KIEROWCY busikow w Promedice

Na lamach tej stronki chcialabym serdecznie podziekowac za wspaniale i profesjonalne podejscie do pracy dwom kierowcom busa na trasie Hannover-Lebork w dniu 20 czerwca 2014...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Promedica 24 - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2014-06-23 12:45:04

Yavanna
New member

KIEROWCY busikow w Promedice

Na lamach tej stronki chcialabym serdecznie podziekowac za wspaniale i profesjonalne podejscie do pracy dwom kierowcom busa na trasie Hannover-Lebork w dniu 20 czerwca 2014.Serdeczne podejscie do czlowieka,wysoka kultura osobista,wyrozumialosc i uprzejmosc to tylko kilka z wielu walorow jakimi moga cieszyc sie Pan Krzysztof oraz Pan Jacek,ktorzy podczas meczacej podrozy do domu wytworzyli niezwykla i przyjemna atmosfere. Licze na to,ze jeszcze ich spotkam podczas swej wspolpracy z Promedica.Takich kierowcow zyczylabym sobie na kazdej trasie! Serdecznie pozdrawiam obu Panow i jeszcze raz dziekuje!!!! smilesmilesmile

#2 2014-06-23 13:11:32

ALEX52
Member

Re: KIEROWCY busikow w Promedice

malagosia napisał:

Yavanna napisał:

Na lamach tej stronki chcialabym serdecznie podziekowac za wspaniale i profesjonalne podejscie do pracy dwom kierowcom busa na trasie Hannover-Lebork w dniu 20 czerwca 2014.Serdeczne podejscie do czlowieka,wysoka kultura osobista,wyrozumialosc i uprzejmosc to tylko kilka z wielu walorow jakimi moga cieszyc sie Pan Krzysztof oraz Pan Jacek,ktorzy podczas meczacej podrozy do domu wytworzyli niezwykla i przyjemna atmosfere. Licze na to,ze jeszcze ich spotkam podczas swej wspolpracy z Promedica.Takich kierowcow zyczylabym sobie na kazdej trasie! Serdecznie pozdrawiam obu Panow i jeszcze raz dziekuje!!!! smilesmilesmile

No tak,bo kierowcy busów regularnie przeglądają nasze forum.
Świat staje na głowie,co to się tutaj od jakiegoś czasu dzieje.
Trzeba było kartkę lub SMSa wysłać p.Jackowi i p.Krzysztofowi,a nie forum zaśmiecać.
Kolejny raz powiem-Ręce opadają!!!

Abo przeslac pozdrowienia przez tv POLONIA jest tki program muzyczny ,*Pamietaj o mnie*.

#3 2014-06-23 13:13:43

PflegerinMarta
Member

Yavanna napisał:

:)no i fajnie smile

#4 2014-06-23 16:45:00

tersa36
Member

malagosia napisał:

ALEX52 napisał:

malagosia napisał:

No tak,bo kierowcy busów regularnie przeglądają nasze forum.
Świat staje na głowie,co to się tutaj od jakiegoś czasu dzieje.
Trzeba było kartkę lub SMSa wysłać p.Jackowi i p.Krzysztofowi,a nie forum zaśmiecać.
Kolejny raz powiem-Ręce opadają!!!

Abo przeslac pozdrowienia przez tv POLONIA jest tki program muzyczny ,*Pamietaj o mnie*.

Dobre to smile big_smile

anons z podziękowaniem dla kierowców to przykrywka, ważne że udało się w nim ująć cyt.. ich spotkam podczas swej wspolpracy z Promedica..

#5 2014-06-27 15:47:14

Yavanna
New member

Ojej ojej,sie nie skichajcie czasem smile Tyle  w Was niecheci i zlosliwosci,ze na zwykle slowa podziekowan odnosnie sympatycznych kierowcow az w Was zakipialo?smile zwyczajne slowa wdziecznosci a tyle kontrowersji ... Do TV Polonia juz napisalam smile Sledzcie z uwaga telewizje a i koncert zyczen niebawem zostanie wskrzeszony z uwagi na powage tych slow big_smilebig_smile Wiecej luzu,usmiechu i radosci Wam zycze,bo za duzo w Was zgnusnienia smile

#6 2014-06-27 15:53:02

Yavanna
New member

Acha,a kierowcy busow dosc regularnie przegladaja te stronke smile Wystarczy z nimi pogadac...Na trasie maja swoje przezycia i musza wiele znosic ze stron rozgdakanego kurnika zachowujac przy tym sporo cierpliwosci,kultury i wytrzymalosci psychicznej. Od kilku lat jezdze jako opiekunka i wielu historyjek bylam swiadkiem,ale tez nie tylko tych nieprzyjemnych. Nie jest latwo byc kierowca busa wiozac rozgdakane babki smile A wiec,drogie forumowiczki....skoro jestescie takie do przodu:)to wiecej zrozumienia zycze smile

#7 2014-06-27 16:16:32

ALEX52
Member

Yavanna napisał:

Acha,a kierowcy busow dosc regularnie przegladaja te stronke smile Wystarczy z nimi pogadac...Na trasie maja swoje przezycia i musza wiele znosic ze stron rozgdakanego kurnika zachowujac przy tym sporo cierpliwosci,kultury i wytrzymalosci psychicznej. Od kilku lat jezdze jako opiekunka i wielu historyjek bylam swiadkiem,ale tez nie tylko tych nieprzyjemnych. Nie jest latwo byc kierowca busa wiozac rozgdakane babki smile A wiec,drogie forumowiczki....skoro jestescie takie do przodu:)to wiecej zrozumienia zycze smile

Ohoho ales sie rozgdakala!!!

#8 2014-06-28 13:01:20

Yavanna
New member

Z kim przystajesz takim sie stajesz smile

#9 2014-06-28 13:40:56

amelia
Przyjaciel Forum

Yavanna napisał:

Z kim przystajesz takim sie stajesz smile

oooo! pojętna jesteś! Po czterech postach i czterech dniach nauczyłaś się gdakać!  lol

Ostatnio edytowany przez amelia (2014-06-28 13:42:08)

#10 2014-06-29 18:46:29

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

Yavanna napisał:

Ojej ojej,sie nie skichajcie czasem smile Tyle  w Was niecheci i zlosliwosci,ze na zwykle slowa podziekowan odnosnie sympatycznych kierowcow az w Was zakipialo?smile zwyczajne slowa wdziecznosci a tyle kontrowersji ... Do TV Polonia juz napisalam smile Sledzcie z uwaga telewizje a i koncert zyczen niebawem zostanie wskrzeszony z uwagi na powage tych slow big_smilebig_smile Wiecej luzu,usmiechu i radosci Wam zycze,bo za duzo w Was zgnusnienia smile

Wybacz, ale w CNN jeszcze tego nie podawali, więc mogło to umknąć mojej uwadze. Tak na marginesie - to co za towar paliliście podczas jazdy - musiał być dobry:)

#11 2014-06-29 19:13:04

amelia
Przyjaciel Forum

copyfield napisał:

Yavanna napisał:

Wybacz, ale w CNN jeszcze tego nie podawali, więc mogło to umknąć mojej uwadze. Tak na marginesie - to co za towar paliliście podczas jazdy - musiał być dobry:)

lol

#12 2014-06-29 19:13:42

krysta63
Member

A mnie by się nie chciało całą drogę gdakać tak o naszej pracy-babkach i dziadkach i pampersach.I to jeszcze z kierowcami.Ja jeżdzę dużymi autobusami i wolę mieć św spokój podczas jazdy.Oglądam film,patrzę przez okno,słucham mp3,czytam.Byle nie wałkować ww tematu.

#13 2014-06-29 19:19:31

ALEX52
Member

krysta63 napisał:

A mnie by się nie chciało całą drogę gdakać tak o naszej pracy-babkach i dziadkach i pampersach.I to jeszcze z kierowcami.Ja jeżdzę dużymi autobusami i wolę mieć św spokój podczas jazdy.Oglądam film,patrzę przez okno,słucham mp3,czytam.Byle nie wałkować ww tematu.

Ja tak samo jak ty krysta,wole duze autobusy .

#14 2014-06-29 19:29:14

urszula47
Member

Mnie sie udalo przesiasc na samolot ,a tam ze strachu nikt za duzo nie gada:)Czasem wstrzasnie i wtedy sa okrzyki:)Wcale niedrogo a jak szybko....

#15 2014-06-29 20:59:37

krysta63
Member

urszula47 napisał:

Mnie sie udalo przesiasc na samolot ,a tam ze strachu nikt za duzo nie gada:)Czasem wstrzasnie i wtedy sa okrzyki:)Wcale niedrogo a jak szybko....

To zależy gdzie kto mieszka i jak daleko ma do lotniska.Ja np w tym tyg przleciałam ze słonecznej Italii w dwie godz,a do domu jechałam 7 godz z tego dalekiego lotniska w Modlinie.Autobusem,pociągiem,metrem i polskim busem.

#16 2014-08-10 09:32:12

aligator99
Member

Mam pytanie jak to jest z bagażami w busie .
Jakie mają miec wymiary bagaże ?
Ile kilogramów mają mieć razem dwa bagaże ?
Gdzie ma być jedzenie i leki w bagażu podręcznym czy w bagażu głównym ??

#17 2014-08-10 10:09:03

ALEX52
Member

aligator99 napisał:

Mam pytanie jak to jest z bagażami w busie .
Jakie mają miec wymiary bagaże ?
Ile kilogramów mają mieć razem dwa bagaże ?
Gdzie ma być jedzenie i leki w bagażu podręcznym czy w bagażu głównym ??

Aco ty za pytania zadajesz pakuj sobie gdzie chcesz ,a z tego co wiem to w busie niema wytycznych na rozmiary bagazu.Jaki ty tam bagaz podreczny wezmiesz chyba ze torebke bo na nic innego niema miejsca,dwa razy jechalam busem i dlamnie to masakra ale to byl mus ,jezdze autobusami wygodniej i bezpieczniej.Apodobno biora tyle ile masz bagazy oczywiscie w miare rozsadku.

#18 2017-06-22 09:49:52

kmlr01
New member

Sam przejazd busem Promedici był ok, bardzo sprawnie, spokojnie, nie przepadam za autokarami. Co do zlecenia i całej reszty to już dużo gorzej.

#19 2017-06-22 12:08:04

mobilna
Member

Dobrze że chociaż kierowca miły . Tylko czy to wynagradza gówniana sztelę i jeszcze bardziej gównianą płacę ?
Mam pytanko do pracownic tego przybytku . Czy już wam wprowadzili majtasy z napisem PR 28 big_smile big_smile big_smile( pisze 28 , bo 24 to za mało w tej firmie by zasłuzyć na godziwą zapłatę )

Ostatnio edytowany przez mobilna (2017-06-22 12:13:04)

#20 2017-06-23 17:30:12

kmlr01
New member

Trasa trwać może i 12 godzin, jak to trafiło mi się ostatnio, ale to zlecenie jest najważniejsze. Ja osobiście do Promedici nie wrócę, za małe pieniądze, za mało informacji, aczkolwiek ja trafiłem tak, ktoś inny może trafić lepiej, co kto lubi.

#21 2017-06-23 18:25:44

copyfield
Member
Od: Mława - Malbork

kmlr01 napisał:

Trasa trwać może i 12 godzin, jak to trafiło mi się ostatnio, ale to zlecenie jest najważniejsze. Ja osobiście do Promedici nie wrócę, za małe pieniądze, za mało informacji, aczkolwiek ja trafiłem tak, ktoś inny może trafić lepiej, co kto lubi.

Można trafić lepiej.Jednak kasa do dupy, po drugie P24 informuje (wprowadza w błąd) rodziny, iż jesteśmy do dyspozycji 24 a nawet więcej na dobe.
Na temat kasy to szkoda tuszu w kompie

#22 2017-06-23 18:30:13

kmlr01
New member

copyfield napisał:

kmlr01 napisał:

Można trafić lepiej.Jednak kasa do dupy, po drugie P24 informuje (wprowadza w błąd) rodziny, iż jesteśmy do dyspozycji 24 a nawet więcej na dobe.
Na temat kasy to szkoda tuszu w kompie

Prawda, aczkolwiek nie tylko oni.

Reklama