KIEROWCY busikow w Promedice

Na lamach tej stronki chcialabym serdecznie podziekowac za wspaniale i profesjonalne podejscie do pracy dwom kierowcom busa na trasie Hannover-Lebork w dniu 20 czerwca 2014...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Promedica 24 - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2014-06-23 12:45:04

Yavanna
New member

KIEROWCY busikow w Promedice

Na lamach tej stronki chcialabym serdecznie podziekowac za wspaniale i profesjonalne podejscie do pracy dwom kierowcom busa na trasie Hannover-Lebork w dniu 20 czerwca 2014.Serdeczne podejscie do czlowieka,wysoka kultura osobista,wyrozumialosc i uprzejmosc to tylko kilka z wielu walorow jakimi moga cieszyc sie Pan Krzysztof oraz Pan Jacek,ktorzy podczas meczacej podrozy do domu wytworzyli niezwykla i przyjemna atmosfere. Licze na to,ze jeszcze ich spotkam podczas swej wspolpracy z Promedica.Takich kierowcow zyczylabym sobie na kazdej trasie! Serdecznie pozdrawiam obu Panow i jeszcze raz dziekuje!!!! smilesmilesmile

#2 2014-06-23 13:11:32

ALEX52
Member

Re: KIEROWCY busikow w Promedice

malagosia napisał:

Yavanna napisał:

Na lamach tej stronki chcialabym serdecznie podziekowac za wspaniale i profesjonalne podejscie do pracy dwom kierowcom busa na trasie Hannover-Lebork w dniu 20 czerwca 2014.Serdeczne podejscie do czlowieka,wysoka kultura osobista,wyrozumialosc i uprzejmosc to tylko kilka z wielu walorow jakimi moga cieszyc sie Pan Krzysztof oraz Pan Jacek,ktorzy podczas meczacej podrozy do domu wytworzyli niezwykla i przyjemna atmosfere. Licze na to,ze jeszcze ich spotkam podczas swej wspolpracy z Promedica.Takich kierowcow zyczylabym sobie na kazdej trasie! Serdecznie pozdrawiam obu Panow i jeszcze raz dziekuje!!!! smilesmilesmile

No tak,bo kierowcy busów regularnie przeglądają nasze forum.
Świat staje na głowie,co to się tutaj od jakiegoś czasu dzieje.
Trzeba było kartkę lub SMSa wysłać p.Jackowi i p.Krzysztofowi,a nie forum zaśmiecać.
Kolejny raz powiem-Ręce opadają!!!

Abo przeslac pozdrowienia przez tv POLONIA jest tki program muzyczny ,*Pamietaj o mnie*.

#3 2014-06-23 13:13:43

PflegerinMarta
Member

Yavanna napisał:

:)no i fajnie smile

#4 2014-06-23 16:45:00

tersa36
Member

malagosia napisał:

ALEX52 napisał:

malagosia napisał:

No tak,bo kierowcy busów regularnie przeglądają nasze forum.
Świat staje na głowie,co to się tutaj od jakiegoś czasu dzieje.
Trzeba było kartkę lub SMSa wysłać p.Jackowi i p.Krzysztofowi,a nie forum zaśmiecać.
Kolejny raz powiem-Ręce opadają!!!

Abo przeslac pozdrowienia przez tv POLONIA jest tki program muzyczny ,*Pamietaj o mnie*.

Dobre to smile big_smile

anons z podziękowaniem dla kierowców to przykrywka, ważne że udało się w nim ująć cyt.. ich spotkam podczas swej wspolpracy z Promedica..

#5 2014-06-27 15:47:14

Yavanna
New member

Ojej ojej,sie nie skichajcie czasem smile Tyle  w Was niecheci i zlosliwosci,ze na zwykle slowa podziekowan odnosnie sympatycznych kierowcow az w Was zakipialo?smile zwyczajne slowa wdziecznosci a tyle kontrowersji ... Do TV Polonia juz napisalam smile Sledzcie z uwaga telewizje a i koncert zyczen niebawem zostanie wskrzeszony z uwagi na powage tych slow big_smilebig_smile Wiecej luzu,usmiechu i radosci Wam zycze,bo za duzo w Was zgnusnienia smile

#6 2014-06-27 15:53:02

Yavanna
New member

Acha,a kierowcy busow dosc regularnie przegladaja te stronke smile Wystarczy z nimi pogadac...Na trasie maja swoje przezycia i musza wiele znosic ze stron rozgdakanego kurnika zachowujac przy tym sporo cierpliwosci,kultury i wytrzymalosci psychicznej. Od kilku lat jezdze jako opiekunka i wielu historyjek bylam swiadkiem,ale tez nie tylko tych nieprzyjemnych. Nie jest latwo byc kierowca busa wiozac rozgdakane babki smile A wiec,drogie forumowiczki....skoro jestescie takie do przodu:)to wiecej zrozumienia zycze smile

#7 2014-06-27 16:16:32

ALEX52
Member

Yavanna napisał:

Acha,a kierowcy busow dosc regularnie przegladaja te stronke smile Wystarczy z nimi pogadac...Na trasie maja swoje przezycia i musza wiele znosic ze stron rozgdakanego kurnika zachowujac przy tym sporo cierpliwosci,kultury i wytrzymalosci psychicznej. Od kilku lat jezdze jako opiekunka i wielu historyjek bylam swiadkiem,ale tez nie tylko tych nieprzyjemnych. Nie jest latwo byc kierowca busa wiozac rozgdakane babki smile A wiec,drogie forumowiczki....skoro jestescie takie do przodu:)to wiecej zrozumienia zycze smile

Ohoho ales sie rozgdakala!!!

#8 2014-06-28 13:01:20

Yavanna
New member

Z kim przystajesz takim sie stajesz smile

#9 2014-06-28 13:40:56

amelia
Przyjaciel Forum

Yavanna napisał:

Z kim przystajesz takim sie stajesz smile

oooo! pojętna jesteś! Po czterech postach i czterech dniach nauczyłaś się gdakać!  lol

Ostatnio edytowany przez amelia (2014-06-28 13:42:08)

#10 2014-06-29 18:46:29

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Yavanna napisał:

Ojej ojej,sie nie skichajcie czasem smile Tyle  w Was niecheci i zlosliwosci,ze na zwykle slowa podziekowan odnosnie sympatycznych kierowcow az w Was zakipialo?smile zwyczajne slowa wdziecznosci a tyle kontrowersji ... Do TV Polonia juz napisalam smile Sledzcie z uwaga telewizje a i koncert zyczen niebawem zostanie wskrzeszony z uwagi na powage tych slow big_smilebig_smile Wiecej luzu,usmiechu i radosci Wam zycze,bo za duzo w Was zgnusnienia smile

Wybacz, ale w CNN jeszcze tego nie podawali, więc mogło to umknąć mojej uwadze. Tak na marginesie - to co za towar paliliście podczas jazdy - musiał być dobry:)

#11 2014-06-29 19:13:04

amelia
Przyjaciel Forum

copyfield napisał:

Yavanna napisał:

Wybacz, ale w CNN jeszcze tego nie podawali, więc mogło to umknąć mojej uwadze. Tak na marginesie - to co za towar paliliście podczas jazdy - musiał być dobry:)

lol

#12 2014-06-29 19:13:42

krysta63
Member

A mnie by się nie chciało całą drogę gdakać tak o naszej pracy-babkach i dziadkach i pampersach.I to jeszcze z kierowcami.Ja jeżdzę dużymi autobusami i wolę mieć św spokój podczas jazdy.Oglądam film,patrzę przez okno,słucham mp3,czytam.Byle nie wałkować ww tematu.

#13 2014-06-29 19:19:31

ALEX52
Member

krysta63 napisał:

A mnie by się nie chciało całą drogę gdakać tak o naszej pracy-babkach i dziadkach i pampersach.I to jeszcze z kierowcami.Ja jeżdzę dużymi autobusami i wolę mieć św spokój podczas jazdy.Oglądam film,patrzę przez okno,słucham mp3,czytam.Byle nie wałkować ww tematu.

Ja tak samo jak ty krysta,wole duze autobusy .

#14 2014-06-29 19:29:14

urszula47
Member

Mnie sie udalo przesiasc na samolot ,a tam ze strachu nikt za duzo nie gada:)Czasem wstrzasnie i wtedy sa okrzyki:)Wcale niedrogo a jak szybko....

#15 2014-06-29 20:59:37

krysta63
Member

urszula47 napisał:

Mnie sie udalo przesiasc na samolot ,a tam ze strachu nikt za duzo nie gada:)Czasem wstrzasnie i wtedy sa okrzyki:)Wcale niedrogo a jak szybko....

To zależy gdzie kto mieszka i jak daleko ma do lotniska.Ja np w tym tyg przleciałam ze słonecznej Italii w dwie godz,a do domu jechałam 7 godz z tego dalekiego lotniska w Modlinie.Autobusem,pociągiem,metrem i polskim busem.

#16 2014-08-10 09:32:12

aligator99
Member

Mam pytanie jak to jest z bagażami w busie .
Jakie mają miec wymiary bagaże ?
Ile kilogramów mają mieć razem dwa bagaże ?
Gdzie ma być jedzenie i leki w bagażu podręcznym czy w bagażu głównym ??

#17 2014-08-10 10:09:03

ALEX52
Member

aligator99 napisał:

Mam pytanie jak to jest z bagażami w busie .
Jakie mają miec wymiary bagaże ?
Ile kilogramów mają mieć razem dwa bagaże ?
Gdzie ma być jedzenie i leki w bagażu podręcznym czy w bagażu głównym ??

Aco ty za pytania zadajesz pakuj sobie gdzie chcesz ,a z tego co wiem to w busie niema wytycznych na rozmiary bagazu.Jaki ty tam bagaz podreczny wezmiesz chyba ze torebke bo na nic innego niema miejsca,dwa razy jechalam busem i dlamnie to masakra ale to byl mus ,jezdze autobusami wygodniej i bezpieczniej.Apodobno biora tyle ile masz bagazy oczywiscie w miare rozsadku.

Reklama