Opiekunka do pracy w Niemczech, legalnie i bezpiecznie

Opiekunka do seniora w Niemczech, legalnie i pewnie ALTEN CARE24 jest licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10005...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Sposób pracy: Praca legalna, praca na czarno - aktualne tematy :

#1 2014-06-11 21:17:18

magda24
New member

Opiekunka do pracy w Niemczech, legalnie i bezpiecznie

Opiekunka  do seniora w Niemczech, legalnie i pewnie

ALTEN CARE24 jest licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10005. Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako: OPIEKUNKA/OPIEKUN osób starszych - ze znajomością języka niemieckiego.
Program skonstruowany dla osób 30+, szukających uczciwego pracodawcy,
pewnych miejsc pracy , osób bezradnych!
Nie zwlekaj zgłoś się już dziś!!

Miejsce pracy: Domy prywatne osób podopiecznych w Niemczech

Zapewniamy:
    legalne i bezpieczne zatrudnienie
    atrakcyjne wynagrodzenie – kwota wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie z każdą Opiekunką
    zlecenie dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań - tylko sprawdzone miejsca pracy
    elastyczne terminy i zasady wyjazdów
    bezpłatny dojazd do klienta
ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV (jest to dodatkowe ubezpieczenie, które obejmuje: szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz zwrot kosztów leczenia)
    pomoc i stałą dbałość (24 godzinną) ze strony zespołu pracowników ALTEN CARE24 o komfort pracy opiekunek

Obowiązki:
    gotowość sprawowania podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach
    proste prace domowe

Wymagania:
    znajomość języka niemieckiego
    doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
    pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
    gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące

Dodatkowe informacje:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia na adres: magda.altencare24@interia.pl

#2 2014-06-11 21:31:46

ewal8
Member

Re: Opiekunka do pracy w Niemczech, legalnie i bezpiecznie

magda24 napisał:

(...)
(...)

Czy mógłby mnie ktoś oświecić, o co chodzi w tym fragmencie???

Chodzi mi o te bezradne osoby. Że co? Że program skonstruowany dla bezradnych osób 30+ poszukujących pracy w opiece? No jeśli tak, to nieźle ktoś pojechał po bandzie big_smile big_smile, bo osoby podejmujące prace jako opiekunki w życiu nie nazwałabym bezradnymi, nawet wręcz przeciwnie.
No a jeśli nie, to zupełnie nie ogarniam tego fragmentu ogłoszenia.

#3 2014-06-11 21:38:54

amelia
Przyjaciel Forum

ewal8 napisał:

magda24 napisał:

(...)
(...)

Chodzi mi o te bezradne osoby. Że co? Że program skonstruowany dla bezradnych osób 30+ poszukujących pracy w opiece? No jeśli tak, to nieźle ktoś pojechał po bandzie big_smile big_smile, bo osoby podejmujące prace jako opiekunki w życiu nie nazwałabym bezradnymi, nawet wręcz przeciwnie.

Ewuniu, to jakaś małolata pisała..... szkoda że zaśmiecają nam forum te......pożal się Boże firemki......

#4 2014-06-11 22:00:49

simona1961
Member

ewal8 napisał:

magda24 napisał:

(...)
(...)

Ewuniu, niezrozumiały dla Ciebie fragment ogłoszenia , mówi o tym, że firma szuka przede wszystkim osób bezradnych, czyli niezaradnych zyciowo, nie potrafiących sie upomnieć o swoje i takie tam inne. Szuka takich osób, poniewaz łatwo się nimi manipuluje, obiecując gruszki na wierzbie, a potem ma się pewność, że osoba bezradna nie upomni sie o nalezne świadczenia i przywileje. Osoby bezradne mozna łatwo zastraszyć zapisami o karach za każde big_smile pardon, pierdnięcie, łatwo je zmusić do pracy ponad siły i za niewielkie pieniądze ku uciesze i bogaceniu się firmy. Osoba bezradna , gdy dzieje jej sie krzywda, zapłacze w poduszkę, zaciśnie zęby i wytrzyma do końca kontraktu, bo nie potrafi się obronić.

Ostatnio edytowany przez simona1961 (2014-06-11 22:04:13)

#5 2014-06-11 22:11:51

simona1961
Member

Oczywiście , reklamująca się firma , daje do zrozumienia tym bezradnym osobom, że zaopiekuje sie nimi w sposób nalezyty i odmieni ich los.
No cóż, rzeczywiście tylko wyjątkowo bezradne osoby, nabiorą się na te gładkie słówka big_smile big_smile : big_smile

A mówiąc całkiem powaznie, to chyba zajmę się produkcja bombek, bynajmniej nie choinkowych big_smile big_smile big_smile big_smile podobnie jak Smoleń  big_smile big_smile big_smile big_smile
Oj jak by tak podesłać co niektórym, jak by pier..............o  z wielkim hukiem, to moze wreszcie coś by się zmieniło na lepsze. Zresztą wyprodukowane bombki big_smile big_smile big_smile big_smile zagospodarowałabym z pewnoscia własciwie. big_smile big_smile big_smile big_smile

#6 2014-06-11 22:44:47

amelia
Przyjaciel Forum

simona1961 napisał:

Oczywiście , reklamująca się firma , daje do zrozumienia tym bezradnym osobom, że zaopiekuje sie nimi w sposób nalezyty i odmieni ich los.
No cóż, rzeczywiście tylko wyjątkowo bezradne osoby, nabiorą się na te gładkie słówka big_smile big_smile : big_smile

A mówiąc całkiem powaznie, to chyba zajmę się produkcja bombek, bynajmniej nie choinkowych big_smile big_smile big_smile big_smile podobnie jak Smoleń  big_smile big_smile big_smile big_smile
Oj jak by tak podesłać co niektórym, jak by pier..............o  z wielkim hukiem, to moze wreszcie coś by się zmieniło na lepsze. Zresztą wyprodukowane bombki big_smile big_smile big_smile big_smile zagospodarowałabym z pewnoscia własciwie. big_smile big_smile big_smile big_smile

Masz Nobla Pokojowego u mnie, za tego Smolenia! Przypomniałaś mi.  Jeszcze go widzę jak udzielał (udzielała) tego wywiadu. big_smile

A co do bezradnych, to  nie jest takie proste. Niedługo i "radni" będą szukać pracy. Coś mi się tak widzi..... big_smile

Ostatnio edytowany przez amelia (2014-06-11 22:56:13)

#7 2014-06-16 18:43:09

edith
New member

wyslalam maila smile

#8 2014-06-16 19:56:07

amelia
Przyjaciel Forum

babetty66 napisał:

Szukam opiekunki od lipca: miłej, solidnej, kulturalnej, na kontrakt do Frankfurtu a/M do Pani 79 lat z problemami w poruszaniu się (rollator), wyłącznie z min. komunikatywną znajomością języka niemieckiego, praca legalna, osoby poważnie zainteresowane proszę o kontakt na e-mail: bbteam@onet.eu, pozdrawiam Beata.

Pani Beato, może trochę danych o możliwościach w Pani firmie proszę podać. Najwięcej u Pani można zarobić 1050 Euro. Ciekawa jestem ile najmniej.

#9 2014-08-26 15:41:39

Humanpro
New member

Human Pro Sp. z o.o. jest agencją pracy i doradztwa personalnego, wpisaną do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 3502.
Dla Naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

OPIEKUN/-KA OSÓB STARSZYCH / PIELĘGNIARZ/-KA

Miejsce pracy: całe Niemcy (głównie Monachium i południowe landy)

Zadania na stanowisku:
- gotowość sprawowania podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach

Wymagania
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku będzie mile widziane
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie - zakwaterowanie
- możliwość dalszego kształcenia (kursy językowe, nostryfikacja)
- niemieckie ubezpieczenie
- wsparcie w całym procesie rekrutacji aż do momentu zatrudnienia i w razie potrzeby całodobowe wsparcie Naszych koordynatorów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: praca@humanpro.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.

Reklama