś przysłowiowy znicz to i tak wielkie serce z Waszej strony. Z czasem jak się wyciszę sama podziękuję wszystkim na forum za wszystko co uczyniłyście i czynicie w mojej
prywatnej tragedii. To jest moje konto Polskie
Teresa Włodarczyk
Stefana Jaracza 12b/5
80-863 Gdańsk

97105017641000009071016068

Bank to ING
"'"""""

Nie śmiem nikogo namawiać. To będzie tylko dobra wola, każdego, każdej z nas.  Ja przelewam 20 zł.

Tak samo.

#30 2014-07-15 14:33:53

joanna21
Member

Kochani ,jestem nowa na tym forum rzadko się udzielam w rady ale zawsze zaglądam i czytam posty ,postaram się również przesłać koleżance przysłowiową złotówkę dla dzieci ,bo wiem co to znaczy być sierotą jeśli zabraknie jednego z rodziców .Tereso walcz o dzieci bo wiem co to znaczy jeśli wychowuje je rodzic nie kochający własnych dzieci i jaką mogą przechodzić tragedie i trałme ,do polski wracam za 3 tygodnie i od razu pierwsze kroki moje to będzie bank aby zrobić przelew , i jeszcze jedno z tego co mi wiadomo to możesz  zatrudnić prawnika który by się zajął sprawą odszkodowania dla poszkodowanych ,a tu są dzieci poszkodowany .Przyjmij wyrazy współczucia .

#31 2014-07-15 15:46:03

margarita59
Member

Przyjmij też Teresko ode mnie wyrazy szczerego współczucia. Przeżywałam to niedawno i dalej przeżywam. Mój mąż,  odszedł tutaj, w Niemczech 46 dni temu. Teraz już spoczywa w naszym kraju. Nie zdążyliśmy wrócić za jego życia. Do ostatnich chwil jeszcze walczył i mieliśmy nadzieję. Był pogodzony z tym, że to może nastąpić, ale mnie to wszystko zaskoczyło. Wiem jak ważna jest w takich momentach pomoc - ta materialna również. Ja nie zawiodłam się na swoich przyjaciołach. Dzięki temu, teraz też , jest mi łatwiej przeżywać ten trudny czas.
Dołączam się do Was.

#32 2014-07-15 18:44:02

renia1311
Member
Od: ...

Tersa przyjmij wyrazy współczucia! Mam nadzieję, że wszystko ułoży się tak, żeby było dobrze dla dzieci! To jest możliwe, zawsze lepiej jak rodzeństwo jest razem i na pewno gdy może być z kimś z rodziny.
Wsparłam was nieco finansowo.
W takich sytuacjach, w obliczu takiej tragedii ludzie potrafią pomagać i myślę, że znajdziecie pomocne ręce przy remoncie domu!

#33 2014-07-15 23:37:40

simona1961
Member

Jak wiecie , jestem na urlopie, więc dopiero dziś przeczytałam ostatnie wiadomości w tym watku. Musze tutaj sprostowanie zamieścić maleńkie, bo pomysłodawczynią zbiórki pieniędzy na osierocone dzieci jest nasza Kasia63, a ze mamy prywatne kontakty i ja mam prywatny kontakt z naszą Amelią, więc jakoś łańcuszek dobrej Kasinej i nie tylko woli popchnęłam dalej.Myślę, że kwota 20 zł to nic wielkiego dla każdej z nas, a dzieciakom na pewno się przyda. Dziękuję Ci Amelio, za Twe złote serce i Tobie Kasiu również. Dobrze wiedzieć, że w razie nieszczęscia, są wśród nas osoby które gotowe są pomagać.

#34 2014-07-15 23:50:35

amelia
Przyjaciel Forum

simona1961 napisał:

Jak wiecie , jestem na urlopie, więc dopiero dziś przeczytałam ostatnie wiadomości w tym watku. Musze tutaj sprostowanie zamieścić maleńkie, bo pomysłodawczynią zbiórki pieniędzy na osierocone dzieci jest nasza Kasia63, a ze mamy prywatne kontakty i ja mam prywatny kontakt z naszą Amelią, więc jakoś łańcuszek dobrej Kasinej i nie tylko woli popchnęłam dalej.Myślę, że kwota 20 zł to nic wielkiego dla każdej z nas, a dzieciakom na pewno się przyda. Dziękuję Ci Amelio, za Twe złote serce i Tobie Kasiu również. Dobrze wiedzieć, że w razie nieszczęscia, są wśród nas osoby które gotowe są pomagać.

smile

Jedna osoba nie wiele może, ale jak się znajdzie więcej Katarzynek, Simonek  i innych dobrych duszyczek, które już wrzuciły swój dar serducha,  to się dzieciaczki ucieszą.  Czasem więcej się wydaje na jakieś głupotki ....... no nie?

#35 2014-07-16 08:12:27

urszula47
Member

simona1961 napisał:

Dziewczyny nie mam zlotowkowego konta,czy wyslac na adres Teresy podany tu w watku?Napisze jej na priv ale moze nie przeczytac szybko.

#36 2014-07-28 13:36:30

tersa36
Member

Cześć wszystkim, witam Was serdecznie i na początku zaczynam od podziękowań. Od 2 lipca, mój świat legł na kolana a to z wiadomej Wam, mojej osobistej historii, ale czas zalecza rany, a mus życia ponagla wziąć się w garść i żyć dalej. Ale nie o mnie chcę pisać, a o ludziach którzy pomagają w jakikolwiek sposób obcym ludziom. Chciałam Wam wszystkim serdecznie podziękować za słowa zrozumienia i za pomoc dzieciom, mojej ukochanej siostry. Nie będę wymieniać z ,,loginów'' czy nazwiska bo kto pomaga nie potrzebuje tego, ,,Ten'' wie dla kogo, chylę czoła i ślę szczere i nigdy przeze mnie niezapomniane podziękowania. Chciałabym wiele o Was napisać, ale brakuje mi słów by wyrazić moją wdzięczność, moja Mama i moje rodzeństwo również Wam dziękuję, oczywiście są w szoku, że ktoś naprawdę potrafi się tak zjednoczyć. Mam nadzieję, że nie będę musiała rewanżować się Wam w podobnym smutku, ale jeśli zaistnieje taka potrzeba, możecie liczyć na mnie. Jeszcze raz serdeczne dzięki

#37 2014-07-28 14:07:42

WiolaM
Member

wspolczuje sad

#38 2014-08-06 09:50:34

effka86
Member

Teresa, dopiero teraz znalazłam Twój post. Bardzo mi przykro z powodu tragedii, która dotknela Twoja rodzine.
Jeżeli nadal potrzebujesz pomocy, czy prawnej, czy informacyjnej, czy materialnej, podaje nizej link (mam nadzieje,ze to nie jest a tym forum zabronione, jak jest to nie robie tego celowo,a z niewiedzy), do forum Pomocne Emamy na gw, tam napisz watek,opisz sytuacje (jest tez prawnik), dziewczyny sa cennymi informatorkami, i mam nadzieje będą w stanie Ci pomoc.
http://forum.gazeta.pl/forum/f,615,Pomo … odpowiedzi

#39 2015-12-01 15:43:01

tyluniaxx
Member
Od: Dąbrowa Górnicza

Masakra! To straszne gdy się słyszy, że takie usługi  pogrzebowe- terra levis zamawia się do coraz to młodszych osób!
Boli jeszcze bardziej gdy cierpią w ten sposób jeszcze małe dzieci :-(

#40 2015-12-01 17:18:16

iza46
Member

tyluniaxx napisał:

Masakra! To straszne gdy się słyszy, że takie usługi  pogrzebowe- terra levis zamawia się do coraz to młodszych osób!

Spadaj trollu z forum.Kasa ci mozg zresetowala fujjjj

#41 2015-12-01 17:30:56

merynoska
Member

iza46 napisał:

tyluniaxx napisał:

Spadaj trollu z forum.Kasa ci mozg zresetowala fujjjj

smile  Iza, dosadnie ale popieram Cię lol

Reklama

Stopka forum