Opieka w szpitalu

Jak można zapobiec powstawaniu odleżyn, u osoby starszej, która nie ma możliwości wstawania?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Opieka seniora - Vademecum - aktualne tematy :

#1 2014-06-21 00:27:08

Opieka w szpitalu

Jak można zapobiec powstawaniu odleżyn, u osoby starszej, która nie ma możliwości wstawania?

Artykuł opublikowany przez : bronz
Skomentuj już teraz :-) Zapraszamy do dyskusji...
Wszelkie prawa zastrzeżone dla opiekunki-forum.pl 2016

#2 2014-06-21 08:27:42

Barbara45
Member

Re: Opieka w szpitalu

Reklama

Podobne tematy :

Opieka Niemiecka - Naszła mnie refleksja i pojawiło się pytanie w głowie :) Czy tylko osoby ze wschodniej części Europy wykonują opiekę i wykeżdżają do zawodu opiekunki z full serwisem 24/7? Czy Niemiec nie może zatrudnić sobie Niemca (przy odpowiedniej kwocie) , czy nikt od nich nie pracuje w ten sposób? Nie ma takich organizacji? A w zachodniej Europie? Kojarzycie może?

Praca na wakacje/ opieka - Zbliżają się wakacje. Jak co roku wyjadę do pracy w opiece. Mogę, jak zazwyczaj ogłosić się i jakaś firma mnie złowi...

Opieka niemcy działalnoś - Witam jade do opieki w polowie lipca i mam pytanie slyszalam ze trzeba miec dzialalnos jakas otworzoną zeby wiecej zarobic czy ktos jest w temacie????????

Holandia , opieka - POSZUKIWANE OPIEKUNKI SENIORÓW OD ZARAZ W DOMU PACJENTA 24/7 - OPIEKA CAŁODOBOWA W DEN HAAG ( I OKOLICE) OFERUJEMY 100e ZA 1 DZIEŃ PRACY * DARMOWE WYŻYWIENIE * ZAKWATEROWANIE W MIEJSCU PRACY (PRYWATNY POKÓJ ) * WYMAGANIA: - ZNAJOMOŚĆ JĘZ...

Opieka nad starszą osobą w Warszawie - Mam na imię Barbara. Jestem miłą, sympatyczną, pogodną emerytką i chętnie zaopiekuję się starszą panią w Warszawie, najlepiej Praga Południe...

Stopka forum